Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

drugi dom - farma kwiatowa

Promyczek (PL1)Promyczek (PL1) Posty: 213
edytowano 10.05.2016 w Pytania ogólne Big Farm
Dlaczego drugi dom na farmie kwiatowej nie ma możliwości rozbudowy  na poziom 6 ???  Pytając inaczej :smile:   dlaczego nie ma chorągiewek ?

 

Komentarz

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Promyczek (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego drugi dom na farmie kwiatowej nie ma możliwości rozbudowy  na poziom 6 ???  Pytając inaczej :smile:   dlaczego nie ma chorągiewek ?

     
    Cześć Promyczku! 

    Jeszcze nie wszystkie obiekty posiadają możliwość rozbudowy na max. level z chorągiewkami, ale zwrócę uwagę Zespołu Big Farm na pominięcie tego budynku w rozbudowie. Jeśli będą się za tym kryły poważniejsze powody, dla których zrezygnowano z dalszego ulepszenia dla tego konkretnego budynku, dam znać na forum. Farma kwiatowa, do dziś jest farmą troszkę osobną w kontekście połączenia pozostałych farm (głównej i smakosza) po dawniej przeprowadzonych przeróbkach. 

    Dziękuję za poruszenie tego tematu i pozdrawiam,
    Asia. :)
  • Witaj Asiu,

    sprawdziłam dwukrotnie :) i tylko drugi dom na kwiatowej nie może "mieć" chorągiewek. Absolutnie każdy budynek dostępny w tej grze ma taką możliwość - nawet łąka przyjaźni i pasieka z koła fortuny z wyspy cukierkowej, Absolutnie każdy obiekt...... wyłączone są wieża ciśnień i buda dla psa.

    Jak dla mnie to jedynym powodem jest przeoczenie :-))

    Ciekawa jestem co na to zespół BF ?


  • Promyczek (PL1) powiedział(a):
    (...)
    Ciekawa jestem co na to zespół BF ?



    wpadna w depresje, zamkna firme i wyladuja w psychiatryku, bo pomylki czy tez przeoczenia sa rzecza niedopuszczalna w zyciu czlowieka ... a Tobie w nagrode za spostrzegawczosc dadza nieograniczona ilosc zlota i wieczne uwielbienie :D
    ..no a teraz na serio ( zeby mi tu zaraz ktos spamu nie klikal )  - skoro ktos zawraca Asi glowe takimi pierdolami to ja sie nie dziwie ze nie chce jej sie tu zagladac... bo co za roznica czy na polu sa choragiewki a na domu nie ? nie ma, to nie ma, no i co ? ...i tak kazdy na nie narzekal... 
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.05.2016
    Promyczek (PL1) powiedział(a):

    sprawdziłam dwukrotnie :) i tylko drugi dom na kwiatowej nie może "mieć" chorągiewek.

    I bardzo dobrze :) Ja bardzo, ale to bardzo proszę niech to przeoczenie pozostanie efektem zamierzonym ;)
    Moja awersja do chorągiewek jest tak duża, że podniosłam tylko magazyny, zastanawiam się nad sklepem na kwiatowej i nic więcej nie zamierzam...
  • @madzia_toffikha dla Twojej wiadomości to jest forum publiczne i każdy ma prawo pytać o elementy związane z grą. CM Asia jest min po to aby na te pytania odpowiadać. A to komu i dlaczego zawraca głowę to nie Twój interes. Idź proszę i ponarzekaj sobie tam gdzie chcesz i na co chcesz.  Cudnie odwracasz kota ogonem. Zauważ proszę, że ja pytam dlaczego nie ma i mam prawo do odpowiedzi a nie do sarkazmów z Twojej strony.
    A to co się komu podoba to jego sprawa.

    Do Twojej wiadomości - miałam super zabawę z dziećmi w odnajdywaniu które budynki i jak mają być rozbudowane, a dzięki temu co tu (i w innych watkach) przeczytałam mam dość wchodzenia na forum i pisania czegokolwiek. Zaraz jakiś malkontent przyleci i odwróci kota ogonem.

    Więcej uśmiechu życzę wszystkim


  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    Być może wynika to z tego, że drugi dom na farmie kwiatowej jest "niedokończony". Na głównej farmie wspaniałe gospodarstwo ma 8 poziomów rozbudowy (2 poziomy rozbudowy dostępne przy pomocy architekta), podobnie jest z drugim domem na farmie smakosza. Z kolei drugi dom na farmie kwiatowej ma tylko 5 poziomów rozbudowy, w dodatku wszystkie możliwe bez architekta Podejrzewam, że dopóki drugi dom na farmie kwiatowej nie zyska możliwości rozbudowy na 8 poziom (tak jak na farmie głównej i smakosza) to nie otrzyma też do tego czasu chorągiewek. 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Dla mnie to domek na kwiatowej moze nie posiadac choragiewek dożywotnio  ;) ,kwiatowa farme zrobilam sobie calkowicie w stylu tropikalnym i jedynym obiektem ,ktory tam ma i bedzie posiadal choragiewki to sklep(wizualnie sie jakos prezentuje,po rozbudowie na jarmarcznego architekta)a reszte podniose tylko do normalnego architekta,no nie pasuja mi tam te choragiewki całkowicie i do niczego  ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik