Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z dostępem do gry

13»

Komentarz

  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    przetrwałam zacinkii i zwiechy gdy już udało mi się zalogować i teraz już działa poprawnie.... jak na razie :)
  • Ale tnie się częściej niż wcześniej i zamula. Muszę się co jakiś czas przelogowywać.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    U mnie smiga ekspresowo...........jak na razie,i nawet farmy oddali   ;) sie nie przyznaje bo jeszcze jak wejde,do gry nastepnym razem to zastane jezioro albo i nic :D
  • Przy okazji wpadki i braku możliwości wejścia na grę przestawiono chyba czas na chyba marsjański lun księżycowy, ubyło jednego dnia ewentu.
    2 maja wysłałem wiadomość do członków sojuszu o rozpoczynającym się ewencie "6 dni", powinien trwać do 8 maja, a dzisiaj mamy 5 maja i pozostało 2 dni do zakończenia ewentu. Zainteresowanym z GGS służę kopią korespondencji do wglądu. Rozbój w biały dzień. Kasa i jeszcze raz kasa, nie dasz rady podsyp złotem to dasz radę. 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Nikt wczoraj nie mógł się zalogować. Gra padła!!! Czy GGS zachowa się uczciwie i zrekompensuje nam straty? Każdy ma jakąś strategię gry, a tu klapa. Silos stoi, event i wyspa też. Znowu straciliśmy czas i pieniądze. Kto liczy na uczciwość Firmy, ręka w górę. Ja niestety nie:(((

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja tam sie ciesze,że mimo takich problemow wczoraj,naprawili to dośc szybko jak na fakt,że gra aż tak szalała i po wejściu dzis na farme wszystko gra i smiga jak powinno i mi farmy nic nie zajumało w nocy :p.Co do ewnentu,to czas jest normalny GGS jakos inaczej go liczy,jak nie mam pojecia i nie chce mi sie w to wnikac ;) jest piekna pogoda za oknem wiec zamiast siedziec przed laptopem wole w wolnym czasie korzystac z tej pogody ;).
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 06.05.2016
    No pewnie cieszmy się byle czym, jeszcze trochę to będziemy szczęśliwi, że można się zalogować, że coś tam czasami działa a co nie działa to trudno. Najważniejsze, że działa forma płatności przy zakupie złota, kasa płynie do GGS tylko czasami złoto nie trafia wcale do kupującego (inna osoba je otrzymuje) lub inne z tym związane problemy.
     Jak dla mnie GGS to żółtodzioby raczkują i początkują, wprowadzają zmiany nie przetestowane, testy przeprowadza na graczach a potem nasza CM Asia czy jak jej tam prosi o wskazanie błędów bo oni maja bardzo dużo zgłoszeń i nie są tego w stanie ogarnąć.
    Gdzie serwer nazwijmy go "beta" gdzie wprowadzamy planowane zmiany, zapraszamy graczy do testów (nie zapominamy o nagrodzie za testy i uwagi), po poprawkach przetestowane wprowadzamy do właściwej gry.
    Ale tak to jest ktoś jak koń ma klapki na oczach nic nie widzi poza kasą, która ma wpływać na konto.
    Po wczorajszej wpadce/awarii kilka osób w moim sojuszu nie może zalogować się na grę, suport przyjmuje zgłoszenie, ale znając reali w GGS odpowiedzą pewnie i naprawią po 3 miesiącach.
    Co do liczenia GGS wszystko robi na opak, garnie pod siebie nie od siebie czyli na naszą korzyść, jak dla mnie 2+6=8, chyba, że oni liczą na suwaku logarytmicznym który należałoby oddać do kalibrowania.
    Post edited by ManagerWaldi (PL1) on
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 06.05.2016
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Przy okazji wpadki i braku możliwości wejścia na grę przestawiono chyba czas na chyba marsjański lun księżycowy, ubyło jednego dnia ewentu.
    2 maja wysłałem wiadomość do członków sojuszu o rozpoczynającym się ewencie "6 dni", powinien trwać do 8 maja, a dzisiaj mamy 5 maja i pozostało 2 dni do zakończenia ewentu. Zainteresowanym z GGS służę kopią korespondencji do wglądu. Rozbój w biały dzień. Kasa i jeszcze raz kasa, nie dasz rady podsyp złotem to dasz radę. 
    Event trwa do 8, więc nie wiem o co się tak pieklisz! Zanim napiszesz nieprawdę to najpierw sprawdź zgodność tego co piszesz z rzeczywistością. W tym poście, który zacytowałam są błędne i oszczercze informacje. Ja rozumiem krytykować, ale konstruktywnie a nie rzucać nieprawdziwymi oskarżeniami.

    Dodam jeszcze że w przedstawionych wyliczeniach jest małe ale... ile według ciebie trwa doba? według moich mierników czasowych i norm 48 godzin. Skoro więc mamy dziś 6 i to godzinę przedpołudniową, to 48 godzin (czyli dwa dni) daje nam 8 maja przed południem. Ile w takim razie da trochę ponad 57 godzin? 8 maja wieczorem... To nie ggs nie umie liczyć, to ty tego nie umiesz.
  • Witam
    czy jest jakaś aktualizacja czy cuś ??? bo od kilku  godzin nie działa gra .. :(
  • mozil73 (PL1) powiedział(a):
    Witam
    czy jest jakaś aktualizacja czy cuś ??? bo od kilku  godzin nie działa gra .. :(

    Nie było dziś żadnej aktualizacji. Jeśli przeprowadzana jest jakaś modernizacja na serwerach, przy logowaniu do gry zawsze pojawia się informacja o chwilowym braku dostępu do gry.
    Jeśli nie wyświetlił się u Ciebie żaden monit o pracy na serwerach, to pewnie wina leżała po stronie Twojej przeglądarki.
    Ja osobiście nie zaobserwowałem dzisiaj żadnych nieprawidłowości :)
    Pozdrawiam!
  • jak długo trzeba czekać na odp od Asi 07? chodzi o wiadomosc na priv
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    jutro będzie bo w Niemczech dziś święto

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik