Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

11.05.2016 | Zmiany systemu misji: "Ukończ wcześniej"!

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Kochani, 

Zespół Big Farm zaplanował na jutro kolejną aktualizację, a wraz z nią niemało zmian i nowości. Zapoznajcie się z nimi proszę. szczegóły w Oficjalnych Ogłoszeniach



Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru!
Asia. 
Post edited by Asia07 on
«13

Komentarz

  • edytowano 09.05.2016
    Zmiany zapowiadają się super jak do tej pory zrobiłam 3 misje w całej grze bezsens był całkowity
    wydaje mi się że teraz zaczne robić
    też mnie ciekawią bustery do lucerny i brukiew napewno coś się kupi:)

    PS Asia07 znień date w OO

    10.04.2016 | Zmiany systemu misji: "Ukończ wcześniej"



    Post edited by AgataMichalska (PL1) on
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 09.05.2016
    Możliwość porzucenia misji to fajna sprawa problemem jest to, że trzeba zebrać określoną ilość, a to już jest głupota, bo jeśli loguje się w ciągu dnia na jedną dwie misje i dostaje mleko, którego nie mam i nawet kozy go nie dadzą w ciągu trwania misji to i tak będę mieć zero a system wypomni mi że aktywność w misji zbyt niska i spróbuj ponownie.
    Powinno być tak że jeśli produkcja na farmie u niemożliwi mi zrealizowanie misji powinienem móc z niej zrezygnować natychmiast a nie po określonych zbiorach, a najlepiej żeby do wyboru była jedna z dwóch misji np jedna na polach druga na stajniach, i która mi bardziej pasuje w tej biorę udział
    Ciekawe czy nowe nagrody w mistrzostwach będą nadal tak emocjonujące, jak w poprzednich, bo jeśli chodzi o mnie to karmy jako nagrody powinne być tylko w wersji super lub premium
  • malolmalol (PL1)malolmalol (PL1) Posty: 75
    edytowano 10.05.2016
    więcej misji = więcej wydawanego złota i kasa leci od [cenzura]  :D

                                                                                           Nie wolno obrażać innych użytkowników forum.
                                                                                                                                                             Adalruna
             
    Post edited by Adalruna on
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 09.05.2016
    Jak Miałam 29 poziom w grze to też wszystko było super hiper ciekawe i obiecujące , niestety czas zweryfikował moje optymistyczne nastawienie.
    Teraz im bardziej pięknie jest coś przedstawiane tym bardziej temu nie ufam :(
    AgataMichalska (PL1) powiedział(a):
    Zmiany zapowiadają się super jak do tej pory zrobiłam 3 misje w całej grze bezsens był całkowity
    wydaje mi się że teraz zaczne robić
    też mnie ciekawią bustery do lucerny i brukiew napewno coś się kupi:)







  • Wszystko zapowiada się OK, ale dopóki nie zobaczę to chwalił nie będę.
    Już nie raz było tak, że z OO wynikało, że będzie super zabawa i extra nagrody, a później wszystko okazywało się jedną, wielką klapą.
    Czas zweryfikuje :)

    A co do misji, to zobaczymy jak to będzie wyglądało, bo znając zespół balansu gry, to pułapy do zaniechania misji będą kosmicznie wysokie i i tak ten kto nie wydaje złota, nie będzie mógł sobie na to pozwolić.

    Fajnie, że będą nowe horyzonty. Mam nadzieję, że chociaż jeden z nich będzie do kupienia za dolary.

  • Krupcia (PL1) powiedział(a):
    Jak Miałam 29 poziom w grze to też wszystko było super hiper ciekawe i obiecujące , niestety czas zweryfikował moje optymistyczne nastawienie.
    Teraz im bardziej pięknie jest coś przedstawiane tym bardziej temu nie ufam :(
    AgataMichalska (PL1) powiedział(a):
    Zmiany zapowiadają się super jak do tej pory zrobiłam 3 misje w całej grze bezsens był całkowity
    wydaje mi się że teraz zaczne robić
    też mnie ciekawią bustery do lucerny i brukiew napewno coś się kupi:)






    Czy Poziom w grze jest ważny do wypowiadania się na forum ?
    Napisałam tylko że "zapowiadają się super" ale jak będzie to się okarze
    Nie pisze że jest wszystko super "hiper ciekawe i obiecujące",
    wręcz przeciwnie że zrobiłam 3 misje w całej grze bezsens był całkowity
    do tej pory mam nadzieje że po aktualizacji może być lepiej




  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Przydał by się jakiś nowy tani widoczek ale do tej pory to na palcach można policzyć horyzonty za dolary lub fri, ciekawe czy nowe książki znowu nie rozwalą gry jak przy zmianie szt na %, a na razie mogli by poprawić problemy z logowaniem do gry dziś w dzień znowu nie mogłem się zalogować to co będzie gdy pojawią się kolejne nowości niszczące niezniszczalny balans gry
  • czy ta zagroda dla kaczek bedzie na takiej samej zasadzie jak kiedys sojuszniczy sad ? czy trzeba bedzie o nia "walczyc" ciagle od nowa tak jak o drzewko sojuszowe ?
  • Nie miala baba klopotu to zagrala w Big Farm :) ulepszanie gry, cudowanie wymyslanie nowosci tylko po to ,  zeby czlowieka z rownowagi wytracic i cala przjyjemnosc z gry popsuc .
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 09.05.2016
    AgataMichalska (PL1) powiedział(a):
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    Jak Miałam 29 poziom w grze to też wszystko było super hiper ciekawe i obiecujące , niestety czas zweryfikował moje optymistyczne nastawienie.
    Teraz im bardziej pięknie jest coś przedstawiane tym bardziej temu nie ufam :(
    AgataMichalska (PL1) powiedział(a):
    Zmiany zapowiadają się super jak do tej pory zrobiłam 3 misje w całej grze bezsens był całkowity
    wydaje mi się że teraz zaczne robić
    też mnie ciekawią bustery do lucerny i brukiew napewno coś się kupi:)






    Czy Poziom w grze jest ważny do wypowiadania się na forum ?
    Napisałam tylko że "zapowiadają się super" ale jak będzie to się okarze
    Nie pisze że jest wszystko super "hiper ciekawe i obiecujące",
    wręcz przeciwnie że zrobiłam 3 misje w całej grze bezsens był całkowity
    do tej pory mam nadzieje że po aktualizacji może być lepiej




    chyba zostałam źle zrozumiana, a więc przepraszam :) po prostu czytając Twój post uśmiechnęłam się do własnych wspomnień na temat BF , co w sumie nie było aż tak dawno :)

    co do tematu wątku , to zupełnie mi się nie podoba dublowanie misji, pomysł wzięty z niedawnego błędu
    w grze, najeżony błędami pewnie się okaże, w dodatku nie do wychwycenia dla osób bez wprawnego oka i działających w pośpiechu . tak samo jak w przypadku wyścigów gdzie dziwnym trafem większe błędy ich nie dotykają ..a dlaczego ? bo wszystko odbywa się poza naszą wiedzą i wzrokiem.
     tak ,tak BF już nie jest grą farmerską tylko formułą jeden, gdzie wyścig z czasem stał się chlebem powszednim a rozwój farmy odszedł w zapomnienie :(
    Można też mieć zastrzeżenia do tego że: .....Droga  CM Asiu czy już na prawdę trzeba żeby dopiero w wyniku powszechnego oburzenia, zespół BF zwrócił na graczy uwagę i  zaczął bardziej szanować ich oddanie grze ?
    nagradzać czymś więcej niż tylko jałmużną rzuconą od niechcenia ? i czy za  poprzednie "nowe" mistrzostwa które wygląda że były tylko testem przed wprowadzeniem właściwych mistrzostw dostaniemy jakąś rekompensatę?  za totalny brak w nich  nagród które dawałyby choć minimalną satysfakcję z wykonanej
    pracy ? 
    Nie wierzę w dobre intencje GGS, nagrody staną się nieosiągalne nawet dla dobrych graczy- liczy się tylko złoto, chociaż i tak pewnie okażą się totalna ściemą,  a  kiszonkę  zamienicie na główkę kapusty....

  • Jak to czytam to się zastanawiam o co tu komu chodzi ? Czy znamy zasady gry w LOTTO może dla przypomnienia chybił-trafił. I jest OK bo już nie raz w misjach mierzyłem się z takimi co to na samym wstępie mili przygotowane kilka tysięcy polnych kwiatków lub kukurydzy. To bez sensu bo z nimi nie wygramy. Ale czym więcej możliwości tym bardziej rozum pracuje i tak powinno być. Nie nastawiajcie się na wygraną ale na zabawę bo o to w tym wszystkim chodzi. Proponuję jeszcze dołożyć zbiór mniszka. Moim zdaniem farmer musi być przygotowany na wszystko.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 10.05.2016
    Z tego co przeczytałam w OO nie ma się czym zachwycać, oby czas jednak zweryfikował moje krytyczne nastawienie na korzyść tej aktualizacji... Co mi się nie podoba? Po pierwsze: Jaki ma sens wprowadzenia wcześniejszego zakończenia udziału w misji, gdy i tak muszę coś zebrać? (tu zgadzam się z poprzednią wypowiedzią FB, bo jeśli mi coś nie pasuje, to i tak nic nie przyspieszę i tak, a wydaje mi się to tylko i wyłącznie ukłonem w kierunku biorących udział w wyścigu szczurów). Po drugie: zespół wsłuchał się w głos graczy? really? i wyszło mu, że staw dla wybrańców i drzewko oraz kilka innych nagród dla wybrańców poprawi nastroje graczy rozeźlonych karmą, karmą i jeszcze większą ilością karmy, która jest nagrodą bezużyteczną dla większości? To coś mu słabo wychodzi słuchanie, czytanie ze zrozumieniem lub cosik w ten deseń. Jeśli poprawiacie nagrody za ciężką prace to i motywator do tej ciężkiej pracy by wypadało zmienić (na marchewkę, ale nie taką nadgniłą, jak poprzednia). Po trzecie: po ostatnich nieuczciwych zmianach w busterach zapowiedź kolejnych busterów nie jest w stanie wprawić mnie w stan euforii, więc nie jestem zainteresowana, nie kupię w obawie, że kupię psa a dostanę szczura, bo się tak komuś zachciało. Po czwarte: za horyzonty to ja też pewnie podziękuję, bo znając te ggsowskie metody to wszystko będzie za złoto. No to jak widać nie czekam z zapartym tchem na te wystrzałowe i "emocjonujące" zmiany... Kto pamięta czasy gdy wszystko chwaliłam, łapka w górę :P

    @AgataMichalska jeśli masz nadzieję, że dzięki tej aktualizacji będziesz brała częściej udział w misjach, to obawiam się że się rozczarujesz.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ja bym bardzo chętnie chwaliła GGS, tylko zadaje sobie pytanie: za co ?

    1. eventy - stare i nudne, pomimo zmiany dekoracji

    2. nowe 3 budynki - zapewne w naszym zasięgu będą jak pójdziemy na emeryture...bo nawet bardzo aktywnego gracza nie będzie długo na nie stać

    3. misje od dawna niesprawiedliwe, bo konfrontacja gracza na 50 lvl z graczem na 200 czy wyższym lvl może temu pierwszemu odebrać cały zapał do gry

    4. mistrzostwa - raj dla "goldziarzy"...mniejsze i słabsze sojusze...nawet ochłapów z tego mistrzowskiego stołu nie dostają...a napracować się muszą ogromnie

    5. lejek - zapomnij że kiedyś na twojej farmie będzie powiewał latawiec na wietrze

    6. marycha - nie zmienione PD :p i coraz mniej fiołków

    ta sama karuzela, wisienka i czort wie co jeszcze...za to co atrakcyjne, czyli kura, świnka, krówka i osiołek GGS liczy sobie tysiące złota...

    itd., itd., itd.,

    a podobno to darmowa gra ??? 

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Witajcie  :D

    czytam te nowości i stwierdzam, że nic ciekawego nie wnoszą. Bo tak jak pisali moi przedmówcy skrócenie czasu misji czy optymalizacja nagród nic nie wnosi, ale jest i plus są jakieś zmiany >:) lepsze lub gorsze zobaczymy.
     
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Ja bym bardzo chętnie chwaliła GGS, tylko zadaje sobie pytanie: za co ?

    (...)
    No i pod tą wypowiedzią bardzo chętnie się podpiszę. ;)

    Ponieważ...były czasy kiedy z zapałem logowałam się codziennie do gry, a teraz właśnie z w/w powodów i jeszcze kilku, wchodzę raz na parę dni lub bywa, że i rzadziej, ciągle jednak mając nadzieję, że coś fajnego mnie jeszcze tutaj spotka.

    Wracając do tematu tego wątku, nie widzę na razie za bardzo sensu przyspieszania misji, ale może "w praniu" wyjdzie to inaczej. ;)
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Jeżeli dobrze mnie nauczono czytać, to doczytałem się, że dziś  miała być  aktualizacja  m. in. ws misji...   Hmm..,  oglądam z jednej strony , i z drugiej strony ekran informacyjny z misjami  i....  niczego nowego nie dostrzegam....,   lol..,  to  chyba starość,  albo za dużo  alkoholu... :(:'(  
  • raczej Smrodku kłopoty ze wzrokiem :-D    mam nadzieję że się nie obrazisz :-)

    CM Asia dodała dzisiaj wpis w OO że aktualizacja jest przeniesiona na jutro :-)
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Aa... heh..,  to  też jakby nie patrzeć.. - oznaka starości ;)  ----  Faktycznie, coś tam jest napisane.  Szkoda tylko że tam  a nie tu, gdzie odbywa się dyskusja ws pomysłu. Całą dyskusję przewinąłem i żadnego info nie było, stąd moja sugestia.. Opis zmian to ja dawno już przeczytałem i tam nie zaglądam ( zwłaszcza poniżej tekstu opisu ). Pomijając, że większym ułatwieniem byłoby zamieszczenie takiego info o zmianie w tych...   nagłówkach  na głównej stronie...,  ale  spoko.  Kolego Smrodku..,  nie wymagaj zbyt wiele.. he, hee.. 

    p.s..    Promyczku... ja i obrażanie  ???  To nie w moim stylu...  nooo...,   chyba że ktoś  grubo przegnie. Ale wtedy to ignoruję takiego  jegomościa... :p
  • Smrodek (PL1) powiedział(a):
    Aa... heh..,  to  też jakby nie patrzeć.. - oznaka starości ;)  ----  Faktycznie, coś tam jest napisane.  Szkoda tylko że tam  a nie tu, gdzie odbywa się dyskusja ws pomysłu. Całą dyskusję przewinąłem i żadnego info nie było, stąd moja sugestia.. Opis zmian to ja dawno już przeczytałem i tam nie zaglądam ( zwłaszcza poniżej tekstu opisu ). Pomijając, że większym ułatwieniem byłoby zamieszczenie takiego info o zmianie w tych...   nagłówkach  na głównej stronie...,  ale  spoko.  Kolego Smrodku..,  nie wymagaj zbyt wiele.. he, hee.. 

    p.s..    Promyczku... ja i obrażanie  ???  To nie w moim stylu...  nooo...,   chyba że ktoś  grubo przegnie. Ale wtedy to ignoruję takiego  jegomościa... :p

    Też się prawie dzisiaj dałem nabrać na aktualizację, ale później zobaczyłem, że w temacie widnieje data, 11.05 :)

    Ostatnio i tak jakoś rzadko im się zdarza przesuwać aktualizacje, bo kiedyś to było na porządku dziennym.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A mi sie tylko  zdaje czy zmiany nagród zawodach sojuszniczych,skierowane sa najbardziej do grupy graczy na samym poczatku statystyk ;) ,no jestem niezmiernie ciekawa zmian nagrod za ciezka prace,chociaż raczej nie spodziewam sie aby byly one adekwatne do czasu spedzonego na robieniu misji podczas mistrzostw  ;) horyzonty super,oba beda za złoto ? :D skracanie misji,hm mi to tam niepotrzebne bo misje omijam jak najszerszym łukiem ;) klepałam je do czasu rozbudowy garażu,po za tym sie okaże jak to wyjdzie "w praniu" bo z opisu to takie jakos "maslo maslane" .

    w Sumie to choc raz ggs by sie postaralo i dalo fajne nagrody dla kazdego gracza to oczko wodne fajniutkie,ale(nie do zdobycia przez przecietnego gracza) osobiście nie wewalilabym masy pieniedzy w wirtualne zawody dla zdobycia jednej nagrody, chociazby z tego prostego powodu,że gra jak każda teraz jest za jakis czas może jej nie byc,i wewalanie duzych ilości gotowki dla wirtualnych statystyk czy nagrod w jedna rozgrywke,to dla mnie osobiście totalny bezsens ;).
  • malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Ja bym bardzo chętnie chwaliła GGS, tylko zadaje sobie pytanie: za co ?

    1. eventy - stare i nudne, pomimo zmiany dekoracji

    2. nowe 3 budynki - zapewne w naszym zasięgu będą jak pójdziemy na emeryture...bo nawet bardzo aktywnego gracza nie będzie długo na nie stać

    3. misje od dawna niesprawiedliwe, bo konfrontacja gracza na 50 lvl z graczem na 200 czy wyższym lvl może temu pierwszemu odebrać cały zapał do gry

    4. mistrzostwa - raj dla "goldziarzy"...mniejsze i słabsze sojusze...nawet ochłapów z tego mistrzowskiego stołu nie dostają...a napracować się muszą ogromnie

    5. lejek - zapomnij że kiedyś na twojej farmie będzie powiewał latawiec na wietrze

    6. marycha - nie zmienione PD :p i coraz mniej fiołków

    ta sama karuzela, wisienka i czort wie co jeszcze...za to co atrakcyjne, czyli kura, świnka, krówka i osiołek GGS liczy sobie tysiące złota...

    itd., itd., itd.,

    a podobno to darmowa gra ??? 

    Popieram w całości to co napisałaś.MS to jeden wielki "Wyścig szczurów" dla "złotych" .Prawdą jest to co piszesz w punkcie 3, to jest wielka niesprawiedliwość, nawet grając 18-godzin na dobę nie ma szans na sukces.Reasumując czy to naprawdę jest darmowa gra???

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Marysia833 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Ja bym bardzo chętnie chwaliła GGS, tylko zadaje sobie pytanie: za co ?

    1. eventy - stare i nudne, pomimo zmiany dekoracji

    2. nowe 3 budynki - zapewne w naszym zasięgu będą jak pójdziemy na emeryture...bo nawet bardzo aktywnego gracza nie będzie długo na nie stać

    3. misje od dawna niesprawiedliwe, bo konfrontacja gracza na 50 lvl z graczem na 200 czy wyższym lvl może temu pierwszemu odebrać cały zapał do gry

    4. mistrzostwa - raj dla "goldziarzy"...mniejsze i słabsze sojusze...nawet ochłapów z tego mistrzowskiego stołu nie dostają...a napracować się muszą ogromnie

    5. lejek - zapomnij że kiedyś na twojej farmie będzie powiewał latawiec na wietrze

    6. marycha - nie zmienione PD :p i coraz mniej fiołków

    ta sama karuzela, wisienka i czort wie co jeszcze...za to co atrakcyjne, czyli kura, świnka, krówka i osiołek GGS liczy sobie tysiące złota...

    itd., itd., itd.,

    a podobno to darmowa gra ??? 

    Popieram w całości to co napisałaś.MS to jeden wielki "Wyścig szczurów" dla "złotych" .Prawdą jest to co piszesz w punkcie 3, to jest wielka niesprawiedliwość, nawet grając 18-godzin na dobę nie ma szans na sukces.Reasumując czy to naprawdę jest darmowa gra???

    Cześć! :)

    Tak Kochani, gra jest darmowa tak długo, jak nikt nie jest zobligowany do wydania prawdziwych pieniążków, by z niej korzystać. Przyznacie, że takiej sytuacji nie ma. Można zalogować się do gry i korzystać z niej całkowicie bezpłatnie. 

    Aby to było możliwe, potrzebne są jednak funkcje premium. Nie ukrywamy, że to właśnie dzięki Graczom dokonującym zakupów złota, możemy paradoksalnie powiedzieć, że gra jest darmowa, bo wszyscy inni mogą z niej za darmo korzystać. Jesteśmy bardzo wdzięczni tym, którzy przeznaczają choćby najmniejszą kwotę na zakup waluty premium, bo dzięki temu możemy utrzymać i rozwijać grę o nowe elementy. 

    Oczywiście, można narzekać, że wydarzenia znudziły się z czasem, ale wypada obiektywnie dodać, że Big Farm jest grą bardzo obfitą w wydarzenia. Praktycznie codziennie kilka rzeczy czeka na Was w grze. Ponadto, Zespół nie tylko pracuje nad nowymi elementami, ale również stara się nadać nowy szlif obecnie występującym wydarzeniom w grze.  Poza tym, już wkrótce czekają Was dalsze zmiany, dalsze niespodzianki i jeszcze więcej nowości! :) 


    Pozdrawiam
  • Asia07 powiedział(a):
    Marysia833 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Ja bym bardzo chętnie chwaliła GGS, tylko zadaje sobie pytanie: za co ?

    1. eventy - stare i nudne, pomimo zmiany dekoracji

    2. nowe 3 budynki - zapewne w naszym zasięgu będą jak pójdziemy na emeryture...bo nawet bardzo aktywnego gracza nie będzie długo na nie stać

    3. misje od dawna niesprawiedliwe, bo konfrontacja gracza na 50 lvl z graczem na 200 czy wyższym lvl może temu pierwszemu odebrać cały zapał do gry

    4. mistrzostwa - raj dla "goldziarzy"...mniejsze i słabsze sojusze...nawet ochłapów z tego mistrzowskiego stołu nie dostają...a napracować się muszą ogromnie

    5. lejek - zapomnij że kiedyś na twojej farmie będzie powiewał latawiec na wietrze

    6. marycha - nie zmienione PD :p i coraz mniej fiołków

    ta sama karuzela, wisienka i czort wie co jeszcze...za to co atrakcyjne, czyli kura, świnka, krówka i osiołek GGS liczy sobie tysiące złota...

    itd., itd., itd.,

    a podobno to darmowa gra ??? 

    Popieram w całości to co napisałaś.MS to jeden wielki "Wyścig szczurów" dla "złotych" .Prawdą jest to co piszesz w punkcie 3, to jest wielka niesprawiedliwość, nawet grając 18-godzin na dobę nie ma szans na sukces.Reasumując czy to naprawdę jest darmowa gra???

    Cześć! :)

    Tak Kochani, gra jest darmowa tak długo, jak nikt nie jest zobligowany do wydania prawdziwych pieniążków, by z niej korzystać. Przyznacie, że takiej sytuacji nie ma. Można zalogować się do gry i korzystać z niej całkowicie bezpłatnie. 

    Aby to było możliwe, potrzebne są jednak funkcje premium. Nie ukrywamy, że to właśnie dzięki Graczom dokonującym zakupów złota, możemy paradoksalnie powiedzieć, że gra jest darmowa, bo wszyscy inni mogą z niej za darmo korzystać. Jesteśmy bardzo wdzięczni tym, którzy przeznaczają choćby najmniejszą kwotę na zakup waluty premium, bo dzięki temu możemy utrzymać i rozwijać grę o nowe elementy. 

    Oczywiście, można narzekać, że wydarzenia znudziły się z czasem, ale wypada obiektywnie dodać, że Big Farm jest grą bardzo obfitą w wydarzenia. Praktycznie codziennie kilka rzeczy czeka na Was w grze. Ponadto, Zespół nie tylko pracuje nad nowymi elementami, ale również stara się nadać nowy szlif obecnie występującym wydarzeniom w grze.  Poza tym, już wkrótce czekają Was dalsze zmiany, dalsze niespodzianki i jeszcze więcej nowości! :) 


    Pozdrawiam
    Asiu popieram twój wątek w 100% Kto che niech płaci zawsze rywalizacja była i będzie
    gra jest darmowa tylko jak ktoś chse grać za złoto to niech  gra
    Ja kupuje drobne ilości złota ale to jest mój wybór moje zdanie jest takie Firma GGS musi
    mieć kase żeby utrzymać gre i co ci kupują setki tysięcy złota jestem wdzięczna że utrzymują tą gre :)
    NIKT NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ CHARYTATYWNIE
    Ale odbiegliśmy od tematu nie mogę się dotrzekać na aktualizacje :)
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 11.05.2016
    Asia07 powiedział(a):
    Cześć! :)

    Tak Kochani, gra jest darmowa tak długo, jak nikt nie jest zobligowany do wydania prawdziwych pieniążków, by z niej korzystać. Przyznacie, że takiej sytuacji nie ma. Można zalogować się do gry i korzystać z niej całkowicie bezpłatnie. 

    Aby to było możliwe, potrzebne są jednak funkcje premium. Nie ukrywamy, że to właśnie dzięki Graczom dokonującym zakupów złota, możemy paradoksalnie powiedzieć, że gra jest darmowa, bo wszyscy inni mogą z niej za darmo korzystać. Jesteśmy bardzo wdzięczni tym, którzy przeznaczają choćby najmniejszą kwotę na zakup waluty premium, bo dzięki temu możemy utrzymać i rozwijać grę o nowe elementy. 

    Oczywiście, można narzekać, że wydarzenia znudziły się z czasem, ale wypada obiektywnie dodać, że Big Farm jest grą bardzo obfitą w wydarzenia. Praktycznie codziennie kilka rzeczy czeka na Was w grze. Ponadto, Zespół nie tylko pracuje nad nowymi elementami, ale również stara się nadać nowy szlif obecnie występującym wydarzeniom w grze.  Poza tym, już wkrótce czekają Was dalsze zmiany, dalsze niespodzianki i jeszcze więcej nowości! :) 


    Pozdrawiam

    Asiu, myślę, że większość z Graczy wypowiadających się na forum jest dorosła i rozumie jak działa biznes. Nikt tutaj nie zarzuca Waszemu Zespołowi, że w grze występują funkcje premium, jak np. karmy premium, budynki premium, możliwość szybszej rozbudowy, czy też dekoracje premium za setki tysięcy złota  - to jest indywidualna sprawa gracza, czy z niej korzysta, czy też woli zapracować sobie na wszystko sam.

    Natomiast od pewnego czasu Wasz Zespół stosuje taktyki, które graczom grającym za darmo, psują cały efekt rozgrywki. Bo przecież jak ktoś kto jest kasiasty i wchodzi raz na tydzień do gry, może nagle być na 1 miejscu mistrzostw sojuszniczych, wystarczy, że dokupi sobie 100 pakietów puktów reputacji i nagle hop siup jest najlepszym graczem na serwerze. Jak to się ma do jakiejkolwiek sprawiedliwości w tej grze? Sprowadziliście ją do wyżej wspomnianego wyścigu szczurów, a teraz sami zaczynacie rozumieć, że większość Graczy nie jest taka głupia jak wam się wydawało. Widocznie z mistrzostw sojuszniczych był o wiele mniejszy zysk, niż przypuszczaliście, więc teraz obracacie kota ogonem i mówicie, że nagle otworzyły wam się uszy i wyraźnie i dosadnie zrozumieliście co do was mówimy.

    Po prostu Wasz zespół po pewnym czasie stracił chęć pracy nad naprawdę porządnym symulatorem farmy, a rozpoczął prace nad maszynką do zarabiania pieniędzy.
    Gracze będą odchodzić, dopóki nie zrozumiecie, że pewnych rzeczy nie powinno się sprzedawać za złoto. Ja rozumiem, że gracz który nie wydaje na was złotówki, w ogóle się nie liczy i jak dla was to może być na szarym końcu waszych nowych tabeli. Ale po pewnym czasie wszyscy darmowi gracze z niesmakiem odejdą, a gracze premium, kupujący sobie zwycięstwo złotem - nie będą mieli kogo zwyciężać.



    AgataMichalska (PL1) powiedział(a):
    Asiu popieram twój wątek w 100% Kto che niech płaci zawsze rywalizacja była i będzie
    gra jest darmowa tylko jak ktoś chse grać za złoto to niech  gra
    Ja kupuje drobne ilości złota ale to jest mój wybór moje zdanie jest takie Firma GGS musi
    mieć kase żeby utrzymać gre i co ci kupują setki tysięcy złota jestem wdzięczna że utrzymują tą gre :)
    NIKT NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ CHARYTATYWNIE
    Ale odbiegliśmy od tematu nie mogę się dotrzekać na aktualizacje :)
    A ten komentarz tylko zacytuję, że przeczytałem. Bo nie mam słów, żeby coś odpisać :-)


    Pozdrawiam, Forumowy Wróż Przyszłości GGS, Favierro.

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Favierro (PL1) powiedział(a):

    Po prostu Wasz zespół po pewnym czasie stracił chęć pracy nad naprawdę porządnym symulatorem farmy, a rozpoczął prace nad maszynką do zarabiania pieniędzy.
    Gracze będą odchodzić, dopóki nie zrozumiecie, że pewnych rzeczy nie powinno się sprzedawać za złoto. Ja rozumiem, że gracz który nie wydaje na was złotówki, w ogóle się nie liczy i jak dla was to może być na szarym końcu waszych nowych tabeli. Ale po pewnym czasie wszyscy darmowi gracze z niesmakiem odejdą, a gracze premium, kupujący sobie zwycięstwo złotem - nie będą mieli kogo zwyciężać.


    AgataMichalska (PL1) powiedział(a):
    Asiu popieram twój wątek w 100% Kto che niech płaci zawsze rywalizacja była i będzie
    gra jest darmowa tylko jak ktoś chse grać za złoto to niech  gra
    Ja kupuje drobne ilości złota ale to jest mój wybór moje zdanie jest takie Firma GGS musi
    mieć kase żeby utrzymać gre i co ci kupują setki tysięcy złota jestem wdzięczna że utrzymują tą gre :)
    NIKT NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ CHARYTATYWNIE
    Ale odbiegliśmy od tematu nie mogę się dotrzekać na aktualizacje :)
    A ten komentarz tylko zacytuję, że przeczytałem. Bo nie mam słów, żeby coś odpisać :-)


    Pozdrawiam, Forumowy Wróż Przyszłości GGS, Favierro.

    Jak to jest możliwe, że jedni widzą to co jest napisane a inni tylko to co chcą, a jeszcze inni kompletnie nie mają pojęcia o czym piszą? To chyba właśnie ten komentarz, którego Ci brakowało ;)

    Asiu jak to jest, że zamiast faktycznie czytać to o czym piszą gracze i się nad tym choć przez chwilkę pochylić, Ty odwracasz kota ogonem i nagle się okazuje, że graczowi nie o to chodziło o co chodziło a o coś zupełnie innego? Tyle, że gracze już się na te wolty i sztuczki nie nabierają, to już nie działa. No choć jak widać wyżej, nie wszyscy, ale ten odsetek maleje, oj maleje... Czy to tak trudno dotrzeć, że gracze są niezadowoleni? Po co na okrągło powtarzać wyświechtana formułkę, że zespół pracuje nad nowościami i że wkrótce czekają nas zmiany? Nie dotarło do Was jeszcze, że nowości nie cieszą bo są dla wybranych a zmian to się właśnie boimy? Powiedz kto poważny planuje budynki, których się nie da rozwinąć w ciągu 10 lat, gdy gra może za rok czy dwa przestać istnieć? Ale piszę tu oczywistości, które są już zrozumiałe niemalże dla wszystkich a jakoś dziwnym trafem tylko Wy w ggsie tego nie potraficie pojąć.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Boimy się zmian planowanych przez GGS, boimy kolejnych aktualizacji, bo zwykle przynosi to nam  super wydatki
    I nie prawda, że Twórcy gry, szanują tych co im płacą. W poprzedniej grze kupowałam złoto i zamiast pomocy, załatwienia moich próśb, po prostu usunięto moją grę. Nic nie pomogły prośby o przywrócenie. Skasowali wszystko, a kasę zabrali
    To prawdziwe Hieny
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 11.05.2016

    Gloriana i Favierro mój szacun za kunszt, znaczy sztukę pięknego pisania...


    Asiu popraw swoje czytanie ze zrozumieniem, albo przynajmniej udawaj że rozumiesz o czym piszemy...choć jestem pewna, że doskonale wiesz o co nam chodzi...za to ja zupełnie nie rozumiem polityki Twojej firmy, zamiast przyciągać klientów, to ich zniechęcacie i odpychacie...kto tak robi ? pragnąc by jego biznes zarabiał?

    Jakieś durne 5 nasionek różyczek czy fiołków czy 10 wodorostów czy parę podkówek więcej, to taki problem dla WAS, żeby nam nie dać ? DLACZEGO ?  

    Czy ktoś Ci zarzucił kiedykolwiek że jest w grze opcja "kupowania złota" ? na pewno nie...bo byłoby to idiotyczne...z czegoś żyć musicie...zarzucamy Wam to, że wiele rzeczy że jest dla tych, którzy jak to się mówi w grze "złotem grają" a dlaczego ? wszyscy powinni mieć równe szanse...zróbcie normalne mistrzostwa i złote mistrzostwa...normalny event i złoty event...itd  będzie ok...będzie przyjemność, rozrywka a nie wieczna irytacja

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Cześć raz jeszcze! :)

    W takim razie ugryźmy temat od drugiej strony i wytłumaczcie mi, proszę, dlaczego - skoro Big Farm jest tak nudną, niedobrą, niedopracowaną i wyzyskującą Graczy grą, wciąż tu jesteście? Może jednak ta gra nie jest aż tak beznadziejna, jak się tutaj próbuje ją przedstawiać? ;)

    Jedni powiedzą pewnie, że zżyli się z ludźmi, ale przecież nie trzeba się spotykać w grze z kimś, kogo się lubi (dla mnie ten argument odpada).

    Drudzy powiedzą pewnie, że wciąż mają nadzieję na zmiany, ale te następują z każdą aktualizacją i będą następowały dalej. Na jakie zmiany zatem czekacie? Ostatnio dodaliśmy do gry 3 nowe budynki o bardzo dużej ilości poziomów. Czy ktokolwiek powiedział, że trzeba każdy z tych budynków rozbudować na maxa? Zastanówcie się proszę trzy tej okazji, czy aby problem nie leży w oczekiwaniach, które sami sobie wyznaczacie? 

    Gra ma stanowić odskocznię od rzeczywistości, przyjemność., Wierzę, że dla tych z Was, którzy wciąż tu jesteście, tak właśnie jest, bo inaczej by Was po prostu nie było. Big Farm ma mnóstwo do zaoferowania i Ci, którzy chcą to zobaczyć, na pewno to dostrzegają i czerpią przyjemność z tej wciąż rozwijającej się i wzbogacanej o nowe elementy gry. 

    Asia :) 
  • Wiesz Droga Asiu taką odpowiedzią to dopiero mnie osobiście zniechęciłaś do gry. Grałam ponad 5 lat w inną grę i jak pieć m-cy temu zaczęlam grać w tą grą grałam w nią z zapałem i wszystko mi się podobało. I co po pięciu miesiącach te same eventy, te same nagrody, w lejek nie ma szans wygrać latawca nie powiesz że gram za darmo i bez zaangażowania przedział 65-999 poziomu chore a może zrobić od 65 do nieskończoności. Grając w tą grę chciałabym też mieć główne nagrody co mi z nowych budynków i nie podoba mi się Twoja wypowiedź że nie musimy tego robić to ja się pytam po co to jest i ma uchodzić że to dla nas skoro jest poza naszym zasięgiem.Twoja odpowiedź co do znajomości to też niewypał bo gram z osobami z pomorza a ja mieszkam na południu to co radzisz byśmy jeździli do siebie :(. Spodziewałam się z Twojej strony jakiś większy szacunek do Wszystkich graczy, Pozdrawiam i życzę miłego popołunia.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    I znowu to samo, wolta i odwrócenie kota ogonem, ech... No ale dobrze, tak też można. A co jeśli wielu z nas właśnie gra tak jakby już nie grało? logowanie się do gry to jeszcze nie jest granie... A wielu z nas już nawet tego nie robi, albo loguje się raz na kilka, kilkanaście dni. Dodam, że mowa o graczach których swego czasu można było nazwać zapaleńcami. Co ich zniechęciło? ggs we własnej osobie, albo osobach... i wszechobecne lekceważenie. Poza tym aktywność na forum nie oznacza aktywności w grze...

    Jeśli dla Ciebie Asiu argument, że ludzie się ze sobą zżyli nie jest argumentem, to cóż nim jest? Ludzie lubią ze sobą pisać, rozmawiać, a nie każdy wejdzie na skype albo na TS... Nie mówiąc już o tym że przejechanie ot tak pół Polski nie jest takie proste. No ale widać w Niemczech rzucenie wszystkich obowiązków by się spotykać inaczej niż w grze to norma. Musicie mieć bardzo wyrozumiałych pracodawców. (I jak mi idzie odwracanie kota ogonem?)

    I znowu pojawił się argument z cud miód nowymi budynkami. Czy są złe? nie, czy ich ceny są wręcz śmieszne? A pewnie, że są. Zaznaczam, że nie w głowie mi stawianie ich na najwyższy poziom, ale wiesz, tak choćby do 10 byłoby miło... ale miło to by było w tym roku je postawić, a nie dziesięcioleciu... I tak Asiu, problem leży w naszych oczekiwaniach, gdyż oczekujemy odrobiny szacunku i czegoś co nas zachęci do więcej niż logowania się by popisać na czacie. I może od czasu do czasu zebrać coś jak się nam akurat przypomni. No ale to jest właśnie problem, nasze oczekiwania by nas traktować poważnie, by nam nie znikało złoto, by support nam pomagał i by rozwiązywał nasze problemy, a nowości wreszcie sprawiały przyjemność, to jak widać za wiele jak na te grę. I nie przesadzaj z tym wymachiwaniem nowościową chorągiewką, bo jeszcze gracze nie mają sklerozy i wszyscy pamiętamy, że na Wielkanoc dostaliśmy zakalec zamiast nowości.

    Formułki w formie frazesu zaserwowanej na koniec nie ma nawet co komentować. Big farm kiedyś było taką odskocznią, było dla wielu, a teraz wielu znalazło odskocznię gdzie indziej a inni mają jeszcze nadzieję, coraz niklejszą niestety.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik