Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z dostępem do gry

2

Komentarz

  • no spoko u mnie też nic:D czekam ale ale miła dla kruków zaraz nie bede:D
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Już działa, przynajmniej u mnie ;)
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    Jest, znów jestem w grze. :)
  • Ten sam ból :))
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 05.05.2016
    Witajcie,

    pozwoliłam sobie połączyć oba tematy o braku dostępu do gry. Wygląda na to, że dopadła nas jakaś awaria i musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż będzie można ponownie się zalogować. Niestety Asi już nie ma, więc nie jestem w stanie dowiedzieć się kiedy nastąpi przywrócenie dostępu do gry. Mam nadzieję, że szybko, bo mój silos również stoi.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

    P.S. Również jestem miła dla kruków ;)
    edit: Jest już dostęp do gry. Mam nadzieję, że zastaniecie farmy w takim stanie w jakim je wyłączono i nikomu nic nie zniknęło. Gdyby jednak na Waszych kontach gry wystąpiły jakieś straty proszę ten fakt zgłosić do supportu.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    musimy, pisać, może zauważą?? bo to już dłuuuugo trwa...
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    u mnie nie działa
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    Temat jest w drugim wątku, założonym wcześniej.
    Zresztą u mnie już wszystko działa. :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    To że gra działa to za dużo powiedziane. Można wejść na farmę ale nic się nie da zrobić.
  • U mnie tez nadal nie..ani na IE ani na Chromie..
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    zalogowałam sie, ale nic nie mogę zebrać !
  • canto (PL1)canto (PL1) PL1 Posty: 6
    poszło:)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 05.05.2016
    na farme po dluższym oczekiwaniu idzie wejśc,,,,,,,,,no i na tym koncza sie dobre wiadomości, zebrac sie nic nie da po za tym jest tylko jedna farma...........reszte pewnie zmiotlo tsunami albo traba powietrzna  :s

    ps. jedno dobre, że forum nie zmiotło B)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Do silosu Georgea też się nie da wejść.
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    No to dziwne, u mnie są wszystkie farmy i da się robić różne rzeczy. :/
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    W sumie teraz Big farm to gra dla bardzo cierpliwych. Czas reakcji to 3-4 minuty. No sorki, ale kto o zdrowych zmysłach chciałby tyle czekać?
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Zalogowałem się wreszcie ale cóż z tego, kiedy znowu coś się psuje... -  nie działają opce po kliknięciu na nie  itp.  ..  :/
  • luka09 (PL1)luka09 (PL1) PL1 Posty: 8
    No niestety i znowu awaria trudno wejść na grę  a jak mi sie udało to nic nie moge zebrać .
    Gratulacje i znowu coś sie wam udało zepsuć .Czekamy na naprawy powodzenia.
  • Udało mi się zalogować, nawet ukraść jajka kurom, a potem znowu mnie wywaliło z gry. Nadal nie mogę się zalogować, ciekawe czy to za karę? Znowu byłam niegrzeczna, really ? ;)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    edytowano 05.05.2016
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Udało mi się zalogować, nawet ukraść jajka kurom, a potem znowu mnie wywaliło z gry. Nadal nie mogę się zalogować, ciekawe czy to za karę? Znowu byłam niegrzeczna, really ? ;)
    to ja chyba też byłam niegrzeczna i wszyscy grający też hahaha.
    A kradzież  jajek Psotko nie ładnie  >:)
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Czas reakcji to 3-4 minuty. No sorki, ale kto o zdrowych zmysłach chciałby tyle czekać?
    Ja poczekam.:joy:
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Również nie mogłam się zalogować,a jak się udało, to nic nie mogę zrobić.
  • farmermac (PL1)farmermac (PL1) PL1 Posty: 68
    Smrodek (PL1) powiedział(a):
    Zalogowałem się wreszcie ale cóż z tego, kiedy znowu coś się psuje... -  nie działają opce po kliknięciu na nie  itp.  ..  :/
    Nie wiem jak Wy, ja na dzisiaj i oby tylko, na dzisiaj mam dość tej gry. Mam to w nosie, aby nie napisać dobitniej ( po co mi ban :P ). Życzę wszystkim wytrwałości. Szkoda mi sprzętu, gdyż moja cierpliwość sięgnęła zenitu. Dobrej nocy farmerki i farmerzy.

    P.S Jakoś promocje na złotko się nie zawieszają.....przypadek ???
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 05.05.2016
    U mnie gra w tej chwili działa prawidłowo, spróbujcie się przelogować, usunąć pamięć podręczną przeglądarki i ciasteczka, być może po tych czynnościach wszystko wróci do normy.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Był błąd na serwerze i nawet restart komputera nic nie dał, a że problem dotkną wielu graczy to wina leży po stronie GGS ;)
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 05.05.2016
    Ktoś tu pytał o rekompensatę, a czy jest ktoś taki kto od kilku kat z czymś takim się sotkał. Ja sobie nie przypominam.
    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Zabraknie wam czasu na napełnienie zbiornika czy wykonanie ewentu, złotkiem, złotkiem podsypać i dacie radę. Powinniśmy się cieszyć, że w ogóle coś w tej grze działa wszak jest za darmo, za free. Z tą różnicą że pakujemy też w tą grę kasę i tu nie jest to już takie śmieszne. Totalna olewka i ignorowanie graczy do tego powinniśmy się już dawno przyzwyczaić. Gram już równolegle w inną grę i chyba czas najwyższy na przesiadkę.

    Tak na marginesie gra już u mnie działa, ale nie wszystko np. szklarnia a wyspa też już za dzień się kończy, statek czeka na nasionka a koniki na podkowy.
  • Przez ponad godzine mi moglam zalogowac sie do gry . Przez to stracilam mozliwosc napelnienia leja spec. kukurydza ktora mi przepadla i nie moglam posiaqc nasion i zebrac pozostałych zbiorów. Nie zebrałam z pol okruszkow i nie ukoncze eventu .
  • farmermac (PL1)farmermac (PL1) PL1 Posty: 68
    Demona powiedział(a):
    U mnie gra w tej chwili działa prawidłowo, spróbujcie się przelogować, usunąć pamięć podręczną przeglądarki i ciasteczka, być może po tych czynnościach wszystko wróci do normy.

    Pozdrawiam,
    Demona
    Proszę Cię Demona, poklikaj troszku, i złapie Ci zawieszkę. I nie traktuj nas jak dzieci. Po takich wpadkach, każdy z rutyniarzy, pierwsze co robi to czyści pamięć podręczną i się przelogowuje.
    To naprawdę nie jest panaceum, na coraz większą liczbę pojawiających się błędów w grze.
    Jednak do tego nikt się oficjalnie nie przyzna, tylko będzie próbował zrobić z graczy przysłowiowych .......

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 05.05.2016
    Ja se trochę poklikałam i gra działa nieco wolniej niż zwykle, ale wszystkie czynności da się wykonać. Tyle tylko, że mój komp trochę źle znosi BF, a ja wciąż nie chcę dać mu odsapnąć ;)

    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):

    Tak na marginesie gra już u mnie działa, ale nie wszystko np. szklarnia a wyspa też już za dzień się kończy, statek czeka na nasionka a koniki na podkowy.

    Szklarnia u mnie działa :) Nie wiem jak jest u innych, ale nawet dało się normalnie podsypać humusem.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    To nie twój komputer źle znosi BF, tylko GGS cierpi na nas, robią wszystko żeby nas starych wyjadaczy którzy już nie chcą kupować złota zniechęcić do gry

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik