Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Zmiana nazwy gracza, nicku, loginu ( nie wiem jak to nazwac)

Witam mam moze troche glupie pytanie, ale chcialabym poznac odpowiedz na nie.

Czy jest mozliwa zmiania nazwy gracza, ktora zostala podana przy rejestracji i sie pokazuje jako nick w sojuszu w misjach itp?

Komentarz

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Nie wiem czy to w ogóle możliwe ale jeśli jest taka możliwość to na pewno trzeba pisać do suportu, a to zajmie wiele miesięcy :D  
  • tomw (PL1)tomw (PL1) PL1 Posty: 65
    Asiok (PL1) powiedział(a):
    Witam mam moze troche glupie pytanie, ale chcialabym poznac odpowiedz na nie.

    Czy jest mozliwa zmiania nazwy gracza, ktora zostala podana przy rejestracji i sie pokazuje jako nick w sojuszu w misjach itp?
    ...z tego co wiem to nie ma takiej możliwości. Przy rejestracji dokonuje się wyboru nazwy gracza - nick ,które to pozostaje bez możliwości zmiany! Jedyne możliwości jakie są dostępne to nazwy farm, które to można za odpłatnością złotem dokonać zmian na inne nazwy....
  • Zgadza się! Nie ma możliwości zmiany nicku wybranego podczas rejestracji. Są jedynie przypadki szczególne, gdy Gracz wybrał sobie nazwę obraźliwą itp. wtedy support może interweniować i zmienić nazwę, ale z tego co mi wiadomo, tylko w takim przypadku.

    A tak na marginesie... Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi ;)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Samo chcę nie wystarczy. W tej grze nie ma możliwości zmiany nicku.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik