Strona główna Polish Konkursy

Konkurs na Miss i Mistera PGR-u | na bazie pomysłu ***Zaczarowanej28***

Asia07Asia07 Posty: 2,493

Proszę o uwagę!

Wszem i wobec ogłaszam wybory na Miss i Mistera PGR-u. Niniejszym zwołujemy wszystkich Farmerów i Farmerki do stawienia się i przedstawienia wybranych kandydatur. 

Zadanie polega na zrobieniu wpisu prezentującego kandydatkę/ kandydata do tytułu Miss i Mistera PGR-u. Dobrze widzicie! Szukamy Miss i Mistera PGR-u w Big Farm! Yeeey  B) 

Sugestia tej zabawy pochodzi od Zaczarowanej28, której możecie zawdzięczać obecne poszukiwania farmerskich śliczności na naszym forum ;). Generalnie prosta sprawa!

Wszystko, co trzeba zrobić, to utworzyć post z prezentacją - co ważne - ze zdjęciem jakiejś fajnej postaci: rolnika, rolniczki i odpowiedzieć w imieniu pretendenta do tytułu na trzy poniższe pytania: 


 1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi? 
 2. Co byś zrobił, gdybyś został sołtysem? 
 3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole? 

Starajcie się przedstawić w jednym wpisie tylko jednego kandydata. Ponieważ szukamy Miss i Mistera PGR proponuję ograniczyć ilość wpisów poszczególnych Graczy do max. 2. Każda osoba może zatem zamieścić 2 prezentacje w tym konkursie. Jedną dla Miss, jedną dla Mistera. Możecie dowolnie edytować swoje wpisy do czasu zakończenia zabawy. 

Konkurs na Miss i Mistera forum rusza natychmiast (nie ma co zwlekać) i potrwa do niedzieli, 24.04.2016, włącznie. Cały czas możecie głosować na wybranych kandydatów przyznając polubienia ich wpisom, a rozwiązanie zabawy nastąpi w poniedziałek, 25.04.2016, po podliczeniu głosów przez Załogę Forum. 

Do dzieła! 

No przecież... nagrody...  nie można o nich zapomnieć! 

Poszukujemy Miss i Mistera PGR-u, zatem będą 2 nagrody główne, o których zadecydujecie, jako publiczność poprzez lajkowanie wpisów wybranych kandydatów. Autorzy prezentacji z największą ilością "polubień" zarówno dla Miss, jak i Mistera, otrzymają po:

  • 5 000 złotych monet
  • animowaną dekorację w postaci Paleniska Społeczności
  • 20 nasion różyczek
  • 10 nasion słonecznika
Ponadto będzie jedna nagroda od Zespołu Forum dla prezentacji, której Autor/ Autorka będzie najbardziej innowacyjny/a i zaskoczy nas w pozytywny sposób swoją prezentacją kandydata lub kandydatki do tytułu Miss & Mistera PGR-u (wartość nagrody taka sama, jak powyżej). Warto się postarać :) 

Niniejszy konkurs - jak wszystkie treści zawarte na naszym forum - podlega regulaminowi forum. Załoga forum ma prawo do edycji bądź usuwania wpisów łamiących powyższe zasady.

Komentarz


  • Przedstawiam swoją kandydatkę do tytułu Miss PGR-u :)

    Oto urocza Anielka, mieszkanka wsi Kartofel, studenkta Politechniki na wydziale Zarządzanie Obornikiem  ;)
    Jej hobby to podróżowanie po wsiach, spędzanie czasu z trzodą chlewną i czytanie książek o tematyce wiejskiej. W wolnym czasie Anielka jeździ na Ursusie B) 
     

    1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?
    Jestem najlepszym rolnikiem ponieważ na mojej wsi tylko ja zajmuję się rolą.... wszyscy inni posprzedawali ziemię i wyjechali do miasta :)

    2. Co byś zrobiła, gdybyś została sołtysem? 
    Zaczęłabym malować paznokcie... w końcu taka posada zobowiązuje  ;)

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    Prawdziwym must have w czasie tegorocznych żniw będą buty workery i kowbojskie kapelusze. Ja osobiście na pole ubieram się bardzo praktycznie- buty na koturnie, krótkie spodenki lub mini :p i oczywiście obowiązkowo koszula w krate za duża o 5 rozmiarów. Przewiąza w pasie pełni funkcję stylowego wyglądu, a z racji tego, że jest sporo za duża służy również jako kocyk w przerwie od roboty na polu :):);)

  • dawgaj10 (PL1)dawgaj10 (PL1) Posty: 24
    edytowano 24.04.2016

    A oto kandydat do tytułu Mistera PGR-u

    Zenek z...... z daleka :p Wykształcenie przedszkolne :p Kiedyś pisał bajki ale zrozumiał, że jego prawdziwą pasją jest oranie pola :p;)  



    1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?
    Oram swoje pole z zamkniętymi oczami! W tej dziedzinie nie mam sobie równych B)

    2. Co byś zrobił, gdybyś został sołtysem?
    Zaorałbym wszystkie pola we wsi!! Wydałbym też przyjęcie, na które zaprosiłbym swoją liczną rodzinę.... Papa byłby ze mnie dumny  :) 

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    Wygląd nie ma znaczenia... liczą się umiejętności w oraniu pola!!! 
  • EWIK8 (PL1)EWIK8 (PL1) Posty: 47
    edytowano 24.04.2016
    Przedstawiam kandydata na Mistera PGR-u B)

    Nazywa się Miecio, mieszkaniec wsi Koniec Świata, tuż obok wsi Browarek.
    Już od rana ora w polu karmi krówki, świnki, kurki. A z kozami idzie w górki.
    Hobby - pędzenie... na rowerze dookoła swej farmy i do sąsiada który też lubi pędzić :)
    W wolnym czasie czyta gazetki i inne świerszczyki.
     
    1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?
    Wykonuję swoje obowiązki z uśmiechem na twarzy, nawet w nocy gdy słonko nie smaży.

    2. Co byś zrobił, gdybyś został sołtysem?
    Otworzył bym knajpkę dla zmęczonych po pracy farmerów i farmerek, aby mogli się zrelaksować po pracy.

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    Kapelusz palmowy ew słomkowy, oczywiście ogrodniczki koszula z wentylacją i gumofilce, w kieszeni kozik, napój energetyczny i kanapka z kiełbasą.

    Jestem inteligentny, atrakcyjny i rozrywkowy - lubię sobotnie potańcówki w remizie.




    Post edited by EWIK8 (PL1) on
  • Mój kandydata na Mistera PGR-u........

    to Benny - przystojny brunet o błękitnych oczach. Inteligentny i błyskotliwy młodzieniec....

    1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?

    Złożyłem wniosek o dotacje z UE i rozwiązałem swoje problemy. Teraz moje gospodarstwo kwitnie

     

     2. Co byś zrobił, gdybyś został sołtysem?

    Dokupiłbym sobie dwa garnitury i pomógł pozostałym mieszkańcom w rozbudowie ich farm......

     

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    cenie sobie prostotę i wygodę...... zatem polecam jeansy i podkoszulek

  • Promyczek (PL1)Promyczek (PL1) Posty: 213
    edytowano 24.04.2016
    Moja kandydatka na Miss PGR-u........

    to Tessa  - Piękna blondynka o kocim spojrzeniu.  Dobra i pracowita  dziewczyna......


    1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?

    dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy moja farma jest najpiękniejsza w całej wsi.

      2. Co byś zrobił, gdybyś został sołtysem?

    hm.......   dalej pracowałabym na swojej farmie, a pozostałym rolnikom z mojej wsi służyła radą i pomocą  :-)

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    prostota  to moja dewiza.... przewiewna koszula w kratę i jeansy :-)
  • EWIK8 (PL1)EWIK8 (PL1) Posty: 47
    edytowano 24.04.2016
    Przedstawiam kandydatkę na Miss PGR-u

    Nazywam się Angela, mieszkam we wsi Niebo.
    Jest to przytulna i pełna uroku mała wioska, w której wszyscy się znają i są zawsze uśmiechnięci.
    Hobby -  wieczorne spacery ze swoim psem Brutusem przy szumie pszenicy w polu i śpiewem skowronków.
    Jazda konna na moim wierzchowcu, który lubi czasem popędzić w stronę horyzontu.
     
    1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?
    Mam dobre plony, moje zwierzęta są zdrowe, zadbane i szczęśliwe.
    Ten kto odwiedzi moją farmę jest zachwycony moją pomysłowością w unowocześnianiu obiektów produkcyjnych.

    2. Co byś zrobiła, gdybyś została sołtysem?
    Złożyłabym wnioski o dotacje na nowe maszyny dla rolników. Wprowadziłabym też moje wynalazki, które ułatwiają pracę na roli.

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    Modnie i wygodnie. Spodnie jeansowe na szelkach i koszulka. Kowbojki i


  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 24.04.2016
    Chciałabym zaproponować swoją kandydaturę na MISS PGR-u ;) albowiem wszem i wobec wiadomo, że kto, jak kto, ale Psotna Farmerka najlepiej się do tego nadaje :)

    httpstatic3milionkobietplfiles2012_12thumbnails460x269laska4-main-c2f6178c524cb72f72e76852ff117223_bb720ajpg

    We wsi wołają na mnie "Psotnica" bądź "Psotka", ponieważ od dziecka robiłam wszystkim dokoła różne psikusy. Poza tym oddawałam się wszelakim pracom rolnym... uczyłam kurczaki pływać, wyszukiwałam kaczkom najciekawsze miejsca do znoszenia jajek, paradowałam w czerwonych spodenkach przed nosem rozhisteryzowanego na mój widok indora Filipa, oblewałam mojego kolegę z sąsiedztwa, mlekiem prosto z sutka dojonej przeze mnie krowy Matyldy; chowałam przepiórcze jajka w kurniku, a potem robiłam awantury kurom, że się lenią i znoszą takie maleństwa... haha, no tak, tak... i właściwie to do dzisiaj nic się w tej materii nie zmieniło, moje hobby i zainteresowania pozostały takie same ;)

    1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?
    Zwierzęta mnie kochają, sąsiedzi darzą podziwem moje gospodarstwo i umiejętność łączenia nowości technologicznych z wiedzą naszych przodków o uprawie roli. Dzięki muzyce klasycznej puszczanej w oborach i chlewach, krowy dają więcej mleka, a świnki szybciej rosną. Kury wolą muzykę country, twierdzą, że najsmaczniejsze jajka znosi się przy
    LeAnn Rimes ;)

    2. Co byś zrobił, gdybyś został sołtysem?
    Założyłabym wiejski radiowęzeł, aby każde gospodarstwo mogło skorzystać z dobrodziejstwa jakim jest muzyka, specjalnie wyselekcjonowana do większych zbiorów, upraw i hodowli :)
    Poza tym obowiązkowo w każde sobotnie popołudnie zarządziłabym swojskie potańcówki w miejscowej remizie. Wszak nie samą pracą człowiek żyje, coś dla duszy i ciała też musi być ;)
    Doprowadziłabym także do nadania unijnego certyfikatu jakości naszym regionalnym miodom pitnym, których tajna receptura jest przekazywana we wsi z dziada pradziada, a tutejsze pszczoły zbierają do niego nektar ze specjalnie wyhodowanych odmian kwiatów.

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    Wygoda wygodą, ale bycie miłym dla oczu zwierząt to też jedna z tajemnic moich rolniczych sukcesów. Więc koszula w kratę, zalotnie związana pod biustem, obcisłe, krótkie, jeansowe spodenki, a włosy koniecznie niedbale przewiązane wstążką. Często też paraduję w zmysłowo splecionych warkoczach ;) No i oczywiście nieodłącznym atrybutem Psotnej Farmerki są czerwone szpilki, bez których się nigdzie nie ruszam, szczególnie przydatne w chlewie lub oborze, gdy się człek poślizgnie na tym i owym, zawsze można precyzyjnie zakotwiczyć i przyziemić bez uszczerbku na ciele :p

    Oto prawie cała ja :blush: 

    Moje motto brzmi "Pij mleko prosto od krowy, a będziesz smaczniejsza... ups... piękniejsza",
     chciałam powiedzieć piękniejsza ;)

    https1kozaczekpl20131104luxuria-7jpg
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 25.04.2016
    Rzutem na taśmę przedstawiam Wam mojego dobrego sąsiada zza miedzy... tak, tak, to ten od krowy Matyldy ;) jako kandydata na MISTERA PGR-u :)

    httpionel-istraticomuploadsposts2012-111353168531_ionel-istrati-2jpg

    Janek to super chłopak, twierdzi, że jest nieśmiały, ale to bujda wyssana z palca i raczej tania przykrywka, albowiem jest duszą towarzystwa i niestety dla płci przeciwnej strasznie grzeszy urodą :p Ciągle mi mama mawiała "Niech jego oczy Cię nie zwiodą", a ja odpowiadałam, że mnie się on nie ima, bo patrzę na niego niewidzącymi oczyma ;) hihihi

    Na co dzień Janek zajmuje się zbijaniem bąków, szukaniem wiatru w polu, buszowaniem w zbożu, słuchaniem o czym szumią wierzby, wykopywaniem kretów, dotrzymywaniem towarzystwa dżdżownicom oraz wprawianiem w osłupienie strachów na wróble ;)

     1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?
    Życie traktuję z przymrużeniem oka
    a także działam z rozbrajającym urokiem, dzięki któremu jestem w stanie szybciej załatwić pozwolenia niemal na wszystko. Dzięki temu maszyny mam lepsze i pola sporo, a robota nie zając, nie ucieknie, z uśmiechem na twarzy to wręcz sama się robi ;)

    2. Co byś zrobił, gdybyś został sołtysem?
    Posiadam swój zespół muzyczny, który będzie przygrywał uroczym farmerkom i farmerom do tańca podczas sobotnich wieczorów.
    Sprawianie aby życie społeczności wiejskiej było przyjemniejsze jest dla mnie
    absolutnym priorytetem, dlatego każdego dnia będę robił jeden dobry uczynek dla wybranej osoby i jej gospodarstwa.

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    Lubię ubierać się wygodnie, ale elegancko, w końcu "jak nas widzą, tak nas piszą", a dobra prasa jest dla mnie na wagę złota ;) haha Ot, taki żarcik! Noszę najczęściej białe koszule z domieszką lnu, brązowe, skórzane, dopasowane spodnie i wysokie oficerki. Na głowę wciskam czapkę i gotowe. Pamiętajcie, głowę trzeba chronić przed słońcem, szczególnie przy pracy w polu to podstawa.

    Jakie jest Twoje hobby?
    "Tak najbardziej? Najbardziej to uwielbiam się włóczyć za Psotną Farmerką ;) haha Taki żarcik... "

    Janek sam nigdy by się nie pochwalił, więc na koniec wrzucę Wam próbkę jego umiejętności :)

    https://youtu.be/UlMAIE8Rzrs

    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Witam serdecznie po weekendowej przerwie! 

    Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia kandydatek i kandydatów do tytułu Miss i Mistera PGR-u. MAm nadzieję, że dobrze się bawiliście przy tej okazji! 

    Zgodnie z zapowiedzią, pierwsze dwa tytuły wyłoniliście na podstawie ilości polubień i tym samym ogłaszam, że Miss PGR-u, ilością 14 głosów, zostaje Psotna Farmerka, a oto jej wpis: 

    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym zaproponować swoją kandydaturę na MISS PGR-u ;) albowiem wszem i wobec wiadomo, że kto, jak kto, ale Psotna Farmerka najlepiej się do tego nadaje :)

    httpstatic3milionkobietplfiles2012_12thumbnails460x269laska4-main-c2f6178c524cb72f72e76852ff117223_bb720ajpg

    We wsi wołają na mnie "Psotnica" bądź "Psotka", ponieważ od dziecka robiłam wszystkim dokoła różne psikusy. Poza tym oddawałam się wszelakim pracom rolnym... uczyłam kurczaki pływać, wyszukiwałam kaczkom najciekawsze miejsca do znoszenia jajek, paradowałam w czerwonych spodenkach przed nosem rozhisteryzowanego na mój widok indora Filipa, oblewałam mojego kolegę z sąsiedztwa, mlekiem prosto z sutka dojonej przeze mnie krowy Matyldy; chowałam przepiórcze jajka w kurniku, a potem robiłam awantury kurom, że się lenią i znoszą takie maleństwa... haha, no tak, tak... i właściwie to do dzisiaj nic się w tej materii nie zmieniło, moje hobby i zainteresowania pozostały takie same ;)

    1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?
    Zwierzęta mnie kochają, sąsiedzi darzą podziwem moje gospodarstwo i umiejętność łączenia nowości technologicznych z wiedzą naszych przodków o uprawie roli. Dzięki muzyce klasycznej puszczanej w oborach i chlewach, krowy dają więcej mleka, a świnki szybciej rosną. Kury wolą muzykę country, twierdzą, że najsmaczniejsze jajka znosi się przy
    LeAnn Rimes ;)

    2. Co byś zrobił, gdybyś został sołtysem?
    Założyłabym wiejski radiowęzeł, aby każde gospodarstwo mogło skorzystać z dobrodziejstwa jakim jest muzyka, specjalnie wyselekcjonowana do większych zbiorów, upraw i hodowli :)
    Poza tym obowiązkowo w każde sobotnie popołudnie zarządziłabym swojskie potańcówki w miejscowej remizie. Wszak nie samą pracą człowiek żyje, coś dla duszy i ciała też musi być ;)
    Doprowadziłabym także do nadania unijnego certyfikatu jakości naszym regionalnym miodom pitnym, których tajna receptura jest przekazywana we wsi z dziada pradziada, a tutejsze pszczoły zbierają do niego nektar ze specjalnie wyhodowanych odmian kwiatów.

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    Wygoda wygodą, ale bycie miłym dla oczu zwierząt to też jedna z tajemnic moich rolniczych sukcesów. Więc koszula w kratę, zalotnie związana pod biustem, obcisłe, krótkie, jeansowe spodenki, a włosy koniecznie niedbale przewiązane wstążką. Często też paraduję w zmysłowo splecionych warkoczach ;) No i oczywiście nieodłącznym atrybutem Psotnej Farmerki są czerwone szpilki, bez których się nigdzie nie ruszam, szczególnie przydatne w chlewie lub oborze, gdy się człek poślizgnie na tym i owym, zawsze można precyzyjnie zakotwiczyć i przyziemić bez uszczerbku na ciele :p

    Oto prawie cała ja :blush: 

    Moje motto brzmi "Pij mleko prosto od krowy, a będziesz smaczniejsza... ups... piękniejsza",
     chciałam powiedzieć piękniejsza ;)

    https1kozaczekpl20131104luxuria-7jpg

    Tytuł Mistera PGR-u trafia do Bennigo, którego kandydaturę zgłasza Promyczek odbierając również nagrodę w imieniu Benniego, a Wy doceniacie to zgłoszenie 10 polubieniami: 
    Promyczek (PL1) powiedział(a):

    Mój kandydata na Mistera PGR-u........

    to Benny - przystojny brunet o błękitnych oczach. Inteligentny i błyskotliwy młodzieniec....

    1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?

    Złożyłem wniosek o dotacje z UE i rozwiązałem swoje problemy. Teraz moje gospodarstwo kwitnie

     

     2. Co byś zrobił, gdybyś został sołtysem?

    Dokupiłbym sobie dwa garnitury i pomógł pozostałym mieszkańcom w rozbudowie ich farm......

     

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    cenie sobie prostotę i wygodę...... zatem polecam jeansy i podkoszulek

    Jest jeszcze jedna nagroda, którą przyznajemy dawgaj10 za humorystyczną prezentację kandydatki do tego wyjątkowego tytułu.  

    dawgaj10 (PL1) powiedział(a):
    Przedstawiam swoją kandydatkę do tytułu Miss PGR-u :)

    Oto urocza Anielka, mieszkanka wsi Kartofel, studenkta Politechniki na wydziale Zarządzanie Obornikiem  ;)
    Jej hobby to podróżowanie po wsiach, spędzanie czasu z trzodą chlewną i czytanie książek o tematyce wiejskiej. W wolnym czasie Anielka jeździ na Ursusie B) 
     

    1. Dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem we wsi?
    Jestem najlepszym rolnikiem ponieważ na mojej wsi tylko ja zajmuję się rolą.... wszyscy inni posprzedawali ziemię i wyjechali do miasta :)

    2. Co byś zrobiła, gdybyś została sołtysem? 
    Zaczęłabym malować paznokcie... w końcu taka posada zobowiązuje  ;)

    3. W co polecasz się ubrać do wyjścia na pole?
    Prawdziwym must have w czasie tegorocznych żniw będą buty workery i kowbojskie kapelusze. Ja osobiście na pole ubieram się bardzo praktycznie- buty na koturnie, krótkie spodenki lub mini :p i oczywiście obowiązkowo koszula w krate za duża o 5 rozmiarów. Przewiąza w pasie pełni funkcję stylowego wyglądu, a z racji tego, że jest sporo za duża służy również jako kocyk w przerwie od roboty na polu :):);)

    Dziękuję raz jeszcze za udział w zabawie. Wątek pozostawiam otwarty, na wypadek, gdyby ktoś zechciał się poza konkursem przyłączyć. 

    Nagrody zostaną dopisane do kont Zwycięzców w ciągu najbliższego kwadransa do pół godziny. 

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
    Asia.
  • Promyczek (PL1)Promyczek (PL1) Posty: 213
    edytowano 25.04.2016
    dziękuję za nagrody :-)   gratuluję pozostałym uczestnikom zabawy :-)

    z niecierpliwością czekam na kolejne konkursy
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Gratuluję naszej Psoci ;) Pozostałym również gratuluję ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 25.04.2016
    httpcdnallfunmd201307181251e7b33fa1d77jpg

    Chciałabym z całego serca podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, a tym samym sprawili, że od dziś jestem "Miss PGR-u" :)
    Gratuluję pozostałym uczestnikom konkursu i dziękuję za przyznane nagrody. :blush: 
    Zapewniam Was, że dotrzymam wszystkich swoich obietnic!
  • Bardzo dziękuję Zespołowi Forum za uznanie oraz tym którzy zechcieli oddać swój głos na moich kandydatów :) Gratulacje dla pozostałych zwycięzców

Ta dyskusja została zamknięta.