Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.04.2016 | Szkółka dla Farmerów babci Matyldy

Drodzy Farmerzy i urocze Farmerki! 

Już jutro nowa aktualizacja w świecie Big Farm a wraz z nią kolejna porcja zmian. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami Oficjalnych Ogłoszeń i dzielenia się opiniami na temat zmian w tym wątku.  


Powodzenia na farmie
«1

Komentarz

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Bardzo fajna ta aktualizacja :D, mam tylko 2 pytania czy ceny za szkółkę będą takie jak za laboratorium, i czy laboratorium nie powinno znaleźć się obok tej szkółki skoro na wszystkich farmach jest robione to samo
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Aż strach się bać. Kolejna aktualizacja i kolejne wydatki oraz błędy przed Nami. Czy ktoś się jeszcze łudzi, że będzie taniej? Ceny prawdopodobnie będą porównywalne z laboratorium.
  • wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Aż strach się bać. Kolejna aktualizacja i kolejne wydatki oraz błędy przed Nami. Czy ktoś się jeszcze łudzi, że będzie taniej? Ceny prawdopodobnie będą porównywalne z laboratorium.
    Przynajmniej jest możliwość rozbudowy za dolary.
    Jakby dodawali wszystkie budynki za złoto, to wtedy byłoby to bez sensu.
    A tak, nawet te 200 milionów można uzbierać :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Też uważam,że nawet jesli ceny rozbudowy beda kosmiczne to da sie uzbierac wymagane kwoty jesli wykaże sie minimum checi w tym temacie,w sumie to ten obiekt dla mnie może byc a może i go nie być,nie gram dla statystyk czy jak najszybszego wbijania poziomów   ;).Jedno fajne,że obiekt nie bedzie stał na farmach gdzie i tak jest dośc ciasno,przynajmniej u mnie  :D.No i wizualnie tak jak laboratorium bardzo mi sie podoba  :p.
  • edytowano 18.04.2016
    Pomysl wydaje sie fajny, a jak to wyjdzie w praniu.... zobaczymy. Nigdzie nie znalazlam odpowiedzi na zadane pytanie co do laboratorium, wiec moze doczekam sie odpowiedzi w sprawie szkolki......

    Czy rozbudowa szkolki bedzie mozliwa za dolary az do ostatniego 100ego poziomu? Czy od ktoregos moze poziomu jej rozbudowa bedzie mozliwa wylacznie za zloto? Pewnikiem jestem monotematyczna, ale moze dzieki temu doczekam sie w koncu odpowiedzi :wink: 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 18.04.2016
    Witaj FarmerNefetiti,

    przekażę Twoje pytanie naszej CM i również mam nadzieję, że jednak rozbudowa laboratorium jak i szkółki babci Matyldy będzie możliwa do ostatniego poziomu zarówno za dolary jak i za złoto. Zobaczymy co nam odpowie Asia.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • edytowano 19.04.2016
    Tez mam taka nadzieje i dziekuje Demono :wink: 
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Cześć! 

    Wezwana do odpowiedzi, chętnie się stawiam :) Szkółka Matyldy będzie pod względem rozbudowy działała mniej więcej tak, jak laboratorium. 100 poziomów i wszystkie możliwe do rozbudowy zarówno za dolary, jak i złoto. 

    Pozdrawiam serdecznie i życzę pogodnego dnia! 
  • Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam :)
  • Witam, moje pytanie brzmi: jak wygląda kwestia doświadczenia otrzymywanego z targowiska ? I ze statku? bo z targowiska na pewno zostały małe pkty doświadczenia (aktualnie mam zaoferowane 3pkty), jak ze statkiem to nie pamietam, bo przyznam, że wysłałem z automatu, zanim aktualizacje przeczytałem, ale mam końcówke doświadczenia po aktualizacji 844 czyli tam też chyba nie zostało to pomnożone x100. Dziękuję za odpowiedź :)
  • Statek przed chwilą wysłałem i za pełny załadunek było ponad 7 tysięcy PD.
  • a to przepraszam :) w takim razie moje pytanie dotyczy jedynie targowiska :)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 19.04.2016
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    Witam, moje pytanie brzmi: jak wygląda kwestia doświadczenia otrzymywanego z targowiska ? I ze statku? bo z targowiska na pewno zostały małe pkty doświadczenia (aktualnie mam zaoferowane 3pkty), jak ze statkiem to nie pamietam, bo przyznam, że wysłałem z automatu, zanim aktualizacje przeczytałem, ale mam końcówke doświadczenia po aktualizacji 844 czyli tam też chyba nie zostało to pomnożone x100. Dziękuję za odpowiedź :)
    Statek nalicza PD prawidłowo (screen poniżej), za to z targiem masz jak najbardziej rację. Mam obecnie dwa kontrakty, w jednym do zdobycia 13 PD a w drugim coś koło tego i nie jest to przemnożone przez 100. Nie wiadomo tylko jak sprawa się ma gdy kontrakt zostanie wykonany, bo być może jest to tylko błąd wyświetlania, a naliczenia będą prawidłowe. Tak czy siak fajnie byłoby uzyskać od Asi odpowiedź w tej kwestii :)


  • A u mnie dla odmiany statek działa źle... PD wypadło mi właśnie całe 73...
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    Witam, moje pytanie brzmi: jak wygląda kwestia doświadczenia otrzymywanego z targowiska ? I ze statku? bo z targowiska na pewno zostały małe pkty doświadczenia (aktualnie mam zaoferowane 3pkty), jak ze statkiem to nie pamietam, bo przyznam, że wysłałem z automatu, zanim aktualizacje przeczytałem, ale mam końcówke doświadczenia po aktualizacji 844 czyli tam też chyba nie zostało to pomnożone x100. Dziękuję za odpowiedź :)
    Statek nalicza PD prawidłowo (screen poniżej), za to z targiem masz jak najbardziej rację. Mam obecnie dwa kontrakty, w jednym do zdobycia 13 PD a w drugim coś koło tego i nie jest to przemnożone przez 100. Nie wiadomo tylko jak sprawa się ma gdy kontrakt zostanie wykonany, bo być może jest to tylko błąd wyświetlania, a naliczenia będą prawidłowe. Tak czy siak fajnie byłoby uzyskać od Asi odpowiedź w tej kwestii :)


    Podobny problem był zgłoszony w Hiszpanii i LBA działa w tej sprawie, by wyjaśnić sytuację. Dam Wam znać, co i jak, gdy tylko wpłyną do nas wyniki prac Zespołu. 


    Asia.
  • Ja tylko w kwestii technicznej. Dawniej liczby wielocyfrowe wyświetlane były z separatorem części tysięcznych (spacją). Teraz nie. Wnoszę o przywrócenie separowania co trzy cyfry, gdyż jest to czytelniejsze.
  • tolat6 (PL1)tolat6 (PL1) PL1 Posty: 411
    dla mnie beznadziejna ta akademia farmerska kolejny budynek żeby osoby z wyższym poziomem miały na co dolary wydać, ile teraz trzeba zdobyć pkt doświadczenia trzeba zdobyć żeby przejść na wyższy poziom
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 19.04.2016
    bronksiu (INT1) powiedział(a):
    Ja tylko w kwestii technicznej. Dawniej liczby wielocyfrowe wyświetlane były z separatorem części tysięcznych (spacją). Teraz nie. Wnoszę o przywrócenie separowania co trzy cyfry, gdyż jest to czytelniejsze.

    Potwierdzam, lepiej było gdy ten separator jednak istniał. Teraz trzeba się chwilę napatrzeć żeby doliczyć się czy mamy do czynienia z milionami czy setkami tysięcy :D
    tolat6 (PL1) powiedział(a):
    dla mnie beznadziejna ta akademia farmerska kolejny budynek żeby osoby z wyższym poziomem miały na co dolary wydać, ile teraz trzeba zdobyć pkt doświadczenia trzeba zdobyć żeby przejść na wyższy poziom
    Punktów doświadczenia musisz zdobyć dokładnie tyle samo ile wcześniej. Za każdą akcję dającą punkty doświadczenia na farmie dostajesz teraz 100x więce PD.
    Przykładowo, jak wcześniej do wbicia poziomu potrzebowałaś 15 000 PD, to teraz potrzebujesz 1 500 000 PD. 
    Tak samo jest ze zdobywaniem pkt. Przykładowo jak za wyprodukowanie karmy dla kur dostawałaś 20 PD, to teraz dostajesz 2 000 PD. Suma summarum wychodzi na jedno.

    A budynek faktycznie chyba dla wyższych poziomów, bo ceny rozbudowy za dolary są bardzo wysokie, ale w końcu im wyższy poziom tym więcej PD potrzeba, aby wbić kolejny.

    EDIT: A ja chciałem jeszcze dodać, że po dzisiejszej aktualizacji nie działa pasek postępu czasu.
  • Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
    edytowano 19.04.2016
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Statek nalicza PD prawidłowo (screen poniżej), za to z targiem masz jak najbardziej rację. Mam obecnie dwa kontrakty, w jednym do zdobycia 13 PD a w drugim coś koło tego i nie jest to przemnożone przez 100. Nie wiadomo tylko jak sprawa się ma gdy kontrakt zostanie wykonany, bo być może jest to tylko błąd wyświetlania, a naliczenia będą prawidłowe.

      Na targu jest tak: jak macie kontrakt,w którym przed aktualizacją było np 24 PD to po wykonaniu go otrzymacie tylko 24 PD. Dopiero w kontraktach z PD, które pojawią się po aktualizacji są już zwiększone PD.
    Post edited by Piotr7511 (PL1) on
  • To ja zadam pytanie z innej beczki. Pamięta ktoś ile przed zmianą PD otrzymywało się za szarlotkę i ciasto owocowe ze śmietaną. Nie jestem pewna czy badania sojusznicze mają tutaj znaczenie, więc jakby co, to interesują mnie wartości z badaniami. Wydaje mi się, że teraz jest inaczej (mniej punktów otrzymujemy).
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Badania nie wpływają na ilość PD podczas zbiorów, 4 pierwsze to wzrost produkcji a 5-te wzrost wartości za sprzedaż
    Ilości punktów przed i po aktualizacji nie pamiętam, należy wierzyć, że umieli dopisać 2 zera bez kombinowania z resztą liczb :D
  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    W tej aktualizacji pojawiła się dodatkowo opcja przyjmowania kolejnych członków  do sojuszu a co za tym idzie kolejne badania do robienia. Ciekawe stawki policzyli za tych nowych członków. Skoro za badanie na przyjęcie 66 osoby liczą ponad 300 000 złota to lepiej nie wiedzieć ile będzie kosztowała 75....
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    bronksiu (INT1) powiedział(a):
    Ja tylko w kwestii technicznej. Dawniej liczby wielocyfrowe wyświetlane były z separatorem części tysięcznych (spacją). Teraz nie. Wnoszę o przywrócenie separowania co trzy cyfry, gdyż jest to czytelniejsze.
    Dołączam sie do prośby .
    Zanotowałam na najbliższe spotkanie z Zespołem Big Farm. 


    Pozdrawiam
  • Bez sensu te jakieś mnożenia dodawanie zer bzdura bzdura, dlaczego zawsze muszą coś zmieniać co nie koniecznie ułatwia grę wręcz ją utrudnia. Czy nie mogło zostać po staremu co za inteligent to wymyślił dla mnie żenada
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    A jak wyciągnąć takie miliony, z 4 na 5 poziom trzeba wydać 5 mln $ lub 7900 złota, a co lvl wzrasta 5 razy, to już 2 taki budynek i ciekawe czy ostatni czy to tylko początek większego planu 
  • Na 6 poziom potrzeba 10 mln a na 7 poziom 20 mln.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 21.04.2016
    Może by zrbić także audyt punktów doświadczenia do kupienia za złoto w Wydawaniu Prime. W obecnej ofercie te 500 PD za 25 tysięcy złotych monet to lekka kpina. Kiedyś to może było coś, ale aktualnie 500 PD to dawne 5 PD...
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Może by zrbić także audyt punktów doświadczenia do kupienia za złoto w Wydawaniu Prime. W obecnej ofercie te 500 PD za 25 tysięcy złotych monet to lekka kpina. Kiedyś to może było coś, ale aktualnie 500 PD to dawne 5 PD...
    Jeśli punkty nie zostały dopasowane w tej ofercie, chętnie przekażę propozycję w ramach sugestii Zespołowi Big Farm. Dziękuję! 


    Asia.
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 21.04.2016
    Asia07 powiedział(a):
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Może by zrbić także audyt punktów doświadczenia do kupienia za złoto w Wydawaniu Prime. W obecnej ofercie te 500 PD za 25 tysięcy złotych monet to lekka kpina. Kiedyś to może było coś, ale aktualnie 500 PD to dawne 5 PD...
    Jeśli punkty nie zostały dopasowane w tej ofercie, chętnie przekażę propozycję w ramach sugestii Zespołowi Big Farm. Dziękuję! 


    Asia.
    W ramach sugestii? To chyba po waszej stronie powinno leżeć jak najszybsze naprawienie błędu związanego z PD, jeśli chcecie trzepać kasę z prime day. Chyba, że chcecie przy tym dodatkowo oszukiwać ludzi tak jak np. na targu, gdzie stare zamówienia mają starą ilość PD..
    Post edited by Favierro (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik