Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Pracownicy widmo

Po wybudowaniu domku z wyspy powinnam miec na farmie 27 wolnych ludzi,jeden był wczesniej a domek z wyspy na 4 poziomie daje(powinien)dać mi 26 pracowników,no i tu jest problem bo tych ludzi nie ma :*,jest tylko jeden wolny ludzik.Ciasteczka wyczyściłam ponownie sie zalogowałam i nic.Tylko prosze mi nie pisac,że mam wysłać zgłosznie do supportu i cierpliwie czekac bo jestem w trakcie wyburzania normalnego domu,a z supportu czekac na odpowiedz to jak liczyc na wygrana w totka w dodatku nie puszczajac zakładu.Chyba,że ja o czymś nie wiem i cła nie zapłaciłam,albo pracownicy paszportów nie mieli.Tak poważnie to licze na to,że to tylko bład wyswietlania i że mi produkcja nie stanie z powodu braku pracowników,po zakonczeniu wyburzania normalnego domku.


ps,Chyba,że pracownicy sie pojawia po wyburzeniu tego normalnego domku ale ja w tym logiki żadnej nie widze.

Komentarz

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witaj Sylwio,

    z tego co zrozumiałam postawiłaś na farmie tropikalny dom, ale jednocześnie wyburzyłaś normalny, a pracownicy w momencie włączenia wyburzania są odejmowani z panelu farmy. Coś w zamian za coś. Gdybyś dostawiła nowy dom i nie wyburzała starego, wtedy otrzymałabyś więcej pracowników.
    Mam nadzieję, że pracownicy widmo nie będą już więcej nawiedzać Twej farmy ;)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tych ludzi nie było nawet przed załaczeniem wyburzania normalnego domku,to że po wyburzeniu jednego domku bede miec ich tyle samo co przedtem plus jednego wiecej bo domek z wyspy daje jednego ludka wiecej niż zwykły to ja wiedziałam,jedynie czego nie jestem pewna to tego czy ludzi z domku nie wliczało tylko na 4 poziomie rozbudowy domku z wyspy czy wczesniej też,nie zwróciłam na to uwagi,zdziwił mnie również fakt,że mimo dostawienia dodatkowego domku poziom zadowolenia na farmie nie spadł,ale było to jakic bład wyswietlania bo gdyby system nie zatrybił,że mam wystaraczajaco dużo wolnych ludzi to nie pozwoliłby na właczenie opcji wyburzania normalnego domku.Ale teraz wszystko jest w porzadku przez noc ludki w domku sie pojawili,buduje kolejny domek i teraz sukcesywnie spada i poziom zadowolenia i ludzi dolicza wiec temat jest do zamkniecia,chyba,że na 4 poziomie rozbudowy cos znowu mi dom nawiedzi i ludzi nie bedzie.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik