Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Event Azja

Czy Wy tez tak macie tym razem w evencie, że zadanie 5 (poziom przedostatni) jest jak dla mnie mało wykonalne. Dwa razy jest trzeba zebrać normalna karme dla świń w ilości 15 580 i 760. Czyli ponad 50 cykli produkcyjnych, a jeden trwa ponad dwie godziny. Yo nawet matematycznie coś nie tak.

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Już dawno temu ktoś przedstawił podsumowanie eventów, z którego wynikało jasno że bez złota nie ma fizycznej możliwości tego wykonać. W tej grze tak naprawdę jest coraz więcej wydarzeń niemożliwych bez wsparcia złotem. Niestety gdy gracz się decyduje na grę typu PtW to musi się z tym liczyć.
  • Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Czy Wy tez tak macie tym razem w evencie, że zadanie 5 (poziom przedostatni) jest jak dla mnie mało wykonalne. Dwa razy jest trzeba zebrać normalna karme dla świń w ilości 15 580 i 760. Czyli ponad 50 cykli produkcyjnych, a jeden trwa ponad dwie godziny. Yo nawet matematycznie coś nie tak.
    A nie jest zbierz świnie  ( 15 580 ) i karmę dla świń ( 760 )  ?  :D 
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Nie wyraźnie dwa razy karmę. Sprawdzałam, zalicza karmę, świń nie.
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Już dawno temu ktoś przedstawił podsumowanie eventów, z którego wynikało jasno że bez złota nie ma fizycznej możliwości tego wykonać. W tej grze tak naprawdę jest coraz więcej wydarzeń niemożliwych bez wsparcia złotem. Niestety gdy gracz się decyduje na grę typu PtW to musi się z tym liczyć.
    Też juz o tym dawno wiem, ale tu wychodzi matematycznie, że cały czas trwania eventu trzeba by poświęcić na te karmę, a to już gruba przesada.
  • Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Nie wyraźnie dwa razy karmę. Sprawdzałam, zalicza karmę, świń nie.
    Ja robię inny poziom trudności i u mnie są  świnie i karma. 
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Przed chwila była aktualizacja i poprawili :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    A no widzisz, czyli był zwyczajnie błąd ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.04.2016
    martom (PL1) powiedział(a):
    Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Nie wyraźnie dwa razy karmę. Sprawdzałam, zalicza karmę, świń nie.
    Ja robię inny poziom trudności i u mnie są  świnie i karma. 
    Dokładnie tak! Ja też robię inny poziom i mam zebrać świnie w ilości coś około 5 000 szt i 290 jednostek karmy. Więc u Ciebie nie ma mocnych żeby było inaczej, no chyba że .... edit: podobno to błąd, niech i tak będzie, ale u mnie błędu nie było.
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Już dawno temu ktoś przedstawił podsumowanie eventów, z którego wynikało jasno że bez złota nie ma fizycznej możliwości tego wykonać. (...)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/116737/eventy-tygodniowe-subiektywna-ocena

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik