Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

50% 100% 150% 200% - złotko , misje , stajnia

Witam.

Mam kilka pytań.

1. Od pewnego czasu otrzymuje komunikat o wykupieniu złota na 50% lub 100%.A gdzie podziało się 150% i 200%? Wcześniej było? A teraz nie. Udzieli mi ktoś odpowiedzi.

2. Niby dobieranie graczy w misjach zostało zoptymalizowane, to dlaczego nadal mi dobiera bardzo wysokie levele, jeszcze większe niż przed aktualizacją? Ja mając 78 level dobrało 

3. Również problem jest ze stajnią. Mając konia na 20 levelu dobiera przeciwników co mają po 60 lev. 

Dlaczego nikt o to nie dba?

Komentarz

  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 11.04.2016
    Witaj !
    mogę Ci powiedzieć w skrócie że chodzi o balans gry :)
    albo napisać ze oferty są losowe jak obłudne ściemniacze z GGS
    ale powiem jak jest na prawdę,  przynajmniej w kwestii promocji to wygląda tak że pewnie kupiłeś nie dawno złoto przy 200% skoro teraz masz mniejsze oferty , musisz odczekać swoje - miesiąc , dwa a dostaniesz lepsza ofertę , generalnie im rzadziej kupujemy tym ciekawszą oferte nam zaproponują byśmy jednak kupili ,
    GGS to skąpiradło ja na przykład mogę pomarzyć o ofercie 200% 
    chodz kupuje często , ale *** są włascicielami gry więc nie ma sie co dziwić 
     50% dostane łaskawie jak nie kupie złota przez 2 tyg. przy ofercie z małymi krążkami do koła które są warte tyle co ta gra . 

    2 i 3 ) Jest jak jest , w grze nie ma sprawiedliwości a jedyne co sie ma zgadzać to kasa na koncie GGS 
    Post edited by Asia07 on
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Im większy poziom masz tym mniejsze premie na zakupy złota, powyżej 100 lvl zostaje tylko 100% więcej
  • Nie do końca tak jest jak piszesz farm boy. Ja mam poziom 137 i dostaję co jakiś czas ofertę na +150%. Ale odkąd skończyły się oferty na +200% to złota nie kupuję.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    To masz szczęście, bo u mnie oferty ponad 100% to najwyżej wartość gratisu dołożonego za zakup np. 15 tys szt złota
  • farm boy (PL1) powiedział(a):
    Im większy poziom masz tym mniejsze premie na zakupy złota, powyżej 100 lvl zostaje tylko 100% więcej
    To nie jest prawda. Nawet przy poziomie ponad 200 zdarzy Ci sie 200% prime. Co prawda wszystko zalezy od tego co ile i jakie ilosci zlota kupujesz :blush: Jest tak jak wczesniej powiedzial candy... odczekaj co najmniej 2-3 miesiace z zakupem to i prime 200% Ci sie trafi :) Im czesciej kupujesz zloto tym masz gorsze oferty
    Gardzący (PL1) powiedział(a):
    Witam.

    Mam kilka pytań.

    2. Niby dobieranie graczy w misjach zostało zoptymalizowane, to dlaczego nadal mi dobiera bardzo wysokie levele, jeszcze większe niż przed aktualizacją? Ja mając 78 level dobrało 


    Chodzi o balans, a misje sa dobierane losowo. Z doswiadczenia jednak wiem, ze albo grasz zlotem, wiec chodzi o to, abys gral nim dalej wydajac wieksze ilosci, albo jest to proba sprawdzenia czy zlotem nie zagrasz, probujac.... jak to ktos ostatnio napisal.... "dogonic kroliczka"?.
    Jak gralam zlotem w misjach, to i graczy mialam trudniejszych. Nalezalo odczekac troche bez grania zlotem, to i gracze z podobnym poziomem farmy sie trafili. Ale wg mnie poprawilli troche skrypt - nie na lepsze dla nas oczywiscie. Kiedys mogles grac odrobine zlotem np. przyspieszajac pola z kwiatkami, ale nadal graczy miales z podobnym poziomem farmy. Teraz jak tylko cos przyspieszysz to i praktycznie od razu przeciwnikow masz trudniejszych. 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Jeśli chodzi o zakupy złota to ja ostatnio kupowałem prawie rok temu bo twórcy gry zablokowali mi możliwość zakupów złota SMS-em za 4,92, i droższy pakiet kupiłem tylko raz, a promocji większej jak 100% nie widziałem od momentu gdy zbliżyłem się do 100 lvl, a przynajmniej gdy byłem zalogowany
  • Moze w gre wchodzi jeszcze jakas srednia np. miesieczna lub laczna kwota wydanych srodkow.... mnie o to nie pytaj. Ale i majac level powyzej 200 trafisz na prime 200%. Ja mam lvl powyzej 100 i trafilam na to nie raz.
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 12.04.2016
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Jeśli chodzi o zakupy złota to ja ostatnio kupowałem prawie rok temu bo twórcy gry zablokowali mi możliwość zakupów złota SMS-em za 4,92, i droższy pakiet kupiłem tylko raz, a promocji większej jak 100% nie widziałem od momentu gdy zbliżyłem się do 100 lvl, a przynajmniej gdy byłem zalogowany
    Zablokowali ?  Po prostu jej nie masz, aby uzyskać ją trzeba było napisać do supportu o przywrócenie najniższego pakietu. 


    Co do 200 % ostatni raz pamiętam jak GGS dał  nawet 2 razy : 24 grudnia i 31 grudnia, ale 2 lata temu ;-). I już więcej tego nie widziałem. Teraz to już bez znaczenia, po ostatnich wydarzeniach w GRZE I FORUM zaprzestałem pchania złotówek w otchłań zachłanności i chciwości. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik