Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.03.2016 | Nowa odsłona Mistrzostw Sojuszu!

1814

Komentarz

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 06.04.2016
    Witam,

    chciałam przypomnieć o temacie tej dyskusji, która nie jest związana z handlem kontami w grze, a dotyczy Mistrzostw Sojuszu. Potwierdzam także, że odsprzedaż, zamiana jak i przekazywanie innym osobom kont w grze jest zabronione.
    Chciałam również prosić o nie wprowadzanie Graczy w błąd i nie wypisywanie na forum nieprawdziwych informacji o kontach rzekomo sponsorowanych przez GGS. Takich kont w Big Farm nie ma, a wydawanie waluty premium choćby w sporej ilości jest indywidualną sprawą każdego Gracza.
    Wpisy niezgodne z tematem wątku będą przeze mnie usuwane.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Mówicie o nieopłacalnych ofertach. Niestety mamy takie pokręcone czasy,ze nie ma co na to liczyć. Wyścig szczurów jest w każdej grze nie tylko tutaj podczas MS, chociaż ten screen zwalił mnie krzesła na podłogę. no ale co tam kto woli jeden woli wydać PLN na walutę premium, inny na coś innego. Osobiście uważam to za czysty przejaw głupoty, ale nie mój portfel i nie mój interes. A gra niestety zarabiać musi, to nie fundacja charytatywna. Żeby obalić MS i pokazać GGS że definitywnie coś nam się nie podoba trzeba by zebrać pewnie ok 70% wszystkich graczy a najlepiej jeszcze rozszerzyć akcje na zagraniczne serwery. (Chociaż gram tu i nie mam pojęcia jak sytuacja wygląda w innych krajach). A potem zrobić jakaś pokojowa akcje bo naprawdę wyzwiska i żądania na forum odniosą odwrotny skutek. teraz jednak zostaje pytanie czy da rade coś takiego zorganizować. Osobiście i szczerze w to wątpię, wielu z nas woli odejść i już się w to nie angażować. Na rynku jest sporo ciekawych gier. 
    Jednak fakt faktem pozostaje to, że GGS robi aktualizacje i nowości w pośpiechu bo inaczej jak wyjaśnić chociażby brak nagród z MS gdy jestem ofline? Wiem że Mistrzostwa to czas kiedy więcej się siedzi, ale bez przesady... 
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Gdzie tu uczciwa rywalizacja jak pkt. sa z koła fortuny , z torebek i pewnie ulubiona oferta tez się pokaże :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Gdyby nie było popytu na tego typu wydarzenia to i nie byłoby ich tyle w grze,proste i logiczne widocznie firmie opłaca sie wprowadzac nawet takie "cos", jesli robia to nagminnie.Ja tez wiem że firma musi zarabiac ale jak juz wydawac pieniadze to na cos  na co warto je wydac to jak iśc do miesnego i kupic kg. szynki po terminie w podwojnej cenie i jeszcze sie z tego cieszyc,a za miesiac isc i "bic" sie w kolejce o nastepna sztuke,wydajac znowu te samo albo i wieksze pieniadze.Dopóki bedzie popyt a jest duży to w mistrzostwach sie nic nie zmieni i w sumie nie ma sie co dziwic,że sprzedawca czyli ggs funduje takie "cos" bo skoro może korzysta żeby zarobic jak najwiecej,A psioczenie i narzekanie cześci graczy tak naprawde nic nie zmieni,żeby wprowadzili zmiany korzystne nie tylko dla nich musieliby to odczuc a najlepiej w braku przyplywu gotowki,no ale coż graczy jest zbyt dużo żeby wiekszosc sie skrzykneła do tego żeby nastepne mistrzostwa zbojkotowac.Wiec naprawde zdegustowanym graczom a jest ich coraz wiecej którzy maja dośc nie pozostaje nic innego jak znaleść inna gre w której to z graczem sie licza bardziej niż tutaj, która zafunduje mu produkty na które warto wydac pieniadze.A szkoda bo gra ogólnie jest fajna szkoda,że ostatnie wydarzenia to psuja.


    ja nie wiem jakie sa nagrody w innych ligach,sojusz w którym jestem jest w lidze srebrnej i nagrody posrednie( wpływaja raczej demotywujaca aniżeli motywujaca na to aby brac w nich udział,jedno dobre,że do zdobycia wszystkich nagród nie trzeba sie "zajeżdzać"no chyba,pocieszyc moze chyba tylko to, że tego drzewka które wywalczylismy nikt nie zabierze przy nastepnej edycji nawet jesli sojusz nie bedzie bral udzialu w mistrzostwach(choc wysilek wlozony w wywalczenie go i poziom jego zadowolenia nie sa ani troche adekwatne do wysilku włożonego  przez Nas podczas mistrzostw.

    Że już nie wspomne o tym że gracze powinni robic misje w wybranych ligach,gracze z srebrnej tylko z graczami z ligi srebrnej itp. i wtedy gracze z topowych sojuszy którym zalezy na pozycji maja wyrównana szale do walki walczac miedzy soba o te pozycje,a gracze z innych lig nie odnosili by poczucia naprawde niewyrownanej walki


    A koło fotruny to po prostu bajka :D , jak można w edycji specjalnej graczom fundowac np. szybka karme,ktora sobie możemy sami wyprodokowac,szybko i bez wiekszego wysiłku.

    A co do możliwości kupna punktów wszelkie promocje sie dopiero zaczna,możliwośc kupna mln pkt w wydawaniu prime to dopiero poczatek promocji,no chyba,że sie myle :D,
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 06.04.2016
    Ja jestem zniechęcony do Mistrzostw a właściwie parodii bo to odpowiednie słowo , 
    Te ofery na PR są śmiejszę mam kupować PR żeby otrzymać podkowy a właściwie ich % , chyba kogoś poniosło nie prościej robić wyspy ?? 
    zmieńcie nazwe na Błazenada GGS z Mistrzostw a koło nazwijcie kołem samobójców 
    nie widziałem na tym forum opini ze podobaja mu sie możliwości zdobywania pkt. PR bokiem
    wręcz przeciwnie a mimo to do ulubionej oferty i torebek dołaczyło koło 
    co jeszcze dołączy ? teraz juz wogole nie trzeba robić misji wystraczy pakowac kase i mamy super wynik 
    jak dla mnie to tych mistrzostw może już nie być wcale , nie zamierzam uczestniczyć w tej błazenadzie 
    i wielu moich sojuszników myśli podobnie .


  • Jak to mówią  -  na złodzieju czapka -- gore??? NIE Z LISA
  • Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, ze przez caly czas trwania Mistrzostw i mimo roznych bugow z nimi zwiazanych, same oferty - kup to czy kup tamto - dzialaja bez zarzutu. 

  • Są już widoczne efekty ich pazerności  - jak zaczynały się te mistrzostwa było niecałe 49 tys  graczy  a dziś po paru dniach zostało 44 tyś.
  • Krótko - te mistrzostwa to żenada,dno i marnotrawstwo mojego czasu


  • ..tego chyba nie trzeba komentowac.... 42 lvl w misji z 403 ? :D najlepszy zart ever :D 

  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 06.04.2016
    Właśnie czytam angielskie forum. Tam jest to samo co u nas. Rozczarowanie nagrodami i deklaracje wielu graczy, że rozstają się z farmą. Powszechne jest uczucie rozczarowania i braku szacunku wobec graczy ze strony GGSu. Podejrzewam, że na pozostałych jest podobnie.
    Jeśli za deklaracjami pójdą czyny to GGS straci wielu graczy.

    "Bezcenne" nagrody ze złotej ligi dla zainteresowanych:


    activity
    Level
    Reputation
    Points
    Rewards  
    1 5,660 Premium pig feed
    x 50
    2 32,000 Horseshoes
    x 250
    3 88,180

    Premium Fertilizer
    x 10
    4 181,020 Premium cow feed
    x 10
    5 316,230 Violet seed
    x 5
    6 498,830 Wet pig feed
    x 70
    7 733,360 Seaweed Humus
    x 2
    8 1,024,000 Grapefruit seeds
    x 5
    9 1,374,620 Seaweed Fertilizer
    x 50
    10 1,788,850 Greenhouse Humus
    x 40
    11 2,270,160 Tokens
    x 2
    12 2,821,810 Special Rutabaga seeds
    x 5
    13 3,446,940 Cow silage
    x 100
    14 4,148,540 Seaweed feed
    x 30
    15 4,929,500 Special Alfalfa seeds
    x 5
    16 5,792,620 Sunflower seed
    x 2
    17 6,740,580 Lime seeds
    x 25
    18 7,776,000 Premium cow feed
    x 30
    19 8,901,410 Premium Honeydew
    x 100
    20 10,119,290 Special Rutabaga seeds
    x 10
    21 11,432,030 Grapefruit seeds
    x 20
    22 12,841,970 Water
    x 170
    23 14,351,410 Business cards
    x 15
    24 15,962,580 Super Humus
    x 5
    25 17,677,670 Horseshoes
    x 1,000
    26 19,498,820 Premium Fertilizer
    x 30
    27 21,428,140 Greenhouse Humus
    x 160
    28 23,467,680 Mystery Box
    x 5
    29 25,619,460 Super duck feed
    x 20
    30 27,885,480 Super goat feed
    x 40
    31 30,267,690 Super donkey feed
    x 40
    32 32,768,000 Horseshoes
    x 2,500
    33 35,388,310 Teamwork
    x 100
    34 38,130,480 Special Alfalfa seeds
    x 10
    35 40,996,340 Premium Humus
    x 10
    36 43,987,700 Register
    x 380
    37 47,106,330 Seaweed feed
    x 80
    38 50,354,000 Lunchbox
    x 5
    39 53,732,430 Lime seeds
    x 20
    40 57,243,340 Tractor
    x 85
    41 60,888,410 Seaweed Humus
    x 5
    42 64,669,310 Business cards
    x 35
    43 68,587,680 Super Humus
    x 10
    44 72,645,160 Goldflower seeds
    x 3
    45 76,843,350 Cow silage
    x 350
    46 81,183,840 Teamwork
    x 150
    47 85,668,200 Gold Mining License
    x 2
    48 90,297,990 Seaweed Fertilizer
    x 80
    49 95,074,750 Tokens
    x 5
    50 100,000,000 Top teamwork tree
    x 1

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Super nagrody, w porównaniu z ligą srebrną :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 06.04.2016
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Super nagrody, w porównaniu z ligą srebrną :D
    Może i super, tylko te najsuperowsze (złotnicznki, licencje ) jak się nie wywala tony złota albo nie kupuje PR w kole itp nie ma szans wygrać.
    Jestem w 63 osobowym sojuszu, wcześniej bez problemów zdobywaliśmy wszystkie nagrody w mistrzostwach, w tych może doturlamy się do 35 nagrody, więc te najlepsze i tak jest poza zasięgiem "normalnych graczy"
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Sojusz Marchewkowo wycofuję się z rywalizacji w kolejnych Edycjach MS 
    przy obecnej formie .

    Bardzo duży nakład finansowy za śmieciowe nagrody , 
    oraz coraz mniejsze znaczenie misji w zdobywaniu pkt. Reputacji .

    przy okazji dziękujemy wszystkim za rywalizacje w każdych poprzednich MS :)
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    W imieniu sojuszu TheWalkingDead muszę napisać, że jest nam szczególnie przykro z powodu "śmieciowych" nagród. Od dawna się przygotowywaliśmy do tego eventu bo odkąd ostatni raz wygraliśmy minął rok.
    Ciężką pracą utrzymujemy się na 1 miejscu, ale "nagrody" nie są warte naszego zaangażowania i poświęconego czasu. Jedyny z tego plus to, że przekonałem się, że mamy wspaniała ekipę. Ale to wiedziałem bez tych beznadziejnych Mistrzostw. Gdyby GGS powiadomił z wyprzedzeniem, a nie ukrywał przed nami istotne informację na pewno nie pisalibyśmy się na to.

    Popieram szefa sojuszu Marchewkowo. Sojusz TheWalkingDead zbojkotuje kolejną edycję bo nagrody w tym evencie nie są warte naszego zaangażowania. Będzie to też wyrażenie naszego sprzeciwu wobec tego jak GGS traktuje graczy.
  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    niestety poprzeczka w tych mistrzostwach została bardzo wysoko zawieszona...zdobycie wszystkich nagród za aktywnosc bez wkładu ogromnej ilosci złota jest niemozliwe...wiec jak dla mnie te mistrzostwa niemaja sensu i sa absolutnie nieopłacalne...odechciewa sie po prostu grac...pozdrawiam twórców tego pomysłu:)
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Uczciwa rywalizacja? Tutaj? To niemożliwe !! Ja ciągle mam misje z przeciwnikami powyżej 200 poziomu, sama dopiero osiągnęłam 75
    Tera mamy dodatkowo codzienne przerwy w grze, kolejna naprawa błędów, w efekcie której pewnie powstaną nowe, jak zwykle.
    To jest uczciwe?
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    W tych mistrzostwach dostrzegam tylko jeden pozytyw. A mianowicie to, że wreszcie się kończą. Jak dziś wrócę z pracy po tej edycji MS pozostanie już tylko złe wspomnienie.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Poczekamy zobaczymy jak to będzie z tym bojkotowaniem mistrzostw  :D, po wpływach jakie dała ta edycja nie zdziwiłbym się żeby następna pojawiła się za 2-3 tygodnie
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Nie strasz! Jeszcze się nie otrząsnęłam po szoku jakim były te mistrzostwa, nie wiem czy jestem psychicznie gotowa na następne. Trzeba przyznać jednak, że poziom niezadowolenia z tej edycji nie przełożył się na spadek kupna złota, więc nie ma co liczyć na jakieś pozytywne zmiany. Jak widać są tacy co kupią wszystko. Nie będę pokazywać palcem, ale również u piszących w tym temacie i pozornie niezadowolonych zauważyłam brak konsekwencji. Skoro mi się coś nie podoba, to nie biorę w tym udziału, a jak mówię, że nie kupię złota, to go nie kupuję. A nie piszę jaka ta edycja jest be po czym idę grzecznie kupić pakiecik by zasilić portfele twórców i upewnić ich w tym, że robią dobrze.
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Nie strasz! Jeszcze się nie otrząsnęłam po szoku jakim były te mistrzostwa, nie wiem czy jestem psychicznie gotowa na następne. Trzeba przyznać jednak, że poziom niezadowolenia z tej edycji nie przełożył się na spadek kupna złota, więc nie ma co liczyć na jakieś pozytywne zmiany. Jak widać są tacy co kupią wszystko. Nie będę pokazywać palcem, ale również u piszących w tym temacie i pozornie niezadowolonych zauważyłam brak konsekwencji. Skoro mi się coś nie podoba, to nie biorę w tym udziału, a jak mówię, że nie kupię złota, to go nie kupuję. A nie piszę jaka ta edycja jest be po czym idę grzecznie kupić pakiecik by zasilić portfele twórców i upewnić ich w tym, że robią dobrze.

    Święte słowa! Też miałem okazje brać udział w misjach z osobami wypowiadającymi się w tym wątku, które szastały złotem na prawo i lewo :) Przynajmniej na początku tych mistrzostw, bo przestałem się angażować po drugim dniu.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja przypuszczam,że jesli gracze wzieli sie za ta edycje mistrzostw i zainwestowali w nie mniejsze badz wieksze naklady zlota to tylko i wylacznie dlatego,żeby przetestowac obecna edycje i skonczyc to co juz zaczeli,a że no niestety okazalo sie,że jednak nie warto to spora cześc bedzie madrzejsza przy nastepnych mistrzostwach.........chyba tak przynajmniej podejrzewam.
  • basia747 (PL1)basia747 (PL1) PL1 Posty: 1
    W związku z ostatnio wprowadzonymi zmianami w MS
    Sojusz PRZYSTAŃ solidaryzuje się z Sojuszem Marchewkowo i
    TheWalkingDead i w następnych mistrzostwach w obecnej formie
    również nie będzie  brał udziału.

  • Witam oglaszam ze to byly moje 1 -szy i ostatni udzial w nowych mistrzostwach,
    Ogolocili Nas z $ jak graczy tak i sojusz ,dla tak malo waznych nagrod.
    Czas ktory poswiecilismy i $ nie sa tego warte.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 10.09.2017
    ?
    Post edited by farm boy (PL1) on
  • NARESZCIE KONIEC MISTRZOSTW ALE ULGA ,
    TYLKO JEST PROBLEM GDZIE TRZYMAĆ NAJDROŻSZA KURĘ ŚWIATA
    BOJĘ SIĘ ,ZE SUPORT SIĘ ROZMYŚLI I MI JA ZABIORĄ.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Po 1. nie ma rankingu sojuszników na zakończenie
    po 2. Dlaczego nie widać ile sojusze miały PR?
    Po 3. wg komunikatu (w języku angielskim sic!) nagrody miały być dodane po zakończeniu mistrzostw, czekałam na moje magiczne skrzynki, nie doczekałam się, ale taka informacje dostałam tylko na forum, a już informacji w grze nie mogło być jak ta wcześniejsza...
    po 4. Dzisiaj, dzięki interwencji CM Asi dostałam odpowiedź od supportu w sprawie nieprzyznanej nagrody w silosie, po półtora miesiąca... Dostałam 60 karmy z wodorostów, kiedy nagrodą jest 100... Jeżeli support nie wie tak podstawowych rzeczy, to.. nie wiem brak mi słów :( Po moim zgłoszeniu dodali brakujace 40, ale sam fakt - upominaj sie jeszcze człowieku...
  • Należy zwrócić  uwagę na wyniki, których nie poznaliśmy na końcowym podsumowaniu.  Uważam, że ten błąd krzywdzi wszystkich aktywnych graczy i ich sojusze. Ponieważ  dobre wyniki w mistrzostwach to potencjalni nowi gracze w sojuszach, które osiągną najlepsze wyniki.
    Myślę że organizatorzy mistrzostw są nam winni pełne wyniki i proszę, o ogłoszenie ich ponownie na grze w sposób prawidłowy czyli jawny.
  • Dora713 (PL1)Dora713 (PL1) PL1 Posty: 21
    Witam :)
    Nowa odsłona mistrzostw to totalna porażka : czasochłonne , bardzo ale to bardzo kosztowne a nagrody delikatnie mówiąc liche :(
    Sojusz NaSkraju nie będzie brał udziału w kolejnych edycjach mistrzostw.
    Dziękujemy za dotychczasową rywalizację a zwycięskim dywizjom przesyłamy gratulacje :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 06.10.2016





    Radośc zwiazana z zakonczeniem mistrzostw  :p


    Post edited by Demona on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik