Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.03.2016 | Nowa odsłona Mistrzostw Sojuszu!

1714

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 04.04.2016
    Asia07 powiedział(a):

    Niedoliczanie nagród za wysiłek u części Graczy jest obecnie weryfikowane przez Zespół LBA, który szuka powiązań między profilami Graczy, które zgłosiliśmy, jako przykładowe dla wystąpienia błędu. 

    Gdy tylko będziemy mieć więcej informacji, damy znać. 

    P.S. Jeśli ktoś z Was ma jakieś przypuszczenia, co może powodować błąd niedoliczania nagród u części osób wylogowanych, wszelkie sugestie będą mile widziane i na pewno pomocne. 


    Asia.
    Witam,
    ja już opisałem na forum, a także zgłosiłem do supportu, jak to wygląda u nas w sojuszu - więc trzeci raz nie zamierzam pisać tego samego - mogę jedynie dodać, że w całym sojuszu nikt do tej pory nie otrzymał opisanej nagrody za wysiłek.

    Pozdrawiam
    club
    Post edited by club (PL1) on
  • Asia07 powiedział(a):
    zeida (PL1) powiedział(a):
    Droga Asiu, czy przy okazji trwania mistrzostw nie można by dodać jakiegoś tygodniowego eventu? Trochę nudne są same mistrzostwa :)
    (...) Szukanie powodów błędu, który nie występuje u wszystkich a u procentowo mniejszej ilości Graczy, to troszkę jakby szukanie igły w stogu siana. Trzeba brać wszystkie czynniki pod uwagę, a to zwyczajnie trwa. (...) 
    Z komentarzy nie wynika wystepowanie tego zjawiska u "procentowo mniejszej ilosci graczy", wiec prosze nie umniejszac sprawy, jak juz sie porusza taki watek.

    Biorac pod uwage procent osob czytajacych i udzielajacych sie na forum, fakt, ze osoby piszace robia to po czesci w imieniu nie tylko swoim, ale takze sojuszu oraz obserwujac takie zjawisko w swoim soju dochodze do wniosku, ze nie tylko rzecz takowa dzieje sie u wiekszosci, ale u wszystkich.Asia07 powiedział(a):


    P.P.S. Nie doszukujcie się we wszystkim najgorszego, bo naprawdę żadnych złych intencji nikt z nas nie ma. 

    Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego popołudnia :)
    Kurcze..... Chcac nie chcac droga Asiu, przyznam Ci tu racje. Nie mozna doszukiwac sie u Sprzedawcy zlych intecji, kiedy chce on po prostu zwiekszyc swoje zyski. Takie juz jego prawo..... Co innego ocena sposobu, w jaki probuje On to zrobic... 

    PS. Rowniez zycze spokojnego popoludnia :) 
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    Kurcze..... Chcac nie chcac droga Asiu, przyznam Ci tu racje. Nie mozna doszukiwac sie u Sprzedawcy zlych intecji, kiedy chce on po prostu zwiekszyc swoje zyski. Takie juz jego prawo..... Co innego ocena sposobu, w jaki probuje On to zrobic...
    W sumie tak. Ale sprzedawanie coraz gorszego produktu w coraz wyższej cenie jest trochę nie teges...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

     Droga Asiu, z Tobą rozmowa jest jak z księdzem o seksie, czysto TEORETYCZNA :p

    A jako klient Waszej firmy, chce otrzymywać produkt najwyższej  jakości, bo konkurencja nie śpi :D a nie w każdym Twoim poście czytać o błędach, błędach, błędach, bo już mi się niedobrze robi od tych błędów !!!

    I szkoda że nie zauważyłaś negatywnych [delikatnie powiedziane] komentarzy na temat nowych mistrzostw, stąd pytanie dlaczego nic więcej nie dzieje się na placu ? no właśnie dlaczego ?

    Stare mistrzostwa tak pochłaniały graczy, że inne wydarzenia "przeszkadzały"...obecnie nie ma po co przychodzić do gry, jeżeli sojusz nie jest zainteresowany braniem udziału w tych kompromitujących Was zawodach !

  • Kynio (PL1) powiedział(a):
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    Kurcze..... Chcac nie chcac droga Asiu, przyznam Ci tu racje. Nie mozna doszukiwac sie u Sprzedawcy zlych intecji, kiedy chce on po prostu zwiekszyc swoje zyski. Takie juz jego prawo..... Co innego ocena sposobu, w jaki probuje On to zrobic...
    W sumie tak. Ale sprzedawanie coraz gorszego produktu w coraz wyższej cenie jest trochę nie teges...
    Masz racje. Ale reszta jest juz w gestii Kupujacego. Jak mi produkt lub jego cena nie odpowiada, to nie jestem po prostu oferta zainteresowana. 
    Skoro Kupujacy placi cene zadana przez Sprzedawce tzn. ze cos tam "teges" jednak bylo.

    Biorac pod uwage ilosc Kupujacych ostatnie "tegesy" powtorze swoje pytanie.... Jak bardzo GGS musi sie to wszystko nadal oplacac skoro wciaz i wciaz maja odwage, mimo wszystich komentarzy na forum, proponowac coraz to gorsze produkty.... 
  • Też poproszę na priv jakieś konkurencyjne tytuły z uczciwym podejściem do gracza.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    P.P.S. Nie doszukujcie się we wszystkim najgorszego, bo naprawdę żadnych złych intencji nikt z nas nie ma. 

    Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego popołudnia :)
     :D  :D:D:D:D:D
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 04.04.2016
    czarny2807 (PL1) powiedział(a):
    Też poproszę na priv jakieś konkurencyjne tytuły z uczciwym podejściem do gracza.
    Są to gry konkurencji (że tak powiem) zza miedzy w stosunku do GGSu. :wink:
    Nazwami nie można tu szastać, bo to niezgodne z regulaminem forum.

    Pozdrawiam
    club
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Ale prywatnych wiadomości może nie czytają :D
  • Mam pytanie dlaczego nie wszystkie nagrody trafiają do sojuszników , nawet aktywnych ,brakuje  pojedyńczych nagród prawie każdemu .pozdrawiam Traitor sojusz Halina1778

  • club (PL1) powiedział(a):
    czarny2807 (PL1) powiedział(a):
    Też poproszę na priv jakieś konkurencyjne tytuły z uczciwym podejściem do gracza.
    Są to gry konkurencji (że tak powiem) zza miedzy w stosunku do GGSu. :wink:
    Nazwami nie można tu szastać, bo to niezgodne z regulaminem forum.

    Pozdrawiam
    club
    Dlatego poproszę na priv. Sam też mogę polecić. Gram od kilku lat. Fajne podejście do gracza i jego sugestii. Oferty nie są nachalne. Co więcej nie ma ich w grze a na stronie gry przed zalogowaniem.
  • dydona (PL1)dydona (PL1) PL1 Posty: 18
    Ja również poproszę, podzielcie się. Widzę, iż nie ja jedna jestem zdegustowana tym co się dzieje  ((
  • Nowe mistrzostwa ,nowe problemy
    Nie mam nasion złotniczka
    Nie ma tego w //zarządzanie farmą/nasiona
    Nie ma tego w inwentarzu
    Porównajcie sobie :kissing_smiling_eyes:
    https://zapodaj.net/e3a469980b195.jpg.html

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 05.04.2016
    Nie otrzymanie nagród.to problem na wieksza skale,ja nie dostalam tajemniczych skrzynek,a w sojuszu w którym jestem czesc graczy tez nie otrzymalo czesci nagrod wypracowanych przez sojusz podczas mistrzostw,blad ma byc naprawiony ale kiedy to bedzie tego nie wie nikt.



    ps tak przypadkiem kara(kraty) mi sie nie skonczyla???( pytanie do Moderatora)
  • Sojusz Odpowiedzialni w ramach protestu przeciwko nowej odsłonie MS postanowił nie używać złota i nie wykupywać wzmocnień w grze  W imieniu szefa sojuszu   Halina  Życzę powodzenia
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    A ja chcę jakiś event albo chociaż pszczoły, bo chora jestem i strasznie się nudzę na tych  mistrzostwach,ponieważ nagrody są takie marne, że nie chce się grać...
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Kiedy będzię normalne koło ?? to mi się nie podoba i nie zamierzam w nie kręcić nawet na pd x2 , dla was to strzał w dziesiątek bo jak głupi wykeciłem poprzednio 500 żetonów i byłem 33 ... porażka ! ale sam sobie jestem winny 
    ponadto wydaje mi się że przy tym waszym magicznym kole nie wypadają żadne żetony z pól chyba że się mylę... 
  • Powiem nawet więcej raz,że miejsce nie adekwatne do ilości wyrzuconych w błoto żetonów to 3/4nagród  to po 1 nasionku gmo - żenada ,ale cóż głupich nie sieją sami się rodzą
  • club (PL1) powiedział(a):
    czarny2807 (PL1) powiedział(a):
    Też poproszę na priv jakieś konkurencyjne tytuły z uczciwym podejściem do gracza.
    Są to gry konkurencji (że tak powiem) zza miedzy w stosunku do GGSu. :wink:
    Nazwami nie można tu szastać, bo to niezgodne z regulaminem forum.

    Pozdrawiam
    club
    Proszę o polecenie czegoś na priv. Będę wdzięczna:)
  • Miały byż wyrównane poziomy w misjach -  nie widzę, mamy graczy od 130 lvl do 535 lvl??????
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Możemy zbojkotować wszyscy , wszystkie kolejne edycje MS 
    mnie osobiście wcale nie porywa ich formuła , a koło fortuny wyraźnie pokazuje że liczy się tylko kasa kasa kasa , spodziewam się jutro wydawania Prime z gotowym 1 mln PR za 200 Tyś , a na sam koniec nie zdziwią mnie gotowe pkt. do kupienia tak jak to miało miejsce ostatnio . 
    ale obawiam się że nasz serwer jest takim dodatkiem do piwa ,
    główne rynki zbytu to Brazylia , Niemcy  a my jesteśmy dla nich tak ważni że na odp. z supportu czeka się miesiącami 
  • Mikołaj - złodziej, event z małpą, no i w końcu mistrzostwa. Ja też poproszę jakieś tytuły na priv. 
    Musiałabym rzucić pracę, męża, sprzedać dzieci i przywiązać się do laptopa, żeby coś zadowalającego bez złota uzyskać. Pozdrawiam GGS, dobrze wam idzie, dojarka działa :)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Witajcie ::))
     a mnie znowu nie dolicza nagród z mistrzostw masakra :s  
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 05.04.2016
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Witajcie ::))
     a mnie znowu nie dolicza nagród z mistrzostw masakra :s  


    Nagrody maja byc przypisane graczom po zakonczeniu mistrzostw


    P.S. Zaległe nagrody za aktywność - ze względów technicznych - zostaną dopisane do kont Graczy, którzy ich nie otrzymali, po zakończeniu turnieju.- informacja z oficjalnych ogłoszeń



    ps-z racji faktu,że juz nie mam krat   :p pytanie jest nieaktualne


    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on
  • edytowano 05.04.2016
    @candy90  mozesz byc pewien ze bojkot kolejnch mistrzostw nic nie da...
    dlaczego ? ano wlasnie dzieki takim graczom jak ten ponizej....
    to pokazuje ze niewazne jaka nagroda, jaki najgorszy ochlap rzucony przez ggs i tak zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie sobie zyly wypruwal na misjach i zuzywal tony zlota... na prawde budujaca postawa :open_mouth: 
    ..i wlasnie "dzieki" takim graczom, NIC NIGDY w tej grze sie nie zmieni...a jak juz - to tylko na gorsze...
    norma  :p



    Edit:
    nie rozumiem dlaczego pisze ze do konca mistrzostw jest 1 dzien, a jak sie najedzie kursorem na ten czas, to jest ponad 40 godzin... jakis chyba inny czas maja w siedzibie GGS... nic dziwnego ze support dziala jak dziala....
    Post edited by madzia_toffikha (PL1) on
  • xyzx (PL1)xyzx (PL1) Posty: 371


    Edit:
    nie rozumiem dlaczego pisze ze do konca mistrzostw jest 1 dzien, a jak sie najedzie kursorem na ten czas, to jest ponad 40 godzin... jakis chyba inny czas maja w siedzibie GGS... nic dziwnego ze support dziala jak dziala....
    Mnie też kiedyś to dziwiło, ale 40 godzin to 1 dzień + 16 godzin. 
  • Tak dokładnie to pisze ~ 1 dzień ;) I MS nie są w tym oznaczeniu żadnym wyjątkiem. Wszystkie eventy są oznaczone w ten sposób. Gdy czas przekracza dzień, dwa, trzy itd. wtedy mamy czas podany w "przybliżeniu".
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 06.04.2016
    W moim sojuszu już wszyscy mają dość, ostatnie mistrzostwa w jakich bierzemy udział o ile do następnych ktoś jeszcze zostanie z GGS bo wielu mówi o skończeniu tej gry. Każdy z nas pracuje, uczy się i jak już pisano powyżej wchodzą na grę a tu bryndza, inni pracowali ale wchodzący badziewiastych nagród nie otrzymali. 
    CM Asiu my już od nie pamiętnych czasów oczekujemy na to co miało być lepsze w zamian co otrzymujemy, propozycję pomocy w rozwiązaniu problemu. Może jeszcze zaczniemy płacić za rozwiązanie problemu, taka mała ściepka na premię dla informatyka czy programisty za złą pracę. Wywalić i zatrudnić nowych, ale dobremu trzeba zapłacić konkretne pieniądze a tu pewnie jest problem bo jak mamy na naszym załączonym obrazku GGS nic nie daje tylko doi z nas ile się da. Jestem kolejną osobą, która myśli o odejściu, gry nie szukam bo cały czas równolegle gram w <****> od wielu lat.

    P.S.
    Może tak w panelu bocznym nowe stałe zadanie do wykonania w wolnej chwili, w oczekiwaniu na zbiory wyszukaj błędy w grze. Po wyszukaniu np. 5-10 błędów możesz zakupić 6.000 szt. złota za jedyne 250, 00 zł. Płacisz od razu a zakupione złoto otrzymasz na swoje konto po rozpatrzeniu zgłoszonych błędów przez suport (czas oczekiwania na rozpatrzenie od 1 do 2 miesięcy).

    Mokra karma dla świń x 200 to jedna z nagród w aktualnym turnieju, sojusz musi pocić się nad jej zdobyciem ładnych kilka godzin a sami możemy ją wyprodukować w ciągu kilku minut. Tak ze wszystkimi nagrodami w tym turnieju. Pewnie w kolejnym turnieju będą nagrody: 200 x nasiona zwykłej kuku czy polnych kwiatków, ewentualnie pszenicy czy kapusty :-(((.

    Demona/
    Proszę używać opcji "edytuj post".
    Post edited by Demona on
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 10.09.2017
     :D
    Post edited by farm boy (PL1) on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 06.04.2016

    A żeby tak do końca nie spamować, no to sobie ponarzekam :D Znowu zaczęło się sprzedawanie PR buuuu
    a kiedyś w Informacji powitalnej o nowych Mistrzostwach napisano, że w Big Farm liczy się przede wszystkim uczciwa rywalizacja  :D
    Ciekawe czy klika godzin przed końcem mistrzostw znowu zaatakuje nas Ulubiona Oferta z możliwością kupna PR po zawyżonych cenach  :D
    Post edited by Demona on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik