Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

wyzwania nie zaliczają punktów reputacji

gracze z sojuszu zgłaszają mi iż mimo wykonanych misji nadal maja 0 pkt reputacji w rankingu...

Komentarz

  • Ja też nadal nie rozumiem sensu zestawiania w misjach graczy z poziomem 31 i 200 i 300 przecież wiadomo że Ci mali z takimi graczami nigdy nie wygrają.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Sojusznicy również zgłaszali nie doliczanie punktów do klasyfikacji.
    Naprawcie to i nie denerwujcie nas bardziej bo wystarczy że nagrody są żenujące.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    gracze z sojuszu zgłaszają mi iż mimo wykonanych misji nadal maja 0 pkt reputacji w rankingu...
    Witam,

    czy ktoś jeszcze spotkał się z podobną sytuacją na swojej farmie? Czy zdobyte punkty reputacji nie wyświetlają się tylko w rankingu, ale są dodawane do ogólnej puli punktów reputacji sojuszu? Być może jest to tylko błąd wyświetlania i pomoże przelogowanie oraz wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i ciasteczek.
    Jeśli jednak po tych zabiegach sytuacja nie ulegnie zmianie, proszę o kontakt z naszym supportem.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Demona proszę! Zgłaszać do supportu? Aby dostać odpowiedź za miesiąc o treści:
    "Czy problem nadal występuje?"
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 01.04.2016
    Ze swej strony nie mogę Wam inaczej pomóc. Problem został zgłoszony naszej CM. Mam nadzieję, że zostanie naprawiony najszybciej jak to tylko możliwe i mając na uwadze, że przed nami jest weekend.
    Prosiłabym jednak jeszcze o wpisywanie się poniżej osób, które także zauważyły ten błąd, abyśmy mogli zorientować się w skali problemu.

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona

    P.S. Właśnie przed chwilą dostałam odpowiedź od Asi, że hotfix, który odbył się niedawno, miał na celu wyeliminowanie między innymi tego problemu. Jeśli sytuacja nadal występuje, prośba o kontakt z Supportem

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Teraz jest już nowy błąd:

    No to teraz uwaga, po tym "bugfiksie" powstał kolejny błąd i będzie on wymagał kolejnego "bugfiksu".
    Nie wiem, czy tak jest w innych sojuszach, ale u nas wygląda to tak:
    - mamy zebrane więcej punktów reputacji, niż wymagane jest do zdobycia 16 nagrody za wysiłek (20 sztuk karmy z wodorostów), a nagrody nadal nie doliczyło do kont graczy.

    Pięknie się zapowiadają te bugfiksy, nie ma co. :joy:

    Pozdrawiam
    club

    EDIT:
    Doliczyło 17 nagrodę, a 16-ta nadal wisi, jako nie doliczona.



  • Demona powiedział(a):
    Ze swej strony nie mogę Wam inaczej pomóc. Problem został zgłoszony naszej CM. Mam nadzieję, że zostanie naprawiony najszybciej jak to tylko możliwe i mając na uwadze, że przed nami jest weekend.
    Prosiłabym jednak jeszcze o wpisywanie się poniżej osób, które także zauważyły ten błąd, abyśmy mogli zorientować się w skali problemu.

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona

    P.S. Właśnie przed chwilą dostałam odpowiedź od Asi, że hotfix, który odbył się niedawno, miał na celu wyeliminowanie między innymi tego problemu. Jeśli sytuacja nadal występuje, prośba o kontakt z Supportem

    Przecież  nie ma na to najmniejszych szans żeby na bieżąco sprawdzać czy wszystkie PR jest doliczane .
    Gdy kilkadziesiąt osób w sojuszu robi misje jednocześnie? No bez przesady ale to jest niewyobrażalny i niewykonalny  wysiłek .A co istotne nienależny i nie potrzebny. Nie mamy najmniejszego obowiązku tym się zajmować
    Może jeszcze mamy zrzutami ekranu to dokumentować ?
    Misje znowu się zrywają i zawieszają się pola ...to jest niepoważne ze strony GGS.

  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    Demona powiedział(a):
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    gracze z sojuszu zgłaszają mi iż mimo wykonanych misji nadal maja 0 pkt reputacji w rankingu...
    Witam,

    czy ktoś jeszcze spotkał się z podobną sytuacją na swojej farmie? Czy zdobyte punkty reputacji nie wyświetlają się tylko w rankingu, ale są dodawane do ogólnej puli punktów reputacji sojuszu? Być może jest to tylko błąd wyświetlania i pomoże przelogowanie oraz wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i ciasteczek.
    Jeśli jednak po tych zabiegach sytuacja nie ulegnie zmianie, proszę o kontakt z naszym supportem.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
    nie wiem czy problem dotyczy tylko wyświetlania bo nie siedzę z kalkulatorem i nie sprawdzam punktów reputacji w ogólnej puli.
    tak czy inaczej sojusz jest w plecy o jakieś 100 000 pkt rep.(przynajmniej tyle zostało mi zgłoszone) bo dla mnie jeśli się coś nie wyświetla to tego nie ma.

    nie wspomnę już o tym ze wywala mnie z forum co chwila i nie mogę tu swobodnie pisać.
  • agah (PL1)agah (PL1) Posty: 2
    edytowano 01.04.2016
    Mam pytanie dlaczego nie dolicza mi punkty reputacji za wykonanie zadania ???? Miałam pierwsze miejsce i mi ich nie doliczono. Jak mi to wyjasnicie????To jest chore te nowe mistrzostwa :s:s:s:s. Mysle ze zostanie to wszystko zmienione tak jak było kiedys!!!!

    Post edited by agah (PL1) on
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Odpowiedź ✓
    Zmienione pewnie nie zostanie, ale z tego co piszą inni gracze sytuacja jaką opisujesz zdarzała się też innym. Bugfix miał ją naprawić ale jak widać coś się nie do końca udało. Przez weekend pewnie niewiele się dowiemy, zobaczymy za to w poniedziałek.
  • ok dzieki  za informacje. Ale porażka z tymi mistrzostwami jest  :'(:'(
  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    u mnie tez po raz kolejny mam niedoliczone punkty za wykonana misje...sprawdzam punkty po kazdej misji...raz doliczy a raz nie...u moich sojuszników jest podobnie...
    to bardzo zniecheca do gry!!!!!!!!!!!
    niejestem w stanie nawet policzyc ile PR jestem do tyłu......

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    demon525 (PL1) powiedział(a):
    u mnie tez po raz kolejny mam niedoliczone punkty za wykonana misje...sprawdzam punkty po kazdej misji...raz doliczy a raz nie...u moich sojuszników jest podobnie...
    to bardzo zniecheca do gry!!!!!!!!!!!
    niejestem w stanie nawet policzyc ile PR jestem do tyłu......

    Wiedzcie proszę, że nasz Zespół LBA aktualnie bada sytuację. Podobnie sprawa wygląda z nagrodami za aktywność, które u części (nie dotyczy wszystkich Graczy) nie zostały przypisane, gdy byliście offline. 

    Obydwie sytuacje są pod baczną obserwacją Zespołu LBA, który aktualnie testuje, co się stało i w czym tkwi przyczyna problemów. Gdy tylko uzyskamy bliższe informację, dam znać na forum, by Was poinformować o bieżącym statusie problemu.


    Pozdrawiam,
    Asia. 
  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    dziekuję za wyjasnienia tylko ze czas mistrzostw biegnie do przodu a kazdy punkt zbliza do nagrody koncowej....a jesli niedoliczane sa punkty to ciężko bedzie ukończyc..Pozdrawiam.
  • Perlabelus (PL1)Perlabelus (PL1) Posty: 37
    edytowano 06.04.2016

    Teraz jest już nowy błąd:

    No to teraz uwaga, po tym "bugfiksie" powstał kolejny błąd i będzie on wymagał kolejnego "bugfiksu".
    Nie wiem, czy tak jest w innych sojuszach, ale u nas wygląda to tak:
    - mamy zebrane więcej punktów reputacji, niż wymagane jest do zdobycia 16 nagrody za wysiłek (20 sztuk karmy z wodorostów), a nagrody nadal nie doliczyło do kont graczy.

    Pięknie się zapowiadają te bugfiksy, nie ma co. joy

    Pozdrawiam
    club

    EDIT:
    Doliczyło 17 nagrodę, a 16-ta nadal wisi, jako nie doliczona.


    U mnie nie zaliczyło 20, 21, 23 choc punktów reputacji jest już na nagrody o wiele dalej

    Teraz widzę że nie zaliczyło również 1 i 2 nagrody.
    Nie wiem czy tylko u mnie czy tak losowo u innych
  • Tak jest u duzej liczby graczy (aby nie powiedziec u wiekszosci), a ludzie skarza sie na to nie tylko na forum polskim.
    Zalegle nagrody powinny wpasc po zakonczeniu mistrzostw
    Tutaj info od CM Asi


    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/122607/5-04-2016-bugfix-w-big-farm#latest

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik