Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

XVI Mistrzostwa Sojuszy

Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
edytowano 31.03.2016 w Sugestie, pochwały i krytyka
Zgodnie z obietnicą dokonałem podsumowania 15 ostatnich edycji eventu Mistrzostwa Sojusznicze.
Z powodu braku przydatnych opcji robienie tego w html zajęło by mi sporo czasu więc zestawienie jest w takiej formie :)



Daje to wgląd w zaangażowanie poszczególnych sojuszy na przestrzeni ponad roku.
Po obecnej XVI edycji w nowej odsłonie przygotuje zaktualizowaną wersję.

Pozdrawiam i życzę miłej i uczciwej rywalizacji podczas MS.
Post edited by Kynio (PL1) on

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    A myśmy się w sojuszu zastanawiali, co to za nowy sojusz BOLERO, jaki sojusz zmienił nazwę... i dlaczego tak nagle wskoczył na wysoką pozycję w MS?
    A to szef PrettyAlliance zmienił nazwę. :smile:

    Pozdrawiam sojusz BOLERO
    club
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Farma eM 2 x 10 miejsce
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    TheCrow1975 (PL1) powiedział(a):
    Farma eM 2 x 10 miejsce
    Doszły mnie takie informację. Z moich materiałów wynika, że na pewno w XV czyli ostatnich MS, a drugi raz to kiedy było?
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Nie pamiętam bo nie zapisuje tego  ... cztery możne pięć mistrzostw do tyłu.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    TheCrow1975 (PL1) powiedział(a):
    Nie pamiętam bo nie zapisuje tego  ... cztery możne pięć mistrzostw do tyłu.
    Screeny robię zazwyczaj kilkanaście minut przed końcem. Oczywiście może się zdarzyć że w ciągu tego czasu nastąpi jakaś zmiana.

    X MS


    XI MS


    Więc albo w ostatnich minutach wykolegowaliście CZARNE OWCE w X MS albo Marchewkowo w XI MS.


  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    XI - W tych MS spadliśmy chwilkę przed końcem na 11 miejsce :)
    Pozdrawiam :))
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    XI - W tych MS spadliśmy chwilkę przed końcem na 11 miejsce :)
    Pozdrawiam :))
    O i wszystko się wyjaśniło :)
    Poprawki naniesione.
    Dzięki i pozdrawiam :)
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Chciałbym podziękować wszystkim sojusznikom za ogromny wysiłek na rzecz tego historycznego zwycięstwa naszego sojuszu pomimo kłód rzucanym nam pod nogi przez mechanikę gry. Po roku znowu stanęliśmy na podium dzięki fantastycznej załodze i dobremu planowaniu. Wygraliśmy na przekór błędom gry, dużej konkurencji i zawiści co poniektórych graczy z wiadomego sojuszu :P Co prawda nagrody nie były warte wysiłku ale pokazaliśmy siłę i zgranie naszego teamu w dążeniu do wspólnego celu. Dziękuję też za pomoc udzielona nam przez licznych przyjaciół.

    Dziękujemy sojuszom z TOP5 za emocjonującą i wyrównaną walkę zwłaszcza w 3 pierwszych dniach. Byliście godnymi przeciwnikami.





    I klasyfikacja generalna po dzisiejszym wydarzeniu:


  • luka09 (PL1)luka09 (PL1) PL1 Posty: 8
    A ja napiszę tylko te słowa oczywiście krytyki .
    OSTATNI RAZ BRAŁAM UDZIAŁ  W MISTRZOSTWACH  !!!!!!

    Pozdrawiam tego co to g......... wymyślił  a nagrody do bani
  • jolkam62 (PL1)jolkam62 (PL1) PL1 Posty: 58
    Witam jestem szefem sojuszu  Fok  i napisze tak..szkoda  było tylko czasu marnowac dla takich nagród ..zdobycie wszystkich nagród jest nierealne a nie    bede nikogo w sojuszu  zmuszała do grania złotem ..Gra ma byc przyjemna   miła i  wspaniała zabawa w sojuszu.. BRAWO dla tego co wymyslił te nagrody  trafiony zatopiony. :(
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 08.04.2016
    A pamiętacie jak co niektórzy narzekali przy poprzednich edycjach MS, że już w połowie ich trwania zdobyli wszystkie nagrody i łatwo idzie, a także nagród jest zbyt mało?
    I co zrobiło GGS? Ano wysłuchało Graczy i podniosło poprzeczkę jak i dołożyło nagród, a że "durnych" i mało atrakcyjnych to już taki nic nie znaczący szczególik ;)
    Mnie osobiście nowe misje się podobają, jest większa różnorodność, rzadko idą te same misje pod rząd, nie ma nudy i rutyny, a także misji samotnych. Co prawda nowa konstrukcja, która kładzie większy nacisk w przyznawaniu PR za misje z użyciem pól niż zabudowań gospodarczych i przetwórczych nieco zachwiała moją psychiką, i muszę się jakoś przestawić, że goowno to już nie jest towar deficytowy :p hahaha Trochę jeszcze potrwa zanim mój organizm przetrawi ten fakt, bo była to moja ulubiona misja, śmiem nawet stwierdzić, że chyba podobnie jak większości z Was. Teraz trzeba działać bardziej na bieżąco, już zbytnio nie da się zaplanować misji, przewidzieć co wypadnie, nie można obsiać pól tylko kwiatkami polnymi bądź/i kukurydzą. Akurat dla mnie to nie jest żaden problem, bo nie mam ciśnienia na pierwsze miejsce, robię misje bo lubię, a jak przy okazji jest szansa na pierwsze miejsce, wtedy i kilka sztuk złota jestem w stanie wydać :)
    Największym plusem nowych mistrzostw są dla mnie wzmocnienia osobiste PR. Kogo stać, może zaszaleć i kasa nie leci z konta sojuszu, a kupując wzmocnienie na 10 godzin jest taniej niż na raty. Mam tylko nadzieję, że gdy wykupione było wzmocnienie osobiste i sojusznicze w jednym czasie system doliczał oba bonusy.
    Nerwa dostałam tylko kiedy miałam misję z mlekiem i w trakcie wyłączono serwery, a mnie nie doliczono punktów za zdobycie pierwszego miejsca.
    Reasumując, gdyby nie kijowe nagrody
    , które powodują, że gra jest niewarta świeczki, i ogromne pułapy PR aby je zdobyć,  obecne mistrzostwa mogły by dla wielu z nas nie być męką, a były by zabawą o jaką nam wszystkim chodzi.
    Gratulacje dla sojuszy, które przewijały się wkoło nas w rankingu MS za fajne współzawodnictwo, a dla Zwycięzców całych "Igrzysk" zasłużone uznanie i BRAWA!

    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • OŚWIADCZENIE

    Idąc za głosem innych sojuszów oraz głosem rozsądku oświadczamy, że Sprawiedliwi nie wezmą udziału w kolejnych mistrzostwach bez względu na ich formułę. Jest to z naszej strony protest przeciwko traktowaniu nas jak upośledzone intelektualnie dojne krowy. BF musi zrozumieć, że należy się szcunek dla tych, z których żyją i dzięki którym istnieją.
    Żaden Sprawiedliwy nie rozegra żadnej misji w czasie trwania kolejnych mistrzostw. Nawołujemy do solidarnego działania.
    Sprawiedliwi
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    A mnie ciekawi jak się te wszystkie szumne deklaracja przełożą na rzeczywistość, bo wiecie, jak Wam zwyczajnie nie wierzę. Już nie raz były deklaracje "my nie weźmiemy już udziału" i na tym się kończyło.

    Gratulacje dla zwycięzców, choć i tak pomieszane ze współczuciem, choć podziwiam, że dla takiego byle co się Wam chciało.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    A mnie ciekawi jak się te wszystkie szumne deklaracja przełożą na rzeczywistość, bo wiecie, jak Wam zwyczajnie nie wierzę. Już nie raz były deklaracje "my nie weźmiemy już udziału" i na tym się kończyło.

    Gratulacje dla zwycięzców, choć i tak pomieszane ze współczuciem, choć podziwiam, że dla takiego byle co się Wam chciało.
    Przyłączam się do tych życzeń :D
  • Witam,miala byc nagroda dla osoby ktora w swoim sojuszu podczas mistrzostw zdobyla najwiekszą ilosc punktow osoba ktora byla na pierwszym miejscu byla zamieszczona obok paczka prezent i po najechaniu na nia pisalo ze ten czlonek sojuszu otrzyma nagrode za najwiekszy wysilek czy tam angrode czlonkowska juz teraz dokladnie nie pamietam i zdobyla najwieksza ilosc punktow nie stety nagrody zadnej za to nie otrzymalam a mialam najwieksza ilosc punktow w sojuszu podczas mistrzostw,malo tego pisalam do nich juz 2 razy totalna olewka z ich strony kompletny brak odpowiedzi i jakiej kolwiek reakcji,nagrody za zdobycie najwiekszej ilosci punktow nie otrzymalam,a bylismy w naszej lidze na 3 miejscu wiec to tez nie bylo ze bylismy gdzies na szarym koncu...
    Totalny brak kompetencji z ich strony
    Niech dalej wymyslaja pisanki grzybki itp za te zalosne ochlapy... juz zakasam rekawy,niech sie naszykuja...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik