Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

sojusz, który nikomu nie wierzy

mak_red (PL1)mak_red (PL1) PL1 Posty: 21
edytowano 01.04.2016 w Sugestie, pochwały i krytyka
omijajcie dużym łukiem sojusz *** ::(( a taka ładna nazwa ???




//nie tworzymy czarnych list na forum. 
Post edited by Asia07 on

Komentarz

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 01.04.2016
    mak_red (PL1) powiedział(a):
    omijajcie dużym łukiem sojusz *** ::(( a taka ładna nazwa ???
    W dniu dzisiejszym weszła do naszego Sojuszu osoba o nicku ***
    Jest to multikonto co jest STANOWCZO zabronione przez Regulamin Gry.
    Gracz *** przyznała się do posiadania drugiego konta i w drodze wymiany prywatnej korespondencji napisała, że zwolniła miejsce bo Szefowa znalazła nowego Gracza do ich sojuszu i nazwała tego Gracza zapaleńcem.
    Oto dowód na prawdziwość moich słów:

    *** PRYWATNA KORESPONDENCJA ***

    Po zwróceniu uwagi Graczowi, że nie przyjmujemy do naszego sojuszu multikont oraz, że zabrania tego regulamin a ponadto, że nie podoba mi się nazywanie kogoś zapaleńcem, bo to indywidualna sprawa jak ktoś gra zostałem zwyzywany w prywatnej wiadomości.
    Oto kolejny dowód:


    *** PRYWATNA KORESPONDENCJA *** 

    Po tej wiadomości Gracz  *** został usunięty z naszego sojuszu z oczywistych powodów.
    W swym zacietrzewieniu i jakiejś urojonej dumie obsmarowano mój sojusz na forum.
    Wszystkim zainteresowanym i w obronie mojego dobrego imienia oraz w obronie przeciw jawnemu dziadostwu zamieszczam powyższe sprostowanie.
    Myślę, że każda rozsądna osoba wyciągnie z tego właściwe wnioski a ja nie muszę już nic tłumaczyć.
    Oczywiście całość sprawy zgłoszona została już do Supportu.


    // Forum nie jest miejscem do oczerniania innych Graczy i stawiania ich w negatywnym świetle. Wielokrotnie informowaliśmy również, że pod żadnym pozorem nie wolno umieszczać PRYWATNEJ KORESPONDENCJI na forum! Nierespektowanie tych zasad również stanowi łamanie regulaminu a sprawy tego typu należy zgłaszać indywidualnie lub za pośrednictwem Supportu. 
    Post edited by Asia07 on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 01.04.2016
    mak_red (PL1) powiedział(a):
    omijajcie dużym łukiem sojusz *** ::(( a taka ładna nazwa ???
    Omijac to należy własnie takich graczy..........*** .Tak na marginesie na forum tworzenie "czarnych list"jest zabronione z tego co mi wiadomo,że już nie wspomne o posiadniu multikonta..........


    //nikogo nie obrażamy na forum. 
    Post edited by Asia07 on
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Temat zostaje zamknięty. Forum nie służy stawianiu kogokolwiek w negatywnym świetle. 
Ta dyskusja została zamknięta.