Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.03.2016 | Nowa odsłona Mistrzostw Sojuszu!

1314

Komentarz

  • cześć wszystkim
    czytam tak i czytam i powiem szczerze wogole nie winie założycieli tylko Was drodzy gracze tylko i wyłącznie Was a możne Nas bo ja do niedawna tez brałam udział w tej chorej rywalizacji (za złoto)
    założyciele wiadomo chcą jak najwięcej zarobić 
    najpierw zwykła gra pola kury sady, potem wymiana na złote pola , irlandzkie kurniki , świnki, osiołki , potem wymiana sadów i innych wiele wymian po to tylko aby złotem sypać a co za tym idzie wydawać pln 
    ale niech każdy z Was drodzy gracze pomyśli "zakładasz firmę i chcesz zarobić wiec kombinujesz co by tu jeszcze zrobić" i tak własnie BF porostu 
    i to tylko i wyłącznie nasza wina graczy bo gramy wydajemy a co za tym idzie apetyt rośnie w miarę jedzenia :)
    tez kiedyś walczyłam kupowałam i kupowałam , teraz wole sobie loda kupić albo ciastko i kawę :)
    a misje robię raz dziennie aby z paska zeszło i jest mi dobrze,
    przemyślcie to i nie miejcie pretensji do założycieli tylko do siebie samych :)
    pozdrawiam Dorota ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 31.03.2016
    Jutro Mistrzostwa a jak dotąd żadnej odpowiedzi ze strony CM na zadawane przez graczy pytania. Jaki jest więc sens tworzenia wątku dyskusyjnego , skoro my gracze co najwyżej monolog  sobie możemy popisać?,
     a na większość pytań dostajemy odpowiedź zazwyczaj po fakcie, albo i wcale.
    Czy CM i support pracują już na 1/58 etatu i dlatego czas odpowiedzi jest taki dłuuuuuuugi ?  ;)

    ps. no ok, system trochę podpowiedział :smiley: 


    Ale dalej nie wiem  co z premią za podkowy, czy jest dla wszystkich sojuszy, bez względu na zajęte miejsce w końcowej klasyfikacji? I czy trudniejszy poziom w złotej lidze daje tylko większą premię za podkowy i lepsze drzewko czerwone? czy coś jeszcze? nagrody za aktywność itp?
    ps. 2 i fajna ta Henrieta :smiley: 
    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 31.03.2016
    salex (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie czysto teoretyczne:

    Jeśli ktoś, kto podczas nadchodzących Mistrzostw wygrał ze swoim sojuszem nowe/lepsze drzewko sojuszowe i pomiędzy/po Mistrzostwami zmieni sojusz - czy drzewko jest przypisane do sojuszu, który je wygrał i je straci czy drzewko przechodzi wraz z graczem??
    Witam,
    jak można wyczytać z opisu - nowe drzewko sojuszowe, jako nagroda w nowej odsłonie MS, będzie tylko przez 30 dni na farmach graczy (po ukończeniu MS) i należeć będzie do sojuszu - w takim samym stopniu, jak dotychczasowe drzewo sojuszu:
    - jak przechodzisz do innego sojuszu, to tam stoi już drzewo na takim poziomie, na jakim jest sojusz (czyli w zależności ile badań zrobił sojusz, takie drzewo mają do dyspozycji jego sojusznicy).

    Więc odchodząc z sojuszu drzewo zostaje w nim (nie jest ono przypisane do konkretnych graczy, a do całego sojuszu) - w końcu cały sojusz będzie pracował na zdobycie tej nagrody. :wink:

    Pozdrawiam
    club
  • club nie wprowadzaj graczy w blad bo w ogloszeniu jest napisane ze drzewko bedzie AZ DO nastepnych Mistrzostw...a nikt nie napisal czy to bedzie 30 dni czy 35 czy wiecej, albo mniej...

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/122076/31-03-2016-nowa-odslona-mistrzostw-sojuszniczych-cz-2
  • Karol987 (PL1)Karol987 (PL1) Posty: 33
    edytowano 31.03.2016
    W informacji systemowej zawarte są słowa:
     "czerwone drzewko współpracy zapewnia teraz od +100% do +300% łupów - w zależności od wybranego poziomu trudności".
    Jakie przedmioty wliczają się do łupów? U mnie przy najtrudniejszym poziomie trudności nadal pokazuje 50% więcej podków, czy chodzi co coś zupełnie innego? Przyznaję, trochę mało tych informacji.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 31.03.2016

    Karol987 (PL1) powiedział(a):
    W informacji systemowej zawarte są słowa:
     "czerwone drzewko współpracy zapewnia teraz od +100% do +300% łupów - w zależności od wybranego poziomu trudności".
    Jakie przedmioty wliczają się do łupów? U mnie przy najtrudniejszym poziomie trudności nadal pokazuje 50% więcej podków, czy chodzi co coś zupełnie innego? Przyznaję, trochę mało tych informacji.
    Prawdopodobnie chodzi o przedmioty kolekcji wypadające z drzewa sojuszowego.
    Ponieważ gracze zauważyli, że bonus na podkowy to za mało, więc GGS łaskawie dorzucił bonus do PK.
  • Czy ta atrakcyjna nagroda dla najlepsiejszych "Kura Henrietta" będzie animowana?
    Znalazłam takie cuś na zagranicznym forum:



  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Czy ta atrakcyjna nagroda dla najlepsiejszych "Kura Henrietta" będzie animowana?
    Znalazłam takie cuś na zagranicznym forum:



    tak , w tej tablicy która wyskoczyła po przerwie technicznej było info że ozdoba 2x2 8 poziom jakości animowana
    dla 2 najlepszych sojuszy ze złotej ligi
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Informacja z forum francuskiego: Mistrzostwa będą trwały tydzień.
  • chyba im sie cos pomylilo.... na event daja dwa dni a na mistrzostwa 7 ?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Że jak 7 dni ??????to jakiś żart?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Fajnie , szczury w wyścigach wyzdychają z głodu, bo nie będą miały czasu na jedzenie:) i jeszcze kupę złota wydadzą. Proponuję zrobić mistrzostwa jak wyspę-30 dni...
  • sebeszczen (PL1)sebeszczen (PL1) Posty: 21
    edytowano 31.03.2016
    Mam pytanie za wzmocnienia osobiste będziemy płacić ze swojej kasy czy będzie pobierało z konta sojuszu?
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    sebeszczen (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie za wzmocnienia osobiste będziemy płacić ze swojej kasy czy będzie pobierało z konta sojuszu?
    Za osobiste ze środków osobistych, za sojuszowe z sojuszowych.
  • edytowano 31.03.2016
    info o nagrodach
    jak ktos nie ogarnia to niech sobie w translatora wrzuci jak by co :smile:  ale i bez tego mozna sie domyslec o co chodzi ;)

    Gold League:
    50 Hardwork rewards (Top one = Quality 6 Teamwork Tree deco )
    Ranking rewards:
    1st = Coop Tree + Horseshoe booster
    1st & 2nd = 2x2 quality level 8 animated deco
    1st, 2nd & 3rd = 44 Sunflower seeds

    Silver League:
    50 Hardwork rewards (Top one = Quality 5 Teamwork Tree deco )
    Ranking rewards:
    1st = Quality 6 Teamwork Tree deco
    1st, 2nd & 3rd = 11 Sunflower seeds

    Bronze League:
    50 Hardwork rewards (Top one = Gold Mining License - 6)
    Ranking rewards:
    1st = Quality 5 Teamwork Tree deco
    1st - 5th = 8 Spin Coins

    Rookie League:
    50 Hardwork rewards (Top one = 4 Sunflower seeds - 3 )
    Ranking rewards:
    1st = 2 Goldflower seeds
    1st - 10th = 4 Spin Coins

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):
    club nie wprowadzaj graczy w blad bo w ogloszeniu jest napisane ze drzewko bedzie AZ DO nastepnych Mistrzostw...a nikt nie napisal czy to bedzie 30 dni czy 35 czy wiecej, albo mniej...

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/122076/31-03-2016-nowa-odslona-mistrzostw-sojuszniczych-cz-2
    Aaa... racja - do następnych mistrzostw - dzięki Madzia :wink:
    Nie wiem, dlaczego pomyślałem o 30 dniach...
  • mi tez sie na poczatku zdawalo ze 30 dni...ale padla bym gdyby mistrzostwa trwaly 7 dni w odstepach comiesiecznych :flushed: 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 01.04.2016

    Club dobrze pomyślałeś...znaczy kojarzyłeś, wystarczy zajrzeć do marchewek, żeby zobaczyć że stare mistrzostwa były średnio co 30 dni, i pamiętam takie, które trwały ponad 7 dni...

    Jak będzie teraz w nowych MS, tego nikt nie wie :p

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Czy ta atrakcyjna nagroda dla najlepsiejszych "Kura Henrietta" będzie animowana?
    Znalazłam takie cuś na zagranicznym forum:



    Henrietta? Nawet nazwy nie potrafili własnej wymyślić tylko ściągnęli z innej gry... Oryginalność rodem z ggs ;) Nie ma się co podniecać dekoracją dla nielicznych. Całe to wydarzenie jest chore... 7 dni? tylko dla nolifów... ja osobiście się wypisuję.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    no tak czego tu się można było spodziewać... wcześniej 50 nagród było za 32,5 mln PR, teraz za 100 mln PR, co z tego , że nagrody fajne, jak 3x więcej punktów trzeba teraz ugrać :neutral:   :'(
  • podoba mi sie slon na targu i jakies chodzace zwierzatka zamiast "normalnych" klientow :D 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Paradoksalna sytuacja... lepiej być w lidze brązowej niż w srebrnej. To kolejny dowód już nie braku logiki ale czystej głupoty tych co wymyślają te cudowne urozmaicenia. Nagrody są gorzej niż średnie... czy zachęcają do wysiłku w mistrzostwach, wcale. Spodziewałam się, że nie będzie to nic ciekawego i przeczucie mnie nie zawiodło.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 01.04.2016
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Paradoksalna sytuacja... lepiej być w lidze brązowej niż w srebrnej. To kolejny dowód już nie braku logiki ale czystej głupoty tych co wymyślają te cudowne urozmaicenia. Nagrody są gorzej niż średnie... czy zachęcają do wysiłku w mistrzostwach, wcale. Spodziewałam się, że nie będzie to nic ciekawego i przeczucie mnie nie zawiodło.
    masz rację, u mnie w soju już trwają spekulacje jak tu spaść parę lig niżej,, albo czy nie założyć nowych sojuszy na czas Mistrzostw i zaczynać od debiutanckiej, przynajmniej jakieś nagrody by z tego były

    i gdzie tu ta Bundesliga, skoro w 3 lidze lepiej płacą  :p
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 01.04.2016
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Paradoksalna sytuacja... lepiej być w lidze brązowej niż w srebrnej. To kolejny dowód już nie braku logiki ale czystej głupoty tych co wymyślają te cudowne urozmaicenia. Nagrody są gorzej niż średnie... czy zachęcają do wysiłku w mistrzostwach, wcale. Spodziewałam się, że nie będzie to nic ciekawego i przeczucie mnie nie zawiodło.

     

    Sama prawda :)
    Nagrody są tak kiepskie, że coś strasznego.
    Jeśli chcę mieć kiszonkę dla krów to nie kręcę kołem fortuny i nie wydaje żetonów, tylko produkuję ją w młynie.
    Jeśli chcę mieć mokrą karmę dla świń w ilości 200 to nie zdobywam 12 177 580 punktów reputacji w mistrzostwach, tylko nastawiam młyn na 10 minut. To chyba jest proste i logiczne.

    Boże, przerośliście głupotą sami siebie.... Gratuluję świetnej ekipy tworzącej nowości, idziecie w coraz to lepszym kierunku. Tamte mistrzostwa przynajmniej jakkolwiek zachęcały do udziału, jakieś żetony, karmy premium, a teraz?
    2 żetony na krzyż i raz na jakiś czas 10 karmy premium...

    Ja proponowałbym w najbliższych mistrzostwach całkowicie usunąć obecne nagrody i za najwyższe miejsce dać na przykład 100 kukurydzy albo 30 świń :)
    Post edited by Favierro (PL1) on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 01.04.2016
    już nieaktualne, info znalazłam w OO :D
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    A ja mam pytanie do twórców gry. Czy te Mistrzostwa to żart na Prima  Aprilis, czy kpina z graczy?
    I dlaczego, mając 72 level dostaję przeciwników o 197 levelu?
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    To ja już wiem, dlaczego niektórzy w misjach trzepią ponad 40 tyś świń, skoro taka słabizna z punktami reputacji za tą misję... :confused:
    Żenada do kwadratu - wg mnie, misja ze świniami jest nieopłacalna.

    Pozdrawiam
    club
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Favierro (PL1) powiedział(a):
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Paradoksalna sytuacja... lepiej być w lidze brązowej niż w srebrnej. To kolejny dowód już nie braku logiki ale czystej głupoty tych co wymyślają te cudowne urozmaicenia. Nagrody są gorzej niż średnie... czy zachęcają do wysiłku w mistrzostwach, wcale. Spodziewałam się, że nie będzie to nic ciekawego i przeczucie mnie nie zawiodło.

     

    Sama prawda :)
    Nagrody są tak kiepskie, że coś strasznego.
    Jeśli chcę mieć kiszonkę dla krów to nie kręcę kołem fortuny i nie wydaje żetonów, tylko produkuję ją w młynie.
    Jeśli chcę mieć mokrą karmę dla świń w ilości 200 to nie zdobywam 12 177 580 punktów reputacji w mistrzostwach, tylko nastawiam młyn na 10 minut. To chyba jest proste i logiczne.

    Boże, przerośliście głupotą sami siebie.... Gratuluję świetnej ekipy tworzącej nowości, idziecie w coraz to lepszym kierunku. Tamte mistrzostwa przynajmniej jakkolwiek zachęcały do udziału, jakieś żetony, karmy premium, a teraz?
    2 żetony na krzyż i raz na jakiś czas 10 karmy premium...

    Ja proponowałbym w najbliższych mistrzostwach całkowicie usunąć obecne nagrody i za najwyższe miejsce dać na przykład 100 kukurydzy albo 30 świń :)

    Jest jeszcze gorzej , nagrody w postaci karmy natychmiast trzeba sprzedawać za bezcen ,
    Nie mieszcza się w magazynie , przy misjach z produkcją karmy dać jako nagrodę karmę to już totalne świństwo
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    Favierro (PL1) powiedział(a):
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Paradoksalna sytuacja... lepiej być w lidze brązowej niż w srebrnej. To kolejny dowód już nie braku logiki ale czystej głupoty tych co wymyślają te cudowne urozmaicenia. Nagrody są gorzej niż średnie... czy zachęcają do wysiłku w mistrzostwach, wcale. Spodziewałam się, że nie będzie to nic ciekawego i przeczucie mnie nie zawiodło.

     

    Sama prawda :)
    Nagrody są tak kiepskie, że coś strasznego.
    Jeśli chcę mieć kiszonkę dla krów to nie kręcę kołem fortuny i nie wydaje żetonów, tylko produkuję ją w młynie.
    Jeśli chcę mieć mokrą karmę dla świń w ilości 200 to nie zdobywam 12 177 580 punktów reputacji w mistrzostwach, tylko nastawiam młyn na 10 minut. To chyba jest proste i logiczne.

    Boże, przerośliście głupotą sami siebie.... Gratuluję świetnej ekipy tworzącej nowości, idziecie w coraz to lepszym kierunku. Tamte mistrzostwa przynajmniej jakkolwiek zachęcały do udziału, jakieś żetony, karmy premium, a teraz?
    2 żetony na krzyż i raz na jakiś czas 10 karmy premium...

    Ja proponowałbym w najbliższych mistrzostwach całkowicie usunąć obecne nagrody i za najwyższe miejsce dać na przykład 100 kukurydzy albo 30 świń :)

    Jest jeszcze gorzej , nagrody w postaci karmy natychmiast trzeba sprzedawać za bezcen ,
    Nie mieszcza się w magazynie , przy misjach z produkcją karmy dać jako nagrodę karmę to już totalne świństwo
    Nie no to tylko potwierdza nasze wcześniejsze obserwacje na temat coraz większego rozmijania się gry z zasadami logiki. A wystarczy dać graczowi marchewkę zamiast łajna (złe porównanie, bo to ostatnie dla takich co maja braki nawozowe to gratka, no ale wiecie o co mi chodzi). Podam Wam Kochani przykład z gry, o której wspominałam już wielokrotnie. Otóż tam najczęstszym rodzajem eventu jest event typowo pay to win i wiecie co? w moim sojuszu robią go prawie wszyscy aktywni gracze. Dlaczego, bo nagrody są takie, że aż żal nie wydać tej kasy ;) Oczywiście nie każdy robi event w całości, większość dochodzi do 3 nagrody od końca, ale i za to trzeba zapłacić, ale ludzie płacą. Niektórzy co płacić nie chcą to ciułają kasę, co jest jak najbardziej możliwe. Gdy nagroda kusi i nęci portfele się otwierają.
  • Mnie najbardziej wkurzylo to, ze jest tak malo kolekcji w nagrodach. Praktycznie co druga nagroda to karma albo nasiona, ktore sobie mozna samemu wyprodukowac. Nagrody sa beznadziejne I tyle.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik