Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

Mini Kompendium do gry

179»

Komentarz

  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Co Wy na to, żeby odświeżyć Mini Kompendium?



  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    Justaurbanczyk1 (PL1) powiedział(a):
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Co Wy na to, żeby odświeżyć Mini Kompendium?



    wracaj koniku do domu :) wszyscy czekaja od niedzieli ;)
  • Gintama (PL1)Gintama (PL1) Posty: 9
    edytowano 25.03.2016
    Witam!
    Czy mógłby mi ktos podać link do poprawnych opisów ile czego i skąd zbierać w wydarzeniach?
    Nigdzie poprawnych/aktualnych nie mogę znależć na forum a natomiast tutaj: <****>, są błędne bądz nieaktualne :)

    Demona/
    Proszę nie cytować linków do konkurencyjnych stron na temat BF.
    Post edited by Demona on
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witaj,

    na naszym forum, w tym wątku znajdują się spisane wydarzenia i eventy pojawiające się w grze. Niestety nie są zaktualizowane i póki nie powstanie nowe, kompletne, kompendium do gry, musimy się opierać na takich jakie mamy.
    W dziale "Porady i Triki" znajduje się wiele ciekawych wątków napisanych przez naszych Graczy, a dotyczących poszczególnych wydarzeń w grze. Proponuję abyś się z nimi zapoznał, a być może znajdziesz coś interesującego dla siebie.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Zwracam się z prośbą o informację co to jest Wszystkowiedzący i jak mam na farmie odszukać SEKRETNE OSIĄGNIĘCIE mam 8/10 nie wiem skąd się to bierze.
    Pozdrawiam i proszę o wsparcie :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Musisz kliknąć w "i" na każdy rodzaj budynku. Pamiętaj o bramie i płocie.
  • Serdecznie dziękuję i życzę miłego dnia :):):)
  • danka02 (PL1)danka02 (PL1) PL1 Posty: 2
    Witam chciałam sie dowiedziec gdzie można znaleść diamenty na zakup bloku mieszkalnego
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    danka02 (PL1) powiedział(a):
    Witam chciałam sie dowiedziec gdzie można znaleść diamenty na zakup bloku mieszkalnego
    Cześć
    Na tę chwile nigdzie. Nowe wydarzenie jest testowane na serwerze BR ,nie wiemy kiedy będzie wprowadzone.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik