Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

zablokowane konto na farmie

sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
edytowano 22.03.2016 w Problemy techniczne i błędy
Jak w tytule,mianowicie wchodze sobie dzis normalnie na farmie po jakims czasie wyrzuciło mnie z gry i konto zostało zablokowane,raz nie dostałam żadnej ale to zadnej informacji na e-mail,z jakiego powodu dlaczego i na jak długo konto zostało zablokowane,dwa musiałabym drastycznie naruszyc regulamin żeby sobie na zablokowanie konta zasłużyc,trzy wysłałam zgłoszenie do szanownego działu wsparcia,ale nawet nie dostałam potwierdzenia na e-mail,że zgłoszenie zostało wysłane,po za tym nie zamierzam czekac miesiacami az w szanownym supporcie łaskawie dojda do tego dlaczego mi zablokowali konto(wiec moje zgloszenie byc może wyladowalo w kosmosie,ale na pewno nie w supporcie),zalaczam scren czy jak to sie zwie żeby mi  nie <****> ,że takie cos wcale nie miało miejsca(bo takie sytuacje u innych graczy bywaly,po czym wszystko wracało do normy a support twierdził ,że nie było żadnej blokady),po za tym dostajac bana nawet załużonego powinnam dostac wiadomośc na e-mail,co wcale nie miało miejsca.Pytanie mam rok czy dwa czekać na odowiedz z szanownego działu w supporcie?cierpliwośc no..........konczy mi sie,jagby takiego <***>  w grze nie było to i support nie byłby zawalony zgłoszeniami.Doslownie <***> z graczy robia,majac ich za za zródło utrzymania,ale jak sa bledy to w morde nie ma komu nawet łaskawie odpowiedziec,wymagaja nie łamania regulaminu i szacunku wzgledem siebie to niech zaczna szanowac graczy,dzieki którym maja prace,na chwile obecna ma w <****> to czy dostane bana,bo teraz przynajmniej jest za co mi go dac.


i najmocniej przepraszam Wszystkich oburzonych moim niestosownym slownictwem,ale mimo moich najszczerszych checi no nie potrafie poskromic swojej frustracji i niezadowolenia z zaistniałej sytuacji.

Uprzejmie inforumuje szanowny zespół w supporcie,żE już nie musza sie fatygowac,i dochodzic dlaczego było tak ja było z moim kontem-pewnie sami tego nie wiedza,bo sytuacja wróciła o normy i na gra moge wejść,oczywiście zadnej informacji nie ma bo po co,sie przemeczac nie beda.


Post edited by Demona on

Komentarz

  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    To pewnie były odwiedziny zajączka:)Poszukaj dobrze może 1000 zlotych monet Ci podrzucił ;)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Jak nie dostałaś potwierdzenia, to może napisz do Asi, bo to może być najzwyklejsza pomyłka.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 22.03.2016
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Jak w tytule,mianowicie wchodze sobie dzis normalnie na farmie po jakims czasie wyrzuciło mnie z gry i konto zostało zablokowane,raz nie dostałam żadnej ale to zadnej informacji na e-mail,z jakiego powodu dlaczego i na jak długo konto zostało zablokowane,dwa musiałabym drastycznie naruszyc regulamin żeby sobie na zablokowanie konta zasłużyc,trzy wysłałam zgłoszenie do szanownego działu wsparcia,ale nawet nie dostałam potwierdzenia na e-mail,że zgłoszenie zostało wysłane,po za tym nie zamierzam czekac miesiacami az w szanownym supporcie łaskawie dojda do tego dlaczego mi zablokowali konto(wiec moje zgloszenie byc może wyladowalo w kosmosie,ale na pewno nie w supporcie),zalaczam scren czy jak to sie zwie żeby mi  nie <****>,że takie cos wcale nie miało miejsca(bo takie sytuacje u innych graczy bywaly,po czym wszystko wracało do normy a support twierdził ,że nie było żadnej blokady),po za tym dostajac bana nawet załużonego powinnam dostac wiadomośc na e-mail,co wcale nie miało miejsca.Pytanie mam rok czy dwa czekać na odowiedz z szanownego działu w supporcie?cierpliwośc no..........konczy mi sie,jagby takiego <****>  w grze nie było to i support nie byłby zawalony zgłoszeniami.Doslownie <*****> z graczy robia,majac ich za za zródło utrzymania,ale jak sa bledy to w morde nie ma komu nawet łaskawie odpowiedziec,wymagaja nie łamania regulaminu i szacunku wzgledem siebie to niech zaczna szanowac graczy,dzieki którym maja prace,na chwile obecna ma w <*****> to czy dostane bana,bo teraz przynajmniej jest za co mi go dac.


    i najmocniej przepraszam Wszystkich oburzonych moim niestosownym slownictwem,ale mimo moich najszczerszych checi no nie potrafie poskromic swojej frustracji i niezadowolenia z zaistniałej sytuacji.

    Uprzejmie inforumuje szanowny zespół w supporcie,żE już nie musza sie fatygowac,i dochodzic dlaczego było tak ja było z moim kontem-pewnie sami tego nie wiedza,bo sytuacja wróciła o normy i na gra moge wejść,oczywiście zadnej informacji nie ma bo po co,sie przemeczac nie beda.


    Twoje konto zostało zablokowane przez Dział Wsparcia Technicznego. W celu uzyskania informacji o powodzie blokady należy skontaktować się z naszym Zespołem, czyli wysłać zgłoszenie i poczekać na odpowiedź jednego z pracowników. 


    Asia
    Post edited by Demona on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ależ Asiu pierwsza rzecza która zrobiłam było wysłanie zgloszenia do supportu,tylko,że problem w tym,że nie dostałam nawet potwierdzenia o wysłaniu tam mojej wiadomości,wiec duże prawdopodobienstwo,że wysyłałm zgłosznie w kosmos,dwa na odpowiedzi z szanownego działu wsparcia czeka sie miesiacami.A po trzecie i najważniejsze,to nawet jesłi zostałoby mi konto słusznie zablokowane to z tego co mi wiadomo powinnam na e-mail dostac informacje za co,na jak długo i dłaczego doszło do zablokowania konta-tego nie było.i teraz uwaga,po kilku godzinach w magiczny sposób blokada z konta znikneła,magia normalnie(no chyba padne na kolana i z wdzieczności zaczne sie kajac przed szanownym działem wsparcia),i oczywiście zero informacji na e-mail.Ja mam duza cierpliwość jeśli chodzi o błedy w grze ale,to że blokuje sie graczowi konto niesłusznie bez informowania go za co po co i dlaczego,a potem nagle sie je odblokowuje wcale nie podajac dlaczego konto było zablokowane no przepraszam bardzo ale wyjśc z siebie to mało powiedziane i teraz zapewne bede z miesiac czekac az szanowny support wogle zaskoczy co bylo przyczyna zablokowania mi kata.


    A tak na marginesie to nie jestem na tyle tepa ,żeby nie wiedziec że konto zostało zablokowane przez szanowny dział wsparcia technicznego-majac przed oczami informacje ze screnu,tyle to ja wiedzialam kilka seknud po przeczytaniu informacji o blokadzie.Teraz chce dostac konkretna odpowiedz na pytania

    1 dlaczego konto zostało zablokowane
    2 czemu nie dostałam żadnej informacji,na e-mail o przyczynie i czasie zablokowania konta
    3 jaki cudowny sposób sprawił,że blokada konta bez żadnych informacji nagle znikneła

    I oczekuje konkretnej odpowiedzi na zadane pytania,nie dyrdymałów wysłanych dla zamydlenia oczu



  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witaj Sylwio,

    po pierwsze tego typu słownictwo nie uchodzi na naszym forum, które odwiedzają także dzieci, a  swoją frustrację czasami trzeba przelewać na klawiaturę w nieco innej formie.
    Po drugie forum nie jest miejscem do roztrząsania czy blokada Twojego konta była zasadna czy nie. Tego typu pytania proszę zadać w supporcie lub w PW do naszej CM, jeśli wolisz, ale na pewno dyskusja w tym tonie i temacie na naszym forum nie będzie kontynuowana.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja już do supportu pytanie wysłałam problem w tym,że nawet potwierdzenia wysłania mojego zgłoszenia nie ma,może poleconym wysle to szybciej sie odpowiedzi od Nich doczekam,albo jeszcze lepiej osobiście sie pofatyguje do siedziby supportu.No może i forum nie jest miejscem do roztrzasania czy blokada była słuszna czy nie ale powiedz mi jak mam sie kontaktowac z supportem skoro ten nawet potwierdzenia wysłanego zgłosznia nie wysłał,może telepatycznie..............no nie posiadam takich zdolności,albo jeszcze lepiej osiodłam konia stajennemu i podanie z prozba o odpowiedz mu do rak dam i wyśle za potwierdzeniem odbioru.Doskonale wiesz Demono o tym ile sie czeka na odpowiedz z supportu i że po miesiacu czekania można dostac pytanie-czy problem nadal wystepuje?-(znam z autopsji) jako moderator wiesz o powolnym i szwankujacym dzialaniu w supporcie lepiej niż ja,wiec nie każ mi sie zgłaszac gdzies z kad wcale moge nie doczekac sie odpowiedzi.Co do bana to jest jak najbardziej załużony,przynajmniej wiem za co go dostałam i zostałam o tym poinformowana.Miłego wieczoru
  • Witaj,

    Prawdopodobnie byłaś zablokowana przez godzinę czasu, bez żadnego powodu. Nie zdziw się, gdy problem powróci.
    Z pierwszym takim przypadkiem spotkałem prawie 2 lata temu, Support nie potrafił znaleźć rozwiązania, twierdził też że żadnej blokady nie widzi. Przydatny jest screen z widoczną datą i godziną, aby uwierzyli.
    Godzinowy ban powtarzał się z częstotliwością 1-2 razy na miesiąc. Wtedy jedyną propozycją od nich było zaczęcie gry od nowa(!) z przeniesieniem całości złota, które zostało użyte w rozbudowę farmy.

  • jolkam62 (PL1)jolkam62 (PL1) PL1 Posty: 58
    witam i widze ze chyba  nie byłas jedyna bo u mnie w sojuszu tez  jedna osoba miała zablokowana farme  pisała do suportu i nie dostała zadnej wiadomosci a nagle farma została odblokowana i wiem ze  jeszcze inne farmy zostały zablokowane bez zadnego podania powodu .. ja nie mogłam wejsc na forum ze niby nie ten mail :(
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 24.03.2016
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    (....)
    Co do bana to jest jak najbardziej załużony,przynajmniej wiem za co go dostałam i zostałam o tym poinformowana.Miłego wieczoru
    Sylwio jedyne co mogę Ci poradzić to jednak, ponownie to powtórzę, kontakt  z naszym supportem lub z naszą CM i poprzez prywatną wiadomość zadanie powyższych pytań.
    Co do bana, dostałaś ostrzeżenie, o czym Cię już wcześniej informowałam, a nie bana. Ban blokuje zupełnie dostęp do forum.
    Dyskusję zamykam.
    Pozdrawiam,
    Demona

    P.S. Chciałam jeszcze dodać, że powody blokady kont mogą być różne i nie należy wszystkich wymienionych tutaj przypadków wrzucać do jednego wora.
    Post edited by Demona on
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Ależ Asiu pierwsza rzecza która zrobiłam było wysłanie zgloszenia do supportu,tylko,że problem w tym,że nie dostałam nawet potwierdzenia o wysłaniu tam mojej wiadomości,wiec duże prawdopodobienstwo,że wysyłałm zgłosznie w kosmos,dwa na odpowiedzi z szanownego działu wsparcia czeka sie miesiacami.A po trzecie i najważniejsze,to nawet jesłi zostałoby mi konto słusznie zablokowane to z tego co mi wiadomo powinnam na e-mail dostac informacje za co,na jak długo i dłaczego doszło do zablokowania konta-tego nie było.i teraz uwaga,po kilku godzinach w magiczny sposób blokada z konta znikneła,magia normalnie(no chyba padne na kolana i z wdzieczności zaczne sie kajac przed szanownym działem wsparcia),i oczywiście zero informacji na e-mail.Ja mam duza cierpliwość jeśli chodzi o błedy w grze ale,to że blokuje sie graczowi konto niesłusznie bez informowania go za co po co i dlaczego,a potem nagle sie je odblokowuje wcale nie podajac dlaczego konto było zablokowane no przepraszam bardzo ale wyjśc z siebie to mało powiedziane i teraz zapewne bede z miesiac czekac az szanowny support wogle zaskoczy co bylo przyczyna zablokowania mi kata.


    A tak na marginesie to nie jestem na tyle tepa ,żeby nie wiedziec że konto zostało zablokowane przez szanowny dział wsparcia technicznego-majac przed oczami informacje ze screnu,tyle to ja wiedzialam kilka seknud po przeczytaniu informacji o blokadzie.Teraz chce dostac konkretna odpowiedz na pytania

    1 dlaczego konto zostało zablokowane
    2 czemu nie dostałam żadnej informacji,na e-mail o przyczynie i czasie zablokowania konta
    3 jaki cudowny sposób sprawił,że blokada konta bez żadnych informacji nagle znikneła

    I oczekuje konkretnej odpowiedzi na zadane pytania,nie dyrdymałów wysłanych dla zamydlenia oczu



    W przypadku blokady konta, Gracz otrzymuje informację, że w sprawie wyjaśnień jest proszony o kontakt z naszym Zespołem wsparcia Technicznego. Zdarzają się również blokady czasowe. Te są nakładane automatycznie na X czasu przez system zabezpieczeń. Powód takiej blokady również można skonsultować z Supportem. 

    Support ma obecnie wiele zgłoszeń i czas oczekiwania na pewno ulegnie wydłużeniu, szczególnie w kontekście zbliżających się Świąt i przerwy świątecznej, w której serwis jest dostępny w ograniczonym zakresie. Niestety - tu nie będę ukrywać - trzeba się uzbroić w odrobinę cierpliwości, ale podkreślam, że żadne zgłoszenie nigdy nie jest przez nas ignorowane i wszystkie otrzymają odpowiedź, nawet jeśli aktualnie to wymaga dłuższego czasu oczekiwania. 


    Pozdrawiam 

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ze wzgledu na kraty,które mam chyba nie moge rozpoczac nowej dyskusji ,ale mam pytanie które mnie nurtuje i chciałabym dostac na nie odpowiedz.

    Mianowicie mam pytania odnosnie ostaniej blokady na moim koncie w grze,wysłałam dzis trzecie z kolei zgłoszenie w tym temacie a na sam koniec wysyłanego zgloszenia widnieje nastepujacy napis;


    Przesłaliśmy Twoje pytanie do działu wsparcia i wkrótce dostaniesz odpowiedź. Wysłaliśmy kopię Twojego pytania na e-mail.


    Problem w tym,że powinnam kopie moich zgłoszeń dostac na poczte E-mail- nie mam ani jednego potwierdzenia wysłanego zgloszenia,a na poczte do mnie dochodza wiadomości z Big Farm wiec adres jest własciwy,Odnośnie tej sytuacji mam pytanie jaka mam pewnośc,że nie wysyłam zgłoszeń w kosmos tylko do suppotru?

Ta dyskusja została zamknięta.