Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.03.2016 | Nowa odsłona Mistrzostw Sojuszu!

Drodzy Gracze! 

Zapraszam do zapoznania się z pierwszą porcją informacji nt. zmian w zakresie Mistrzostw Sojuszu! Jutrzejsza aktualizacja przygotuje grę od strony technicznej na nowe mistrzostwa. Podkreślam jednak, że update nie oznacza uruchomienia nowego wydarzenia. To pierwsza część informacji, gdyż zmiany są duże, a przez to ważne. Zależy nam, by każdy miał szansę się z nimi odpowiednio wcześnie zapoznać. Zapraszam do Oficjalnych Ogłoszeń


Miłego dnia!
Asia. 


«1314

Komentarz

  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Dla mnie bez sensu ta nowość i te ligi 
    dawniej chcieliśmy to graliśmy nie chciało nam się to odpuszczaliśmy bez konsekwencji że spadniemy z jakiejś tam ligi , był czas na regeneracje - teraz jesteśmy zmuszani do gry co edycje ,
    w  tamtym roku się ta rozpędziliście że MS były co 2 tygodnie. - kto to wytrzyma ?


    P.S
    W Bundeslidze nie widziałem żeby Bayern czy BVB kupowali pkt. jak maja mało na koniec sezonu :)
    ba nawet nie wiedziałem żeby za wygrany mecz otrzymywali więcej niż 3 pkt. mimo że są bogatsi od innych klubów , tam nie ma wzmocnień i kupowania pkt. na lewo więc proszę nie hańbić Bundesligi bo to niezła liga :))

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Ligie, dywizje .....
    Do tego porównanie do Bundesligi ...
    Ja chciałem tylko nieśmiało przypomnieć, że to gra o sadzeniu kapusty :)
    Do tego wszystkiego wszechobecne rankingi, pozycje ... do czego to wszystko zmierza...
    Po ostatnim wydarzeniu jakie miało miejsce pod koniec Mistrzostw a mianowicie propozycji kupna pkt reputacji mam ich serdecznie dość.
    To zaczyna się robić chore i jak kiedyś dziwiłem się Graczom, którzy grają bez sojuszu tak teraz zaczynam Ich popierać - całe to szaleństwo mają gdzieś i klikają dla przyjemności mając głęboko gdzieś te nowinki nastawione na wyciągnięcie kasy.
    Najchętniej w czasie Mistrzostw osobiście zastanawiam się nad nielogowaniem do gry, aby całe to szaleństwo mnie ominęło ...
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    No ja też zastanawiam do czego to zmierza i myślę że skoro zrobili misje na 7 godzinowych oborach to trzeba też zrobić misje na sadach najlepiej wiśniowych,
    Mam tylko nadzieje że ta złota liga ograniczy się do czołowych sojuszy w których złoto sypią na tony i przez przypadek nie trafie na takiego złotnika, bo mam dosyć grania w misje z mlekiem w których grając kiszonką (4 obory poziom 6)uzyskuje zbiory do 1000 a gracz na 1 miejscu (6 obór poziom 7) 20 tysięcy 
    Dobór graczy powinien zależeć od ilości kupowanego złota a nie punktów reputacji czy poziomu
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Nadrzędnym celem KAŻDEJ aktualizacji i każdego eventu jest zwiększenie zysków GGSu. To chyba oczywiste.
    Ligi wymyślono po to by nikt nie odpoczywał, by skłonić sojusze do udziału w każdej edycji i wydawani złota by utrzymać się w lidze lub awansować.
    Zapewne do nowych MS zostanie wplecionych wiele pomysłowych opcji "prime" by jeszcze zwiększyć zakupy waluty premium.
    Pytanie nie brzmi "Czy będą oferty kupna PR?" tylko "W jakiej skali?"

    O jakiejkolwiek "uczciwości" tych zawodów należny zapomnieć.

    Nie chcę krakać przed oficjalną zapowiedzią ale mam przeczucie, że nagrody będą tak atrakcyjne jak przy evencie "złodziej mikołaj". Bo tendencja jest taka:
    "Kupujcie coraz najwięcej złota zabijając się w rywalizacji o coraz większy badziew"
    Najwyższa nagroda będzie pewnie czerwone drzewko sojuszowe, które nie będzie dane raz na zawsze tylko trzeba się będzie za każdym razem o niego bić, a korzyść z niego będzie taka, że będzie podlewało drzewka wszystkim w sojuszu jednym kliknięciem :P
    I to będzie najcudowniejsza nagroda :P

    Obym się mylił.

  • O Niebo ! jak ja się cieszę że kilka miesięcy temu  skończyłam z sojuszami raz na zawsze :p 
    Teraz widzę że była to najlepsza moja decyzja w tej grze... luz blues :D
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 21.03.2016
    Witam,
    jestem szczerze zdziwiony tym, jak bardzo zostaną przebudowane Mistrzostwa Sojuszowe. :open_mouth: 

    Przecież NAM graczom nie chodziło o zmianę systemu rozgrywki podczas tego wydarzenia, tylko o zmianę ALGORYTMU przydzielania graczy do misji (również poza Mistrzostwami), bo aktualny jest o kant stołu potłuc.

    Z tego co zaprezentowała nam CM Asia (wiemy, wiemy - "prikaz" z góry), to ja myślę, że twórcy gry zamiast opracować nowy algorytm przydzielania graczy do misji i przyznać się publicznie, że faktycznie tamten nie spełniał założonej funkcji, to poszli na łatwiznę i wprowadzili jakieś ligi i dywizje, które mają organizować sojusze o zbliżonym poziomie.
    Ale o tym, że w takich sojuszach są gracze o różnych poziomach rozbudowy farm, to już twórcy nie pomyśleli i nadal w misjach zapewne będziemy rywalizować z graczami o poziomach 2- lub 3-krotnie wyższych/niższych.

    Nosz kurde, my tylko chcieliśmy doprowadzenia misji do porządku, a nie zmiany całego wydarzenia...

    Pozdrawiam
    club

    P.S.
    Mam nadzieję, że po zniknięciu Kina, kopalnia wróci na swoje miejsce i obędzie się tym razem bez wystąpienia błędów. :wink:
    Post edited by club (PL1) on
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Chcieliśmy więcej nagród , zmieniania ich co edycje - po za sadami oczywiście 
    chcieliśmy nie mieć samotnych misji ... a co mamy ?
    jakieś chore wynaturzenie "ligi " które pokazują jak gra robi się zamknięta dla nowych graczy , 
    a skupia się już tylko na obecnych , 
    widmo budowy nowego sojusz nie ma racji bytu , 
    ranking PD sojuszy jest niemożliwy do nadgonienia , do tego przebicie się teraz przed 100 lig , 50 dywizji by dojść kiedyś do złotej ligi to strata czasu i pieniędzy.
    Koło fortuny mistrzostw i co będzie nagroda pkt. Reputacji czy Sady Jabłoniowe ?
    Zamiast poprawić / urozmaicić stare zrobiliście zupełnie coś innego , ciekaw jestem super specjalnych ofert na pkt. Reputacji , moim skromnym zdaniem strzelacie sobie sami w kolana .

    P.S. dla wysp tez zróbmy ligi - czemu nie ? 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ja mam pytanie po jakiego te wszystkie zmiany,jesli pod sam koniec mistrzostw bedzie można kupic tyle pkt.reputacji i nie wysilajac sie wcale wejśc od razu np. do ligi złotej(pytanie retoryczne).Jak dla mnie dopóki bedzie podczas mistrzostw taka możliwość to mistrzostwa nie maja żadnego sensu ani znaczenia  ;) a co do bardziej dobranego poziomu miedzy graczami w mistrzostwach też mija sie to z jakimkolwiek celem bo nawet jesli trafie na gracza o 50 poziomow z niższa rozbudowa farmy a bedzie On gral złotem to ja majac farme nawet o kilkadziesiat poziomow wyższa od Niego nie wygram.Osobiście dziekuje za udział w mistrzostwach gdzie puchar czy nagrody można sobie kupic ;)


    Ps. to żaden przytyk do graczy grajacych zlotem,sama je kupuje,ale jesli w mistrzostwach mialaby byc brana pod uwage jakakolwiek wyrównana walka to zloto i nawozy,czy humusy z wodorostow itp nie powinny byc w nich wcale uwzgledniane.Ale cóż to byłaby zbyt duża strata pieniedzy dla firmy,no i ja sobie moge chciec ale już niekoniecznie miec takie zawody,jedyne co moge zrobic to nie brac w nich udziału ;) .


    No i miejmy nadzieje,żepo zapowiadanej aktualizacji "mgła"nie spowije naszych farm.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Ale skład złotej ligi jest już z góry ustalony 20- 40 najlepszych sojuszy w poprzednich mistrzostwach a pierwsza dziesiątka utknie tam na stałe bo zawsze najwięcej sypia złotem i są najliczniejsi a reszta będzie skakać raz w górę raz w dół, pytanie jest tylko jedno czy nagrody w każdej lidze będą zbliżone (np: kilka sztuk więcej karmy) czy astronomiczne jednym rabatka kwiatów innym dekoracje za złoto
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 21.03.2016
    Przy pogrupowaniu w ligi mowa o SOJUSZACH a nie GRACZACH.
    Nie ma słowa o MISJACH. Ani słowa o zmiany systemu doboru graczy do misji.
    Misje najwyraźniej zostaną po staremu.

    Gracze chcieli:
    1. Sprawiedliwego doboru przeciwników w misjach.
    2. Urozmaicenia nagród sojuszowych.
    3. Więcej nagród za zaangażowanie we wnętrz sojuszu bo te które były, były od początku do końca żałosne.
    4. Odrobiny uczciwości w postaci wycofania niemoralnych ofert zakupu gotowego PR.

    ŻADNE z tych oczekiwań graczy nie zostało spełnione. Twórcy Gry olali graczy i w swej radosnej twórczości przygotowali przekombinowany (zapewne) bubel.

    PS; Zniknięcie bezużytecznego kina - wielki +
    Post edited by Kynio (PL1) on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.03.2016
    Cóż, jestem po pierwszych zapowiedziach raczej sceptycznie nastawiona do nowych Mistrzostw Sojuszy. Gram na małym serwerze, gdzie jak dotąd tylko dwóm sojuszom udało się zdobyć wszystkie nagrody w mistrzostwach, z tego jeden z tych sojuszy zawsze zajmuje pierwsze miejsce, a ten drugi drugie miejsce.
    Czy w nowym wydaniu Mistrzostw coś się zmieni.. hmm bataliony, dywizje... a pewnie zakończenie Mistrzostw i tak będzie takie jak zawsze.... Może mistrzostwa okażą się ciekawsze dla tych mniejszych , początkujących sojuszy i to pewnie będzie zmiana na +.
     Jedyne co mnie może skusić do brania udziału w kolejnych mistrzostwach to jakieś sensowne nagrody, zdobyte w uczciwej walce, a nie kupione sobie w "złotej promocji"... więc czekam na dalszą część zapowiedzi.
  • nie bede komentowac informacji o mistrzostwach...bo (jak dla mnie) brzmi to strasznie skomplikowanie  :o

    ...ale chcialam BARDZO podziekowac za usuniecie kina ! ja bylam chyba jedna z niewielu osob ktora miala filmiki dzien w dzien, rano wieczorem.., od momentu w ktorym ta aktualizacja weszla w zycie i szczerze mowiac - mialam juz serdecznie dosc braku okienka rozbudowy... fajnie bylo jak jeszcze byla opcja wyboru prezentu, wtedy - przyznam sie - "zaburzylam" balans gry i oblowilam sie zlotem jak nigdy wczesniej :D odkad wprowadzili pudelka, niestety moj dzien dziecka sie skonczyl i tym samym stracilam chec do ogladania filmikow, bo zabraklo mi motywacji... zgromadzilam troche ponad 200 pudelek i zaraz mam zamiar zaczac je "odpakowywac", wole byc przezorna, w razie gdyby podczas aktualizacji poszlo znow cos nie tak i wszystkie pudla znalazy by sie w kosmosie :D 
  • dydona (PL1)dydona (PL1) PL1 Posty: 18
    Wszystko prawda...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627

    Te nowe mistrzostwa to wyjątkowo skomplikowany sposób popełnienia samobójstwa. Ciekawe komu będzie działać a komu nie,  nie licząc masy błędów, zawieszeń, zamgleń itp. Oczywiście zaraz padnie hasło o przelogowaniu, ciasteczkach itd. Ale błędy i tak będą. Z niecierpliwością oczekuję niespodzianki w trakcie mistrzostw podlanej sosem o grze strategicznej, planowaniu i radosnych informacjach o nagrodach na poziomie zadowolenia 30, które można podkręcić złotem do nieskończoności. Może po aktualizacji konie zaczną biegać odwrotnie? albo pies zacznie miauczeć, przynajmniej byłoby śmiesznie... I tak wszystko obliczone na dojenie graczy z kasy. A te ligi, dywizje, śmizje, wizje, kombinacje i wariacje. Jak się kiedyś gra zapętli w wyniku aktualizacji, to nam się farmy w rozwoju zaczną cofać:) Może będzie event kto zlikwiduje najszybciej farmę, to byłoby ciekawe i wniosłoby świeży powiew od którego fioletowe chorągiewki zaczną łopotać...

  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    Wszyscy narzekacie na podział na ligi i dywizje, a dla mnie ten pomysł wydaje się interesujący. Gram też w inną gierkę, w której co jakiś czas pojawia się podobny event z ligami i jest to całkiem fajna zabawa. Nie należę do klubu ze ścisłego topu, ale dzięki odpowiedniej strategii i zgraniu jesteśmy w stanie rywalizować na równi z klubami, w których gracze wspomagają się realną walutą. Czasami przez parę "sezonów" udaje nam się utrzymywać dobre pozycje w najwyższej lidze, a czasami widząc, że mamy małe szanse na dobry wynik, świadomie odpuszczamy daną ligę i spadamy niżej po to by w kolejnym sezonie powalczyć o nagrody za awans w niższej lidze. 

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Całe to halo bierze się z tego że w big farmie już dużo wprowadzali rzeczy które wyglądały świetnie w opisie a w praktyce totalna katastrofa, zamiast poprawić dobór graczy żeby ktoś kto ma początkującą farmę nie grał graczem u którego niema gdzie szpilki wsadzić, dobrze wiedzą kto ile średnio zbiera jajek czy kwiatków i to powinno być podstawą doboru graczy w misjach a nie jakiś nieznany balans gry.
    Tworzą ligi dywizje za wzór biorą bundesligę a będzie jak w Rosji wygra ten kto ma grubszy portfel >:)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Mam pytanie, czy w Nowych Mistrzostwach Sojuszy będą dalej funkcjonowały wzmocnienia punktów reputacji ???

    Bo się zastanawiamy w sojuszu, czy robić zrzutki $ na te wzmocnienia..  ;)
  • No cóż, zamiast wprowadzić zmianę w doborze graczy do misji (czyli to na czym chyba każdemu najbardziej zależy) to w grze farmerskiej dostajemy Bundeslige  :D ale nie ma się co przejmować bo na koniec MS dostaniemy ofertę PR i będziemy mogli sobie wszystko wynagrodzić :D

    Ja oczywiście w żadnym wypadku nie neguje wydawania złota czy kupowania go, bo sama to robię, no ale chyba nie takie powinno być założenie MS, aby kilka dni rywalizować zbierać PR a później i tak móc je dokupić. :s Z oferty PR ostatnio nie skorzystałam i jeśli kiedyś będzie, to nie skorzystam.

    No i to drzewko sojuszu, które widnieje w zapowiedziach, jego też "jarmarczny" wygląd nie mógł opuścić ;)

    Co do kina - ja i tak filmików nie miałam, ostatni był jakoś w styczniu i tylko jeden. Także niech sobie znika i miejsca na farmie nie marnuje. ;)
  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Tworzą ligi dywizje za wzór biorą bundesligę a będzie jak w Rosji wygra ten kto ma grubszy portfel >:)
    Przecież w Bundeslidze jest tak samo. Dominuje w niej Bayern, czyli drużyna z najwyższym budżetem, która jest w stanie wykupić największe gwiazdy innych klubów Bundesligi.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Ale chyba nie kupują goli dla "lewego" chyba że te 5 goli w 9 min to tak naprawdę 1 gol "lewego" i 4 przelewy dla sędziów
    Ja rozumiem że można kupić książki wzmocnienia ale kupowanie gotowego wyniku to nie bundesliga
  • Fajnie, że nie ma już kina, ale dlaczego kopalnia nie wróciła na swoje stare, dobre miejsce?

    Dajcie ją tam gdzie była kiedyś, bo jak się kiedyś zawali to pół farmy mi poleci w dół!
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Tak. Właśnie przez te problemy z kinem i oszustwa na Busterach podczas budowania wyspy Świątecznej, zrezygnowałam z poprzedniej gry. Doprowadzili mnie do ostateczności. Teraz przyznają, że to był Ich błąd. Niech mi zwracają poprzednią Farmę!!! Oszuści wredni
  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Ale chyba nie kupują goli dla "lewego" chyba że te 5 goli w 9 min to tak naprawdę 1 gol "lewego" i 4 przelewy dla sędziów
    Ja rozumiem że można kupić książki wzmocnienia ale kupowanie gotowego wyniku to nie bundesliga
    Skoro używamy już terminologii piłkarskiej to są w Bundeslidze napastnicy przeciętni tacy jak Sobiech, ale i są też napastnicy klasy światowej tak jak "Lewy", którzy potrafią odwrócić losy meczu. Przekładając to na realia Big Farm można powiedzieć, że Sobiechami są gracze niewydający realnej kasy na grę, a "Lewymi" są gracze wydający swoje pieniądze na grę.
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 22.03.2016


    PEWNIE, SZCZYT PAZERNOŚCI I CHAMSTWA.

    CHCESZ MIEĆ NOWE OZDOBY I FLAGĘ? <****> MILIONY ZŁOTA...

    Ta gra schodzi na psy. Opamiętajcie się GGS póki jeszcze czas, bo niedługo cała ta wasza gra skończy jak kino...

    Jak można serwować przestarzałe flagi i ozdoby w evencie wiosennym, a za złoto dawać cos zupełnie nowego?

    Brak słów....
    Post edited by Demona on
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Przy takich ofertach to się zastanawiam czy po tym jak pociągną do mnie szybszy internet będę jeszcze grać w BF bo teraz mam łącze na miarę tej gry wiesza i zacina się, ale obiecują światłowody i wtedy żegnaj BF :D
    A na razie cierpliwie znoszę kolejne promocje choć z trudem, na szczęście długo nie oglądałem tej cudnej oferty  :D   
  • Opis cudownej promocji "po wyjątkowo niskich cenach!" może śmiało konkurować z hasłem Biedronki "Codziennie niskie ceny" :)
    Ozdoby i tak pójdą na przemiał, niezależnie czy te powtórzone z zeszłego roku, czy nowe, których doczekamy się... za rok.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 22.03.2016
    Witam,
    kino zniknęło, ale kopalnia nie wróciła na swoje poprzednie miejsce.

    No ale zostawmy to, bo pojawił się kolejny błąd, który wychwyciłem.
    Mianowicie, kiedy przejdzie się z farmy na farmę, to zamiast pojawienia się menu kołowego na zagrodzie z najkrótszym czasem do zakończenia produkcji (lub na zagrodzie już do zebrania), to pojawia się ogólny widok farmy i zaraz nagle wskakuje widok na zagrodę, która najszybciej skończy produkować lub na zagrodę do zebrania (często bez pojawienia się menu kołowego).
    Do wczoraj, kiedy wylogowałem się z gry około godziny 22-ej, było to w porządku, a dzisiaj nagle się zmieniło.

    Pozdrawiam
    club
    Post edited by club (PL1) on
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 22.03.2016
    CYTAT CM ASI:
    "Drodzy Gracze!

    Mamy dla Was informacje od Managera Produktu w sprawie dekoracji wielkanocnych w tym roku. Nowe dekoracje, które pojawiły się w grze były oryginalnie zaplanowane jako nagroda w tegorocznym wydarzeniu wielkanocnym. Nie mniej jednak, wielu Graczy wciąż nie miało szansy zdobycia oryginalnej dekoracji wielkanocnej, dostępnej w ubiegłym roku. W związku z tym, podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu nowych dekoracji w trakcie tegorocznego eventu i ponownego wprowadzenia ubiegłorocznych.

    Najprawdopodobniej w przyszłym roku zaproponujemy Wam zdobycie nowych dekoracji, które przez moment już teraz były wyświetlane w grze. Obecnie - nowe, wielkanocne obiekty dekoracyjne będą możliwe do zakupienia podczas oferty specjalnej dla tych z Was, którzy nie mogą się doczekać uzyskania ich w ramach przyszłorocznego eventu. 


    Pozdrawiam
    "



    HAHAHAHAHAHAHAHAH!! TO SIĘ UŚMIAŁEM!!!!
    TAK BEZNADZIEJNEGO ARGUMENTU JUŻ DAWNO NIE WIDZIAŁEM.

    Gram w tę grę blisko trzy lata i wydałem na nią sporą ilość złotówek. Ale dziś czara goryczy się przelała.
    Nigdy więcej nie zakupię ani 1 złamanego złota na tę grę.

    Wielu graczy nie miało okazji zdobycia nagród z tamtego roku, więc w tym roku damy możliwość garstce osób zebrania starych dekoracji, pozbawiając tym samym większość graczy możliwości zdobycia nowych dekoracji.
    Koniec z moim kupowaniem złota. Nie ma szacunku dla starych, dobrych graczy, proszę bardzo!!
    Liczcie na nowe randomowe osoby, które nabiją 20 poziom gry i więcej na nią nie wejdą.

    Tyle błędów ile wasza firma popełnia w ostatnim czasie w stosunku do graczy to gruba przesada.
    Nie wiem kto siedzi u was jako ten cały manager produktu, ale sukcesem produktu jest dbanie przede wszystkim o starych, poczciwych graczy, a nie trzymanie ich głęboko w poważaniu i stawianie tylko na nowych graczy.
    Przekonała się już o tym pewna firma oferująca usługi telefoniczne, która straciła 40% swoich klientów jak zaczęła stawiać tylko na nowych klientów, a starych nie doceniała. Was też to w końcu czeka.
    Na rynku jest dużo gier typu "farming", a wy swoją pazernością i brakiem szacunku dla starych graczy tylko utwierdzacie mnie w przekonaniu, że pora od was odejść.

    Dobrze CM Asiu, że uprzedziłaś, że w przyszłym roku najprawdopodobniej pojawią się do zdobycia dekoracje obecnie dostępne za złoto :)
    Nie śmiem myśleć, że ktoś chciałby je kupić za 600 000 złota, ale teraz to już na pewno nikt nie kupi, a garstka graczy być może doczeka przyszłego eventu wiosennego. Chyba, że do tej pory wykończycie wszystkich nerwowo.....
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 22.03.2016
    Ziomek wyluzuj :)
    Ja już odpuściłem sobie takie marne eventy. Takich dekoracji do niczego nie potrzebuje, bo magazyn mam zawalony o wiele lepszymi. Już nawet na przemiał ich nie zbieram. A jajka zbieram od niechcenia dla żetonów i wodorostów. Nie ma się co stresować :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik