Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Event wielkanocny - "Odwiedziny po cichutku"

2

Komentarz

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Wymagana liczba słodyczy została zebrana.
    Odsłoniła mi się dekoracja, która znajduje się na 29 piętrze w Wieży Dekoracji o nazwie Jajeczne Harce.
    Zamiast tego otrzymałem dekorację Kwitnąca Wiśnia i flagę.
    To też błąd ?



  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 21.03.2016
    Z tego co przeczytałam w OO błędnie się wyświetlał kontur dekoracji, a dostać na koniec mamy to co w zeszłym roku... ponoć ;) Więc chyba dostałeś odpowiednią nagrodę :)
    No chyba, że się okaże, iż jutro GGS zmieni zdanie i dadzą nam te, które się wyświetlają w wieży na 29 piętrze :o

    edit - Tak jeszcze tylko chciałam dodać, że może akurat jestem w mniejszości, ale bardziej podoba mi się "Kwitnąca wiśnia" niż dekoracje, które są w wieży na 29 piętrze ;)
    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Z tego co przeczytałam w OO błędnie się wyświetlał kontur dekoracji, a dostać na koniec mamy to co w zeszłym roku... ponoć ;) Więc chyba dostałeś odpowiednią nagrodę :)
    No chyba, że się okaże, iż jutro GGS zmieni zdanie i dadzą nam te, które się wyświetlają w wieży na 29 piętrze :o

    W takim razie pozostaje Nam czekać cierpliwie na aktualizację.
    Dzięki za info Psotna :)
    Przy okazji czekania na aktualizację trzeba też mocno trzymać kciuki, aby niczego " przy okazji " nie popsuli ;)
    Pozdrawiam
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    (...)
    Przy okazji czekania na aktualizację trzeba też mocno trzymać kciuki, aby niczego " przy okazji " nie popsuli ;)
    Aby niczego nie popsuli podczas usuwania Kina i przenoszenia z powrotem na to miejsce kopalni. :wink:
    Bo faktycznie - różnie się może zdarzyć, a okres wielkanocny (a tym samym wolne dni w GGSie) zbliżają się dużymi krokami.


  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Jest jeszcze jedna zaleta wiśni - większe zadowolenie
  • farm boy (PL1) powiedział(a):
    Jest jeszcze jedna zaleta wiśni - większe zadowolenie

    No ok, ja tam nie narzekam na wiśnię bo jakoś nie wiem gdzie, ale mi wyparowała i jej nie mam :D

    Chodzi mi głównie o flagę..

    Droga CM Asiu, bardzo bym prosił o wytłumaczenie mi tej sprawy.
    Czy skoro mam już tę pomarańczową flagę z zajączkiem, to czy dostanę ją po raz drugi? Trochę to byłoby bez sensu, a jeśli nie dostanę, to co dostanę w zamian? Przecież event każdy ma taki sam, więc nagroda też powinna być taka, aby usatysfakcjonowała wszystkich. Nie może być tak, że jedni dostaną flagę i będą się nią cieszyć, a drudzy reasumując dostaną połowę nagrody mniej, bo już taką flagę posiadają.

    Liczę na dobre rozwiązanie sprawy, tak jak to było z flagą z eventu o ratowaniu chorej świnki.
    Pozdrawiam, Fav.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Przyznam, że nie tego się spodziewałam, mimo wszystko miałam nadzieję, że nie zostanie nam zaserwowany odgrzewany event z zeszłego roku, że to pomyłka... ale cóż powiedzieć, ggs stanęło na wysokości zadania i jak zwykle rozczarowało... Po prostu ręce opadają... Tam gdzie należało się postarać o nowość, tej nowości nie ma, ale spokojnie, dostaniemy pewnie kolejny nieprzetestowany niewypał, bo graczom należą się nowości... A flaga? to już nawet nie jest żenujące, ten poziom został dawno temu przekroczony.
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Przyznam, że nie tego się spodziewałam, mimo wszystko miałam nadzieję, że nie zostanie nam zaserwowany odgrzewany event z zeszłego roku, że to pomyłka... ale cóż powiedzieć, ggs stanęło na wysokości zadania i jak zwykle rozczarowało... Po prostu ręce opadają... Tam gdzie należało się postarać o nowość, tej nowości nie ma, ale spokojnie, dostaniemy pewnie kolejny nieprzetestowany niewypał, bo graczom należą się nowości... A flaga? to już nawet nie jest żenujące, ten poziom został dawno temu przekroczony.
    No dokładnie!
    Powiem Ci dlaczego to odgrzewany kotlet z tamtego roku. Bo jest w nim za mało możliwości wydawania złota, więc nie ma co się starać. Lepiej rąbnąć event roku małpy który był tak rozlegle zbudowany, że można było wydać na niego miliony złota, a suma summarum i tak wyszło z tego jedno wielkie GIE.

    A co do flagi, to w sumie one i tak nic nie dają, więc nie wiem po co się spinam.. Chyba tak dla zasady, żeby naocznić "równość graczy wobec innych graczy" według GGS
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Favierro (PL1) powiedział(a):
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Przyznam, że nie tego się spodziewałam, mimo wszystko miałam nadzieję, że nie zostanie nam zaserwowany odgrzewany event z zeszłego roku, że to pomyłka... ale cóż powiedzieć, ggs stanęło na wysokości zadania i jak zwykle rozczarowało... Po prostu ręce opadają... Tam gdzie należało się postarać o nowość, tej nowości nie ma, ale spokojnie, dostaniemy pewnie kolejny nieprzetestowany niewypał, bo graczom należą się nowości... A flaga? to już nawet nie jest żenujące, ten poziom został dawno temu przekroczony.
    No dokładnie!
    Powiem Ci dlaczego to odgrzewany kotlet z tamtego roku. Bo jest w nim za mało możliwości wydawania złota, więc nie ma co się starać. Lepiej rąbnąć event roku małpy który był tak rozlegle zbudowany, że można było wydać na niego miliony złota, a suma summarum i tak wyszło z tego jedno wielkie GIE.

    A co do flagi, to w sumie one i tak nic nie dają, więc nie wiem po co się spinam.. Chyba tak dla zasady, żeby naocznić "równość graczy wobec innych graczy" według GGS
    Dają a wiesz co? satysfakcję i to wystarczy, a w tym roku zamiast satysfakcji masz rozczarowanie i tę świadomość, że już nie ma się po co starać...


  • nie wiem czy dla tych nagrod warto AZ TAK tracic wzrok... z kazdym dniem coraz trudniej znalezc pisanki...
    ...ta przeszla sama siebie :|
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):


    nie wiem czy dla tych nagrod warto AZ TAK tracic wzrok... z kazdym dniem coraz trudniej znalezc pisanki...
    ...ta przeszla sama siebie :|
    Bo to miały byc jajka ale jakie nie było mówione,a to sa widocznie jajeczka przepiórcze.Ja ostanie jajko to nawet podejrzewałam o to,że już kurczaczek sie z niego wykluł i sie schowal gdzies pod krzaczek
  • Olba (PL1)Olba (PL1) Posty: 56
    edytowano 27.10.2016
    Ja zauważyłam coś innego. Mianowicie - bez większego problemu znajduję 9 pisanek, ale 10 to już wyższy lvl. I mam wrażenie, że ona się pojawia trochę później, po wylogowaniu i zalogowaniu :smiley: 
    Może przesadzam i tak nie jest, tylko ja jestem ślepcem. Ale raz po takiej akcji z prze logowaniem znalazłam pisankę na środku drogi - no tego bym raczej nie przegapiła  :) A może jednak? Ja już nie wiem :smiley: 
    Post edited by Olba (PL1) on
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Nie mylisz się, jest dokładnie tak jak piszesz. Czasem jak już mam dość to wychodzę z gry, wracam po kilku godzinach i nagle znajdźka jest na tak widocznym miejscu, że nie ma szans by ją przegapić. Myślę, że jest co celowy zabieg, liczą, że zniecierpliwieni wydamy złoto a potem je kupimy, by znowu wydać. I nikt mi nie wmówi, że oglądając farmę kilka lib kilkanaście a nawet kilkadziesiąt razy jestem w stanie nie zauważyć jajka na środku drogi.
  • Jeśli chodzi o jajka, to faktycznie też mam wrażenie, że to 10 zawsze jakoś specjalnie bardziej się kryje. ;)

    Co do samego eventu, to mnie w zeszłoroczną Wielkanoc tu nie było, więc dla mnie to odgrzewany kotlet nie jest. Jednak forma eventu jest już niestety powielona, znowu szukanie, znowu wyskakiwanie z pól. Nie mówię, że forma jest ogólnie zła, ale na takie większe okazje, jak właśnie Wielkanoc spodziewałam się czegoś innego. Jeśli chodzi o nagrodę - dekorację, to ja również wolę aby pozostała wiśnia, bardzo mi się podoba. ;) No a flaga... cóż, tak jak już ktoś wspomniał, ona i tak nic nie daje, a dla niektórych będzie to kolejna taka sama.
  • Sameen (PL1) powiedział(a):
    Jeśli chodzi o jajka, to faktycznie też mam wrażenie, że to 10 zawsze jakoś specjalnie bardziej się kryje. ;)

    Co do samego eventu, to mnie w zeszłoroczną Wielkanoc tu nie było, więc dla mnie to odgrzewany kotlet nie jest. Jednak forma eventu jest już niestety powielona, znowu szukanie, znowu wyskakiwanie z pól. Nie mówię, że forma jest ogólnie zła, ale na takie większe okazje, jak właśnie Wielkanoc spodziewałam się czegoś innego. Jeśli chodzi o nagrodę - dekorację, to ja również wolę aby pozostała wiśnia, bardzo mi się podoba. ;) No a flaga... cóż, tak jak już ktoś wspomniał, ona i tak nic nie daje, a dla niektórych będzie to kolejna taka sama.
    Ja to bym stwierdził, że 9 i 10 są zawsze poukrywane.. Co lepsze ja czasami jak zbieram to sobie liczę po naciśnięciu w myślach i czasami (nie wiem jakim cudem) wychodzi mi nagle 10, a później wchodzę w event a tu tylko 8 zebranych :D W każdym razie dwa ostatnie zawsze najtrudniej jest znaleźć.

    Co do eventu, w takim razie fajnie, że dla Ciebie jest to nowy event i nowe nagrody :)
    Niestety dla mnie to event, który przechodziłem już raz, a jako, że wiosna przychodzi tylko raz w roku, to chciałbym mieć nową, oryginalną flagę z tej okazji.. Bo tak to co, za rok nawet nie będę pamiętał czy robiłem ten event czy mam flagę sprzed dwóch lat.

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    No to mamy odpowiedź co z nowościami w tym roku...

    http://scr.hu/55oi/aho39

    To jest szczyt, a czego, to już sobie sami dopowiedzcie!

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Staram się pisać na forum z brakiem wulgaryzmów, ale czy ktoś w ggs zamienił się już sam nie wiem z kim na rozumy ?
    Ludzie jak Boga kocham to chyba już wyżyny absolutnych szczytów.
    W kraju, gdzie większość ludzi zarabia średnio 1500 zł takie propozycje ?
    Proszę zwrócić uwagę na dekorację i jej koszt w złocie - dolny, lewy róg:



    Teraz porównując to do cen złota BEZ PRIMA na jego zakup:


    Wychodzi, że musiał bym kupić złota - przynajmniej ja - mam dostępne mniejsze pakiety złota za 1225 zł !!!!
    3 x pakiet za 344,99 oraz 1 raz za 174,99 i WSZYSTKO wydać na dekorację o rozmiarze 2 x 2 i zadowoleniu 29 !

    Czy wy już w tym ggs jesteście kompletnie oderwani od rzeczywistości ?


  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Na pewno się wszystko sprzeda :D:D>:)
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 22.03.2016
    Mi trafiło się dwa razy (pierwszego dnia i dzisiaj) jajko, które było "ukryte" w trawie za garażem, było koloru żarówiasto różowego i wyglądało jak kwiat - dosłownie.
    A po kliknięciu wypadło w kolorze niebieskim w żółte paski.
    Gdybym pierwszego dnia szukania jajek, tamtędy przez przypadek nie przeleciał kursorem, to bym go w życiu nie znalazł.

    Więc teraz trzeba bardziej uważać z szukaniem tych pisanek  :confused:.


  • YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    (...)
    Proszę zwrócić uwagę na dekorację i jej koszt w złocie - dolny, lewy róg:



    A ja wcale nie mam tego śliczniutkiego, pięknego, maleńkiego, drogaśnego zajączka w ofercie :'( Why ???
    Czy to oznacza, że byłam zbyt niegrzeczna? :o
    No chyba się popłaczę z żalu ;)

    httpproprofs-cdns3amazonawscomimagesQMuser_imagesmisc2240355987gif

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    No to dostaliśmy w OO wyjaśnienie, że początkowo planowali potraktować graczy poważnie dając normalny event z nowymi dekoracjami, ale potem zmienili zdanie postanawiając wypiąć się na tych co grają dłużej tłumacząc się ponownie lipną ściemą rodem z ggsu. Co to w ogóle za tłumaczenie, że event jest dla nowych graczy, bo starzy są nieistotni? To co? gramy od trzech lat to jesteśmy gorszego sortu? Dzięki ci ggsie za naplucie mnie i wielu innym graczom w twarz nie omieszkam się odwdzięczyć niekupowaniem złota choćby za przysłowiową złotówkę. Kpina, żenada, amatorszczyzna... żeby nie posuwać się do dosadniejszych sformułowań. A te wszelkie bzdurne nowości, które nam tak solennie obiecujcie to sobie wsadźcie w nos!
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 22.03.2016
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    (...)
    Proszę zwrócić uwagę na dekorację i jej koszt w złocie - dolny, lewy róg:



    A ja wcale nie mam tego śliczniutkiego, pięknego, maleńkiego, drogaśnego zajączka w ofercie :'( Why ???
    Czy to oznacza, że byłam zbyt niegrzeczna? :o
    No chyba się popłaczę z żalu ;)

    httpproprofs-cdns3amazonawscomimagesQMuser_imagesmisc2240355987gif

    Jeśli chodzi o tego z flagi to może chodzi oto że już taką masz i dlatego nie możesz jej kupić, jak przy ratowaniu świnki choć jest  w nagrodach to dostajesz tylko fiołki :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    (...)
    Proszę zwrócić uwagę na dekorację i jej koszt w złocie - dolny, lewy róg:



    A ja wcale nie mam tego śliczniutkiego, pięknego, maleńkiego, drogaśnego zajączka w ofercie :'( Why ???
    Czy to oznacza, że byłam zbyt niegrzeczna? :o
    No chyba się popłaczę z żalu ;)

    httpproprofs-cdns3amazonawscomimagesQMuser_imagesmisc2240355987gif

    Ja też nie miałam w ofercie tego królika (8 jakość dekoracji , fiu fiu to taka już istnieje? :) Mało mi oczy z orbit nie wyszły jak zobaczyłam screen Yogiego. Może mi nie zapodali tej oferty, bo bym jeszcze na zawał zeszła :)
    A tak serio to pogięło kogoś równo tam na górze.  :|
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Może walneli te promocje bo licza na wiosenne przesilenie umysłów u graczy,albo to jakieś czarodziejskie zajaczki które znosza złote jajka wyskakujace z monitorów.............dla mnie to może by konik polny w czerwonym kubraczku i żółtych kaloszach skaczacy na trampolinie z turkusowa parasolką, nie wiem co musiałabym zażyc ,żeby kupic ozdobke w grze za tyle pieniedzy,ale na szczeście nie zażywam i kupno ozdóbki mi nie grozi.
  • Karol987 (PL1)Karol987 (PL1) Posty: 33
    edytowano 03.04.2016
    ,,,
    Post edited by Karol987 (PL1) on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No ja też zupełnie nie rozumiem dlaczego nie kupiłam owego słodziutkiego króliczka który zapewne znosi złote jajeczka wyskakujace z monitoru,dlatego to takie drogie,albo ten kroliczek to odrestaurowany antyk kupisz postawisz tylko nie puknij jak obok przechodzisz bo zostanie tylko pył...........i smutek i żal,że kroliczek sie zamienił w pył  ;)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Kochani, 

    denerwujecie się z powodu ceny dekoracji. Jeśli na coś mnie nie stać, nie kupuję, omijam szerokim łukiem. Jeśli mogę sobie na coś pozwolić i chcę to zrobić, mam taką możliwość, czemu nie?

    W Polsce w międzyczasie też się wiele zmieniło. Zgodzę się, że wciąż wiele osób stara się związać koniec z końcem i rozplanować budżet domowy od wypłaty do wypłaty, by na wszystko wystarczyło, ale jest też coraz więcej przedsiębiorców, którzy mogą sobie pozwolić na bardzo wysoką stopę życia.

    To jest dekoracja w grze. Wysoka cena nadaje jej szczególnie unikatowy charakter, bo zdecydowanie większość Graczy odrzuci taką ofertę, nie dlatego, że zajączek się nie podoba, ale z powodu właśnie jego ceny, której jesteśmy świadomi. Czasem, nawet w grze, coś musi mieć dużo wyższą wartość, by zachować unikatowy charakter. Nabywcy tej dekoracji z pewnością mogą się czuć wyjątkowo, ponieważ inwestują w rozwój gry przekazując złoto na zakup dekoracji i dodatkowo mają niezwykle rzadki element dekoracyjny, który przyozdobi ich farmę.


    Wesołych Świąt!  
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja osobiście sie wcale cena zajczka nie denerwuje w koncu mnie nikt do zakupu go nie zmusza,no cóż zajczek faktycznie unikatowy biorac pod uwage jego cene ,a gra jak kazda dzis jest a za rok może jej nie być inwestowac takie pieniadze w cos niestalego no nie wiem czy jajkikolwiek powazny przedsiebiorca czy włsciciel dużej firmy, wewali pieniadze w cos co za chwile moze przestac istniec  ;).
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Asia07 powiedział(a):
    Kochani, 

    denerwujecie się z powodu ceny dekoracji. Jeśli na coś mnie nie stać, nie kupuję, omijam szerokim łukiem. Jeśli mogę sobie na coś pozwolić i chcę to zrobić, mam taką możliwość, czemu nie?

    W Polsce w międzyczasie też się wiele zmieniło. Zgodzę się, że wciąż wiele osób stara się związać koniec z końcem i rozplanować budżet domowy od wypłaty do wypłaty, by na wszystko wystarczyło, ale jest też coraz więcej przedsiębiorców, którzy mogą sobie pozwolić na bardzo wysoką stopę życia.

    To jest dekoracja w grze. Wysoka cena nadaje jej szczególnie unikatowy charakter, bo zdecydowanie większość Graczy odrzuci taką ofertę, nie dlatego, że zajączek się nie podoba, ale z powodu właśnie jego ceny, której jesteśmy świadomi. Czasem, nawet w grze, coś musi mieć dużo wyższą wartość, by zachować unikatowy charakter. Nabywcy tej dekoracji z pewnością mogą się czuć wyjątkowo, ponieważ inwestują w rozwój gry przekazując złoto na zakup dekoracji i dodatkowo mają niezwykle rzadki element dekoracyjny, który przyozdobi ich farmę.


    Wesołych Świąt!  
    Asiu mylisz się sądząc, że gracze denerwują się ze względu na dekoracje, które nawet nie są szczególnie ładne, a za to są drogie. Graczy denerwuje wasz lekceważący do nich stosunek, a Twoja wypowiedź jeszcze to lekceważenie podkreśla, bo czy wypisując takie rzeczy nie daje się jasno graczom do zrozumienia co się o nich myśli? oj daje się, daje. Świadomość jak bardzo nas macie w poważaniu nie pozwala wielu ludziom wydawać złota na tę grę, ja osobiście nie robię tego od bardzo dawna, dlaczego? bo jak mi ktoś pluje w twarz to nie powiem, że pada tylko, że mi pluje w twarz, a skoro to robi, to widać nie chce moich pieniędzy. A gdyby policzyć ilu graczy myśli podobnie, to zebrała by się niezła sumka od tych biednych Polaków, których tak bardzo zdajesz się nie doceniać.

    P.S. A cena dekoracji nie denerwuje tylko śmieszy, jak każdy absurd pociągnięty poza granicę.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik