Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Pokaz filmowy

beawici (PL1)beawici (PL1) PL1 Posty: 4
edytowano 23.02.2016 w Pytania ogólne Big Farm
Witam,chcę zapytać dlaczego na jednych farmach są pokazy filmowe włączają się często a na innych nie ma wcale.
Post edited by Demona on
«1

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 05.02.2016
    Witam,
    nas nie pytaj, bo sami nie wiemy.
    Wnioskujemy tylko z odpowiedzi CMa, że polski serwer jest mało atrakcyjny dla reklamodawców i jest tylko jeden partner, który w ogóle chce się na polskim serwerze reklamować.
    Pewnie dlatego tak mało graczy ma w ogóle filmiki do obejrzenia.

    Od siebie mogę dodać tylko, że mając przez ostatni tydzień filmiki do obejrzenia, była to reklama jednej i tej samej gry - w kółko to samo do obejrzenia...
    Dla mnie ta cała "akcja" reklamowa stała się już nudna.

    Pozdrawiam
    club
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    To Was zaskoczę... Ostatnio dwa dni z rzędu miałam... gdzieś w nocy ot jakoś jeszcze nie spałam, to weszłam na farmę i kino działa... Filmik był 1 bo przy uruchamianiu coś się za każdym razem psuło, więc filmiku do końca nie obejrzałam a potem już drugiego nie było. Nagroda jednak została dodana do mojego konta.
  • U mnie filmiki są rano. Coś koło 6.00 ale ich nie oglądam. Ogarniam farmę i idę do pracy.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 07.02.2016
    Witam,
    no ja miałem filmiki między godziną 16 a 17, także się zdziwiłem ich obecnością o tej porze.

    Jednak sądzę, że filmiki pojawiają się wtedy, kiedy jakiś reklamodawca dogada się z GGS - i dlatego do obejrzenia jest jeden i ten sam filmik reklamowy.

    Skoro CM nie informuje nas na bieżąco o zmianach na BF (vide podwyższenie kosztów zakupu jęczmienia o 100%), to znaczy że i reklamodawcy omijają nas szerokim łukiem, bo pewnie ok. 40 tyś aktywnych polskich graczy, to nie jest dla nich żaden target.

    Pozdrawiam
    club

  • Logując się przez aplikację na telefonie za każdym razem mam dostępne filmiki (których nie oglądam). Jednak po zalogowaniu się poprzez przeglądarkę na laptopie, kino jest nieczynne. Po powrocie na telefon kino znowu jest czynne. Dlaczego GGS nie udostępnia tych reklam przez przeglądarki na komputerze/laptopie?
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Karol987 (PL1) powiedział(a):
    Logując się przez aplikację na telefonie za każdym razem mam dostępne filmiki (których nie oglądam). Jednak po zalogowaniu się poprzez przeglądarkę na laptopie, kino jest nieczynne. Po powrocie na telefon kino znowu jest czynne. Dlaczego GGS nie udostępnia tych reklam przez przeglądarki na komputerze/laptopie?
    Jet jakaś aplikacja do BF na smartfony?? :open_mouth:
    Pierwsze słyszę.
  • club (PL1) powiedział(a):
    Jet jakaś aplikacja do BF na smartfony?? :open_mouth:
    Pierwsze słyszę.
    Odpowiedź na priv
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Dziękuję, już przeczytałem i odpowiedź wysłałem. :wink:

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Dziś miałam jeszcze zabawniejszy przypadek... Pojawiły się filmy, tak jakoś po 5 rano i to więcej niż 1 ale za to nagroda była tylko 1 ;)
  • a ja nie mam do tej pory żadnego filmiku ......
  • u mnie również nie ma żadnego filmiku, choć codziennie jestem zachęcana do jego obejrzenia.
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Ja również od dłuuugiego czasu nie miałam żadnego filmu
  • A ja chętnie oddałbym Wam te filmiki bo i tak ich nie oglądam. Od ostatniej aktualizacji cały dzień wisi w okienku informacja o filmikach.
  • A ja nawet nie mam kina na miejscu kopalni, więc raczej filmików nie będę miała mimo tego że gram na głownym serwerze..
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Ja również nie mam filmików nie miałam w czasie testowania i nie mam teraz tylko budynek kina stoi i straszy swoim wyglądem
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 19.02.2016
    O jakich filmikach mowa?  5 nagrań na dobę?   U mnie się nic nie wyświetla!

    Kopalnia powinna być przeniesiona bo wygląda idiotycznie tuż przy wejściu na farmę, ale nie - po co? Lepiej aktualizować coś czego nie ma

  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    U mnie, zamiast pięciu czasami cztery, dziś trzy, a wieczorem nic nie ma. :#
  • Nina14 (PL1)Nina14 (PL1) PL1 Posty: 28
    makao (PL1) powiedział(a):
    O jakich filmikach mowa?  5 nagrań na dobę?   U mnie się nic nie wyświetla!

    Kopalnia powinna być przeniesiona bo wygląda idiotycznie tuż przy wejściu na farmę, ale nie - po co? Lepiej aktualizować coś czego nie ma

    Przychylam sie do Twojej opinii - o czym my mówimy skoro zadnych filmików nie ma.
    5 na 12 godzin to kpina!!!!!
  • przyznam sie  szczerze
    e ze  tez  nie  moge ogladac  filmikow  i nagrody  diabli  wzieli/
  • co trzeba spełniać żeby obejrzeć film
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Tego nie wie nikt. Podobno pula filmów jest ograniczona. Poszukaj sobie, było już o tym całkiem sporo pisane.
  • Jakiś tydzien temu była reklama samochodów. A tak na marginesie - nazywanie tego "filmami" to grube nieporozumienie...
  • karpio (PL1) powiedział(a):
    co trzeba spełniać żeby obejrzeć film
    Z tego co mi wiadomo nie ma warunków które należy spełniać. Filmy w kinie pokazują się oczywiście losowo u graczy. Ja osobiście od tej aktualizacji zapowiadającej drugą turę filmików miałam je może 2-3razy na początku.

  • Proszę abyście najpierw naprawili jedno a później brali się za drugie. Filmy to kompletny gniot od czasu ich wprowadzenia. Dumnie zapowiadane poprawki wprowadziły jeszcze większy bajzel. Obecnie jestem zmuszony oglądać filmy 3 minutowe, których po zakończeniu nie da się wyłączyć. Muszę za każdym razem przelogować grę. Nagroda oczywiście pozostaje w sferze marzeń.
  • witam prace były ale błędy zostały dwa dni temu pisałam już do pomocy odnośnie filmików ,których część graczy nie ma od kilku dnia,ale niestety odpowiedzi nie dostałam ,więc może tutaj ktoś odpisze po co mamy koło farmy budynek pokaz filmowy jak stoi nieużyteczny
  • Niektórzy mają filmiki. Ja już filmików nie widziałam spokojnie od ponad miesiąca... A support bardzo często odpowiada nawet po miesiącu a w szczególności w tak mało istotnych sprawach, więc mogę tylko życzyć Ci więcej cierpliwości :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik