Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Dzisiejszy bugfix i jeszcze więcej błędów?

147

Komentarz

  • Na noc farma pozostała bez posiania i wstawionej produkcji :-(, rano coś ruszyło a teraz po raz kolejny norma nic nie działa. Idę do pracy i cały dzień farma bez produkcji :-(. Oby wszystkie szarańcze spadły na administratorów :-).
  • Viwaldi chyba nie zabrał okularów post jest co nie zmienia faktu, że na farmie bida z nędzą :-(. Z tą wróżką to może dobry pomysł, może jeszcze jakieś egzorcyzmy :-).
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    na polach nie można budować zróbcie coś bo jest event 
  • Ania0612 (PL1)Ania0612 (PL1) Posty: 83
    edytowano 14.03.2016
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Ania0612 (PL1) powiedział(a):
    (...)Przede wszystkim kiedy wchodzimy w okno zasiewów brukiew zamieniła się miejscami z lucerną. Wszystko było ok gdyby nie te dziwne czasy produkcji przy nich. Mianowicie przy brukwi mamy teraz czas 9min (gdzie czas lucerny wynosił 7min), a przy lucernie 3 min.
    (...)
    Tak akurat wpadł mi w oko pierwszy post Ani w tym wątku i chciałam zauważyć, że nowe nasiona brukwi i lucerny NIGDY nie miały czasu wzrostu 7 minut ;)
    Wiem, coś mi się ubzdurało wtedy, że czas lucerny był krótszy. Sama później sprawdziłam to w kompendium bo już się  zamotałam w tym wszystkim, ale nie chciało mi się już później tego poprawiać w tym poście tutaj :D
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 14.03.2016
    Dzień dobry! 

    Zespół Big Farm przeprowadził w piątkowy wieczór kolejny bugfix, który powinien uporać się z wspominanymi przez Was usterkami w grze. 

    Jeśli dziś nadal występują jakieś nieprawidłowości, prośba o bezpośredni kontakt ze mną lub wiadomość na forum. 


    P.S. @Demona - dziękuję za Twój wpis, który widnieje powyżej. To prawda, że w piątek nie mogłam się zająć odpowiedzią na forum ze względu na pilne spotkanie, ale bardzo chętnie dziś zajmę się wszystkim, jeśli jakieś problemy pozostały nierozwiązane. 


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 

    Asia
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Asia07 powiedział(a):
    Dzień dobry! 

    Zespół Big Farm przeprowadził w piątkowy wieczór kolejny bugfix, który powinien uporać się z wspominanymi przez Was usterkami w grze. 

    Jeśli dziś nadal występują jakieś nieprawidłowości, prośba o bezpośredni kontakt ze mną lub wiadomość na forum. 


    P.S. @Demona - dziękuję za Twój wpis, który widnieje powyżej. To prawda, że w piątek nie mogłam się zająć odpowiedzią na forum ze względu na pilne spotkanie, ale bardzo chętnie dziś zajmę się wszystkim, jeśli jakieś problemy pozostały nierozwiązane. 


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 

    Asia
    Czy w związku z tym, iż część graczy nie miała możliwości obsiania pól na farmach itp. wydłużony zostanie event z pszczołami?

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Asia07 powiedział(a):
    Dzień dobry! 

    Zespół Big Farm przeprowadził w piątkowy wieczór kolejny bugfix, który powinien uporać się z wspominanymi przez Was usterkami w grze. 

    Jeśli dziś nadal występują jakieś nieprawidłowości, prośba o bezpośredni kontakt ze mną lub wiadomość na forum. 


    P.S. @Demona - dziękuję za Twój wpis, który widnieje powyżej. To prawda, że w piątek nie mogłam się zająć odpowiedzią na forum ze względu na pilne spotkanie, ale bardzo chętnie dziś zajmę się wszystkim, jeśli jakieś problemy pozostały nierozwiązane. 


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 

    Asia
    Występują nieprawidłowości - mało wam postów na forum o tym ludzie piszą ? Dodatkowo trzeba pisać o tym podwójnie ?!
    Gra się zacina, raz jest dobrze a za chwilę - po około pół godzinie grania znowu nie można a to czegoś zebrać a to posiać lub zapuścić produkcji w młynie.
    Cały wieczór w Piątek, cała Sobota, cała Niedziela - błąd błędem poganiał.
    Kpinę sobie zaczynacie z nas robić normalnie!
    Wyłączcie serwery, naprawcie wszystko co paradoksalnie popsuliście niby naprawą a następnie udostępnijcie grę.
    Proszę sobie poczytać o czym Gracze pisali przez Weekend, zobaczyć screeny sytuacji z jakimi się zetknęliśmy przed pisaniem podobnych postów na forum bo nawet najspokojniejszego człowieka takie podejście lekceważące do tematu może i wyprowadza z równowagi psychicznej.
  • Kiedy zostaną przywrócone boostery ilościowe za które zapłaciliśmy?

    Bardzo proszę o rzeczową, konkretną odpowiedź za strony CM.

    Pozdrowienia.


  • YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    Asia07 powiedział(a):
    Dzień dobry! 

    Zespół Big Farm przeprowadził w piątkowy wieczór kolejny bugfix, który powinien uporać się z wspominanymi przez Was usterkami w grze. 

    Jeśli dziś nadal występują jakieś nieprawidłowości, prośba o bezpośredni kontakt ze mną lub wiadomość na forum. 


    P.S. @Demona - dziękuję za Twój wpis, który widnieje powyżej. To prawda, że w piątek nie mogłam się zająć odpowiedzią na forum ze względu na pilne spotkanie, ale bardzo chętnie dziś zajmę się wszystkim, jeśli jakieś problemy pozostały nierozwiązane. 


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 

    Asia
    Występują nieprawidłowości - mało wam postów na forum o tym ludzie piszą ? Dodatkowo trzeba pisać o tym podwójnie ?!
    Gra się zacina, raz jest dobrze a za chwilę - po około pół godzinie grania znowu nie można a to czegoś zebrać a to posiać lub zapuścić produkcji w młynie.
    Cały wieczór w Piątek, cała Sobota, cała Niedziela - błąd błędem poganiał.
    Kpinę sobie zaczynacie z nas robić normalnie!
    Wyłączcie serwery, naprawcie wszystko co paradoksalnie popsuliście niby naprawą a następnie udostępnijcie grę.
    Proszę sobie poczytać o czym Gracze pisali przez Weekend, zobaczyć screeny sytuacji z jakimi się zetknęliśmy przed pisaniem podobnych postów na forum bo nawet najspokojniejszego człowieka takie podejście lekceważące do tematu może i wyprowadza z równowagi psychicznej.
    Jezeli natomiast informacje z polskiego forum nie wystarcza, mozna przeciez poczytac i reszte.... gdzie nie spojrzec wszyscy maja to samo....
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    GGS - śpicie ? czy czytacie dopiero że coś jest nie tak :)
    co z Busterami ?! 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie,

    mam dla Was informację dotyczącą busterów na mleko i świnie, przekazaną mi przez naszą CM Asię:

    "Zmiana wartości ilościowych na % jest przynajmniej obecnie tymczasowym rozwiązaniem, na które zdecydował się Zespół Big Farm w kontekście dużej wydajności produkcji z upraw krótkoterminowych.

    Sytuacja w przyszłości może ulec zmianie. Zależnie od postanowień, jakie zapadną w sprawie busterów płynących z ksiąg czytelni. Obecna sytuacja nie jest błędem, a przynajmniej przejściowym rozwiązaniem do czasu znalezienia bardziej optymalnej opcji."

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

    P.S. Jednocześnie, jeśli borykacie się w grze nadal z błędami, które nie ustąpiły pomimo piątkowego wieczornego bugfixu, prosimy, abyście zgłaszali je tutaj, na łamach forum, bądź wysyłali swoje spostrzeżenia bezpośrednio do naszej CM Asi.
  • Mija prawie 5 godzin od postu Szanownej CM, o tym, co już wszyscy wiedzieli dawno.
    Ze była aktualizacja, że są błędy, że w piątek nasza CM nie Mogła zająć się problemem.

    Natomiast Gracze oczekiwaliby raczej informacji na jakim etapie są prace usuwające wszelkie błędy.
    A o tym jakie one są przecież dostatecznie na tym forum Gracze się wypowiedzieli!

    Wygląda to na całkowite ignorowanie Nas wszystkich.
    Nie jest to w porządku!
  • Proszę zatem o informację na jakiej podstawie taka zmiana została dokonana???

    Proszę powołać się na konkretny punkt regulaminu, dający prawo Zespołowi Big Farm dokonywać takich zmian w opcjach płatnych przez Użytkowników.

    Odpowiedź przekazana przez CM Asię jest delikatnie mówiąc wymijająca!
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 14.03.2016
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):
    Mija prawie 5 godzin od postu Szanownej CM, o tym, co już wszyscy wiedzieli dawno.
    Ze była aktualizacja, że są błędy, że w piątek nasza CM nie Mogła zająć się problemem.

    Natomiast Gracze oczekiwaliby raczej informacji na jakim etapie są prace usuwające wszelkie błędy.
    A o tym jakie one są przecież dostatecznie na tym forum Gracze się wypowiedzieli!

    Wygląda to na całkowite ignorowanie Nas wszystkich.
    Nie jest to w porządku!
    Niewykluczone, że jutro będzie kolejny hotfix w sprawie problemów z "zamrażaniem" farmy podczas zbiorów produkcji. 

    Więcej informacji wkrótce. 


    P.S. Nikogo nie ignoruję, a po prostu mam naprawdę dużo obowiązków. 

    Pozdrawiam, przepraszam i do usłyszenia później! 
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Demona powiedział(a):
    Witajcie,



    P.S. Jednocześnie, jeśli borykacie się w grze nadal z błędami, które nie ustąpiły pomimo piątkowego wieczornego bugfixu, prosimy, abyście zgłaszali je tutaj, na łamach forum, bądź wysyłali swoje spostrzeżenia bezpośrednio do naszej CM Asi.
    Ale to po wspaniałej aktualizacji zwanej Bugfixem posypały się lawinowo błędy - nie można siać, nie można zbierać, zacina się uruchamianie produkcji w młynie - czy to do ggs nie dociera, że zamiast naprawić to popsuli ?
    Normalnie ręce już opadają.
    Kończył się poprzedni event - ludzie mieli problemy w wyniku błędów z jego ukończeniem, projekty w sojuszach mocno kulały lub wręcz nie wiele posuwały się do przodu.
    Masa osób zamieściła wpisy na forum, niejednokrotnie zamieszczając screeny zaistniałych sytuacji w tym i ja.
    Do tej pory cisza.
    Dodatkowo Demona mimo, że szanuję Twoją pracę i nic do Ciebie absolutnie nie mam uważam, że to jawna kpina i plucie Nam - Graczom w twarz, aby w tak ważnej sprawie jak bustery, na które wydaliśmy REALNE pieniądze cm wysługiwała się Moderatorem w celu poinformowania Graczy na forum a nie zrobiła tego osobiście.
    Niech ggs zrozumie i dotrze to wreszcie, że do momentu wprowadzenia bugfixu gra działała - wprowadzono bugfix i posypały się błędy.
    On nic nie naprawił a popsuł.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Demona - standardowe czynności nic nie dają jak trafisz na dwie nowe misje to możesz wyłączyć komputer o ile pierwsza jeszcze jakoś idzie to w czasie drugiej na pewno coś się zablokuje ja mając świnie zbierałem je przez 20 minut i pojawiły się problemy ze zbiorami, kiedy następna misja to lucerna to przez kolejne 40 min na głównej farmie lepiej nic nie klikać bo wszystko się blokowało i kolejny restart dopiero po 15- 20 min bez misji gra zaczęła funkcjonować
    Jak dla mnie ostatnia aktualizacja to nie wypał i lepiej ją wykasować, popracować w biurze  i wgrać odnowa gdy będzie konkretnie przetestowana, a nie pierwszy pomysł ładować na wszystkie serwery bez testów
  • Bez obrazy, ale ja prosilabym o doprecyzwanie, na podstawie jakich zapisow OWU GGS zdecydowalo sie wprowadzic takie, a nie inne rozwiazanie zmiany zakupionych busterow. Rozumiem, ze tego typu zmiane moglo wymusic wprowadzenie nowego rodzaju karmy, ale to de facto problem GGS, a nie moj jako gracza. 
    Jezeli dobrze rozumiem zapisy punktu 7 OWU (Oplaty za uzytkowanie), to GGS nie mialo prawa wprowadzac takiego rozwiazania, nawet tymczasowo. Pomijam tu fakt czy takie rozwiazanie mi sie podoba czy nie lub tez czy jest ono w jakis sposob dla mnie krzywdzace lub nie. Chodzi o sam fakt jego zaistnienia. To po pierwsze. Po drugie to mam wrazenie, ze CM Asia chyba powinna przeczytac na forum o zgloszonych przez uzytkownikow bledach zanim nam umknela. Nie chce tu nikogo obrazac, ale ignorancja CM jako nas graczy w tym wypadku to juz chyba "szczyt wszystkich szczytow" ...
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    (...)
    Dodatkowo Demona mimo, że szanuję Twoją pracę i nic do Ciebie absolutnie nie mam uważam, że to jawna kpina i plucie Nam - Graczom w twarz, aby w tak ważnej sprawie jak bustery, na które wydaliśmy REALNE pieniądze cm wysługiwała się Moderatorem w celu poinformowania Graczy na forum a nie zrobiła tego osobiście.
    (...)
    Witaj Yogi78,

    wkleiłam dla Was tę informację, ponieważ Asia ma teraz kilka innych równie ważnych spraw na głowie i nie mogła tego zrobić akurat w tym momencie. Był wybór, albo wkleję ja i będziecie mieć tę informację już teraz, albo musielibyście na nią jeszcze trochę poczekać.
    Nikt tutaj przed nikim nie ucieka i się nie chowa, jeśli tylko istnieje fizyczna możliwość udzielamy się na forum tak my (moderatorzy) jak i CM Asia.
    Wydaje mi się, że informacja przekazana przeze mnie, nie jest absolutnie mniej ważna.
    Również jestem w grupie Graczy, którzy zakupili te bustery i nie pozostaje mi nic innego, jak czekać na finalne rozwiązanie tego problemu.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • edytowano 14.03.2016
    Demona powiedział(a):
    YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    (...)
    Dodatkowo Demona mimo, że szanuję Twoją pracę i nic do Ciebie absolutnie nie mam uważam, że to jawna kpina i plucie Nam - Graczom w twarz, aby w tak ważnej sprawie jak bustery, na które wydaliśmy REALNE pieniądze cm wysługiwała się Moderatorem w celu poinformowania Graczy na forum a nie zrobiła tego osobiście.
    (...)
    Witaj Yogi78,

    wkleiłam dla Was tę informację, ponieważ Asia ma teraz kilka innych równie ważnych spraw na głowie i nie mogła tego zrobić akurat w tym momencie. Był wybór, albo wkleję ja i będziecie mieć tę informację już teraz, albo musielibyście na nią jeszcze trochę poczekać.
    Nikt tutaj przed nikim nie ucieka i się nie chowa, jeśli tylko istnieje fizyczna możliwość udzielamy się na forum tak my (moderatorzy) jak i CM Asia.
    Wydaje mi się, że informacja przekazana przeze mnie, nie jest absolutnie mniej ważna.
    Również jestem w grupie Graczy, którzy zakupili te bustery i nie pozostaje mi nic innego, jak czekać na finalne rozwiązanie tego problemu.

    Pozdrawiam,
    Demona
    Demono, z calym szacunkiem dla Ciebie, ale to, ze jestes w grupie Graczy, ktorych dotknela ta zmiana nie jest odpowiedzia na nasze podstawowe pytanie. Moge czekac na finalne rozwiazanie problemu, pod warunkiem, ze moje czekanie poparte bedzie litera prawa. Prosze o doprecyzwanie, na podstawie jakich zapisow OWU GGS zdecydowalo sie wprowadzic takie, a nie inne rozwiazanie zmiany zakupionych busterow. Wydaje mi sie, ze udzielenie takiej odpowiedzi byloby najprostszym i najszybszym sposobem zamkniecia tego tematu :smile: 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    Demono, z calym szacunkiem dla Ciebie, ale to, ze jestes w grupie Graczy, ktorych dotknela ta zmiana nie jest odpowiedzia na nasze podstawowe pytanie. Moge czekac na finalne rozwiazanie problemu, pod warunkiem, ze moje czekanie poparte bedzie litera prawa. Prosze o doprecyzwanie, na podstawie jakich zapisow OWU GGS zdecydowalo sie wprowadzic takie, a nie inne rozwiazanie zmiany zakupionych busterow.
    Witaj,

    odpowiedź na tego typu pytania, jak i inne dotyczące szczegółów wprowadzenia tymczasowej zamiany busterów z ilościowych na procentowe, może być Wam przekazana tylko przez naszą CM, po dokładnych ustaleniach z Zespołem Big Farm. Wobec tego wybaczcie, ale nie będę już w tej kwestii zabierać głosu.
    Musimy poczekać na oficjalne stanowisko GGS.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 14.03.2016
    Kochani, coś Wam się musiało pomylić. 

    Już tłumaczę, dlaczego... ;) Zmiany w grze wprowadzane są od początku jej istnienia i tak długo, jak gra ewoluuje będą wprowadzane. Zasadniczo, należy tę sytuację postrzegać na plus, nie minus, o czym możecie porozmawiać z osobami, które korzystają z produktów, w których od lat nie wprowadza się żadnych zmian. Jeśli ktoś oczekuje gotowego produktu, w którym nie ma prac konserwacyjnych, nie ma zmian, nie wprowadza się poprawek, nie decyduje się wtedy na grę przeglądarkową, która po prostu żyje swoim życiem i jest systematycznie aktualizowana.  Nie uważam również, żeby dyskusje o charakterze prawnym były zasadne na forum Big Farm, które jest platformą stworzoną dla fanów gry. Tutaj nie prowadzimy dyskusji wymieniając się paragrafami. 

    Regulamin gry jest skonstruowany w ten sposób, że ktokolwiek przeczyta całość ze zrozumieniem, nie będzie miał wątpliwości, że wolno nam aktualizować grę, przerywać dostęp do niej, etc. 

    Za pośrednictwem Demony - której głos na tym forum, jako Moderatorki jest naprawdę równoznaczny z moim - przekazałam Wam informację o sytuacji ze zmianą bonusów z ilościowych na procentowe. Wcześniejsze wartości prowadziły do nadużyć w grze i zachwiania balansu. Zespół Big Farm, w trosce o gospodarkę gry, podjął decyzję o wprowadzeniu niniejszego rozwiązania, które się obecnie uważa za tymczasowe do chwili wprowadzenia dalszych optymalizacji. Nie wiemy, jak sytuacja obróci się w przyszłości i jakie rozwiązanie zostanie wprowadzone ostatecznie, ale będziemy Was trzymać na bieżąco w tej kwestii, jeśli tylko zapadną jakieś postanowienia. 


    Pozdrawiam i życzę spokojnego popołudnia! 



     
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 14.03.2016
    a Kupowanie gotowego PR to nie niszczy balansu gry >??!
    Paradoksalnie wasz balans to nasza strata , nie spotkałem się ze zmiana na plus , 
    ulubione słowa GGS  - Balans i Losowy 
    ja proszę zwrot za te bustery bo nie takie kupowałem - dziękuję .
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 14.03.2016
    Pani cm - chciała pani dowodu, że gra nie działa - proszę bardzo oto on i dowód jak wspaniała gra stała się po sławetnym bugfixie:

    Nie mogę zebrać a co za tym idzie rozpocząć produkcji w chlewach, nie mogę nic zebrać z pól oraz z młyna.
    Pytam - KIEDY TO W KOŃCU NAPRAWICIE ?
    Od Piątku do Poniedziałku błędy non stop - zaczyna już człowieka krew zalewać na to wszystko.
    Weźcie się tam w końcu za robotę !!!!
    Screen - ja widać po dacie i godzinie wykonany dosłownie przed chwilą.


  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    DODAM ŻE 
    BARDZO DUŻO OSÓB KUPIŁO BUSTER NA MLEKO PO WPROWADZENIU NOWYCH KARM EKSPRESOWYCH - DALIŚCIE DODATKOWO PROMOCJE NA TEN WSPANIAŁY BUSTER KILKA GODZIN PRZED ZMIANA !! DLACZEGO ROBICIE Z NAS IDIOTÓW I ZMIANA NIE ZOSTAŁA WPROWADZONA ANI OPISANA W OO WRAZ Z AKTUALIZACJA KTÓRA DODAŁA NOWE KARMY . 
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Możemy skakać po forum w różnych wątkach, poruszając te same tematy, ale skoro pytacie w różnych miejscach, czytajcie też proszę, co odpisuję. Dziękuję! 

    Raz jeszcze: Zespół Big Farm przygotowuje bugfix w celu poprawy efektu zamrażania farmy podczas zbiorów. 

    Prace będą ogłoszone, jak tylko będą finalne. Najprawdopodobniej jutro można się spodziewać poprawek. 


    Pozdrawiam!
  • Asia07 powiedział(a):
    Kochani, coś Wam się musiało pomylić. 

    Już tłumaczę, dlaczego... ;) Zmiany w grze wprowadzane są od początku jej istnienia i tak długo, jak gra ewoluuje będą wprowadzane. Zasadniczo, należy tę sytuację postrzegać na plus, nie minus, o czym możecie porozmawiać z osobami, które korzystają z produktów, w których od lat nie wprowadza się żadnych zmian. Jeśli ktoś oczekuje gotowego produktu, w którym nie ma prac konserwacyjnych, nie ma zmian, nie wprowadza się poprawek, nie decyduje się wtedy na grę przeglądarkową, która po prostu żyje swoim życiem i jest systematycznie aktualizowana.  Nie uważam również, żeby dyskusje o charakterze prawnym były zasadne na forum Big Farm, które jest platformą stworzoną dla fanów gry. Tutaj nie prowadzimy dyskusji wymieniając się paragrafami. 

    Regulamin gry jest skonstruowany w ten sposób, że ktokolwiek przeczyta całość ze zrozumieniem, nie będzie miał wątpliwości, że wolno nam aktualizować grę, przerywać dostęp do niej, etc. 

    Za pośrednictwem Demony - której głos na tym forum, jako Moderatorki jest naprawdę równoznaczny z moim - przekazałam Wam informację o sytuacji ze zmianą bonusów z ilościowych na procentowe. Wcześniejsze wartości prowadziły do nadużyć w grze i zachwiania balansu. Zespół Big Farm, w trosce o gospodarkę gry, podjął decyzję o wprowadzeniu niniejszego rozwiązania, które się obecnie uważa za tymczasowe do chwili wprowadzenia dalszych optymalizacji. Nie wiemy, jak sytuacja obróci się w przyszłości i jakie rozwiązanie zostanie wprowadzone ostatecznie, ale będziemy Was trzymać na bieżąco w tej kwestii, jeśli tylko zapadną jakieś postanowienia. 


    Pozdrawiam i życzę spokojnego popołudnia! 



     
    Proszę wybaczyć, ale ta wiadomość i wyjaśnienie uraża moją inteligencję Droga CM.
    Jakiekolwiek  rzekome "nadużycia" i "zachwianie balansu" są wynikową działań i zmian wprowadzonych przez GGS - nie przez Graczy!!! 
    Jeśli zmiany nie były przemyślane, to żaden z Graczy nie może brać za to finansowej (podkreślam!!!) odpowiedzialności.

    Powiedzenie komukolwiek, żeby Regulamin czytał ze zrozumieniem i w całości oraz "wykręt", jakoby Forum nie było miejscem na dyskusję - jest zwykłą bezczelnością.
    Tym bardziej, że nie podaje Nam się konkretnego zapisu Regulaminu stanowiącego o możliwości zabrania Graczom ich wydanych realnych pieniążków (w formie boosterów ilościowych).

    Reasumując.
    Ponawiam prośbę o przedstawienie podstawy regulaminowej do dokonania tej konkretnej zmiany.



  • Asia07 powiedział(a):
    Kochani, coś Wam się musiało pomylić. 

    Już tłumaczę, dlaczego... ;) Zmiany w grze wprowadzane są od początku jej istnienia i tak długo, jak gra ewoluuje będą wprowadzane. Zasadniczo, należy tę sytuację postrzegać na plus, nie minus, o czym możecie porozmawiać z osobami, które korzystają z produktów, w których od lat nie wprowadza się żadnych zmian. Jeśli ktoś oczekuje gotowego produktu, w którym nie ma prac konserwacyjnych, nie ma zmian, nie wprowadza się poprawek, nie decyduje się wtedy na grę przeglądarkową, która po prostu żyje swoim życiem i jest systematycznie aktualizowana.  Nie uważam również, żeby dyskusje o charakterze prawnym były zasadne na forum Big Farm, które jest platformą stworzoną dla fanów gry. Tutaj nie prowadzimy dyskusji wymieniając się paragrafami. 

    Regulamin gry jest skonstruowany w ten sposób, że ktokolwiek przeczyta całość ze zrozumieniem, nie będzie miał wątpliwości, że wolno nam aktualizować grę, przerywać dostęp do niej, etc. 

    Za pośrednictwem Demony - której głos na tym forum, jako Moderatorki jest naprawdę równoznaczny z moim - przekazałam Wam informację o sytuacji ze zmianą bonusów z ilościowych na procentowe. Wcześniejsze wartości prowadziły do nadużyć w grze i zachwiania balansu. Zespół Big Farm, w trosce o gospodarkę gry, podjął decyzję o wprowadzeniu niniejszego rozwiązania, które się obecnie uważa za tymczasowe do chwili wprowadzenia dalszych optymalizacji. Nie wiemy, jak sytuacja obróci się w przyszłości i jakie rozwiązanie zostanie wprowadzone ostatecznie, ale będziemy Was trzymać na bieżąco w tej kwestii, jeśli tylko zapadną jakieś postanowienia. 


    Pozdrawiam i życzę spokojnego popołudnia! 



     
    Asiu, dziekuje za odpowiedz, ktora przepraszam, ale nie do konca dla mnie jest odpowiedzia i na dodatek troche "rozmywa" sens mojego pytania:( aktualizacja gry to jedno i jestem w stanie to zrozumiec.... tlumaczenie wszystkiego "mitycznym"balansem" tez jakos jestem w stanie "przelknac", chociaz juz nie do konca to zawsze takie zrozumiale jest....

    Nie bardzo jednak rozumiem jak ma sie aktualizacja gry, przerwy w dostepie itp. do zmian w funkcjach gry, za ktore placimy. Jezeli GGS tworzy cos takiego jak OWU, to oni przede wszystkim powinni go przestrzegac. A jesli chodzi o dyskusje prawne na forum, to dla mnie w tym wypadku jest to jak najbardziej zasadne. W przypadku takiej zmiany jak zmiana zakupionych busterow, czyli de facto zmiana w zakupionych przez uzytkownika funkcjach gry dyskutujemy o wirtualnej walucie (zloto) tylko posrednio. Bezposrednio jest to dyskusja na temat realnej gotowki. Ja jako fan tej gry zakupilam taki buster i po prostu chcialabym wiedziec dlaczego zostalam go pozbawiona. Na jakiej podstawie ja sie pytam?

    To pytanie jest o tyle zasadne, ze w taki czy inny sposob od np. jutra mozecie nas fanow tej gry zaczac powoli pozbawiac takze innych zakupionych w niej przez nas funkcji.

    Sam fakt, ze na postawione przeze mnie (jak i przez innych) pytanie do tej pory nie ma tak naprawde jasnej odpowiedzi daje do myslenia.....
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Inne bustery tez złodzieje pozmieniacie by balans był lepszy ? 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik