Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.02.2016 | Atak szarańczy i Monty w zimowym wydaniu!

168

Komentarz

  • ...u mnie jest juz trzeci raz i co mnie dziwi....za kazdym razem chce coraz mniej zlota.... mysle ze jeszcze 100 takich wizyt i bedzie mnie stac na spelnienie jego zachcianki :D 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Lester jest po raz trzeci... dopiero zaczęłam realizować kontrakty, ale zobaczymy ile sobie zawoła, poprzednio chciał 65k, a że dwa razy chciał tyle samo, to nie liczę by wraz z tą wizytą zmądrzał.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    WOW ale mnie kopnął zaszczyt! obniżyli mi kwotę z 65 tys na 64 tys ;) biedny Lester, znowu mu szarańcza zeżre farmę ;)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Lester jest po raz trzeci... dopiero zaczęłam realizować kontrakty, ale zobaczymy ile sobie zawoła, poprzednio chciał 65k, a że dwa razy chciał tyle samo, to nie liczę by wraz z tą wizytą zmądrzał.
    Super że u ciebie jest po raz trzeci u mnie go jeszcze ani razu nie było no coż chyba mam za wysoki poziom lub losowanie znowu mnie ominęło :s  
  • ja mam 109 poziom i nie doszedł do mnie jeszcze ani razu.


  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Lester jest po raz trzeci... dopiero zaczęłam realizować kontrakty, ale zobaczymy ile sobie zawoła, poprzednio chciał 65k, a że dwa razy chciał tyle samo, to nie liczę by wraz z tą wizytą zmądrzał.
    Super że u ciebie jest po raz trzeci u mnie go jeszcze ani razu nie było no coż chyba mam za wysoki poziom lub losowanie znowu mnie ominęło :s  
    Nie zrozumiałaś intencji zawartej w mojej wypowiedzi, bo co z tego, że przylazł już trzeci raz, jak po raz trzeci oferuje coś kompletnie nieosiągalnego? i właśnie o bezsens oferty mi chodziło. Poza tym to nie moja wina, że u niektórych jest a u innych nie. Gdyby się dało, to bym ci go z radością odstąpiła.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    edytowano 13.03.2016
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Lester jest po raz trzeci... dopiero zaczęłam realizować kontrakty, ale zobaczymy ile sobie zawoła, poprzednio chciał 65k, a że dwa razy chciał tyle samo, to nie liczę by wraz z tą wizytą zmądrzał.
    Super że u ciebie jest po raz trzeci u mnie go jeszcze ani razu nie było no coż chyba mam za wysoki poziom lub losowanie znowu mnie ominęło :s  
    Nie zrozumiałaś intencji zawartej w mojej wypowiedzi, bo co z tego, że przylazł już trzeci raz, jak po raz trzeci oferuje coś kompletnie nieosiągalnego? i właśnie o bezsens oferty mi chodziło. Poza tym to nie moja wina, że u niektórych jest a u innych nie. Gdyby się dało, to bym ci go z radością odstąpiła.
    Gloriano zrozumiałam nie chcesz wydać złota ok twoja sprawa tylko niektórzy z nas nie mogą zrozumieć dlaczego u jednych jest już 3 raz a u innych ani razu i tyle , I najważniejsze w tym wszytki wszyscy mamy wysokie poziomy i gramy złotem może to o to chodzi a może nie  >:)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    A kris jak zwykle plecie co mu ślina na język przyniesie...

    Konia z rzędem temu kto zrozumie osławioną "losowość", którą firma nam aplikuje od dłuższego już czasu. Jeszcze nie zauważyliście, że jak coś jest niesprawiedliwe, albo pozbawione sensu, to tłumaczy się to losowością? Losowo przyznawane są prezenty, losowo przyznawane są lepsze oferty na zakup złota (choć tu podobno jest jakiś schemat), losowe są przyjazdy architekta i wygrane w zawodach jeździeckich (wyjątkowo zniechęcająca reguła), a teraz do tego pochodu bezsensu dołączyła nowa super opcja z Lesterem i szarańczą. Czy w świetle tego nagromadzenia się absurdów naprawdę jesteście zdziwieni? Mnie dziwi co najwyżej Wasze zaskoczenie, bo gdy przed chwilką sprawdziłam, to nadal byłam na forum big farm.
  • Czy to mozliwe, ze Monty nic nie chcial??? Przyszedl wczoraj, sasiedzi dostali o co poprosili, Monty dal mi dzisiaj 25 tys $ i sobie poszedl. Uczy sie jak widac :blush: 

  • janina60 (PL1) powiedział(a):
    Lester stoi jak stał ,skacze ,podryguje ,przestępuje z nogi na nogę ,macha rękoma  i nic .Sam odejdzie , jak czas się skończy.

    kris258 (INT1) powiedział(a):

    Widzę, że ktoś tu nie zrozumiał czegoś :) Jeśli chodzi o przeganianie Lestera, tak dosłownie, żeby kliknąć go i żeby znikł to ja już wcześniej wiedziałem, że to niemożliwe. ;) Humus był dla żartu napisany, w przenośni - chyba nie musze mówić co to znaczy.

    Lestera można przegonić. Żeby to zrobić trzeba kliknąć na niego i po ukazaniu się napisów można wybrać opcję, że się mu pomoże lub wcisnąć " innym razem ". Wtedy Lester sobie pójdzie.
  • Ania0612 (PL1)Ania0612 (PL1) Posty: 83
    edytowano 14.03.2016
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    Czy to mozliwe, ze Monty nic nie chcial??? Przyszedl wczoraj, sasiedzi dostali o co poprosili, Monty dal mi dzisiaj 25 tys $ i sobie poszedl. Uczy sie jak widac :blush: 

    CM Asia przecież pisała że jednym zaproponuje zwrot wydanego złota a innym nie :)
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2863491/#Comment_2863491

    PS: A tak poza tym to nie Monty a Lester.
  • Ania0612 (PL1) powiedział(a):
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    Czy to mozliwe, ze Monty nic nie chcial??? Przyszedl wczoraj, sasiedzi dostali o co poprosili, Monty dal mi dzisiaj 25 tys $ i sobie poszedl. Uczy sie jak widac :blush: 

    CM Asia przecież pisała że jednym zaproponuje zwrot wydanego złota a innym nie :)
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2863491/#Comment_2863491

    PS: A tak poza tym to nie Monty a Lester.
    O dzieki ;) Wypadaloby mi zachowac sie w koncu jako dobry gospodarz i zapamietac imiona odwiedzajacych moja farme :blush: 

  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 15.03.2016
    Lestera nadal Brak :) 
    Post edited by candy90 (PL1) on
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Lestera nadal Brak :) 
    U mnie też niestety ;(
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Lester to strata czasu taki sam efekt jest w czasie promocji 100% więcej tyle że nie musisz wydawać konkretnej często kosmicznej kwoty chyba że zależy ci na tych 25 tysiącach dolarów za obsłużenie 10 kolegów Lestera - szalona kwota   >:)
  • u mnie wlasnie lesterjest i zazadal 7.200 zlota. To wydarzenie u mnie pojawilo sie 2 raz. Za pierwszym razem zarzadal 7.600...
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Candy jest u mnie Lester jestem w szoku  :p
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    oo to gratuluje Madziu :)) u mnie dalej go brak :((( 
    ale może się doczekam skoro jest u Ciebie :))) 
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    oo to gratuluje Madziu :)) u mnie dalej go brak :((( 
    ale może się doczekam skoro jest u Ciebie :))) 
    Pojawił się dzisiaj o 19 myślę że u ciebie też będzie  :D
  • Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    oo to gratuluje Madziu :)) u mnie dalej go brak :((( 
    ale może się doczekam skoro jest u Ciebie :))) 
    Pojawił się dzisiaj o 19 myślę że u ciebie też będzie  :D

    To jak zawitał do Ciebie szepnij do ucha, że ja też czekam. Mnie omija szerokim łukiem. Pozdrawiam. 
  • martom (PL1) powiedział(a):
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    oo to gratuluje Madziu :)) u mnie dalej go brak :((( 
    ale może się doczekam skoro jest u Ciebie :))) 
    Pojawił się dzisiaj o 19 myślę że u ciebie też będzie  :D

    To jak zawitał do Ciebie szepnij do ucha, że ja też czekam. Mnie omija szerokim łukiem. Pozdrawiam. 

    Naprawdę tak Wam zależy na tym Lesterze?
    Przecież to zwykłe naciąganie graczy na kupno złota...

    Jakby pokazywał do wydania ~ilość złota jaką mam na koncie to wtedy miałoby to sens.

    No, ale.. wyczekujcie :)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    martom (PL1) powiedział(a):
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    oo to gratuluje Madziu :)) u mnie dalej go brak :((( 
    ale może się doczekam skoro jest u Ciebie :))) 
    Pojawił się dzisiaj o 19 myślę że u ciebie też będzie  :D

    To jak zawitał do Ciebie szepnij do ucha, że ja też czekam. Mnie omija szerokim łukiem. Pozdrawiam. 
    Jasne nie ma sprawy szepnę a jak nie bedzie słuchał to zwiąże i na twoja farmę przetransportuję 
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    i do mnie dotarł <szok> a czy coś sobie zażyczy tego nie wiem :)) dam znać ;) 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik