Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem ze zbiorem z chlewu po pracach konserwacyjnych

Witam,

Zaraz po tym jak zostały przeprowadzone prace konserwacyjne, weszłam na farmę, rozpoczęłam zbiory i niestety ale jeden z moich chlewów za nic nie chce zostać zebrany. Wykonałam oczywiście wszystkie zalecane kroki jeśli chodzi o przeglądarke itd. niestety nadal chlew pozostaje niewzruszony ;)

Czy taka sytuacja jeszcze u kogoś ma może miejsce i jest to błąd ogólny, czy zostałam odosobnionym przypadkiem, gdzie konserwy miały wyeliminować błędy a u mnie się on pojawił i pozostało mi tylko zgłoszenie do supportu? ;)

«1

Komentarz

  • Moze prace nie zostaly zakonczone lub zostana wznowione (mam nadzieje). Ja mialam problem z zaladowaniem mlyna...
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.03.2016
    Sameen (PL1) powiedział(a):

    Witam,

    Zaraz po tym jak zostały przeprowadzone prace konserwacyjne, weszłam na farmę, rozpoczęłam zbiory i niestety ale jeden z moich chlewów za nic nie chce zostać zebrany. Wykonałam oczywiście wszystkie zalecane kroki jeśli chodzi o przeglądarke itd. niestety nadal chlew pozostaje niewzruszony ;)

    Czy taka sytuacja jeszcze u kogoś ma może miejsce i jest to błąd ogólny, czy zostałam odosobnionym przypadkiem, gdzie konserwy miały wyeliminować błędy a u mnie się on pojawił i pozostało mi tylko zgłoszenie do supportu? ;)

    Witam. Mam identycznie z tym że, nie mogę zebrać mleka z obórek oraz kapusty z pól.
    W czasie klikania wszystko staje się szare, ale nic się nie dzieje.
    Standardowe czynności zostały wykonane jak czyszczenie przeglądarki, resetowanie, przelogowanie - nic nie pomaga.
    Stosowne zgłoszenie do Supportu już wysłałem.
    Tak u mnie wygląda sytuacja:








  • O widzisz, to jeszcze inaczej ;)
    U mnie po tym jak klikam na chlew zaczyna się zbiór i wraca do stanu początkowego, jak przed zbiorem.



  • Rycho (PL1)Rycho (PL1) PL1 Posty: 4
    U mnie jest dokładnie jak w powyższym opisie.Dotyczy to wszystkich moich trzech chlewów.
  • YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    Sameen (PL1) powiedział(a):

    Witam,

    Zaraz po tym jak zostały przeprowadzone prace konserwacyjne, weszłam na farmę, rozpoczęłam zbiory i niestety ale jeden z moich chlewów za nic nie chce zostać zebrany. Wykonałam oczywiście wszystkie zalecane kroki jeśli chodzi o przeglądarke itd. niestety nadal chlew pozostaje niewzruszony ;)

    Czy taka sytuacja jeszcze u kogoś ma może miejsce i jest to błąd ogólny, czy zostałam odosobnionym przypadkiem, gdzie konserwy miały wyeliminować błędy a u mnie się on pojawił i pozostało mi tylko zgłoszenie do supportu? ;)

    Witam. Mam identycznie z tym że, nie mogę zebrać mleka z obórek oraz kapusty z pól.
    W czasie klikania wszystko staje się szare, ale nic się nie dzieje.
    Standardowe czynności zostały wykonane jak czyszczenie przeglądarki, resetowanie, przelogowanie - nic nie pomaga.
    Stosowne zgłoszenie do Supportu już wysłałem.
    Tak u mnie wygląda sytuacja:








    U mnie to samo i dodatkowo nie mogę nic siać

  • to już przynajmniej wiem, że nie tylko ja mam problem:(

    zablokowane obory i nie wiadomo, kiedy naprawią...
  • mi też krówki i świnki  się zablokowały -to straty w zbiorach.
  • A u mnie z jednego chlewiku zbiera normalnie, a z drugiego nie..... hmmmmm

    Dopiero jak jest wystarczająco dużo miejsca w magazynie, działa normalnie.
    Ale to już trzeba się bezsensownie pofatygować i "z ręki" sprzedać nadwyżkę.....
    Chore!!!
  • no właśnie, trzeba sprzedać nadwyżkę "ręcznie", żeby móc zbierać dalej
    beznadzieja
  • Nina14 (PL1)Nina14 (PL1) PL1 Posty: 28
    u mnie sprzedac mogę ale zebrac nadal nie  - blokada na oborze o największym poziomie.
    maskara - jedno naprawione drugie popsute.
    a czas na zwiększony zbiór płynie:(
  • a u mnie zniknęły wszystkie nasiona i nic nie mogę zasiać nawet zwykłej kuku jest tylko biała karta

  • U mnie problem ze zbiorem nastąpił po podaniu krówkom nowej karmy :P
    Mam nadzieję że szybko ktoś to ogarnie.
  • luka09 (PL1)luka09 (PL1) PL1 Posty: 8
    Ja nie mogę juz siać bo pełny magazyn i krecić bo tez pełny magazym  a nic nie jest pełna .Naprawcie to i to szybko
  • po włączeniu gry wcale nie mogę zebrać zbiorów gra jest nie możliwa Zróbcie coś z TYM
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Ja nie mogę nic zebrać
  • luka09 (PL1)luka09 (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 11.03.2016
    Teraz nie mogę zbierać z pól   masakra

    No mogę iść spać nic nie mogę zbierać .


    /Proszę używać opcji edycji postu
    Yattmur

    Post edited by Yattmur on
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    luka09 (PL1) powiedział(a):
    No mogę iść spać nic nie mogę zbierać .
    ja też nie bo nic nie mam nawet nasion zwykłych o specjalnych juz nie wspomnę :s
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    ja też nie bo nic nie mam nawet nasion zwykłych o specjalnych juz nie wspomnę :s
    miałem tak w misji z brukwią ale po jej zakończeniu zaczeło działać normalnie trzeba przeczekać :D:D
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    A teraz dla odmiany nie mogę nic zasiać na farmie - mimo posiadania pełnych magazynów.
    Wszystko wyzerowane - totalne pustki.
    Przelogowania, czyszczenia nic nie pomagają.
    Staram się być cierpliwy, ale każdy ma swoje granice.
    Dodatkowo mamy weekend więc do Poniedziałku pewnie odpoczynek od farmy ....



  • witam  zespoł naprawczy    po waszej ostatniej aktualizacji nie można nic zebrać z pol  ....nastawic młyn wogole cała farma stoi bezczynne...ciagle coś spartaczycie  po aktualizacjacj
    za mało dostajecie  kasy za złoto  prosze  naprawcie te usterki 
    pozdrawiam
  • hmmmm ciekawe.... weekend, support nie pracuje, konczy sie event, ostatnie zadanie - produkcja karmy, mlyn nie pracuje tez...... nie gram w te gre tak dlugo jak niektorzy wiec mnie moze poprawcie..... ale wydaje mi sie, ze jest to najgorsza aktualizacja jaka zostala do tej pory przeprowadzona.....
  • przecież te błędy były już około 14 w piątek wiec ciekawe dlaczego to zostawili na cały weekend
    w piątek miałam błąd siania i teraz mam znowu ten sam bląd
    dodatkowo nie można zebrać chlewni bo sie zbiera i nie zalicza i wisi wszystko
  • I JAK ZEBRAC PSZCZOLKI JAK JEST BLAD I NIE MOGE NIC POSADZIC NIE MAM ZIAREN 
    BLAD NIE TYLKO NA POLACH OGOLNIE NA GLOWNEJ NIC ZEBRAC NIE IDZIE :(
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    hmmmm ciekawe.... weekend, support nie pracuje, konczy sie event, ostatnie zadanie - produkcja karmy, mlyn nie pracuje tez...... nie gram w te gre tak dlugo jak niektorzy wiec mnie moze poprawcie..... ale wydaje mi sie, ze jest to najgorsza aktualizacja jaka zostala do tej pory przeprowadzona.....
    Nom, jedna z gorszych. Kiedyś po wprowadzeniu eventu świątecznego część graczy nic nie mogła robić na farmie przez jakieś 4 dni. Potem w ramach napraw wszystkim wyłączyli grę i wszystkim dali rekompensatę, ale ci co nie mogli grac te kilka dni dostali tyle co reszta, a fakt, że byli w plecy nikogo nie zainteresował.
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 13.03.2016
    Teraz dla odmiany już nic kompletnie nie mogę robić na farmie:
    Choć jak gram ponad  dwa lata nie pamiętam, aby był błąd z zawyżeniem wartości złota na koncie Gracza - w sumie po naprawie nie pogniewam się jak taką ilość mi zostawią xD



  • Marzenie :) tez tak mialam przy probie odpalenia mlyna.... ze trzy razy musialam sie przelogowac i pomoglo. Tak szczerze, to nawet ciasteczek nie czyscilam.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 13.03.2016
    Też mam problem z młynem (tak jak u Yogiego na screenie) , przy próbie uruchomienia produkcji w młynie na głównej farmie gra się zawiesza. Rano młyn działał normalnie, wracam wieczorem na farmę a tu takie coś :( Odświeżam się, czyszczę ciasteczka i nic nie pomaga :(
    No cóż po czyszczeniu ciach i przelogowaniu padła mi już cała główna farma, nic zebrać nie można, obiekty pokryte mgłą :(  :(
  • problem ze zbiorem na glownej mam nadal 
    pszczolek nie uda mi sie zebrac
    Czy jest jakas informacja kiedy to bedzie naprawione?
    Bo ja nic takiego nie moge znalesc
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 14.03.2016
    anpaula (PL1) powiedział(a):
    problem ze zbiorem na glownej mam nadal 
    pszczolek nie uda mi sie zebrac
    Czy jest jakas informacja kiedy to bedzie naprawione?
    Bo ja nic takiego nie moge znalesc
    Tutaj jest informacja 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2891858/#Comment_2891858

    ps. ze względu na skalę problemów, powinna być chyba oficjalna informacja w OO!  :/
  • DZIEKUJE :):)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik