Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

architekt

Pytanie odnośnie architekta,zdaje sie,że miał sie pojawiac cześciej po wprowadzeniu nowego poziomu i pojawiał do czasu,"dzien dziecka"dla graczy w zwiazku z Jego czestrzymi wizytami sie już skończył czy dziadzia ufo zajumało?.Jest kolejny poziom do rozbudowy fajnie by było aby GGS słowa dotrzymywało bo jak wracaja do takiej samej czestotliwości wizyt architekta jak wcześniej to gracze nie przyspieszajacy złotem maja marne szanse na całkowita rozbudowe.swoich farm pod architekta.


ps,żeby nie było szukałam watku z architektem z przegladarki skorzystałam ale mnie wrzuciło na jakas nie Polska strone do bani ta wyszukiwarka  :s

Komentarz

  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    Właśnie też chciałem się o to spytać.
    Dlaczego architekt po tej  starej aktualizacji bywał bardzo często, lecz teraz spuścił z tonu? :/
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    wawek (PL1) powiedział(a):
    Właśnie też chciałem się o to spytać.
    Dlaczego architekt po tej  starej aktualizacji bywał bardzo często, lecz teraz spuścił z tonu? :/
    Jak dla mnie to na poczatku bywał tak czesto ,zeby najzwyczajniej w swiecie nie dać graczom powodu do burzenia sie na kolejny poziom rozbudowy pod architekta( z tym,że szanowne ggs ma gdzies zadowolenie graczy i tak czeste wizyty architekta jak na poczaku wprowadzenia nowej rozbudowy przestałyby sie opłacac bo gracze majac architekta czesciej mniej zlotem by popedzali.Tyle że jak sie coś obiecuje(czestsze wizyty architekta)to sie słowa powinno dotrzymać,a jak sie nie potrafi to mydlenie oczu ggs powinno zachowac sie  dla siebie.
  • Też zauważyłem, że architekt ostatnio jakoś rzadziej zagląda. A miało być tak pięknie.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.03.2016
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):

    Tyle że jak sie coś obiecuje(czestsze wizyty architekta)to sie słowa powinno dotrzymać,a jak sie nie potrafi to mydlenie oczu ggs powinno zachowac sie  dla siebie.
    Witam,
    a gdzie szanowna Sylwio wyczytałaś, że twórcy gry OBIECALI częstsze pojawianie się architekta (i do tego na zawsze)?

    @Asia07 napisała, że po aktualizacji z nowymi poziomami rozbudowy, architekt będzie się częściej pojawiał, ale nie wie jak często i na jak długo:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/117023/14-01-2016-wynieś-budynki-na-wyzszy-poziom
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2793343/#Comment_2793343

    Zatem nie wiem, dlaczego niektórzy gracze dziwią się zaistniałej sytuacji - przecież można się było domyśleć, że tylko przez jakiś czas architekt będzie się częściej pojawiał na farmach.

    Nie gracie przecież od wczoraj i chyba wiecie, co GGS potrafi zdziałać, żeby "uszczęśliwiać" graczy na siłę. :wink:

    Pozdrawiam
    club
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Wszystkie nowe możliwości rozbudowy obiektów będą związane z obecnością Architekta. 
    P.S. Coś mi się wydaje, że nie byłoby zaskoczeniem, gdyby w tej sytuacji Steve nieco częściej nas odwiedzał  
    Tutaj nie ma najmniejszej wzmianki o tym,że architekt bedzie cześciej tylko tymczasowo,Wiec po jakiego pisac cos co nie ma najmniejszego pokrycia ze stanem rzeczywistym.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.03.2016
    No gdzie ty tam znowu widzisz "tymczasowo"? Ja tam widzę wyraz "częściej". :grin:
    W drugim linku też wyraźnie Asia07 napisała, że będzie częściej, ale nie napisała jak długo potrwa ten okres "częstszego" pojawiania się architekta.

    Więc znając możliwości twórców gry, architekt częściej się pojawiał przez określony czas po aktualizacji - jak stwierdziłaś wcześniej - aby gracze się nie burzyli, że: "Dali nowe poziomy budynków, a architekta nie ma".
  • Moze i ja nie potrafie czytac "ze zrozumieniem", skoro dla mnie czesciej to czesciej i nie widze tez zadnego dopisku, ze to czesciej potrwa jakis okreslony czas :blush: 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.03.2016
    Ma się rozumieć, ale BF nie istnieje od wczoraj i takie akcje "uszczęśliwiające" graczy będą coraz częściej - czy po ostatniej akcji z kupnem Punktów Reputacji przed samym końcem Mistrzostw Sojuszowych, naprawdę wierzycie, że GGS chce dla nas, graczy, jak najlepiej? :grin:

  • No oczywiscie, ze GGS chce dla graczy jak najlepiej... pytanie tylko dla ktorych.... A jesli chodzi o architekta, tak aby pozostac w temacie, to wystarczylo po prostu w OO napisac tym razem mniej niz wiecej i nie byloby sprawy.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.03.2016
    Lepiej wypluj te słowa, bo jeszcze są gotowi je w OO podawać:

    "- Drodzy gracze, aktualizacja rozpocznie się za mniej niż 24 godziny i potrwa mniej niż 30 minut.
    Natomiast architekt odwiedzi Was najmniej po paru godzinach od aktualizacji i pozostanie z Wami mniej niż parę godzin, najmniej co parę godzin."

     
  • edytowano 06.03.2016
    hmmmm mniej informacji tzn. nic o architekcie nie pisac, a przynajmniej nie o czestotliwosci jego pojawiania sie :wink:
    poza tym jeszcze jedna wazna kwestia rzucila mi sie w oczy w tym ogloszeniu, ktore nijak ma sie do rzeczywistosci jak widac.... cyt.
    .... 
    Gra ma przede wszystkim bawić, cieszyć, nie frustrować ..... 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    club (PL1) powiedział(a):
    No gdzie ty tam znowu widzisz "tymczasowo"? Ja tam widzę wyraz "częściej". :grin:
    W drugim linku też wyraźnie Asia07 napisała, że będzie częściej, ale nie napisała jak długo potrwa ten okres "częstszego" pojawiania się architekta.

    Więc znając możliwości twórców gry, architekt częściej się pojawiał przez określony czas po aktualizacji - jak stwierdziłaś wcześniej - aby gracze się nie burzyli, że: "Dali nowe poziomy budynków, a architekta nie ma".
    Ech Club czytaj ze zrozumieniem,zle żes zrozumiał to co napisałam piszac cytuje;

    Tutaj nie ma najmniejszej wzmianki o tym,że architekt bedzie cześciej tylko tymczasowo,Wiec po jakiego pisac cos co nie ma najmniejszego pokrycia ze stanem rzeczywistym.


    miałam na mysłi,że w ogłoszeniu nie pisze,że czestsze wizyty architekta maja byc tylko i wyłacznie tymczasowo, może za malo zrozumiale napisałam,a jest o odpowiedz na Twoje pytanie cytuje:


    Witam,
    a gdzie szanowna Sylwio wyczytałaś, że twórcy gry OBIECALI częstsze pojawianie się architekta (i do tego na zawsze)?


    Wiec reansumujac skoro w oficjalnych ogłoszeniach nie pisze,że architekt cześciej bedzie bywał tylko przez jakiś czas,to logicznym jest,że przynajmniej ja jego czestszych wizyt spodziewałam sie raczej na stałe aniżeli tymczasowo.
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Pragnę przypomnieć ggs, że od dwóch tygodni czekamy na przybycie Architekta.
    Miło by było, gdyby zawitał na farmy ....



  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86

    YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    Pragnę przypomnieć ggs, że od dwóch tygodni czekamy na przybycie Architekta.
    Miło by było, gdyby zawitał na farmy ....



    Hmmm, na co komu martwy architekt? Chociaż... w sumie... zawsze można wrzucić do kompostownika...
  • Torian (PL1) powiedział(a):

    YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    Pragnę przypomnieć ggs, że od dwóch tygodni czekamy na przybycie Architekta.
    Miło by było, gdyby zawitał na farmy ....



    Hmmm, na co komu martwy architekt? Chociaż... w sumie... zawsze można wrzucić do kompostownika...
    Dzięki wielkie Torian za poprawienie humoru :D
    hahaha Dobre :)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Cześć Kochani!

    Gdzie ten Architekt? Nie ma i nie ma... Ale powiedzmy sobie szczerze, czym są dwa tygodnie wobec wieczności? ;) 

    A tak poważniej mówiąc, Steve też może mieć do załatwienia różne swoje prywatne sprawy. Może zachorował? Jedno jest pewne! 

    Skoro go "dawno" nie było, z pewnością jest gdzieś w pobliżu i niebawem Was odwiedzi! Wypatrujcie go w oddali ;) 

    Powodzenia w grze! 
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Czekam i czekam tak wolno płynie czas....
    Czy Bob przybędzie czy znów ominie nas .....
    Asia daj znać, gdzie trzeba, że czekamy z utęsknieniem na jego przybycie ;)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Może Bop teściowej podpadł.......,albo nieodprowadzał podatków za zloto pobierane od graczy......Tak poważnie wprowadzono dwa poziomy rozbudowy u architekta,jego wizyty zdaje sie miały być czestsze,fakt były..... do czasu.Teraz znowu dziadzio bedzie raz w miesiacu?(pytanie retoryczne)no to musze farme w spadku Komus przepisac.Jestem ciekawa co oznacza (niebawem)tydzien,dwa może miesiac,no pojecie tego slowa jest u mnie stanowczo zupełnie odmienne od tego które ma firma GGS.
  • Wydaje mi sie, ze jakby wprowadzono wiecej mozliwosci rozbudowy za zloto, to i Bob pojawialby sie czesciej ;)
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Nie Bob, a Steve. :wink:

  • Jejciu, mam nadzieje, ze dziadek sie nie obrazil, bo inaczej juz w ogole sie nie pojawi :) Sorkiii :blush: 
  • Jest Wasz jakże utęskniony i wyczekiwany architekt :P

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik