Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.02.2016 | Atak szarańczy i Monty w zimowym wydaniu!

148

Komentarz

  • Zuzana (PL1) powiedział(a):
    Ja rozumiem, że Lester nie pojawi się u wszystkich w tym samym czasie, ale przydałaby się informacja do kiedy mamy na niego czekać. Jutro minie tydzień od wprowadzenia tej aktualizacji, więc nasuwa się pytanie czy dotrze on jeszcze do tych graczy których jeszcze nie odwiedził.
    Nie wiem czy jest na co czekać. U mnie był , obsłużyłam 10 klientów z targu więc prosił o wydanie złota , zignorowałam go.Na drugi dzień jak się zalogowałam to go nie było przepadł i od tego czasu go niema. W sumie od wprowadzenia aktualizacji był u mnie 3 dni i tyle go widziałam.
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 01.03.2016
    Chodzi o sam fakt :)
    Nadal Lestera Brak :) 


    p.s.  a Bałwanki do kupienia mieli wszyscy ?:))) 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    candy90 (PL1) powiedział(a):

    p.s.  a Bałwanki do kupienia mieli wszyscy ?:))) 
    Chyba tak.... żałuję, że to w drugą stronę nie działa i nie było można odsprzedać swoich bałwanków za te super atrakcyjne obniżki cenowe :D bym była bogata :D
    ps. Zastanowił  mnie tylko w tych bałwankach fakt, że nie było informacji ile one dają zadowolenia ;)
  • Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Pewnie coś w tym jest , Ci co kupują są niedoceniani przez GGS - nie dostaja nic ciekawego !
    Dokładnie tak my kupujemy złoto i nic z tego nie mamy a ci co nie kupują to co chwilę jakaś super oferta wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :'(
    Temu właśnie mają służyć promocje, zachęcać tych co nie wydaja kasy na grę i tych co wydają ich mało do większych wydatków. Po co zachęcać tych co płacą skoro i tak wydają sporo kasy.

    Gdyby GGS zaczął dawać takie promocje graczom premium to nie musieliby tyle kasy na grę wydawać i GGS byłby na tym stratny więc czemu GGS miałby działać na swoją niekorzyść ??:)

    Gdyby większość wydających dużo kasy na grę nagle przestała płacić, to gwarantuje że oferty premium bardzo szybko by do was zawitały :) w końcu dla GGS liczy się tylko to jak wyciągnąć kasę od graczy, w tym są naprawdę dobrzy ;)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):

    p.s.  a Bałwanki do kupienia mieli wszyscy ?:))) 
    Chyba tak.... żałuję, że to w drugą stronę nie działa i nie było można odsprzedać swoich bałwanków za te super atrakcyjne obniżki cenowe :D bym była bogata :D
    ps. Zastanowił  mnie tylko w tych bałwankach fakt, że nie było informacji ile one dają zadowolenia ;)
    Za każdym razem gdy wyskakuje taka "super promocja" to jedna kwestia mnie zastanawia. Jak te bałwanki (i inne ściemy typu koniki za ceną z kosmosu, czy buźki z postaciami z gry) mogły by być ulubioną ofertą kogokolwiek? Ulubiony to zdaje się taki którego się lubi i to tak bardziej bardziej a nie tak "a idź stąd i nie wracaj". Przecież ceny są "nie teges " więc o lubieniu nie może być mowy... No chyba, że jest to ulubiona oferta ggsu na wydojenie graczy, wtedy nazewnictwo zaczyna być jasne.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):

    p.s.  a Bałwanki do kupienia mieli wszyscy ?:))) 
    Chyba tak.... żałuję, że to w drugą stronę nie działa i nie było można odsprzedać swoich bałwanków za te super atrakcyjne obniżki cenowe :D bym była bogata :D
    ps. Zastanowił  mnie tylko w tych bałwankach fakt, że nie było informacji ile one dają zadowolenia ;)
    Za każdym razem gdy wyskakuje taka "super promocja" to jedna kwestia mnie zastanawia. Jak te bałwanki (i inne ściemy typu koniki za ceną z kosmosu, czy buźki z postaciami z gry) mogły by być ulubioną ofertą kogokolwiek? Ulubiony to zdaje się taki którego się lubi i to tak bardziej bardziej a nie tak "a idź stąd i nie wracaj". Przecież ceny są "nie teges " więc o lubieniu nie może być mowy... No chyba, że jest to ulubiona oferta ggsu na wydojenie graczy, wtedy nazewnictwo zaczyna być jasne.
    Haha zgadzam się z tobą w 100 % nic dodać nic ująć  :D rozbawiło mnie to i w dobry humor wprowadziło dzięki Gloriana  :D
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 03.03.2016
    u mnie jak 2 tyg. nie kupie dostaje 50% pierwszy raz , 
    nastepnie co 3 dni jest jeszcze 50% - wsumie 4 razy 
    kolejne jest juz 100% co 3 dni i tak w koło macieju :))
    lepiej kupić wiekszą ilość i wstrzymać się na miesiąc z zakupem - wtedy dostaniem coś korzystnego
    testowałem dwa razy , schemat sie powtarza

    Do kolegi który nie korzystał z oferty Lester przybiegł już drugi raz.... a u mnie go brak 
    - śmiech na sali  

    Demona/
    Proszę korzystać z funkcji "edytuj post".

    Post edited by Demona on
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):

    p.s.  a Bałwanki do kupienia mieli wszyscy ?:))) 
    Chyba tak.... żałuję, że to w drugą stronę nie działa i nie było można odsprzedać swoich bałwanków za te super atrakcyjne obniżki cenowe :D bym była bogata :D
    ps. Zastanowił  mnie tylko w tych bałwankach fakt, że nie było informacji ile one dają zadowolenia ;)
    Za każdym razem gdy wyskakuje taka "super promocja" to jedna kwestia mnie zastanawia. Jak te bałwanki (i inne ściemy typu koniki za ceną z kosmosu, czy buźki z postaciami z gry) mogły by być ulubioną ofertą kogokolwiek? Ulubiony to zdaje się taki którego się lubi i to tak bardziej bardziej a nie tak "a idź stąd i nie wracaj". Przecież ceny są "nie teges " więc o lubieniu nie może być mowy... No chyba, że jest to ulubiona oferta ggsu na wydojenie graczy, wtedy nazewnictwo zaczyna być jasne.

    Hahaha Glorcia jak zawsze w formie :D
    Ogólnie te oferty są jedną wielką porażką, tak samo jak konie za 350 000 złota :D
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Dzięki Fav :) Patrząc co się dzieje w tej grze trudno stracić formę.

    Uwaga, uwaga! Lester wrócił! Ciekawe ile tym razem złota chce ode mnie wydusić. Poprzednio to było 65k, której to kwoty nie miałam, a zakupić nie mam zamiaru... Co będzie dziś?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Dzięki Fav :) Patrząc co się dzieje w tej grze trudno stracić formę.

    Uwaga, uwaga! Lester wrócił! Ciekawe ile tym razem złota chce ode mnie wydusić. Poprzednio to było 65k, której to kwoty nie miałam, a zakupić nie mam zamiaru... Co będzie dziś?
    Daj znać, ile sobie zażyczył, ciekawa jestem czy coś się zmniejszy ta suma do wydania, jeżeli poprzednio nic się nie wydało  ;)   Chociaż znając pazerność tej gry, to się może zwiększyć  :D
    Ode mnie chciał 14 tys, dla mnie to 3x za dużo.. więc czekam na jakieś realniejsze propozycje :smile: 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Dzięki Fav :) Patrząc co się dzieje w tej grze trudno stracić formę.

    Uwaga, uwaga! Lester wrócił! Ciekawe ile tym razem złota chce ode mnie wydusić. Poprzednio to było 65k, której to kwoty nie miałam, a zakupić nie mam zamiaru... Co będzie dziś?
    Daj znać, ile sobie zażyczył, ciekawa jestem czy coś się zmniejszy ta suma do wydania, jeżeli poprzednio nic się nie wydało  ;)   Chociaż znając pazerność tej gry, to się może zwiększyć  :D
    Ode mnie chciał 14 tys, dla mnie to 3x za dużo.. więc czekam na jakieś realniejsze propozycje :smile: 
    Gdyby chciał 14 tys to ok, bo naciułałam 15k ;D ale nie mam nawet mikroskopijnej ochoty na dokupienie choćby 1 sztuki... Oczywiście jak tylko sąsiedzi się pozłażą to dam znać co dalej.
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Jak miło że Lester robi 2 okrążenie ... musiałem go przegapić bo na pewno był !!:)) 
    pewnie był w nocy i przespałem  jak wszystkie super losowe oferty :)
  • u mnie tez go nie było jeszcze. może za rok albo dwa się doczłapie w końcu nie jest taki młody a musi mieć siłę jeszcze skakać.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    No to już wiem ;) oferta się nie zmieniła i tym razem tez chce wyłudzić 65 tysięcy... Nie napiszę co myślę o tym wydarzeniu... Nie będę się wyrażać... Czy jestem zaskoczona tym bezsensem? NIE! Czy spodziewałam się sensownego podejścia po ggsie? też NIE
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    No to już wiem ;) oferta się nie zmieniła i tym razem tez chce wyłudzić 65 tysięcy... Nie napiszę co myślę o tym wydarzeniu... Nie będę się wyrażać... Czy jestem zaskoczona tym bezsensem? NIE! Czy spodziewałam się sensownego podejścia po ggsie? też NIE
    A to niech tam sobie skacze nawet i do samego nieba ten złośnik ;) Nieczuła jestem  na jego wdzięki i jęki   ;)
    Może kwota , którą ode mnie chciał, nie jest jakaś kosmiczna, ale też nigdy nie kupiłam w tej grze jakiś ogromnych ilości złota i tego będę się trzymać :) Wolę zasilić konto w innej grze, nie tak pazernej i nachalnej ;)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    No to już wiem ;) oferta się nie zmieniła i tym razem tez chce wyłudzić 65 tysięcy... Nie napiszę co myślę o tym wydarzeniu... Nie będę się wyrażać... Czy jestem zaskoczona tym bezsensem? NIE! Czy spodziewałam się sensownego podejścia po ggsie? też NIE
    A to niech tam sobie skacze nawet i do samego nieba ten złośnik ;) Nieczuła jestem  na jego wdzięki i jęki   ;)
    Może kwota , którą ode mnie chciał, nie jest jakaś kosmiczna, ale też nigdy nie kupiłam w tej grze jakiś ogromnych ilości złota i tego będę się trzymać :) Wolę zasilić konto w innej grze, nie tak pazernej i nachalnej ;)
    Mam dokładnie takie samo podejście, nie ukrywam, że lubię od czasu do czasu zapłacić za coś co mi się podoba, ale w tej grze nie wydam już ani złotówki.
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Jaki w tym jest sens, wydania złota a potem jego zwrotu ,jeśli już to powinni dać tego złota więcej za to wykonanie zadania a nie tyle ile wydałam, ,nie mam zamiaru wydawać realnej kasy po to tylko żeby dostać tyle ile wydałam a później będą kwoty niebotyczne.  Skoro raz się skusił ktoś, to może i drugi raz też się skusi .Ja z pewnością nie
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Proponuje nowy konkurs - poszukiwanie zaginionego CM :))
    bo puki co 0 komentarza w sprawie sprzedawanie pkt. reputacji i odwiedzin Lestera
    - jak to jest ze jedni juz maja 2 raz a inni wogole 
    mówcie nam wprost bo żyjecie z naszych pieniędzy 
  • candy90 (PL1) powiedział(a):
    Proponuje nowy konkurs - poszukiwanie zaginionego CM :))
    bo puki co 0 komentarza w sprawie sprzedawanie pkt. reputacji i odwiedzin Lestera
    - jak to jest ze jedni juz maja 2 raz a inni wogole 
    mówcie nam wprost bo żyjecie z naszych pieniędzy 
    Tak długo jak gracze będą płacić GGS bezwarunkowo takie olewcze podejście będzie normą, bo po co cokolwiek robić skoro kasa się zgadza :) Gdyby gracze premium nagle przestali tyle wydawać na grę reakcja GGS byłaby natychmiastowa, bo końcu tu liczy się tylko kasa ;)
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    u siebie nie kupie na pewno przez długi okres , zresztą bez tych śmiesznych promocji staram się nie kupować :) 
    a na obrazki się kupi u tego u którego będzie plus 200% i można się bawić dalej :))
    no nic czekamy na Lestera bo chodzi przede wszystkim o sam fakt 
  • ja bym chciała wiedzieć jak to jest ze jedni maja lestera już drugi raz a u mnie go ani razu nie było. loguje się codziennie wiec go na pewno nie pszegapiłam

  • U mnie jak u Gloriany, był już 2 razy i oba razy chciał tyle samo, czyli 36 tyś. A już myślałam że po pierwszym razie zmądrzał i zechce troszkę mniej. No niestety z Lesterem jak z całą resztą, trzeba olać. Ale coraz częściej zastanawiam się czy w ogóle zaczynać jakiekolwiek nowości, bo to tylko człowiek ma nadzieję że coś ugra, a kończy się jak zwykle. Ciekawe czy doczekam kiedyś takiej chwili, że pojawi się jakiś nowy "Lester" tylko za dolary  :D  
    Obawiam się że chyba nie.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Witajcie Kochani!

    Lester nie zapowiada swoich wizyt, nie pojawia się w jednym czasie u wszystkich oraz nie wyklucza, że jednych odwiedzi częściej, do innych zajrzy być może innym razem, lub jeszcze przy innej okazji. Losowość w tym wydarzeniu jest bardzo duża. 

    Dla oszczędzenia sobie nerwów i stresu proponuję... nie starajcie się proszę zrozumieć zasady występowania tego wydarzenia, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem nie rozgryziecie tego, a ja nie mogę zdradzić częstotliwości pojawiania się eventu oraz tego, do kogo Lester zajrzy w odwiedziny wcześniej, a do kogo później, gdyż te kwestie są losowe. 


    Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu! 





  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 04.03.2016
    Na pewno jest to związane z częstotliwością zakupu złota , podobnie jak oferty 100 - 200% 

    BRAK MI SŁÓW ,

    p.s. nerwów byście nam oszczędzili jak byście wszystkich traktowali jednakowo 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Asia07 powiedział(a):
    Dla oszczędzenia sobie nerwów i stresu proponuję... nie starajcie się proszę zrozumieć zasady występowania tego wydarzenia, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem nie rozgryziecie tego, a ja nie mogę zdradzić częstotliwości pojawiania się eventu oraz tego, do kogo Lester zajrzy w odwiedziny wcześniej, a do kogo później, gdyż te kwestie są losowe.
    Możesz być Asiu pewna, że znając już bardzo dobrze wasz lekceważący stosunek do nas graczy, nie staram się absolutnie niczego w tej grze zrozumieć. Tylko nie wiedzieć czemu gdy pojawia się pojęcie losowy, losowość to występuje u mnie wręcz reakcja alergiczna... Ktoś ma pomysł jaka może być przyczyna tej reakcji na myśl o losowości rodem z ggsu?
  • Tak jak juz bylo wspomniane, losowosc zalezy pewnie od czestotliwosci zakupu zlota, bo jak nie wiadomo, o co chodzi.... nie logowalam sie ostatnio na farmie, wiec nie wiem jak czesto Lester u mnie byl. Zlapalam go raz, zaraz zawitalo do mnie 10 sasiadow no i "bagatela".... Lester poprosil o 180 tysi zlotka  :dizzy: nie wiem co bardziej mnie rozbawilo.... jego zadanie czy jego reakcja, jak go nie spelnilam :blush: 

  • Procne (PL1)Procne (PL1) PL1 Posty: 21
    Kiedyś czytałem, że najwięcej pieniędzy w takich grach nie wydają wcale ludzie bogaci, ale ludzie z małymi dochodami, którzy po prostu się uzależnili, ale do czegoś w grze doszli i teraz są w stanie wydawać sporą część swoich dochodów byle tylko utrzymać swoją wysoką pozycję w grze, zwłaszcza, że poza grą są na dnie... Taka odskocznia.

    Nie wiem ile w tym prawdy, ale jestem skłonny w to uwierzyć.

    Ale nie o tym chciałem... Czy na farmie wikingów nie powinny się pojawiać zadania dzienne? Pamiętam, że kilka miesięcy temu były, a teraz nie mam żadnych. 
  • edytowano 06.03.2016
    Czytanie czytaniem, a zycie zyciem. Troche ludzi w tej grze sie poznalo, wiec powiem Ci, ze bys sie zdziwil. Ale w sumie od zawsze bylam zdania, ze ani za nikogo nie zarabiam, ani za niego wydawac nie bede, wiec nie moj interes kto, po co i za ile.
    A tak w temacie Lestera juz nawet nie chodzi mi o to, ze zazadal jakiejs tam"chorej" kwoty, ale o sam fakt, ze ilosc zlota, o ktore prosi wykracza poza ilosc zlota, ktore posiadam. Po co to wiec nazywac czym innym, jak mozna po prostu nowym prime, skoro zasady sa takie samo - Ty kup tyle, a ja Ci to podwoje. 


  • Bu-bu (PL1)Bu-bu (PL1) PL1 Posty: 15
    A ja  nie mam w ogóle eventu Sami swoi,  inni maja go już drugi raz a na mojej farmie oczywiście wcale, podobnie jak z kinem i filmami, których również wcale nie mam:(((  Skoro tak mnie traktują i jestem gorsza od innych graczy, to chyba musze olać tą grę :(
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Bu-bu (PL1) powiedział(a):
    A ja  nie mam w ogóle eventu Sami swoi,  inni maja go już drugi raz a na mojej farmie oczywiście wcale, podobnie jak z kinem i filmami, których również wcale nie mam:(((  Skoro tak mnie traktują i jestem gorsza od innych graczy, to chyba musze olać tą grę :(
    U mnie też Lestera brak no cóż może tez jestem gorsza 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik