Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.03.2016 | Nowe poziomy koni... i nie tylko!

Drodzy Farmerzy i urocze Farmerki! 

Nowy miesiąc rozpoczynamy nową aktualizacją. Zapraszam do Oficjalnych Ogłoszeń, w celu zapoznania się ze szczegółami zmian! 



Pozdrawiam 
«13

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Myślę, że te osoby, których jeszcze sławetna losowość nie odstraszyła skutecznie od koni, ucieszą się z zapowiedzianej aktualizacji. Mnie jednak w tej grupie nie ma, ponieważ częste przegrane z dużo niższymi poziomami bardzo ale to bardzo obrzydziły mi stadninę. Mimo to oceniam tę aktualizację pozytywnie, gdyż dla tych co się nadal w stadninę bawią będzie ona czymś stymulującym.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 29.02.2016
    Brzmi ciekawie ale po co ulepszać konie i rozbudowywać stadninę jak podków jest tak mało że niema czym jednego trenować.
    Po hodowli 10 poziomów idzie szybciej i znowu trening stoi, bo nawet 4000 podków nie pozwalają na przeskoczenie do kolejnego poziomu albo dawajcie więcej podków za towary na statku albo zmniejszcie ilość podków potrzebnych na trening, bo tych kilku graczy którzy za złoto kupiły wypasione koniki i wskoczyły do ligi diamentowej i się nudzą robić zmiany, gdy pozostali maja problem z utrzymaniem się w lidze platynowej
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    edytowano 29.02.2016
    O ile przepaść konikowa była możliwa do zniwelowania przez nowych graczy w stosunku do tych grających dłużej to teraz będzie to praktycznie niewykonalne. Mam 1 konika na 100 poziomie drugiego dobijam pomału do 100 i z nimi mam jakieś szanse w starciu z czołówką, sytuacja zmieni się diametralnie już w kolejnej edycji turnieju. Szkoda. Myślę, że znacznie więcej osób ma ukończony garaż (to on mógłby mieć kolejne poziomy) niż 3 wymaxowane konie z super statystykami. 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Nowe poziomy koni, nowe poziomy stajni .. a dlaczego nie dodano nowych poziomów obiektów treningowych?

    Zastanawiam mnie także Transporter Konkursowy - niby w jego opisie jest pokazanych 7 poziomów, a  rozbudowa jest niedostępna - kiedy to w końcu ruszy??

    Cieszy mnie optymalizacja gry, mam nadzieję, że po jutrzejszym dniu nasze komputery trochę odetchną :)
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Zaangażowaniem w wyspy i dobrym krzyżowaniem, można wyhodować dobre konie bez użycia złota i od czasu do czasu zaglądnąć do diamentowej ligi. Obawiam się jednak, że teraz będzie to zgoła niemożliwe.
    O przegrywaniu 6-7 razy pod rząd mając za każdym razem 70-75% szans na wygraną nie wspomnę.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 29.02.2016
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Czyli sprawa zmian z konikami jest znana. Ale jedno mnie dziwi. W mini zapowiedzi na farmie był narysowany konik na tle pola z jakąś nową rośliną (może koniczyną). 
    Te rośliny to lucerna i brukiew - będziemy je zbierać w misjach (najbliższą okazją będzie nowa odsłona MS). Tylko pytanie się nasuwa, na co będą przerabiane, bo o tym jeszcze nikt nie wspomniał.
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):

    Zastanawiam mnie także Transporter Konkursowy - niby w jego opisie jest pokazanych 7 poziomów, a  rozbudowa jest niedostępna - kiedy to w końcu ruszy??
    7 poziomów transportera jest wtedy, kiedy powiększy się bak z paliwem za złoto (ten największy).
    I co sezon koni trzeba na nowo powiększać bak.
    Niestety, tak twórcy to ustawili i Asia07 zapowiedziała, że zmian tego faktu nie będzie.
    Co mnie też nie cieszy, bo przecież nie ma nigdzie napisane, że transporter konkursowy, to typowa opcja premium.

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 29.02.2016
    club (PL1) powiedział(a):
    .
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):

    Zastanawiam mnie także Transporter Konkursowy - niby w jego opisie jest pokazanych 7 poziomów, a  rozbudowa jest niedostępna - kiedy to w końcu ruszy??
    7 poziomów transportera jest wtedy, kiedy powiększy się bak z paliwem za złoto (ten największy).
    I co sezon koni trzeba na nowo powiększać bak.
    Niestety, tak twórcy to ustawili i Asia07 zapowiedziała, że zmian tego faktu nie będzie.
    Co mnie też nie cieszy, bo przecież nie ma nigdzie napisane, że transporter konkursowy, to typowa opcja premium.

    oki dzięki za info, ale mnie to zastanowiło, bo nigdy nie widziałam takiego rozbudowanego transportera u żadnego gracza, chyba , że na serwerze na którym gram nikt nie kupuje baków za złoto  :p
    Ale to by mogła być jakaś informacja w opisie, że to dotyczy paliwa za złoto, a nie jest tylko info "jeszcze niedostępne" :smiley:  Jak ktoś nie kupuje paliwa to skąd ma to wiedzieć :wink: 


  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    club (PL1) powiedział(a):
    7 poziomów transportera jest wtedy, kiedy powiększy się bak z paliwem za złoto (ten największy).
    I co sezon koni trzeba na nowo powiększać bak.
    Niestety, tak twórcy to ustawili i Asia07 zapowiedziała, że zmian tego faktu nie będzie.
    Co mnie też nie cieszy, bo przecież nie ma nigdzie napisane, że transporter konkursowy, to typowa opcja premium.


    Witaj,

    Niestety nie do końca masz rację. Po powiększeniu baku paliwa za złoto, transporter ulepsza się o jeden poziom, czyli do 2. Efekt utrzymuje się tylko podczas otwartego sezonu konnego. Pozostałe poziomy transportera nie są jeszcze dostępne.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Yattmur powiedział(a):

    Witaj,

    Niestety nie do końca masz rację. Po powiększeniu baku paliwa za złoto, transporter ulepsza się o jeden poziom, czyli do 2. Efekt utrzymuje się tylko podczas otwartego sezonu konnego. Pozostałe poziomy transportera nie są jeszcze dostępne.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
    A to mnie zaskoczyłeś, bo z opisu Asi w którymś z tematów dotyczącego sezonu koni, wynikało, że transporter ulepsza się na maksa powiększając bak kilkukrotnie za złoto. :neutral:
    A teraz po podwyższeniu poziomów i koni i stajni, nie ma słowa o możliwości dalszego ulepszania transportera, czy nawet torów treningowych. :confused:
    Dziwne podejście twórców...
  • a co daje ulepszanie transportera?
  • a możecie ulepszac transporter bo Ja nie mam takiej możliwości pisze że od 16 poziomu,nie bardzo to rozumiem
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 01.03.2016
    Piękny nagłówek nowej zapowiedzi o uczciwości mówią Ci co zachęcają ludzi do kupowania gotowych PR a nie zdobywaniu ich w misjach :))) normalnie żenuła :) hahahah


    P.S.  czekamy na uczciewe MS , bez wzmocnien i gotowych pkt. reputacji !
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    Uczciwość uczciwości nierówna:). 
  • no i po co mi możliwość hodowania konia do poziomu 200, kiedy nie mam podków, żeby dojść choćby do 100?
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Piękny nagłówek nowej zapowiedzi o uczciwości mówią Ci co zachęcają ludzi do kupowania gotowych PR a nie zdobywaniu ich w misjach :))) normalnie żenuła :) hahahah


    P.S.  czekamy na uczciewe MS , bez wzmocnien i gotowych pkt. reputacji !

    Proz (PL1) powiedział(a):
    Uczciwość uczciwości nierówna:). 
    Hihihi widzę, że nie tylko mnie zaskoczył ten jakże znamienny nagłówek... U mnie w sojuszu zastanawiamy się czy mamy to skwitować śmiechem czy tez zapłakać nad kolejną próbą wciśnięcia nam kitu.
  • candy90 (PL1) powiedział(a):
    Piękny nagłówek nowej zapowiedzi o uczciwości mówią Ci co zachęcają ludzi do kupowania gotowych PR a nie zdobywaniu ich w misjach :))) normalnie żenuła :) hahahah


    P.S.  czekamy na uczciewe MS , bez wzmocnien i gotowych pkt. reputacji !
    Złoto każdemu kupić jest wolno i wykorzystać tak jak chce :) Ale puki niskie poziomy graczy,powiedzmy 70-
    byli wrzucani do misji w których non stop przerabiano ich na mielonkę, to trudno ich było wciągnąć w zakup złota z przeznaczeniem na misje .....
    Komuś marzy się wycofanie złota z misji ??? wprost przeciwnie , teraz będzie go jeszcze więcej :p
     

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 01.03.2016
    Oprócz zapowiedzi, że "w Big Farm - liczy się przede wszystkim uczciwa rywalizacja"  :D(  to już Karol z Familiady ma lepsze suchary :smiley:  )
    rozbawił mnie  także czas budowy stadniny , ostatni poziom to raptem 6 dni :smiley:  
    Coraz zabawniejsza ta gra się robi, nie ma co  :p

    Optymalizacja jakości rozgrywki
    Opracowaliśmy na nowo część interfejsu Użytkownika, mając nadzieję, że przyczyni się to do szybszego i bardziej płynnego wczytywania gry, w szczególności dla Użytkowników starszych modeli PC.  Poprawa powinna być szczególnie odczuwalna w przypadku wyłączenia animacji gry. Dzięki temu, większa ilość Graczy powinna cieszyć się z płynnego przebiegu rozgrywki. 

    Niestety jestem w tej chwili na starszym kompie, gram bez animacji, przy najgorszej jakości grafice - podlewanie drzew innych sojuszników to nadal katorga, dosyć długo ładuje ekran z grą przechodząc na farmę innego gracza.

    Nie zauważyłam także, aby spadło zużycie pamięci RAM, w porównaniu do "przed aktualizacją".

    Jak dla mnie optymalizacja nie przyniosła odczuwalnego rezultatu  :|

    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    W Mistrzostwach Sojuszy rywalizacja nigdy nie była uczciwa.
    Czyżby GGS zamierzał się wycofać ze złotych dopalaczy?
  • Pyzka23 (PL1)Pyzka23 (PL1) PL1 Posty: 44
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Najbardziej się cieszę z usunięcia tego zimowego tła na farmie - moje oczy chyba az przyzwyczaić się nie będą mogły do takiego pięknego tła :D
    popieram, jakoś mi się od razu chętniej patrzy na otoczenie farmy xD
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Dziękuje GGS za wspólna gre , po takim czymś nie mam juz ochoty grać 
    gg.jpg 107.1K
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 01.03.2016
    W ramach tej uczciwej rywalizacji kilka godzin przed końcem mistrzostw wyskoczyła u mnie możliwość kupienia PR. Brawo GGS oby tak dalej  ;)

    Edit: Ostatnia oferta najciekawsza. Przecena z 29900 na... 29900 :)
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 01.03.2016
    Tak wygląda u mnie i zapewne tak wygląda u wielu graczy oferta kupna Punktów Reputacji:



    Oferta 3000 PR była do wzięcia za 90 szt. złota (przecena ze 179) - prawda, skorzystałem, bo faktycznie okazja jak nigdy, ale jak zareagują inni gracze? Czy wykupią pozostałe oferty?
    W ten sposób rywalizacja w Mistrzostwach Sojuszowych mija się z celem.

    Pozdrawiam
    club
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 01.03.2016
    Czy w nieuczciwości można być jeszcze bardziej nieuczciwym?
    GGS pokazał kwintesencje nieuczciwości.
    Nie dość, że dał taką ofertę (koń jaki jest każdy widzi) to tylko niektórym graczom. <szok>
    Nieuczciwość do kwadratu.

    Edit: Nieuczciwość do sześcianu czyli zróżnicowanie ofert.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 01.03.2016
    Ja jestem zdziwiony ofertą, jaką dostał @candy90, bo myślałem, że wszyscy dostali jednakową i już byłem pewny, że zacznie się szał zakupów PR i na 3 godziny przed końcem MS, ranking padnie na łeb, na szyję... :confused:
    Ale widzę, że "niekorzystną" ofertę otrzymują tylko gracze, którzy częściej kupują walutę premium.


  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 01.03.2016
    To jest robienie z ludzi idiotów , kpina jawna , 
    GGS sie z nas teraz śmieje i czeka kto pierwszy kupi 
    jak dla mnie granica dobrego smaku została przekroczona i to w sposób znaczący 
    nazwanie GGS - Dzi... to lekkie określenie patrzac na to co nam funduje po 6 dniach pracy na swoich farmach 
    Post edited by candy90 (PL1) on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 01.03.2016

    A to moja "Ulubiona Oferta" 
    Takie oferty powodują u mnie tylko jedno -  na złość  GGS - nie zamierzam z nich korzystać  :p

  • candy90 (PL1) powiedział(a):
    Dziękuje GGS za wspólna gre , po takim czymś nie mam juz ochoty grać 
    Wybaczcie, ale dziś mi nieco gały szwankowały, więc ja naprawdę nie mam w zamiarze zadać głupiego pytania, tylko się upewnić. Czy tam w ofercie za 2 mln PR była przecena ze 119 600 złota na 179 000 ??? :open_mouth:
    Ja chyba zaczynam być zbyt tępa, aby skumać politykę GGS i ich słynny balans gry ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik