Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

11.12.2014 | Chów koni i dalsze niespodzianki

1810»

Komentarz

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.09.2015
    Kasik zwycięstwo :)
    Wyobraź sobie, że wczoraj w nocy przypadkiem wyseksiłam konia z dwójką :D
    Co najlepsze, to nawet se przypadkiem screena walnęłam, bo pomyślałam, pewnie i tak nie wyjdzie, ale taka piękna z nich para, więc trzasnę sobie fotkę na pamiątkę ;) hahaha
    Nacisnęłam przycisk "przyjemność" czy jakoś takoś mu tam i mówię Ci, jaki czad. W pierwszej chwili się nawet nie zorientowałam, że wyszło, ale wyskoczyło mi nagle jako zaliczone to boczne zadanie z paska z licencją... No ja pierdzielę, ale się wystraszyłam ;) hahaha
    Tak to jest jak się seksi na śpiocha :p
    A oto efekty :D I jaki pikny kolorek mi się machnął :) hahaha


    kon-z-dwojka-1.jpg

    Jakby kto pytał, to mój nowy harpagan torów wyścigowych nazywa się tak jak zawsze... czyli VENDETTA... Więc uważajcie, bo jak mi kto z Was skopie doopsko, to zemsta będzie słodka ;)
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 01.09.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Kasik zwycięstwo :)
    Wyobraź sobie, że wczoraj w nocy przypadkiem wyseksiłam konia z dwójką :D
    Co najlepsze, to nawet se przypadkiem screena walnęłam, bo pomyślałam, pewnie i tak nie wyjdzie, ale taka piękna z nich para, więc trzasnę sobie fotkę na pamiątkę ;) hahaha
    Nacisnęłam przycisk "przyjemność" czy jakoś takoś mu tam i mówię Ci, jaki czad. W pierwszej chwili się nawet nie zorientowałam, że wyszło, ale wyskoczyło mi nagle jako zaliczone to boczne zadanie z paska z licencją... No ja pierdzielę, ale się wystraszyłam ;) hahaha
    Tak to jest jak się seksi na śpiocha :p
    A oto efekty :D I jaki pikny kolorek mi się machnął :) hahaha


    kon-z-dwojka-1.jpg

    Jakby kto pytał, to mój nowy harpagan torów wyścigowych nazywa się tak jak zawsze... czyli VENDETTA... Więc uważajcie, bo jak mi kto z Was skopie doopsko, to zemsta będzie słodka ;)



    Gratuluję i bardzo, bardzo się cieszę :):)
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 01.09.2015
    Z tego co pamiętam, to z Vendettą w młodszym wcieleniu miałem do czynienia ze dwa albo trzy razy :) Ale będę uważał :P
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 01.09.2015
    Pasigroch napisał użytkownik: »
    Z tego co pamiętam, to z Vendettą w młodszym wcieleniu miałem do czynienia ze dwa albo trzy razy :) Ale będę uważał :P

    Ale kto był na górze? Ty czy Ja :confused:
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 01.09.2015
    A ja się muszę poskarżyć na Groszka, Psociu bo on mi robi tak jak Ty... chciał mojej Gudrun krzywdę zrobić. No ale się dziewczyna nie dała.
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 01.09.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    A ja się muszę poskarżyć na Groszka, Psociu bo on mi robi tak jak Ty... chciał mojej Gudrun krzywdę zrobić. No ale się dziewczyna nie dała.

    Pretensje do Godzilli. Ona dzika jest :P
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Ale kto był na górze? Ty czy Ja :confused:

    Hm... :D
  • Amelia Matylda (PL1)Amelia Matylda (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 28.02.2016
    Asia07 powiedział(a):
    Drodzy Gracze,

    szykują się napraaaaawdę duże zmiany w grze. Jeśli jesteście zainteresowani tym, co Was czeka już w najbliższym czasie, zapraszam do zapoznania się ze "ścianą tekstu", którą znajdziecie - jak zwykle - w Oficjalnych Ogłoszeniach.

    Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnej lektury oraz zachęcam do dyskusji na temat nowości.
    <znalazłam>

    edit // Przepraszam za zamieszanie i zwrócenie mi uwagi ale to forum sprawia mi trochę trudności , wkleiłam post powyżej konika ... poprawiłam się :smiley: 

    Marzenciam powiedział(a):
    Ja bym chciała aby w ramach świątecznej niespodzianki na naszych farmach zaczął padać śnieg i leciutko przyprószył pola, budynki... ech można pomarzyć








    Post edited by Amelia Matylda (PL1) on
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 28.02.2016
    Marzenciam powiedział(a):
    Ja bym chciała aby w ramach świątecznej niespodzianki na naszych farmach zaczął padać śnieg i leciutko przyprószył pola, budynki... ech można pomarzyć


    Możesz już koniu wracać do stajni
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    Marzenciam powiedział(a):
    Ja bym chciała aby w ramach świątecznej niespodzianki na naszych farmach zaczął padać śnieg i leciutko przyprószył pola, budynki... ech można pomarzyć


    Wracaj do stajni ogierze - piękny uciekinierze!
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Widzę club że skorzystałeś z błędu Amelia Matylda .... zamiast wytłumaczyć jak ma to zrobić wkleiłeś jak to ty byś znalazł ... wystarczyło na forum siedzieć prawda.
  • No cóż Club  bardzo dżentelmeńskie zachowanie w stosunku do mojej koleżanki Ameli Matyldy
    mam nadzieję, że co najmniej jest Ci teraz głupio
    a Moderatorów proszę o sprawiedliwą ocenę sytuacji


  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 29.02.2016
    TheCrow1975 (PL1) powiedział(a):
    Widzę club że skorzystałeś z błędu Amelia Matylda .... zamiast wytłumaczyć jak ma to zrobić wkleiłeś jak to ty byś znalazł ... wystarczyło na forum siedzieć prawda.

    Promyczek (PL1) powiedział(a):
    No cóż Club  bardzo dżentelmeńskie zachowanie w stosunku do mojej koleżanki Ameli Matyldy
    mam nadzieję, że co najmniej jest Ci teraz głupio
    a Moderatorów proszę o sprawiedliwą ocenę sytuacji


    Zaraz, zaraz, chwila moment...
    To, że miała problem z cytowaniem postów na forum lub tego, że jeszcze nie potrafi go ogarnąć to jestem "niedżentelmeński", bo jej nie wytłumaczyłem, jak ma to zrobić i ma mi być z tego powodu głupio?
    Powiedzcie, że jaja sobie robicie?!
    Skąd w ogóle mogłem o tym wiedzieć, jak ona zacytowała zupełnie inny post, niż ten z koniem?
    I skąd mogłem wiedzieć, cytując post z koniem, że ona już go znalazła? Jasnowidzem nie jestem.
    Zresztą wy też macie problem z czytaniem forum, bo wystarczy sprawdzić, kiedy edytowała post, a kiedy ja go wstawiłem.

    Macie problem jakiś? To uderzajcie do moderatora. :wink:

    Pozdrawiam
    club


  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 29.02.2016
    Nie bądź taki chojrak bo dobrze widziałeś co napisała <znalazłam> , a że wkleiła post z nad konia to żeś to wykorzystał i po 3 minutach po niej wkleiłeś swój widząc że popełniła błąd i nie rżnij wariata i nie rób z siebie głupszego niż jesteś ....

    editt // Problem masz ty człowieczku z czytaniem , sprawdź kiedy go napisała i co ... edytować go może i sto razy jeśli uważa że tak trzeba ale godzina wpisu zostanie ta sama ...

  • Club wykorzystałeś okazję i nie będę z Tobą dyskutowała kto ma rację a kto nie.  W swojej wcześniejszej wypowiedzi poprosiłam Moderatorów o sprawiedliwą ocenę sytuacji.

    Jeżeli uważasz, że Amelia Matylda zacytowała post CM Asi dla zabawy i oznaczyła go  wpisem    <znalazłam>
    i nie musisz być jasnowidzem wystarczy, że nauczysz się czytać

    Cały nasz sojusz oburzony jest Twoja postawą


  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 29.02.2016
    Promyczek (PL1) powiedział(a):

    Cały nasz sojusz oburzony jest Twoja postawą


    Naprawdę?
    Jest mi bardzo przykro z tego powodu. :joy:
    Ona dzieckiem chyba nie jest, żeby jej tłumaczyć jak dziecku? Zresztą pomóc można, ale jeśli ktoś o to poprosi.
    Poprosiła? Nie, więc nie widzę powodu do pomocy.

    Powtórzę jeszcze raz - macie jakiś problem? Napiszcie do moderatora.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    club (PL1) powiedział(a):
    Promyczek (PL1) powiedział(a):

    Cały nasz sojusz oburzony jest Twoja postawą


    Naprawdę?
    Jest mi bardzo przykro z tego powodu. :joy:
    Ona dzieckiem chyba nie jest, żeby jej tłumaczyć jak dziecku? Zresztą pomóc można, ale jeśli ktoś o to poprosi.
    Poprosiła? Nie, więc nie widzę powodu do pomocy.

    Powtórzę jeszcze raz - macie jakiś problem? Napiszcie do moderatora.
    Club, cokolwiek by się nie stało, nie trzeba zachowywać się arogancko i w ten sposób o kimś pisać na forum. Proszę o zmianę tonu!

    Pozdrawiam
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 29.02.2016
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2869549/#Comment_2869549
    Dziękuję, nie mam pytań i temat uważam za zakończony.

    Pozdrawiam
    club

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik