Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.09.2015 | Aktualizacja Big Farm: Czas na film!

1911»

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Odłogiem Sylwio, odłogiem... :wink:

    Witam farmerki i farmerów w 2016 roku :sunglasses:
    U mnie filmiki pojawiły się ostatnim razem, coś koło ostatniego tygodnia listopada (rano ok. godziny 9) i od tego momentu cisza.

    Pozdrawiam
    club
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    club (PL1) powiedział(a):
    Odłogiem Sylwio, odłogiem... :wink:

    Witam farmerki i farmerów w 2016 roku :sunglasses:
    U mnie filmiki pojawiły się ostatnim razem, coś koło ostatniego tygodnia listopada (rano ok. godziny 9) i od tego momentu cisza.

    Pozdrawiam
    club
    Witam serdecznie, 

    ilość filmików jest ograniczona ilością partnerów w danym kraju. W Polsce nie mamy ich jeszcze zbyt wielu, więc pula filmików jest ograniczona i nie u każdego Gracza wystąpi każdego dnia. 


    Pozdrawiam 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 05.01.2016
    Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

    ilość filmików jest ograniczona ilością partnerów w danym kraju. W Polsce nie mamy ich jeszcze zbyt wielu, więc pula filmików jest ograniczona i nie u każdego Gracza wystąpi każdego dnia. 


    Pozdrawiam 
    Witaj,
    a dlaczego nie zostaliśmy o tym poinformowani znacznie wcześniej?
    Nie byłoby wtedy mnóstwa pytań od graczy, dlaczego nie ma filmików i nie ma.
    I naprawdę tak trudno o reklamodawców w Polsce, którzy by chcieli się wypromować wśród prawie 50 tyś graczy na polskim serwerze (potencjalnych kupców usług, produktów, czy innych wartości)?

    A może cena ich odstrasza?

    Pozdrawiam
    club
    Post edited by club (PL1) on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Smiem stwierdzic,ze niektorzy nawet od miesiecy,pisze o swoim przypadku u mnie reklamy byly dobrych kilka miesiecy temu w dodatku z bledami i i tak sie nie dalo ich obejrzec  ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 05.01.2016
    A na moim serwerze filmów nie będzie wcale, co za tym idzie nie mamy tego obiektu z kinem... Ale kopalnię i tak przesunęli.. moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie... Mamy teraz pusty placek obok targu, nawet śnieg go ominął :grimace:   a kopalnia się pałęta obok farmy - zbyt blisko płotu wg mnie.  :/  :/  :/
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Wcześniejszy brak filmików u części Graczy miał inne podłoże niż obecnie. Ze względów testowych, funkcja nie była aktywna dla wszystkich Graczy naszego serwera (nie mówię tu o stronach partnerskich, gdzie funkcja nie obowiązuje w ogóle). Obecnie filmy są możliwe technicznie dla wszystkich Graczy głównego serwera gry, jednak ich ilość jest limitowana przez liczbę partnerów w Polsce. 

    Pozdrawiam 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Asia07 powiedział(a):
    Wcześniejszy brak filmików u części Graczy miał inne podłoże niż obecnie. Ze względów testowych, funkcja nie była aktywna dla wszystkich Graczy naszego serwera (nie mówię tu o stronach partnerskich, gdzie funkcja nie obowiązuje w ogóle). Obecnie filmy są możliwe technicznie dla wszystkich Graczy głównego serwera gry, jednak ich ilość jest limitowana przez liczbę partnerów w Polsce. 

    Pozdrawiam 
    Wypadało by teraz zadać pytanie w jaki sposób przydzielane są filmiki poszczególnym graczom. Wychodzi na to, że po raz kolejny o czymś nie zostaliśmy celowo poinformowani. Jak to możliwe, że ktoś ma filmy każdego dnia a ktoś inny nie ma ich wcale? Jakieś kryterium doboru musi przecież istnieć. prawda?
  • To mnie proszę zaliczyć do grupy bez filmików. Odstępuję zaszczyt podziwiania tej kinematografii innym :)
  • Raz na ruski rok ;) czytajcie rzadko... dostaję filmiki w nocy, po północy. Dlaczego akurat o tej porze, a o innych nie? Nie mam bladego, a nawet jasnego pojęcia. Natomiast nowy budynek kina nic a nic mi się nie podoba. Myślałam, że gdy kino będzie aktywne będą się w koło niego działy jakieś cuda... Zwierzaki sobie w koło pobiegają, z dachu będą puszczane sztuczne ognie itd. itp. Tym czasem tylko trochę migota i tyle !
    Wolałam starą grafikę, kiedy zwierzaki zasiadały przed ekranem, konik stał za kanapą...
    Poza tym nowe umiejscowienie kopalni również mi się nie podoba. Wygląda tam nieciekawie i stoi zbyt blisko płotu.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ja wiem czemu tak pózno albo wcześnie rano puszczaja,właściciel wykupił pakiet nocny od 24-06 rano. Płaci mniejszy podatek za wynajmem ziemi na ktorej kino stoii,a malo ich też pewno dlatego,system podatkowy jest bezlitosny i właścieciela na wiecej nie stac kto wie może wkrotce całkiem zbankrutuje a kino pójdzie pod młotek.A kopalnia przy tym płocie,,,,,,,,,,wizualnie wyglada niezbyt ciekawie. 
  • u mnie tez nie ma filmów, tzn są co kilka dni ale jak klikam czarny ekran więc błąd za błędem, próbowałam na różnych przeglądarkach i nic

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik