Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.02.2016 | Atak szarańczy i Monty w zimowym wydaniu!

Drodzy Gracze, 

w Oficjalnych Ogłoszeniach czeka już na Was zapowiedź najnowszej aktualizacji. Zapoznajcie się ze szczegółami zmian: o TUTAJ. ;)


Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 
«138

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 22.02.2016
    Poprawki błędów
    - Nagrody za aktywność podczas wydarzenia Chińskiego Nowego Roku mogły zawierać błędy, których również już nie będzie w grze.

    Serio? dziś się kończy event Chiński Nowy Rok a jutro zostaną wyeliminowane błędy z nim związane??? Wtf? 

    Ps. czy błąd w nagrodach dziennych dotyczy tego, iż nie było w nich ozdoby "Drzewo Lampionów", a zamiast niej była  2x "Świetlista Pogoda"  i w ramach naprawy tego błędu, Ci którzy zdobyli wszystkie nagrody tego dnia , otrzymają "Drzewo Lampionów"??? 

    Co do ataku szarańczy.. heh no zobaczymy, ale jak ilości złota do wydania będą takie ogromne jak w większości Prime Day , to to będzie chyba raczej event dla Graczy Premium  :p

    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    A ja mam atak szarańczy już dzisiaj: pojawiła się informacja, że mam do obejrzenia film i jak na niego kliknąłem to ekran przyciemniał  i znieruchomiał. Po przelogowaniu wszystko wróciło do normy, ale filmu do wyświetlenia już nie ma. Dziękuję, bo już przysypiałem przy tej grze.
  • makao (PL1) powiedział(a):
    A ja mam atak szarańczy już dzisiaj: pojawiła się informacja, że mam do obejrzenia film i jak na niego kliknąłem to ekran przyciemniał  i znieruchomiał. Po przelogowaniu wszystko wróciło do normy, ale filmu do wyświetlenia już nie ma. Dziękuję, bo już przysypiałem przy tej grze.
    też tak miałam. czarny ekran i zero filmiku. nagrody tez odebrać nie można było.
  • szonn (PL1)szonn (PL1) PL1 Posty: 151
    A te złoto  da Lester czy mam wydać swoje złoto tak ciężko uzbierane.
  • Myślę, że w zamyśle twórców gry jest wydanie złota, które kupimy w czasie trwanie eventu za realną gotówkę.
  • :p;)  Mozna odrazu zmienic nazwe na zawody w wydawaniu złota.

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    magdalenka1978 (PL1) powiedział(a):

    :p;)  Mozna odrazu zmienic nazwe na zawody w wydawaniu złota.

    To nie będą zawody w wydawaniu złota, bo to będzie indywidualne zadanie dla każdego gracza, które NIE ROZPOCZNIE się jednocześnie u wszystkich.
    Każdy gracz będzie miał inną sumę towarów do przekazania Lesterowi.

  • Też mi ta paskuda skakała i zwróciła moją uwagę. Jak na razie mam tylko obsłużyć 10 klientów. o ile rano miałam tłumy tak teraz jak na złość tylko jeden na horyzoncie więc pewnie trochę to potrwa. A co do wydawania złota poczekamy zobaczymy. jednak też mam te obawy, że sumka do wydania będzie dość spora i ktoś kto kupi okazjonalnie złoto obejdzie się smakiem. Chociaż opcja ile wydasz tyle zwrócą brzmi kusząco.... 
  •  Drogi panie Club czatac potrafie,dzieckiem nie jestem ;) nie trzeba mi tego tlumaczyc!nie zrozumiales widocznie mojego malego sarkazmu ..no coz bywa ;)

    pozdrawiam

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.02.2016
    - Spełniając życzenia jego klienteli odblokujecie ostatnie zadanie. 
    - Na zakończenie czeka na Was interesująca oferta Lestera: Wydajcie w przeciągu 24 godzin złoto (określoną w zadaniu ilość) i otrzymajcie to złoto z powrotem na drugi dzień! Dzięki temu możecie zyskać całe mnóstwo dodatków premium za darmo. 

    Czy to ostatnie zadanie pojawi się w terminie późniejszym?. Obsłużyłam 10 Klientów, dostałam za to od Lestera 25 tys $ i Lester sobie poszedł z Farmy?  :p

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.02.2016
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    club (PL1) powiedział(a):
    magdalenka1978 (PL1) powiedział(a):

    :p;)  Mozna odrazu zmienic nazwe na zawody w wydawaniu złota.

    To nie będą zawody w wydawaniu złota, bo to będzie indywidualne zadanie dla każdego gracza, które NIE ROZPOCZNIE się jednocześnie u wszystkich.
    Każdy gracz będzie miał inną sumę towarów do przekazania Lesterowi.

    Raczej nie do końca jest tak jak mówisz ,nasz sojusz szarańcza zaatakowała jednocześnie ,wszyscy już mamy , zadania jak na razie są takie same dla wszystkich .
    Wszyscy jednak ich nie mają, na głównym serwerze może tak , ale na nk.pl wkurzonego Lestera jeszcze nikt nie widział , a aktualizacja była rano :grimace: 
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 23.02.2016
    Arrin (PL1) powiedział(a):
    Też mi ta paskuda skakała i zwróciła moją uwagę. Jak na razie mam tylko obsłużyć 10 klientów. o ile rano miałam tłumy tak teraz jak na złość tylko jeden na horyzoncie więc pewnie trochę to potrwa. A co do wydawania złota poczekamy zobaczymy. jednak też mam te obawy, że sumka do wydania będzie dość spora i ktoś kto kupi okazjonalnie złoto obejdzie się smakiem. Chociaż opcja ile wydasz tyle zwrócą brzmi kusząco.... 
    Ja tym zwrotem złota za bardzo się nie ekscytuję. Nie chce mi się wierzyć w hojność GGS-u
    Czytając ogłoszenie zauwazyłam zwrot "określoną ilość" bardziej więc myślę że zadanie będzie polegało na wydaniu niewielkiej ilości złota.... a na co wydasz niewielką ilość żeby mieć z tego jakiś pożytek ?
    i zysk a nie stratę złota .
    określenie "określonej ilości" może,- a nawet przypuszczam  że tak bedzie- dotyczyć też określonej ilości zwrotu
    w skrócie może to wygladac tak : wydaj na farmie 50 szt złota a jutro otrzymasz wyłącznie te 50 szt
    z powrotem.
    choć wydać złota  z dobrym skutkiem trzeba będzie więcej :*
    A wydać 50 żeby dostać 50 to takie przelewanie z pustego w próżne ..jest bez sensu
    Opłacać się może tylko wtedy gdy rzeczywiście planuje się jakiś wydatek, wtedy zakup bedzie kosztował nieco mniej :)
  • Mam pytanie dlaczego nie każdy ma "sami swoi" na farmie?

    I dlaczego po wykonaniu  10 zadań on zniknoł z farmy?

    Czy złoto które jest do wydania na farmie ( po zakończeniu 10 zadań) jest takie same dla każdego?

  • gdzie dokladniej pojawia wam sie ten lester? tam gdzie pozostale eventy?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.02.2016
    KoziolekwaGamer (PL1) powiedział(a):
    gdzie dokladniej pojawia wam sie ten lester? tam gdzie pozostale eventy?
    Stoi ( w zasadzie to skacze ze złości ;) )  między targiem a flagą.. ale nie do wszystkich jeszcze dotarł :neutral: 
  • on jest miedzy flaga a targiem. u nie w sojusz ma go kilka osob a reszta nie ma
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    KoziolekwaGamer (PL1) powiedział(a):
    gdzie dokladniej pojawia wam sie ten lester? tam gdzie pozostale eventy?
    Stoi ( w zasadzie do skacze ze złości ;) )  między targiem a flagą.. ale nie do wszystkich jeszcze dotarł :neutral: 
    faktycznie stoi chudzina :) nawet go nie zauwazylam ;) bardzo dziekuje za te podpowiedz ;) 
  • No fajnie, znalazłam Lestera, obsłużyłam klientów w ilości takiej jak chciał i....zonk....wydaj 29 tys złota:-))))
  • krysztalek (PL1) powiedział(a):
    No fajnie, znalazłam Lestera, obsłużyłam klientów w ilości takiej jak chciał i....zonk....wydaj 29 tys złota:-))))
    super masz ja mialam dopiero jednego klienta do obsluzenia ... na reszte chyba sobie troszke poczekam bo cos ich nie widac ...

    a masz jakis licznik czasu na to zadanie?
  • KoziolekwaGamer (PL1) powiedział(a):
    krysztalek (PL1) powiedział(a):
    No fajnie, znalazłam Lestera, obsłużyłam klientów w ilości takiej jak chciał i....zonk....wydaj 29 tys złota:-))))
    super masz ja mialam dopiero jednego klienta do obsluzenia ... na reszte chyba sobie troszke poczekam bo cos ich nie widac ...

    a masz jakis licznik czasu na to zadanie?

    Nie zauważyłam żadnego licznika. Licznik jest przy wydawaniu złota- 24 h.
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Witam.
    Mam 2/10 zadań. W takim tempie zejdzie mi to tydzień
  • u nie w sojuszu maja po 32 tys zlota 36 ty 29 tys to jest jakies nieporozumienie przecież takie ilosci zlota kosztują dużo zlotowek

  • Nie zauważyłam żadnego licznika. Licznik jest przy wydawaniu złota- 24 h.
    Wlasnie o to zadanie ze zlotem mi chodzilo ;) 

    czyli podejrzewam ze po jego wydaniu te wlasnie ilosc zwracaja ... jesli zatem cos kosztuje wiecej to i tak zwroca tylko tyle ... ciezko zatem bedzie utrafic w cos za tyle wlasnie 
  • magdasm27 (PL1) powiedział(a):

    u nie w sojuszu maja po 32 tys zlota 36 ty 29 tys to jest jakies nieporozumienie przecież takie ilosci zlota kosztują dużo zlotowek


    dokładnie tak jest- jedno wielkie nieporozumienie
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 23.02.2016
    U mnie Lester chce abym wydał 39 tyś złota.
    Czyli kup złoto i je wydaj. Taka oferta +100% tylko musisz wydać w 24 godziny.
    W sumie to słabo, chyba że ktoś na dzień dobry dysponuje taka ilością złota to ok. Ale jeśli musi specjalnie kupić by wydać to już średnio.

    Dajcie mi do oferty z licencjami +200% to może się skusze :P
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Ha, ha, haaa....  !!!  :p  -  Moi Drodzy.  Z tym Lesterem jest tak, jak przeczuwałem. Owszem, wydane złoto zapewne wraca tak, jak zapewniają producenci BF, ale niestety.., Lester żąda wydania znacznie więcej złota, niż posiadamy na koncie... !!  ;) Czyli jeżeli ktoś ma 0 na koncie, musi wydać np.  13 000. A jeżeli ktoś ma np.
    1 000 000, to ponad 2 mln.,  Dobre, co  ?? Upłakałem się ze śmiechu.  Kolejne  cwaniactwo i naciąganie...  B)  - pozdrawiam.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Wolę sobie kupić złoto w promocji +100% i wydać na co chcę , kiedy chcę i ile chcę  :p Cienki ten event, a ilość złota do wydania mocno przesadzona  :|
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Nie nooo.., bombaa...  !!  Nie dość, że posiadam już na koncie pewną sumę złota, to żeby zdobyć te ..  zacne darmowe nagrody, muszę jeszcze dokupić sporą część błyskotek tak, by zadowolić  Lestera...,   nooo pomysł genialny !!! Logiczne że jeżeli ktoś ma  0  na koncie, to musi zakupić jakiekolwiek złoto, ale ci co już posiadają nie małe sumki żeby jeszcze musieli dokupować  ???   Luuudzieee...,  pazerność kiedyś nas zgubi  !!! :D:p

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik