Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Zmniejszenie Sygnaturek

Witajcie

Dzisiaj zostały na forum zmniejszone nasze sygnaturki  :'( bardzo mi się to nie podoba czyżby nasze sygnaturki a dokładnie ich wielkosc wpływała na magiczny balans gry ? oczekujemy odpowiedzi nie podoba nam się takie rozwiązanie 

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Mi także się to nie podoba :( jak tu podziwiać dzieła naszych artystów, jak to takie tyćki :( 
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    No, bardzo źle to wygląda. :s
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Witajcie

    Dzisiaj zostały na forum zmniejszone nasze sygnaturki  :'( bardzo mi się to nie podoba czyżby nasze sygnaturki a dokładnie ich wielkosc wpływała na magiczny balans gry ? oczekujemy odpowiedzi nie podoba nam się takie rozwiązanie 
    Rozumiem istotę kwestii, ale argumentacja mnie po prostu rozwaliła... Ja wiem, że można żartować z balansu gry, bo sama to robię, ale mimo wszystko sensownie. Forum i gra to różne sprawy, ba różne serwery, więc mocno chybiona ta uwaga.

    Przyłączam się jednak do zapytania dlaczego nasze sygnaturki zostały zmniejszone i dlaczego zmiana została wprowadzona z zupełnym pominięciem graczy. Nawet jej nie zapowiedziano! No chyba, że zapowiedziano, ale polscy gracze jak zawsze zostali zlekceważeni. Czy nie czas na to, by polska społeczność miała swojego CMa, który się zajmie naszymi problemami? I nie, nie jest to przytyk do Asi, która jest zawalona robotę, raczej do tych co tak długo zatrudniają pomoc dla niej.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No ja też uważam ,że gracze powinni zostac poinformowani o zmianach a Asia jest tak zawalona robota ze czesto i gesto trzeba latac po angielskich forach zeby zasiegnac infrormacji i faktycznie pomoc by sie Jej przydała,a zmniejszone sygnaturki jakos mi sie mniej podobaja.
  • mina2013 (PL1)mina2013 (PL1) Posty: 369
    edytowano 18.02.2016
    A moja jest taka wielka jak była. Bardzo dziwne, czyżby dotyczyło nie wszystkich, albo wchodzi stopniowo. Ciekawe bardzo. Tyle że ja zawsze wysokość mam na 200px. Może o to chodziło.
     Tym bardziej że w regulaminie jest 550px na 170px
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Witajcie

    Dzisiaj zostały na forum zmniejszone nasze sygnaturki  :'( bardzo mi się to nie podoba czyżby nasze sygnaturki a dokładnie ich wielkosc wpływała na magiczny balans gry ? oczekujemy odpowiedzi nie podoba nam się takie rozwiązanie 
    Rozumiem istotę kwestii, ale argumentacja mnie po prostu rozwaliła... Ja wiem, że można żartować z balansu gry, bo sama to robię, ale mimo wszystko sensownie. Forum i gra to różne sprawy, ba różne serwery, więc mocno chybiona ta uwaga.

    Przyłączam się jednak do zapytania dlaczego nasze sygnaturki zostały zmniejszone i dlaczego zmiana została wprowadzona z zupełnym pominięciem graczy. Nawet jej nie zapowiedziano! No chyba, że zapowiedziano, ale polscy gracze jak zawsze zostali zlekceważeni. Czy nie czas na to, by polska społeczność miała swojego CMa, który się zajmie naszymi problemami? I nie, nie jest to przytyk do Asi, która jest zawalona robotę, raczej do tych co tak długo zatrudniają pomoc dla niej.
    Droga Gloriano

    użyłam tego Balansu jako ironii ale może nie zrozumiałaś no cóż każdy pewne wypowiedz odczytuje inaczej  :D
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 23.02.2016
    (...) dodam, że wyjaśnienie podane przez minę wydają się najbardziej sensowne. Tyle, że skoro w regulaminie wysokość jest nadal nie zmieniona, to działania podjęte przez firmę są zwyczajnym nadużyciem.

    To już szanowni państwo z ggsu nie wiedzą, że najpierw zmienia się regulamin a potem ewentualnie podejmuje się działania? A zacząć należało od poinformowania graczy... No ale mnie już nic nie zdziwi.
    Post edited by Demona on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja tam raczej sie domysliłam,że Magda poważnie balansu nie traktuje jako przyczyny zmniejszenia sygnaturek,no coż to gra o sadzeniu kapusty a nie tajne biuro żadowe gdzie nader wszystko zabronione sa jakiekolwiek żatry czy w tym przypadku ironia,troche wiecej poczucia humoru,mniej niekoniecznie miłych uwag wzgledem siebie i gra jest znacznie przyjemniejsza.Tak wracajac do tematu,to ja bym chetnie poznała odpowiedz czy te Nasze zmniejszone sygnaturki,juz takie zostana?dwa nie Wszyscy maja je zmniejszone sa gracze których sygnaturki jakie były takie nadal sa,dlaczego tak?trzy czy to zmniejsznie to efekt zamierzony i stały?.no nie ukrywam fajnie by bylo dostac odpowiedz.

    ps.Miłego dzionka zagladajacym :p nie wiem jak u Was ale u mnie od tygodnia leje........ aura co najmniej niesprzyjajaca  ;)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Cześć Kochani, 

    sygnaturki nie mają nic wspólnego z balansem gry, ale z przejrzystością forum i jego funkcjonowaniem od strony technicznej, już jak najbardziej. 

    Sygnatury zmniejszono wszędzie, na wszystkich forach, nie tylko na naszym. 

    Jednym z powodów jest fakt, że nikt nie chce przewijać ściany wpisów, by dojść do interesujących treści przez ponadprzeciętnie duże sygnatury. 

    Sygnatury zostały dopasowane do standardów forum, zapowiedzianych na początku zmian: 

    Max. wymiary 550 x 170. Filtr sygnatur automatycznie zmienił obrazy, których wysokość przekraczała 200px. 


    Pozdrawiam i życzę Wam udanego i pogodnego weekendu! 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    W takim razie, przynajmniej dla mnie, sprawa jest jasna i zamknięta. Trochę szkoda, ale trzeba też z drugiej strony przyznać, że na innych forach sygnaturki są nawet mniejsze. Niemniej człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego.
  • Jak najbardziej, wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Sygnatury robione przez Monę są piękne, a i odrobinę mniejsze nie będą mniej piękne. 
  • Lidka38 (PL1)Lidka38 (PL1) PL1 Posty: 22,266
    edytowano 23.02.2016
    Cieszmy się z tego co mamy czy większe czy mniejsze sygnaturki to jest bez znaczenia he he,Madziu ładnie napisałaś a pewnie czasem trzeba sobie pożartować a co tam.....:) (...)
    pozdrawiam
    Post edited by Demona on
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    edytowano 23.02.2016
    Szybko przyzwyczaiłem się do tych mniejszych sygnaturek i wydaje mi się, że są takie od zawsze. :)

    A ten żart z balansem gry, jest według mnie trafiony. ;)
    Post edited by Demona on
  • edytowano 23.02.2016
    Ja proponuję żebyście powiększyli sobie stronę, to i sygnaturki będą większe. :D A tak serio to ten mniejszy rozmiar nie ujmuje im piękna. :) Sam sygnaturki nie mam, ale często oglądam te cudeńka u Mony w wątku, można się przyzwyczaić. :)
    Post edited by Demona on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 23.02.2016
    (...) co do zmniejszenia sygnaturek to zgadzam sie z przedmówcami,ze nawet po ich zmniejszeniu im uroku nie ubywa,kwestia przyzwyczajenia tylko dobrze by było najpierw podac informacje a potem wprowadzac zmiany z tego wzgledu,że potem nie bardzo wiadomo czy to bład czy tak ma byc.

    ps.Miłego wieczoru zagladajacym  :p
    Post edited by Demona on
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 23.02.2016
    Moi Drodzy,

    troszkę tutaj posprzątałam, usunęłam zbędny ofttop i edytowałam niektóre posty. Byłoby miło gdybyście w swoich wypowiedziach zwracali czasami większą uwagę na osobę znajdującą się po drugiej stronie i w myśl zasady "nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe" - w bardziej wyważony sposób, przelewali swoje myśli na klawiaturę. Więcej poczucia humoru, a mniej złośliwości - tego Wam wszystkim życzę.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik