Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

03.02.2016 | Za późno na Nowy Rok? Nie... Najwyższy czas!

148

Komentarz

  • Nagroda główna będzie miała różna wartość...u niektórych 120+10,u innych 240 + 10...nie wiem od czego to zależy,może od poziomu gracza?...U nas w sojuszu u kilku osób wąz ma 40 zadowolenia,a u innych 30...itd..sa spore różnice.
  • MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Nagroda główna będzie miała różna wartość...u niektórych 120+10,u innych 240 + 10...nie wiem od czego to zależy,może od poziomu gracza?...U nas w sojuszu u kilku osób wąz ma 40 zadowolenia,a u innych 30...itd..sa spore różnice.
    Jeśli tylko była mowa ze u jednych waz daje 30 u innych 40 to pewnie przez to, ze cześć osób podawała samo zadowolenie węża a inni razem z 10 punktami zadowolenia, które już są doliczone do ozdoby. I tak z innymi zwierzątkami, przez to mogło powstać zamieszanie :P. Upewnijcie się ze wszyscy na np najeżdżając na węża na dole macie 30 zadowolenia i będzie wyjaśnione, jeśli jednak jest inaczej to już inna sprawa:).
  • xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Nagroda główna będzie miała różna wartość...u niektórych 120+10,u innych 240 + 10...nie wiem od czego to zależy,może od poziomu gracza?...U nas w sojuszu u kilku osób wąz ma 40 zadowolenia,a u innych 30...itd..sa spore różnice.
    Jeśli tylko była mowa ze u jednych waz daje 30 u innych 40 to pewnie przez to, ze cześć osób podawała samo zadowolenie węża a inni razem z 10 punktami zadowolenia, które już są doliczone do ozdoby. I tak z innymi zwierzątkami, przez to mogło powstać zamieszanie :P. Upewnijcie się ze wszyscy na np najeżdżając na węża na dole macie 30 zadowolenia i będzie wyjaśnione, jeśli jednak jest inaczej to już inna sprawa:).
    jesteśmy pewni,sprawdzamy wartość na dole...są duże różnice
  • MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Nagroda główna będzie miała różna wartość...u niektórych 120+10,u innych 240 + 10...nie wiem od czego to zależy,może od poziomu gracza?...U nas w sojuszu u kilku osób wąz ma 40 zadowolenia,a u innych 30...itd..sa spore różnice.
    Jeśli tylko była mowa ze u jednych waz daje 30 u innych 40 to pewnie przez to, ze cześć osób podawała samo zadowolenie węża a inni razem z 10 punktami zadowolenia, które już są doliczone do ozdoby. I tak z innymi zwierzątkami, przez to mogło powstać zamieszanie :P. Upewnijcie się ze wszyscy na np najeżdżając na węża na dole macie 30 zadowolenia i będzie wyjaśnione, jeśli jednak jest inaczej to już inna sprawa:).
    jesteśmy pewni,sprawdzamy wartość na dole...są duże różnice
    Macie racje, dowiedziałem się i również nie wszyscy maja takie same zadowolenie, wychodzi ze jest to zależne od poziomu.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Nagroda główna będzie miała różna wartość...u niektórych 120+10,u innych 240 + 10...nie wiem od czego to zależy,może od poziomu gracza?...U nas w sojuszu u kilku osób wąz ma 40 zadowolenia,a u innych 30...itd..sa spore różnice.
    Jeśli tylko była mowa ze u jednych waz daje 30 u innych 40 to pewnie przez to, ze cześć osób podawała samo zadowolenie węża a inni razem z 10 punktami zadowolenia, które już są doliczone do ozdoby. I tak z innymi zwierzątkami, przez to mogło powstać zamieszanie :P. Upewnijcie się ze wszyscy na np najeżdżając na węża na dole macie 30 zadowolenia i będzie wyjaśnione, jeśli jednak jest inaczej to już inna sprawa:)
    jesteśmy pewni,sprawdzamy wartość na dole...są duże różnice
    Macie racje, dowiedziałem się i również nie wszyscy maja takie same zadowolenie, wychodzi ze jest to zależne od poziomu.
    No to niech teraz CM nam wyjaśni, może tą sprawę. mam 120 zadowolenia w dekoracjach - 223 poziom w grze, to kto wobec tego się łapie na 240 zadowolenia?????????
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Nagroda główna będzie miała różna wartość...u niektórych 120+10,u innych 240 + 10...nie wiem od czego to zależy,może od poziomu gracza?...U nas w sojuszu u kilku osób wąz ma 40 zadowolenia,a u innych 30...itd..sa spore różnice.
    Jeśli tylko była mowa ze u jednych waz daje 30 u innych 40 to pewnie przez to, ze cześć osób podawała samo zadowolenie węża a inni razem z 10 punktami zadowolenia, które już są doliczone do ozdoby. I tak z innymi zwierzątkami, przez to mogło powstać zamieszanie :P. Upewnijcie się ze wszyscy na np najeżdżając na węża na dole macie 30 zadowolenia i będzie wyjaśnione, jeśli jednak jest inaczej to już inna sprawa:)
    jesteśmy pewni,sprawdzamy wartość na dole...są duże różnice
    Macie racje, dowiedziałem się i również nie wszyscy maja takie same zadowolenie, wychodzi ze jest to zależne od poziomu.
    No to niech teraz CM nam wyjaśni, może tą sprawę. mam 120 zadowolenia w dekoracjach - 223 poziom w grze, to kto wobec tego się łapie na 240 zadowolenia?????????


    U nas....niższe poziomy niż Twój....Rzeczywiście potrzebne jest wyjaśnienie,od czego to zależy i czy ilości tych obrazków do zebrania są takie same,czy różne,w zależności od zadowolenia.

    A może to kolejny błąd???

  • Co ile się pojawiaja te fajerwerki ?
  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    Trafiłem na kolejną kumulację: fajerwerki + wzmacniacz do szczurów x5 + zbiór słoneczników x5 i 20 nagród za dzisiejszą aktywność mam już odblokowanych.
  • Ja dziś jestem drugi raz na farmie. Za pierwszym razem starałem każdy swój zbiór zebrać ze wzmocnieniem, teraz znów zbieram ze wzmocnieniem, a wciąż jestem z wyzwaniem aktywności na etapie 1. Napisałem do supportu, ale nie oczekuję zbyt wiele....
    Wypatruję wciąż tych fajerwerków i nie mogę się ich dopatrzeć...... 

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    martom (PL1) powiedział(a):
    Ja dziś jestem drugi raz na farmie. Za pierwszym razem starałem każdy swój zbiór zebrać ze wzmocnieniem, teraz znów zbieram ze wzmocnieniem, a wciąż jestem z wyzwaniem aktywności na etapie 1. Napisałem do supportu, ale nie oczekuję zbyt wiele....
    Wypatruję wciąż tych fajerwerków i nie mogę się ich dopatrzeć...... 

    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale dziś w wyzwaniu aktywności - są tylko szczury.
    Ja postąpiłam podobnie jak kolega wyżej, posiałam ma noc słoneczniki, jak mi wylosowało szczury, to poczekałam na fajerwerki - za 1 podejściem (zbiór 5 pól ze słonecznikami i innych rzeczy na farmie) zaliczyłam 19 nagród za aktywność.
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    martom (PL1) powiedział(a):
    Ja dziś jestem drugi raz na farmie. Za pierwszym razem starałem każdy swój zbiór zebrać ze wzmocnieniem, teraz znów zbieram ze wzmocnieniem, a wciąż jestem z wyzwaniem aktywności na etapie 1. Napisałem do supportu, ale nie oczekuję zbyt wiele....
    Wypatruję wciąż tych fajerwerków i nie mogę się ich dopatrzeć...... 

    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale dziś w wyzwaniu aktywności - są tylko szczury.
    Ja postąpiłam podobnie jak kolega wyżej, posiałam ma noc słoneczniki, jak mi wylosowało szczury, to poczekałam na fajerwerki - za 1 podejściem (zbiór 5 pól ze słonecznikami i innych rzeczy na farmie) zaliczyłam 19 nagród za aktywność.
    Aaaa taki bajer..... xD Wybaczcie, za dużo tego pojawia się, aby orientować się co z czym... Faktycznie, jakiś gryzoń zawisł. Myślałem, że to tylko nagroda za zdobycie wyzwania aktywności. Dziękuję bardzo za wytłumaczenie.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Dzień dobry wszystkim! 

    Zasięgnęłam informacji w sprawie różnic zadowolenia poszczególnych elementów zbioru. Faktycznie sytuacja zależy od poziomów Graczy. Istnieją następujące przedziały:  8-16, 17-26, 27-40, 41-64, 65-999 (informacje o przedziałach poziomowych jeszcze nie są 100% potwierdzone, więc nie bierzcie ich proszę za pewnik). Pewnym jest, że przedziały istnieją, w jakiej formie, dam znać, gdy potwierdzę te informacje z działem ds. balansu gry.


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 


  • Czy ktośw końcu odpowie nie tylko mi ale innym co pytali się o fajerwerki , każdy tylko chwali się ile to zebrał  bo czekał na fajerweki ale odp . nikt nie raczy. Jak one wyglądają, co ile  i gdzie się pojawiają ????????? od wczorej nic takiego nie widziałem.

    Przez tyle róznych eventów mała ilość walentynkowych rzeczy mi wypada, było powyżej 1000 na dzień teraz ok 600 i jak ja go zrobię? i na co tyle eventów na raz. Nie podoba mi się to.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 09.02.2016
    SzalonyKrólik (PL1) powiedział(a):
    Czy ktośw końcu odpowie nie tylko mi ale innym co pytali się o fajerwerki , każdy tylko chwali się ile to zebrał  bo czekał na fajerweki ale odp . nikt nie raczy. Jak one wyglądają, co ile  i gdzie się pojawiają ????????? od wczorej nic takiego nie widziałem.

    Przez tyle róznych eventów mała ilość walentynkowych rzeczy mi wypada, było powyżej 1000 na dzień teraz ok 600 i jak ja go zrobię? i na co tyle eventów na raz. Nie podoba mi się to.

    Fajerwerki pojawiają się nieregularnie o różnych godzinach, u wszystkich w tym samym czasie, więc jak ktoś je zauważy może poinformować na czacie lub na PW sojuszników, , trwają kilka minut ok. 8min , dzisiaj przykładowo były o  godz. 6:05, 9:23, 12:57.
    Jak zacznie się bonus fajerwerków wówczas nad namiotem z Chińskim Eventem zaczynają wystrzelać fajerwerki, oraz pojawia się pasek odliczający czas do ich końca ( w tym samym miejscu w którym pokazuje się nam pasek np. z czasem uruchomionego Siłacza, Wzmocnień w Mistrzostwach, itp, czyli pod paskiem z zadowoleniem.
     

  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    Nie uważnie czytasz, gdyż jedna osoba zamieściła już screena z wyglądem fajerwerków (znajduje się na 3 stronie tego tematu). Pojawiają się o losowych porach. Losowa jest też ich długość ich trwania (od kilku do kilkunastu minut). Gdy się pojawią pod paskiem z 'Kosztami produkcji' pojawi się licznik, pokazujący czas ich trwania.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 09.02.2016
    właśnie teraz się pojawiły fajerwerki! i silos O.O

  • edytowano 09.02.2016
    Dzieki za odp. licznik się :) pojawił a nie widziełem fajerwerków bo miałem wyłączoną animację a do tego pech bo nie ma nic teraz do zbierania :s

    Jeszcze do tego kolejny event :o
  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    edytowano 09.02.2016
    To pewnie jutro zaczną się też Mistrzostwa sojusznicze...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Poniosło Kogos z tymi wszystkimi ewentami,
  • fafi (PL1) powiedział(a):
    To pewnie jutro zaczną się też Mistrzostwa sojusznicze...
    Jak już szaleją z tymi eventami, to się nie zdziwię... Hurtowo taniej :) 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 09.02.2016
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Poniosło Kogos z tymi wszystkimi ewentami,

    SzalonyKrólik (PL1) powiedział(a):

    Jeszcze do tego kolejny event :o

    Dlaczego takie zdziwienie wśród Was?
    Przecież wyraźnie stoi w OO, że od dzisiaj aż do 11 lutego będą włączone wszystkie 3-dniowe eventy, w których się coś zbiera (pszczoły, świnka, silos, bałwan).
    Ja bym się cieszył, ale nie mogę, bo czekam na reakcję supportu odnośnie zgłoszonego przeze mnie błędu ze zbiorami na farmie głównej.

  • Witam was , ten ewent  to jakiś przekręt :) zbieram  żetony szczura w 2 dzień ewentu - dzień szczura ok godziny 19:00 mam tych żetonów 79% :)
    Tuż przed 00:00 pojawiają się fajerwerki ,chcąc zakonczyc kompletowanie tego zwierzaka kupuje za złoto na niego wzmocnienie i gonie silos złotem oczywiście odrazu lukając jaki efekt mi to przyniosło:) ku mojemu zadowoleniu ujrzałem 105% :) lecz moja radosc nie trwała długo bo juz po chwili gdy znów tam zajrzałem okazało sie ze mam zetonu szczura tylko 71%:(( wiec moje pytanie -co jest grane ?co to za sciema ? syzyfowa praca i na darmo wyzucane złoto i mój cenny czas!
  • Stwierdzam że rodzina BAŁWANKÓW jest niepoprawna politycznie :D

    System 2 + 1 uderza w niż demograficzny, proponuję poprawkę do ustawy 500+

    może dorobią czwartego bałwanka i rodzinka stanie się bardziej pro-społeczna. - heheheheee

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 10.02.2016
    WieslawoLeader (PL1) powiedział(a):
    Witam was , ten ewent  to jakiś przekręt :) zbieram  żetony szczura w 2 dzień ewentu - dzień szczura ok godziny 19:00 mam tych żetonów 79% :)
    Tuż przed 00:00 pojawiają się fajerwerki ,chcąc zakonczyc kompletowanie tego zwierzaka kupuje za złoto na niego wzmocnienie i gonie silos złotem oczywiście odrazu lukając jaki efekt mi to przyniosło:) ku mojemu zadowoleniu ujrzałem 105% :) lecz moja radosc nie trwała długo bo juz po chwili gdy znów tam zajrzałem okazało sie ze mam zetonu szczura tylko 71%:(( wiec moje pytanie -co jest grane ?co to za sciema ? syzyfowa praca i na darmo wyzucane złoto i mój cenny czas!
    Miałam podobną sytuację, ale wg mnie był to po prostu błąd wyświetlania. Czekałam sobie do godz. 0.00 , aby sprawdzić jakie nowe zwierzę trzeba będzie zbierać tego dnia i o północy ilość zebranych szczurów zmieniła mi się z 65% na 104 % - chociaż nic nie zbierałam ;) ucieszyłam się, kto by się nie ucieszył  >:) ale, po odświeżeniu strony, stan % szczurków wrócił do normy :neutral:  :wink:  Poza tym, na całej farmie nie działały mi liczniki, nie odliczał się czas do końca fajerwerków, nie odliczał czas do następnej oferty u Omara, czas do końca budowy - po odświeżeniu strony się naprawiło, ale widać jakiś  błąd hula po naszych farmach  :p 

    skrzecz2000 (PL1) powiedział(a):
    Stwierdzam że rodzina BAŁWANKÓW jest niepoprawna politycznie :D
    System 2 + 1 uderza w niż demograficzny, proponuję poprawkę do ustawy 500+
    może dorobią czwartego bałwanka i rodzinka stanie się bardziej pro-społeczna. - heheheheee

     Może załapią się na kryterium dochodowe :wink: 

    Ps, na forum szwankują cytaty, w edytorze wszystko pięknie, a po zatwierdzeniu komentarza cuda na kiju :expressionless: 
  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    Właściciele gry są za skąpi. Gdyby dali drugiego małego bałwanka to musieliby co miesiąc przelewać na nasze konto po 500 złota na drugie dziecko.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    skrzecz2000 (PL1) powiedział(a):

    Stwierdzam że rodzina BAŁWANKÓW jest niepoprawna politycznie :D

    System 2 + 1 uderza w niż demograficzny, proponuję poprawkę do ustawy 500+

    może dorobią czwartego bałwanka i rodzinka stanie się bardziej pro-społeczna. - heheheheee

    fafi (PL1) powiedział(a):
    Właściciele gry są za skąpi. Gdyby dali drugiego małego bałwanka to musieliby co miesiąc przelewać na nasze konto po 500 złota na drugie dziecko.
    hehe dobre sie uśmiałam  :p:p:p

    Odnośnie wrzucenia sporej ilości ewenentow na raz,proponuje walnac jeszcze zawody sojusznice,świnke Pigless, i wszystkich architektow moze sie od razu wszystko na raz rozpierdzieli,jagby za mało było błedów,przy jednym wydarzeniu.W nocy był bład wyświetlania u mnie na kwiatowej-mianowicie na pasku koniec produkcji,miód powinien z pasiek wyskoczyc a tu doopa nie wyskakuje,pewno z obawy o to,że sie pszczoły do niego dobiora,to jeszcze mozna przezyc,ale własnie zebrałam karme dla świn do ewentu "tajemnicza azja" która chyba ufo uprowadziło bo ni hu hu nie wliczyło,czyszczenie i ponowne zalogowanie nie pomogło  :s
  • nie zalicza mi punktów do kolejnej nagrody :( 57 i ani rusz dalej :(
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 10.02.2016
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):

    hehe dobre sie uśmiałam  :p:p:p

    Odnośnie wrzucenia sporej ilości ewenentow na raz,proponuje walnac jeszcze zawody sojusznice,świnke Pigless, i wszystkich architektow moze sie od razu wszystko na raz rozpierdzieli,jagby za mało było błedów,przy jednym wydarzeniu.W nocy był bład wyświetlania u mnie na kwiatowej-mianowicie na pasku koniec produkcji,miód powinien z pasiek wyskoczyc a tu doopa nie wyskakuje,pewno z obawy o to,że sie pszczoły do niego dobiora,to jeszcze mozna przezyc,ale własnie zebrałam karme dla świn do ewentu "tajemnicza azja" która chyba ufo uprowadziło bo ni hu hu nie wliczyło,czyszczenie i ponowne zalogowanie nie pomogło  :s
    Co do nawału eventów - było ogłoszenie w OO - że będzie ich wiele, więc chyba nie ma co narzekać. Mi tam to obojętne, zbieram zodiaki, to przy okazji zgarnę bałwanka, silos jak coś tam do niego akurat wpadnie, dostaję nagrody, pasi mi to ;)

    FarmerLidia (PL1) powiedział(a):
    nie zalicza mi punktów do kolejnej nagrody 57 i ani rusz dalej
    W dniu dzisiejszym punkty zalicza tylko za zbieranie "Bawołów". Trzeba patrzeć w opis, bo każdego dnia co innego jest w wyzwaniu aktywności


    Post edited by Demona on
  • dzięki!!! Zaczarowana :)
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 10.02.2016
    skrzecz2000 (PL1) powiedział(a):

    Stwierdzam że rodzina BAŁWANKÓW jest niepoprawna politycznie :D

    System 2 + 1 uderza w niż demograficzny, proponuję poprawkę do ustawy 500+

    może dorobią czwartego bałwanka i rodzinka stanie się bardziej pro-społeczna. - heheheheee

    fafi (PL1) powiedział(a):
    Właściciele gry są za skąpi. Gdyby dali drugiego małego bałwanka to musieliby co miesiąc przelewać na nasze konto po 500 złota na drugie dziecko.
    Witajcie,

    udał Wam się ten żart :) Dobry humor zawsze w cenie.
    Natomiast osoby, które pałają niepojętą wprost potrzebą hejtowania większości postów jak leci i oznaczania ich jako "spam" informuję, że zacznę zamiast spamu zaznaczać Wam ostrzeżenia. Nie wszystko co wydaje Wam się spamem, nim jest, a lekki offtop, który czasami rozładowuje sytuację jest nawet wskazany.
    Trochę luzu moi Drodzy, a wszystkim będzie na forum przyjemniej.

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona

    P.S. Zaczarowana przyjrzę się funkcjom cytatów i jeśli będzie potrzeba zgłoszę błąd do CM Asi. Dziękuję :)
    Post edited by Demona on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik