Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

03.02.2016 | Za późno na Nowy Rok? Nie... Najwyższy czas!

138

Komentarz

  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 08.02.2016
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Pytanie czy to błąd czy tak ma być - bo różnie w tej grze już bywało ;)
    Co do samych wzmocnień - też mam wątpliwości - bo niby o ile one wzmacniają? nie ma żadnej informacji w tej sprawie - albo jej nigdzie nie zauważyłam - czy to jest jakiś określony %, określona ilość?
    Bo jak kupię sobie wzmocnienie za 100 tys $ - i dzięki niemu dostanę 1 sztukę określonego zodiaku ze zbioru więcej, to chromolę te wzmocnienia ;)
    Różnie to mało powiedziane, wiec pytanie uzasadnione, jednak czy na tym forum można liczyć na odpowiedz w czasie to już inna sprawa. Co do wzmocnień to pewnie usłyszelibyśmy coś w stylu to tajemnica balansu i nie można takich informacji zdradzać :D. Zbierając wiśnie ze wzmocnieniem dostałem dwa razy 69 dodatkowych zdjęć zwierzątka, ale przy trzecim sadzie zauważyłem 46. Przez to ze trochę różnych rzeczy wypada mogłem się złe przypatrzeć, ale jeśli tak było to albo są jakieś przedziały zależne od tego ile co się produkuje, albo po prostu wszystko losowe :).

    P.S Liczyłem ze jak skończę walentynki to będzie można lepiej popatrzeć, ale nadal tego nie naprawili i mimo ozdoby to syf leci nadal :(.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 08.02.2016
    Mam dziwne przeczucie, że jutro będzie wielkie rozczarowanie na serwerze, bo wszystkie % ze zwierząt się wyzerują.
    Więc jak w jednym dniu nie zdobędziesz konkretnego zwierzaka (dzięki wydaniu fortuny na wzmocnienia) to nie zdobędziesz nic.
  • xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    ale jeśli tak było to albo są jakieś przedziały zależne od tego ile co się produkuje, albo po prostu wszystko losowe :).
    Albo jest to losowe, albo troche oszukane. Pola mam wszystkie na tym samym poziomie. Przy posadzeniu kwiatkow powypadaly mi po 2 kartki ze zwierzetami z kazdego. Przy wzmocnieniu po 2 kartki dodatkowe czyli w sumie po 4 kartki z kazdego pola. Natomiast w przypadku 3 chlewow, takze na tym samym poziomie z pierwszego wypadlo mi 16 kartek ze zwierzetami. Po wlaczeniu wzmocnienia z kolejnych dwoch chlewow wypadlo po 9 kartek nazwijmy to podstawowych i 9 kartek dodatkowych ze wzmocnienia. Razem 18 kartek z kazdego chlewu. Biorac pod uwage koszt wzmocnienia, to te w sumie 4 dodatkowe karteczki wyszly na mega drogie.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 08.02.2016
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    Mam dziwne przeczucie, że jutro będzie wielkie rozczarowanie na serwerze, bo wszystkie % ze zwierząt się wyzerują (mały licznik w prawym dolnym rogu).
    Więc jak w jednym dniu nie zdobędziesz konkretnego zwierzaka (dzięki wydaniu fortuny na wzmocnienia) to nie zdobędziesz nic.
    Teoretycznie ten czas określa kolejny etap w wyzwaniu, czyli jeśli chcesz mieć wszystkie 20 nagród za aktywność to musisz wyrobić się w tym czasie. Jednak w tej grze niczego nie można być pewnym :p.

    FarmerNefertiti (PL1)
    powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    ale jeśli tak było to albo są jakieś przedziały zależne od tego ile co się produkuje, albo po prostu wszystko losowe :).
    Albo jest to losowe, albo troche oszukane. Pola mam wszystkie na tym samym poziomie. Przy posadzeniu kwiatkow powypadaly mi po 2 kartki ze zwierzetami z kazdego. Przy wzmocnieniu po 2 kartki dodatkowe czyli w sumie po 4 kartki z kazdego pola. Natomiast w przypadku 3 chlewow, takze na tym samym poziomie z pierwszego wypadlo mi 16 kartek ze zwierzetami. Po wlaczeniu wzmocnienia z kolejnych dwoch chlewow wypadlo po 9 kartek nazwijmy to podstawowych i 9 kartek dodatkowych ze wzmocnienia. Razem 18 kartek z kazdego chlewu. Biorac pod uwage koszt wzmocnienia, to te w sumie 4 dodatkowe karteczki wyszly na mega drogie.
    Jest jak jest i nic na to nie poradzimy i jeśli naprawdę jesteśmy oszukiwani to tez nic nowego :p Nie ma co się aż tak tym przejmować, bo po co? Skoro i tak to nic nie zmieni:). 
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Tak właśnie tez doszedłem do wniosku, że licznik dotyczy nagród, ale swoją czarną przepowiednię podtrzymuję :P Obym się mylił.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 08.02.2016
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    Tak właśnie tez doszedłem do wniosku, że licznik dotyczy nagród, ale swoją czarną przepowiednię podtrzymuję :P Obym się mylił.
    Hehe nie kracz :p. Mnie osobiście tylko zastanawia i pewnie za kilka dni sam udzielę sobie na to odpowiedzi, czy jak skończymy zbierać zdjęcie jakiegoś zwierzątka to dalej będzie ono wypadać i do niczego się nie wliczać czy nie. Skoro w ewencie z grzybami teraz z walentynkami tego nie naprawili, to kto wie czy i tutaj przez to nie będzie bubel :p. W końcu z czegoś trzeba się pośmiać :p.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.02.2016
    Nagrody za aktywnośc / przynajmniej te dzisiejsze/ na moim poziomie jakoś szału nie robią  - więc  się nimi nie przejmuję, wzmacniaczy też nie kupuję już - wolę kasę na architekta zbierać ;)
    Co do nagrody końcowej za cały event - to dobrze rozumiem , że ma być to 1 ozdoba - w najlepszym wypadku o wym.  6x6 - z wypracowanym przez nas zadowoleniem i wyglądem? / bo niektóre zodiaki dają tam jakieś duperele w wyglądzie/

    Ps. Czy ktoś widział na farmie fajerwerki ? - bonus fajerwerków? ciekawa jestem, czy to będą mieli wszyscy w tym samym czasie, czy każdy indywidualnie? ja nic takiego nie dojrzałam jeszcze :)
  • Zaraz pewnie wiec bedziemy sie mogli posmiac z ledwo zipiacej grafiki ;) . Od jutra bowiem zapowiadaja kolejne eventy, wiec pewnie duzo bedzie takich wypadajacych z obiektow nagrod :)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 08.02.2016
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Nagrody za aktywnośc / przynajmniej te dzisiejsze/ ma moim poziomie jakoś szału nie robią  - więc  się nimi nie przejmuję, wzmacniaczy też nie kupuję już - wolę kasę na architekta zbierać ;)
    Co do nagrody końcowej za cały event - to dobrze rozumiem , że ma być to 1 ozdoba - w najlepszym wypadku o wym.  6x6 - z wypracowanym przez nas zadowoleniem i wyglądem? / bo niektóre zodiaki dają tam jakieś duperele w wyglądzie/
    Wychodzi ze przy zebraniu wszystkich zdjęć będzie jedna ozdoba z dodatkami z zadowoleniem 120 i o wymiarze 5x5. bo jest piesek i świnka które zmniejszają powierzchnie dekoracji. Wzmacniacze przydają się tylko przy obiektach na które sporo czekamy i przy fajerwerkach czyli bonusie x3 do każdego zdjęcia, chodź jeszcze nie wykukałem czy działa to tez na te od wzmacniaczy. Jednak jeśli komuś nie brakuje funduszy to ma co klikać :D

    P.s Zaczarowana ja już miałem dwa razy fajerwerki, które trwały u mnie max 8 min :).
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.02.2016
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):

    Wychodzi ze przy zebraniu wszystkich zdjęć będzie jedna ozdoba z dodatkami z zadowoleniem 120 i o wymiarze 5x5. bo jest piesek i świnka które zmniejszają powierzchnie dekoracji. Wzmacniacze przydają się tylko przy obiektach na które sporo czekamy i przy fajerwerkach czyli bonusie x3 do każdego zdjęcia, chodź jeszcze nie wykukałem czy działa to tez na te od wzmacniaczy. Jednak jeśli komuś nie brakuje funduszy to ma co klikać :D

    P.s Zaczarowana ja już miałem dwa razy fajerwerki, które trwały u mnie max 8 min :).
    o kurna, to może ja miałam i nie widziałam fajerwerków :smiley: , jak ktoś ma, niech wrzuci screena jak to wygląda :) 
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 08.02.2016
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    o kurna, to może ja miałam i nie widziałam fajerwerków :smiley: , jak ktoś ma, niech wrzuci screena jak to wygląda :) 
    Jeśli będę mieć okazje to wrzucę, ale z tego co widziałem to masz przekierowanie na ewent tak jak na architekta i pokazane fajerwerki i po prawej na gorze zaczyna się odliczać czas, który można lekko wydłużyć jeśli coś zbierasz, przynajmniej ja tak miałem :p.
  • xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    o kurna, to może ja miałam i nie widziałam fajerwerków :smiley: , jak ktoś ma, niech wrzuci screena jak to wygląda :) 
    Jeśli będę mieć okazje to wrzucę, ale z tego co widziałem to masz przekierowanie na ewent tak jak na architekta i pokazane fajerwerki i po prawej na gorze zaczyna się odliczać czas, który można lekko wydłużyć jeśli coś zbierasz, przynajmniej ja tak miałem :p.
    Tez tak mialam. Odlicza Ci czas zupelnie jak w przypadku korzystania np. z traktorka. Zaczarowana, fajerwerki masz tam gdzie stoja stragany, na straganie z Chinskim Nowym Rokiem
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    o kurna, to może ja miałam i nie widziałam fajerwerków :smiley: , jak ktoś ma, niech wrzuci screena jak to wygląda :) 
    Jeśli będę mieć okazje to wrzucę, ale z tego co widziałem to masz przekierowanie na ewent tak jak na architekta i pokazane fajerwerki i po prawej na gorze zaczyna się odliczać czas, który można lekko wydłużyć jeśli coś zbierasz, przynajmniej ja tak miałem :p.
    Tez tak mialam. Odlicza Ci czas zupelnie jak w przypadku korzystania np. z traktorka. Zaczarowana, fajerwerki masz tam gdzie stoja stragany, na straganie z Chinskim Nowym Rokiem
    Oki dzięki za info, nikt w sojuszu u mnie nie widział jeszcze fajerwerków, mam nadzieję, że nasz serwer nk nie dopadł jakiś błąd :( No nic, będę ich wypatrywać :)
  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    xPiotorux (INT1) powiedział(a)
    Wychodzi ze przy zebraniu wszystkich zdjęć będzie jedna ozdoba z dodatkami z zadowoleniem 120 i o wymiarze 5x5.
    Przy zebraniu wszystkich zwierzaków można zdobyć nagrodę o zadowoleniu 130 (120 zadowolenia z zodiaków + 10 zadowolenia jak wyjściowa wartość dekoracji)
  • fafi (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a)
    Wychodzi ze przy zebraniu wszystkich zdjęć będzie jedna ozdoba z dodatkami z zadowoleniem 120 i o wymiarze 5x5.
    Przy zebraniu wszystkich zwierzaków można zdobyć nagrodę o zadowoleniu 130 (120 zadowolenia z zodiaków + 10 zadowolenia jak wyjściowa wartość dekoracji)
    A nie wiecej? Czy to nie jest przypadkiem tak, ze jak skompletujesz danego zwierzaka, to masz dodatkowe profity? Albo dodatkowe zadowolenie, albo zmniejszenie nagrody? 
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 08.02.2016
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    fafi (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a)
    Wychodzi ze przy zebraniu wszystkich zdjęć będzie jedna ozdoba z dodatkami z zadowoleniem 120 i o wymiarze 5x5.
    Przy zebraniu wszystkich zwierzaków można zdobyć nagrodę o zadowoleniu 130 (120 zadowolenia z zodiaków + 10 zadowolenia jak wyjściowa wartość dekoracji)
    A nie wiecej? Czy to nie jest przypadkiem tak, ze jak skompletujesz danego zwierzaka, to masz dodatkowe profity? Albo dodatkowe zadowolenie, albo zmniejszenie nagrody? 
    Jest tak i napisałem o tym wyżej,dodaj sobie wszystko co dają zwierzaki i będziesz mieć końcową ozdobę.

    fafi (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a)
    Wychodzi ze przy zebraniu wszystkich zdjęć będzie jedna ozdoba z dodatkami z zadowoleniem 120 i o wymiarze 5x5.
    Przy zebraniu wszystkich zwierzaków można zdobyć nagrodę o zadowoleniu 130 (120 zadowolenia z zodiaków + 10 zadowolenia jak wyjściowa wartość dekoracji)
    Dzieki za poprawienie, masz racje zapomniałem doliczyć 10 zadowolenia, które jest już gwarantowane :).
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    fafi (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a)
    Wychodzi ze przy zebraniu wszystkich zdjęć będzie jedna ozdoba z dodatkami z zadowoleniem 120 i o wymiarze 5x5.
    Przy zebraniu wszystkich zwierzaków można zdobyć nagrodę o zadowoleniu 130 (120 zadowolenia z zodiaków + 10 zadowolenia jak wyjściowa wartość dekoracji)
    A nie wiecej? Czy to nie jest przypadkiem tak, ze jak skompletujesz danego zwierzaka, to masz dodatkowe profity? Albo dodatkowe zadowolenie, albo zmniejszenie nagrody? 
    ,Po kliknięciu w pomoc tego eventu jest info, że nawet po skończeniu zbierania żetonów, ich dalsze zbieranie będzie zwiększało premię do zadowolenia.

  • Czyli pewnie podobnie jak przy sojuszniczym Mikolaju ;)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 08.02.2016
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    fafi (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a)
    Wychodzi ze przy zebraniu wszystkich zdjęć będzie jedna ozdoba z dodatkami z zadowoleniem 120 i o wymiarze 5x5.
    Przy zebraniu wszystkich zwierzaków można zdobyć nagrodę o zadowoleniu 130 (120 zadowolenia z zodiaków + 10 zadowolenia jak wyjściowa wartość dekoracji)
    A nie wiecej? Czy to nie jest przypadkiem tak, ze jak skompletujesz danego zwierzaka, to masz dodatkowe profity? Albo dodatkowe zadowolenie, albo zmniejszenie nagrody? 
    ,Po kliknięciu w pomoc tego eventu jest info, że nawet po skończeniu zbierania żetonów, ich dalsze zbieranie będzie zwiększało premię do zadowolenia.

    Skoro będą wypadać cały czas nawet po skompletowaniu, to może być mały albo duzy problem, żeby zebrać wszystkie bez użycia waluty premium. Kwestia dużego szczęścia w losowaniu wzmacniaczy, co nie jest takie łatwe :p.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.02.2016
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):

    Skoro będą wypadać cały czas nawet po skompletowaniu, to może być mały albo duzy problem, żeby zebrać wszystkie bez użycia waluty premium. Kwestia dużego szczęścia w losowaniu wzmacniaczy, co nie jest takie łatwe :p.


    Patrząc po sobie, to widzę, że najgorzej wypadają te zmniejszające wymiar dekoracji (pies i świnia) - w losowaniu wzmacniaczy też mi się ani razu te 2 nie trafiły, więc tak coś czuję, że bez kupowania konkretnych  wzmacniaczy za złoto, będzie ciężko uzbierać całość. Ale mam nadzieję, że się mylę i będzie to jednak wykonalne dla aktywnego gracza. ;)
    Ps. sorki coś mi się psuje w tych cytatach :/


  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 08.02.2016
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):

    Patrząc po sobie, to widzę, że najgorzej wypadają te zmniejszające wymiar dekoracji (pies i świnia) - w losowaniu wzmacniaczy też mi się ani razu te 2 nie trafiły, więc tak coś czuję, że bez kupowania konkretnych  wzmacniaczy za złoto, będzie ciężko uzbierać całość. Ale mam nadzieję, że się mylę i będzie to jednak wykonalne dla aktywnego gracza. ;)
    Ps. sorki coś mi się psuje w tych cytatach :/


    Mam to samo przy innych już nawet 20% a pies i świnka stanęły na 2% :D.
  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    edytowano 08.02.2016
    Dużo zależy od szczęścia. Mi za 3 próbą udało się wylosować wzmacniacz do świń i to do tego w ilości x10. Jednak wtedy nie wiedziałem jeszcze, że 200 sztuk karmy z młyna liczy się jako 20 cyklów produkcji a nie 1, dlatego  nie wykorzystałem tego wzmacniacza w pełni tak jak chciałem.

    EDIT:
    Przed chwilą miałem super kumulację, czyli fajerwerki + wzmacniacze do koni x6 + zbiór mleka z sześciu obór. W efekcie czego postęp w zbieraniu zodiaku Koń wzrósł mi w parę sekund z 2% do 10%.    
    Post edited by fafi (PL1) on
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):

    Wychodzi ze przy zebraniu wszystkich zdjęć będzie jedna ozdoba z dodatkami z zadowoleniem 120 i o wymiarze 5x5. bo jest piesek i świnka które zmniejszają powierzchnie dekoracji. Wzmacniacze przydają się tylko przy obiektach na które sporo czekamy i przy fajerwerkach czyli bonusie x3 do każdego zdjęcia, chodź jeszcze nie wykukałem czy działa to tez na te od wzmacniaczy. Jednak jeśli komuś nie brakuje funduszy to ma co klikać :D

    P.s Zaczarowana ja już miałem dwa razy fajerwerki, które trwały u mnie max 8 min :).
    o kurna, to może ja miałam i nie widziałam fajerwerków :smiley: , jak ktoś ma, niech wrzuci screena jak to wygląda :) 
    Udało mi się uchwycić fajerwerki - pojawiają się nad stojącym eventem koło farmy głównej.


  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.02.2016
    YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):

    Udało mi się uchwycić fajerwerki - pojawiają się nad stojącym eventem koło farmy głównej.


    Dziękuję bardzo, trafiły mi się niedawno pierwszy raz, to już wiem jak to wygląda :)

    Ps. Ale mam drugą prośbę, jak się komuś uda dojechać do 18 nagrody - żetony, to dajcie znać czy tam jest 1 sztuka czy może więcej tych żetonów :)
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję bardzo, trafiły mi się niedawno pierwszy raz, to już wiem jak to wygląda :)

    Ps. Ale mam drugą prośbę, jak się komuś uda dojechać do 18 nagrody - żetony, to dajcie znać czy tam jest 1 sztuka czy może więcej tych żetonów :)
    Tylko jedna sztuka :).
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    eee to kiepsko, no nic dzięki ;) to się zabijać nie będę o te dzienne nagrody ;)
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    eee to kiepsko, no nic dzięki ;) to się zabijać nie będę o te dzienne nagrody ;)
    Nimi to nie ma co się przejmować, bo nie trzeba robić czegoś dodatkowego oprócz zbierania obrazków, wiec same się wykonują :p.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.02.2016
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    eee to kiepsko, no nic dzięki ;) to się zabijać nie będę o te dzienne nagrody ;)
    Nimi to nie ma co się przejmować, bo nie trzeba robić czegoś dodatkowego oprócz zbierania obrazków, wiec same się wykonują :p.
    jakby było coś lepszego, to bym poświęciła $ na wzmacniacze ;) a tak to fakt się nie przejmuję, zbieram jak zawsze , ile wpadnie to moje :)
    jutrzejszy dzień mnie trochę przeraża, jak dobrze zrozumiałam z OO, to nam odpalą kilka eventów z wypadajkami jednocześnie  ) zbombardują nas tym wszystkim, oby ich serwery i nasze kompy to wytrzymały :open_mouth: 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No z tym jednym żetonem to normalnie zaszaleli ;) może to jakiś specjalny żeton i bedzie krecil i krecił tym kołem.

    Tak zmieniajac temat to odnośnie budowania bałwana,ja preferowałabym sciagniecie tego śniegu z farmy i posadznie jakis kwiatkow aniżeli lepienie bałwana.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 08.02.2016


    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    jakby było coś lepszego, to bym poświęciła $ na wzmacniacze ;) a tak to fakt się nie przejmuję, zbieram jak zawsze , ile wpadnie to moje :)
    jutrzejszy dzień mnie trochę przeraża, jak dobrze zrozumiałam z OO, to nam odpalą kilka eventów z wypadajkami jednocześnie  ) zbombardują nas tym wszystkim, oby ich serwery i nasze kompy to wytrzymały :open_mouth: 
    Również czytałem i na prawdę jestem ciekawy co to z tego będzie, bo już leci sporo jak ktoś jeszcze robi "Tajemnicza Azja" to dodatkowe malowidła itp, a to jeszcze ma być o wiele więcej. Na pewno bałwanek i chyba to były płatki śniegu, ciekawe co jeszcze:). Niemcy jutro maja karnawal, wiec domyślam się ze to z tego powodu będziemy mieć takie bombardowanie na farmie :p.

    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    No z tym jednym żetonem to normalnie zaszaleli ;) może to jakiś specjalny żeton i bedzie krecil i krecił tym kołem.

    Tak zmieniajac temat to odnośnie budowania bałwana,ja preferowałabym sciagniecie tego śniegu z farmy i posadznie jakis kwiatkow aniżeli lepienie bałwana.
    Sylwio, w Niemczech prawie w ogóle nie było śniegu, przynajmniej w tym regionie w którym ja mieszkam, wiec może poprzez śnieg na farmie, lepienie bałwanka próbują się nim nacieszyć :D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik