Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Ach te wizytówki :p

2»

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 04.01.2016
    Witam,
    nie wiem, na ile rozmowy z zespołem BF dały, ale wczoraj i dzisiaj wizytówki wypadały w ilości aż 3-4 dziennie ze zbiorów sadów jabłoniowych (łącznie ze wszystkich zbiorów każdego dnia). :smile:
    Sprawdzę jeszcze jutro, czy ten stan się utrzyma i napiszę.

    Pozdrawiam
    club

    EDIT:
    Potwierdzam, że wizytówki częściej wypadają z sadów - dzisiaj łącznie z drzewem sojuszowym wypadły 3 wizytówki.
    Post edited by club (PL1) on
  • jolkam62 (PL1)jolkam62 (PL1) PL1 Posty: 58
    Witam ja w sprawie tych przedmiotów  ..widze ze  bardzo słabo leca widac ze  chyba chodzi o to aby kupowac za złoto przedmioty robiac projekt .. mi z 16 kurników po dwóch zbiorach czyli 32 kurniki wyleciał jeden puzel   to jest naprawde smieszne  poza tym  gra coraz gorzej chodzi ..

       pozdrawiam Jolka
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 26.02.2016
    Najwięcej puzzli wylatuje z chlewów :wink: - dzisiaj u mnie co drugi, trzeci zbiór z każdego chlewu.



    Post edited by Demona on
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Czy w ostatnim czasie zmniejszono wypadanie elementu kolekcji "Praca zespołowa" (puzzle)?
    Czy tylko w naszym sojuszu mamy takie wrażenie?
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    Czy w ostatnim czasie zmniejszono wypadanie elementu kolekcji "Praca zespołowa" (puzzle)?
    Czy tylko w naszym sojuszu mamy takie wrażenie?
    Dzisiaj od rana wypadły mi tylko DWA puzzle a siedzę naprawdę w dniu dzisiejszym sporo.
    Sam się zastanawiałem czy to jakiś pech mnie dopadł, ale widzę, że chyba jest jakiś problem.
    Zaczyna się to robić naprawdę frustrujące, gdy aktywny gracz nie jest w stanie w ponad tydzień czasu aktywnej gry uzbierać wystarczającej ilości elementów, aby dodać jako brakującą kolekcję do projektu.
  • club (PL1) powiedział(a):
    Najwięcej puzzli wylatuje z chlewów :wink: - dzisiaj u mnie co drugi, trzeci zbiór z każdego chlewu.



    Jest
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    TenshiA (PL1) powiedział(a):
    club (PL1) powiedział(a):
    Najwięcej puzzli wylatuje z chlewów :wink: - dzisiaj u mnie co drugi, trzeci zbiór z każdego chlewu.



    Jest
    Gratuluję :)
  • jolkam62 (PL1)jolkam62 (PL1) PL1 Posty: 58
    Witam i  po raz juz którys pisze w sprawie przedmiotów  wielu graczy jest zniechecona  klikaniem bo  nadaremnie sie klika jak przedmioty nie wypadaja ..pamietam   wypowiedz Asi ze dopiero w 3 kwartale cos  ma zmienic , a ja mam pytanie czy  do tego 3 kwartału mamy kupowac za złoto przedmioty do projektów?  wydaje mi sie ze   mozna w kazdej chwili zmienic ustawienia w grze dla fachowców jest to kwestia  mysle paru godzin  aby  zwiekszyc  wypadnaie  przedmiotów  np co 3 kurnik.. skoro  wprowadza sie cos nowego to tez zaden problem zmienic ustawienia w wypadaniu przedmiotów.....smutne to  pozdrawiam   :(
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    jolkam62 (PL1) powiedział(a):
    Witam i  po raz juz którys pisze w sprawie przedmiotów  wielu graczy jest zniechecona  klikaniem bo  nadaremnie sie klika jak przedmioty nie wypadaja ..pamietam   wypowiedz Asi ze dopiero w 3 kwartale cos  ma zmienic , a ja mam pytanie czy  do tego 3 kwartału mamy kupowac za złoto przedmioty do projektów?  wydaje mi sie ze   mozna w kazdej chwili zmienic ustawienia w grze dla fachowców jest to kwestia  mysle paru godzin  aby  zwiekszyc  wypadnaie  przedmiotów  np co 3 kurnik.. skoro  wprowadza sie cos nowego to tez zaden problem zmienic ustawienia w wypadaniu przedmiotów.....smutne to  pozdrawiam   :(
    Cześć jolkam62! :) 

    Podałam Wam odpowiedź, którą sama uzyskałam od Zespołu Big Farm. Jakkolwiek to brzmi, uważam, że lepiej liczyć się z brakiem zmian w tym zakresie w najbliższym czasie, niż czekać na zmiany, które są wciąż w bardzo odległych planach Zespołu gry. Team Big Farm przygotowuje dla Was różne nowości - i większe i mniejsze zmiany. Wizytówki są elementem, który musi być dopasowany do rzeczywistości gry. Nie ma sensu ruszać ich obecnie, jeśli ta rzeczywistość świata farmy w stosunkowo niedługim czasie ulegnie zmianie o 180 stopni. 

    Pozdrawiam
  • jolkam62 (PL1)jolkam62 (PL1) PL1 Posty: 58
    Witaj Asiu  napisze tak tyle zmian jest wprowadzanych  a coraz mniej przedmiotów  wylatuje  .dla przykładu dam ze z 20 pól z pszenicą wypada jedna siła robocza to jest smieszne .. mozna wszystko pogodzic  i zmiany  wprowadzac  . dla chcacego naprawde nic trudnego .. widze ze duzo  zmian  jest wprowadzanych  które wiaza sie z kupnem za złoto .. gra staje sie powoli  coraz mniej przyjemna .. :(
  • Witam , od tyg. robimy w sojuszu analizę przedmiotów kolekcji 
    okazuję się ze na 70 osób nikt nie ma nic by coś dołożyć , jedynie kupować...
    troszke zamydliliście obraz tego że przedmioty nie wypadają wcale tym że daliście ofete na ich kupno za dolary , no ale nie tędy droga bo dolary są potrzebne już do wysztskiego.... MS , rozbudowa farm , wyspy 
    Czy nie można zrobić tak by z każdego sady wypadała 1 wizytówka ? z każdego kurnika puzzel lub siła robocza ? lub żeby wypadały wizytówki jeszcze z kaczarni czy farmy kwiatowej ??
    chcemy się bawić robić projekty ale ciągłe kupowanie robi się nudne i dosćkosztowne zwłacza ze nkt nie ma ofert na złoto a skrzynki zrobiły się beznadziejne. 
    Pozdrawiam
    Rafał 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Myślę że sprawa kolekcji wcale nie uwiera graczy, skoro robią tyle projektów, tym bardziej że dopiero od pewnego czasu można kupić za dolce jedynie puzzle i wizytówki i coś tam jeszcze, czego mamy duże ilości. Reszta kolekcji jest do kupienia tylko za złoto. Kiedyś pisałam [żeby sprawdzić ile czasu to zajmie] że puzzle do jajek zbierałam około 2 miesięcy a bilety do przyrody dobrze rok a może dłużej.



  • tora5 (PL1)tora5 (PL1) Posty: 12
    edytowano 06.10.2016
    bell0074 (PL1) powiedział(a):
    Wizytówek jak na lekarstwo, najczęściej traktory wypadają z jabłek;(
    Coś z tym trzeba zrobić.
    Dokładnie tak.Traktorów jest na full, i po co? co z nimi zrobić?.Oczekujemy jakiegoś rozsądnego rozwiązania.

    Mam jeszcze taką uwagę odnośnie statku, szklarni , koni. Było dobrze wszystko pod ręką a teraz porozrzucane tak,że trzeba wszystkie farmy przelecieć  żeby to ogarnąć.Denerwuje mnie to  i zniechęca do dalszej gry.

    Post edited by Demona on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik