Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

nowy sezon Puchar płatka sniegu

Witam

Gram już ponad rok i zawsze nagrody w Pucharze były fajne a teraz 1 specjalne nasiono kapusty lub 10 karmy z wodorostów to jest żenujące :( a co najgorsze dzisiaj mój koń poziom 100 przegrał z koniem poziom 17 jak dla mnie to jest śmieszne. Lubiłam te koniki i stajnie ale teraz chyba tylko hobbistycznie do tego podejdę bo nie ma o co grać :(

magda

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 25.01.2016
    Jeśli chodzi o obecne nagrody za kolejne klasy konkursowe, to cóż - miała być zmiana i jest.
    Co prawda, niektórym wyda się ona na gorsze, ale w jakim innym wydarzeniu można zdobyć "prawie za darmo" taką ilość żetonów i karmy z wodorostów?

    A, co do algorytmu w konkursie koni, to od początku była to jedna wielka niewiadoma. cookie

    Pozdrawiam
    club

    Post edited by Demona on
  • club (PL1) powiedział(a):
    Jeśli chodzi o obecne nagrody za kolejne klasy konkursowe, to cóż - miała być zmiana i jest.
    Co prawda, niektórym wyda się ona na gorsze, ale w jakim innym wydarzeniu można zdobyć "prawie za darmo" taką ilość żetonów i karmy z wodorostów?

    Pozdrawiam
    club
    zamiana humusu i nawozu z wodorostów na karmę z wodorostów , którą nie da się nawet jeden raz nakarmic krów jest dla mnie jak zamiana siekierki na kijek i wbrew pozorom żetony zdobywa się dużo tańszym i łatwiejszym sposobem niż harowanie miesiącami na wyspach.
    W tej chwili jest to jak poszukiwanie straconego czasu (wyspy)
    No i  to jest najlepsze...ziarenko kapusty zamiast kilkuset tysięcy dolarów - żenujące
    Nie "niektórzy" Club tylko wszyscy czuja się w tym momencie -delikatnie mówiąc- wydymani



  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    PlayerAlina (PL1) powiedział(a):
    club (PL1) powiedział(a):
    Jeśli chodzi o obecne nagrody za kolejne klasy konkursowe, to cóż - miała być zmiana i jest.
    Co prawda, niektórym wyda się ona na gorsze, ale w jakim innym wydarzeniu można zdobyć "prawie za darmo" taką ilość żetonów i karmy z wodorostów?

    Pozdrawiam
    club
    zamiana humusu i nawozu z wodorostów na karmę z wodorostów , którą nie da się nawet jeden raz nakarmic krów jest dla mnie jak zamiana siekierki na kijek i wbrew pozorom żetony zdobywa się dużo tańszym i łatwiejszym sposobem niż harowanie miesiącami na wyspach.
    W tej chwili jest to jak poszukiwanie straconego czasu (wyspy)
    No i  to jest najlepsze...ziarenko kapusty zamiast kilkuset tysięcy dolarów - żenujące
    Nie "niektórzy" Club tylko wszyscy czuja się w tym momencie -delikatnie mówiąc- wydymani



    Witaj

    Zgadzam się z Tobą w 100% te kilkaset tysięcy dolarów dla graczy którzy nie rozbudowali do końca swoich farm było super a teraz maja nasiono kapuchy żenada :(
  • haha Witam was :) odnośnie nagród całkowicie się z wami zgodze:) ostatnio splukałem sie z dolarów na architekta , teraz poszło troche na wyspe i dziś rano zwyczajnie mi ich brakło , ale eureka ! mysle konie sie zaczeły więc wpadną pierwsze dolary w nagrodach! Więc lece prędko w koniki a tam bach :) zamiast dolarów nagroda pocieszenia dla królików -nasionko kapuchy:) odechciewa sie zmagań w koniach:)


  • jolkam62 (PL1)jolkam62 (PL1) PL1 Posty: 58
    Witam wszystkich   zauwazyłam ze  w tej grze chodzi  coraz bardziej o to aby tylko złoto kupować i w zamian  dostajemy okłapy  tak jest w koniach jak z  przedmiotami  do projektów  coraz mniej ich wypada .. na poczatku podobała mi sie gra teraz zaczyna byc coraz nudniejsza i słabe nagrody  sa  wszedzie tak samo w silosie .ech szkoda słów
                        pozdrawiam Jolka
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    jolkam62 (PL1) powiedział(a):
    Witam wszystkich   zauwazyłam ze  w tej grze chodzi  coraz bardziej o to aby tylko złoto kupować i w zamian  dostajemy okłapy  tak jest w koniach jak z  przedmiotami  do projektów  coraz mniej ich wypada .. na poczatku podobała mi sie gra teraz zaczyna byc coraz nudniejsza i słabe nagrody  sa  wszedzie tak samo w silosie .ech szkoda słów
                        pozdrawiam Jolka
    Masz racje Jolu chyba tylko o złoto chodzi i nic więcej ;( ale trudno bez koni i pseudo nagród przeżyjemy 

  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 25.01.2016
    club (PL1) powiedział(a):
    No tak, bo dla Was najważniejsze jest, aby jak już dawali karmę z wodorostów, to musi być w takiej ilości, żeby starczyła na krowy i/lub kaczki... :confused:

    Pomyślcie (...) o innych graczach, dla których takie nagrody za zdobycie kolejnych klas w konkursie koni będą jak znalazł, bo może akurat będą potrzebowali do eventów (np. "Nie z tej bajki", gdzie w pierwszym kroku trzeba trochę tej kapuchy naprodukować). (...)

    tak akurat się składa że ziarenek kapuchy mam multizapas  a wyobraź sobie jaką pomocą dla nas w wymienionym przez Ciebie ewencie był humus z wodorostów gdy na wymienioną przez Ciebie kapuchę nie trzeba było czekać 4 godziny tylko mieć ją natychmiast :p To z tego mam być szczęśliwa ?
    A zresztą sam sprawdź przelicznik nagród w złocie ile kosztuje karma a ile humus, i gdzie się podziały tajemnicze skrzynki z których od czasu do czasu wypadały fajne nagrody.. mam 3 traktorki i wszystkie pochodzą  ze skrzynek z wyścigów, nie wspomnę o licencji i złocie . Teraz nie mam co na to liczyć i dziwie się Tobie że brniesz w zaparte udowadniając swoja rację choć wiesz że nie masz racji (...)
    Post edited by Demona on
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 25.01.2016
    Forum jest od wyrażania opinii a ilu jest Graczy tyle ich będzie - to pierwsza kwestia. (...)
    Mi nie pasują (...) nowe nagrody i uważam to za żenadę a jeszcze większą jest to, że nikt z ggs nie pokwapił się, aby o zmianie nagród na forum poinformować (...)
    Post edited by Demona on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Także uważam, że zmiana nagród w tym sezonie konnym jest na niekorzyść graczy. Pisząc o zmianie nagród w eventach, na pewno nikt nie miał na myśli zamiany ich na gorsze, to chyba logiczne!
    Niestety niektórym widać z logicznym myśleniem nie po drodze.  :p
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Nie trzeba być geniuszem by zauważyć, że zmiana nagród jest dla nas niekorzystna. Mnie najbardziej żal tych tajemniczych skrzynek i to nie dlatego, żebym miała jakieś wyjątkowe szczęście do ich zawartości, ale dlatego, że strasznie lubię je otwierać. Cóż... przy tych nagrodach nie warto się za bardzo wysilać, ważne by dotrzeć gdzieś tam do platynowej i sobie to odpuścić. Z mojego punktu widzenia nie warto też powiększać kanistra, bo szkoda dolarów.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 24.01.2016
    Co prawda też żałuję, że już nie ma skrzynek, ale żetony też mi się przydadzą, tak samo jak specjalne nasiona kapusty do projektów sojuszowych (tak, w naszym sojuszu robimy projekty również z dalszych stron sojuszowej zakładki z projektami). :wink:

    Być może zmiana nagród w obecnej edycji konkursu koni jest podyktowana zmianą nagród w innym wydarzeniu?
    Możliwe też, że zmianą "niesławnego" balansu gry, rozpalającym umysły wielu graczy, jak tylko się o nim wspomni.
    P.S.
    Tak, przyznaję Wam rację - mogłaby wcześniej o zmianach wspomnieć CM Asia07 w "OO".
    Sądzę jednak, że i ona o zmianach w grze dowiaduje się na ostatnią chwilę lub już po ich wprowadzeniu - mało razy tak było?

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Nie trzeba być geniuszem by zauważyć, że zmiana nagród jest dla nas niekorzystna. Mnie najbardziej żal tych tajemniczych skrzynek i to nie dlatego, żebym miała jakieś wyjątkowe szczęście do ich zawartości, ale dlatego, że strasznie lubię je otwierać. Cóż... przy tych nagrodach nie warto się za bardzo wysilać, ważne by dotrzeć gdzieś tam do platynowej i sobie to odpuścić. Z mojego punktu widzenia nie warto też powiększać kanistra, bo szkoda dolarów.
    Mnie tez jest żal tych skrzyneczek :( bardzo je lubiłam ale brak humusu z wodorostów i nawozu też uważam za bardzo dużą stratę dla wszystkich graczy i na niskich i wysokich poziomach.
    Chciałam jeszcze zauważyć tak na marginesie że coraz mniej przedmiotów wypada z pól i obiektów hodowlanych na tym GGS chyba też zaczęło oszczędzać ( ze słoneczników nic nie wypadło nawet woda masakra )
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Zastanawia mnie jeszcze jedno dlaczego o tej zmianie nikt nas nie poinformował może Moderatorzy też nie wiedzieli ,ale było by to dosyć dziwne.
    I tak jak myślałam z góry rankingu wypowiedziałam się tylko ja no cóż nie dziwi mnie to wcale :( dokładnie tak myślałam że będzie szkoda wielka szkoda.
  • Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Witam

    Gram już ponad rok i zawsze nagrody w Pucharze były fajne a teraz 1 specjalne nasiono kapusty lub 10 karmy z wodorostów to jest żenujące :( a co najgorsze dzisiaj mój koń poziom 100 przegrał z koniem poziom 17 jak dla mnie to jest śmieszne. Lubiłam te koniki i stajnie ale teraz chyba tylko hobbistycznie do tego podejdę bo nie ma o co grać :(

    magda

    Zgadzam się z Tobą w 100%. Też uważam, że zmiany w nagrodach są niekorzystne, a nasionko kapusty to nagroda po prostu śmiechu warta. Sama zbierałam humus z wodorostów, który wykorzystywałam przy maszynie Georga. Karma w tej ilości w niczym nie może pomóc. Niestety to nie pierwsza zmiana na niekorzyść graczy.A już fakt przegrywania w zawodach przy ponad 80% szansach na wygraną uważam za żenujący. Tym bardziej że nie jest to zjawisko rzadkie, ale przegrana z  o wiele słabszymi konikami dotyka mnie często, żeby nie powiedzieć bardzo często. Wiele już było napisane na forum o sławetnej losowości. U mnie GGS swoją losowością doprowadził do tego, że od kilku sezonów nie wydaję złota na paliwo i przestałam trenować konie. Mam trzy na max z dobranymi efektami do każdej z dyscyplin. Dalsze podnoszenie wartości, przez zwiększanie efektów jest działaniem zbędnym (moim zdaniem) biorąc pod uwagę sławetną losowość. Koniki bardzo lubiłam, teraz coraz mniej mnie bawią, a bywa, że wkurzają. Rozumiem założenie,, żeby słabszy koń mógł wygrać z lepszym, jako motywację tych słabszych, ale chyba GGS nie wziął pod uwagę, że przeginając osłabi motywację tych, którzy mają konie lepsze. Dobrze wytrenowane konie, przecież nie wzięły się znikąd. Ten kto ma takie konie wie ile musiał włożyć wysiłku w wyspy i treningi, żeby taki efekt osiągnąć. Częsta przegrana z koniem o wiele słabszym jest moim zdaniem po prostu niesprawiedliwa i demotywująca.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Witam

    Gram już ponad rok i zawsze nagrody w Pucharze były fajne a teraz 1 specjalne nasiono kapusty lub 10 karmy z wodorostów to jest żenujące :( a co najgorsze dzisiaj mój koń poziom 100 przegrał z koniem poziom 17 jak dla mnie to jest śmieszne. Lubiłam te koniki i stajnie ale teraz chyba tylko hobbistycznie do tego podejdę bo nie ma o co grać :(

    magda

    Zgadzam się z Tobą w 100%. Też uważam, że zmiany w nagrodach są niekorzystne, a nasionko kapusty to nagroda po prostu śmiechu warta. Sama zbierałam humus z wodorostów, który wykorzystywałam przy maszynie Georga. Karma w tej ilości w niczym nie może pomóc. Niestety to nie pierwsza zmiana na niekorzyść graczy.A już fakt przegrywania w zawodach przy ponad 80% szansach na wygraną uważam za żenujący. Tym bardziej że nie jest to zjawisko rzadkie, ale przegrana z  o wiele słabszymi konikami dotyka mnie często, żeby nie powiedzieć bardzo często. Wiele już było napisane na forum o sławetnej losowości. U mnie GGS swoją losowością doprowadził do tego, że od kilku sezonów nie wydaję złota na paliwo i przestałam trenować konie. Mam trzy na max z dobranymi efektami do każdej z dyscyplin. Dalsze podnoszenie wartości, przez zwiększanie efektów jest działaniem zbędnym (moim zdaniem) biorąc pod uwagę sławetną losowość. Koniki bardzo lubiłam, teraz coraz mniej mnie bawią, a bywa, że wkurzają. Rozumiem założenie,, żeby słabszy koń mógł wygrać z lepszym, jako motywację tych słabszych, ale chyba GGS nie wziął pod uwagę, że przeginając osłabi motywację tych, którzy mają konie lepsze. Dobrze wytrenowane konie, przecież nie wzięły się znikąd. Ten kto ma takie konie wie ile musiał włożyć wysiłku w wyspy i treningi, żeby taki efekt osiągnąć. Częsta przegrana z koniem o wiele słabszym jest moim zdaniem po prostu niesprawiedliwa i demotywująca.
    Witaj

    Fajnie że się ze mną zgadzasz i masz rację bardzo dużo wysiłku nas kosztowało wytrenowanie takich Koni jakie mamy, ale cóż dla GGS nie ma to znaczenia bo liczy się już sama nie wiem co.

    Magda 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Moi Drodzy,

    już kilkakrotnie prosiłam Was, abyście byli dla siebie milsi, nie wszczynali kłótni, nie trollowali i traktowali innych Graczy tak, jak sami chcielibyście być traktowani. Widzę jednak, że moje słowa niektórzy mają za nic. Szkoda. Zwracanie uwagi na zmiany w grze, które Wam się nie podobają lub które niekorzystnie wpływają na jakość rozgrywki absolutnie nie jest egoizmem. To właśnie z takich sugestii i uwag często biorą się kolejne zmiany wprowadzane przez Zespół GGS. Każdy ma prawo wypowiadać się na łamach forum i wyrażać swoje zdanie. Konstruktywna krytyka to coś, co cenimy najbardziej i przykro mi patrzeć gdy wzbudza to w niektórych tak negatywne emocje.
    W wątku zrobiłam porządek. Posty będące według mnie offtopem i zbędną wymianą zdań usunęłam. Jeśli ktoś chciałby ponownie dodać coś w tym temacie od siebie, proszę zamieścić nowy wpis, ale bez komentarzy wykraczających poza temat dyskusji.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Wiecie co?
    Ja się tak nie bawię... To wcale nie jest zabawne :(
    Nasionka kapusty przeżyję, kasę, której już nie ma - strawię, nawóz i humus z wodorostów przeboleję... chyba... Ale skrzynek Wam nie wybaczę! Uwielbiałam ten dreszczyk emocji, gdy je otwierałam :) Szczególnie w nocy jak mnie tak naszło, a w skrzyni podwójne PD z obiektów gospodarczych lub PD z sadów, które dopiero co zebrałam... :p To po prostu oczy na szpilkach, a czoło na spacji, ale działałam póki nie wysiadło mi "zasilanie" ;)
    A teraz?
    Szkoda gadać... Podków brak, bo nasionka z egzotycznej farmy się skończyły. Na inne wyspy nie chodzę, bo mi nie po drodze, więc ponownie strzelam focha!
    Czekam na Hawaje, a póki co... konikom nic więcej nie daję...

    httpforumcdnmojanorwegiaplimages1278422590_by_mrrrau_500jpg

    I... nie rozśmieszajcie mnie GGS, próbuję być na Was zła! Jak osa lub pszczoła, wszystko jedno ;)
    Nie będę się śmiać, nawet jak narobicie błędów w następnej aktualizacji... obiecuję!
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 31.01.2016
    Piotr Mazurek, Katarzyna12344
    W pełni zgadzam się z waszymi wypowiedziami. O zmianie na gorsze w nagrodach pisałem wcześniej w innym wątku. Jako bywalec diamentowej ligi wiem ile wymaga wysiłku wytrenowanie dobrych koni.
    Ostrzegam przed psuciem zawodów końskich.
    To szczyt pewnego łańcucha technologicznego i rozrywka bardzo dużej grupy aktywnych graczy i graczy wydających sporo pieniędzy na tę grę. Jeśli GGS będzie dalej psuł konie zniechęci do nich jeszcze więcej osób. Jeśli ktoś podaruje sobie konie to nie potrzebuje podków, a więc zaangażowanie w tymczasowe wyspy robi się bezcelowe. Wyłączacie tym samym z pola zainteresowania tych graczy sporą część rozgrywki. A to najkrótsza droga do ich odejścia i zaprzestania finansowania GGSu.
    (osobiście kusicie mnie do tego coraz częściej)
  • Żeby jeszcze dotzreć tak wysoko to też już jest sukces. 
    Nie oszukujmy się. Wytrenowanie konia na tyle by przebił sie gdzieś wyżej jest procesem czasochłonnym. Owszem jest kilka sposobów na zdobycie podków: statek, MS, święto ciężkiej pracy, czasem z targu tez coś wpadnie. No i sam puchar. Problem w tym,że nie ma tu bilansu zysków do strat. Jak dla mnie te skrzyneczki były motywacją, by jednak mimo frustracji podjąć próbę zdobycia pierwszej klasy w danej lidze.  Gdzieś zawsze był też ten dreszczyk co wpadnie po jej otwarciu, a podkowy zawsze sie przydawały. Teraz gdzieś to umyka. Żetony tak na dobra sprawę nie są jakimś wartościowym przedmiotem,ani tym bardziej trudnym do zdobycia. Wystarczy miesiąc by sobie odłożyć większy zapas na bok bez wydawania na nie złota. A już hurtowo wpadają podczas MS. Trenowanie i wygrywanie końmi w tej grze jest trudne to wyzwanie samo w sobie. Stąd wszystkich cieszy fakt zdobycia dodatkowych nagród tym bardziej, że im wyższa liga tym jest o wiele trudniej. Takie nagrody mogą zadowolić bywalca brązowej ligi, względnie srebrnej, ale nie wyższej. Owszem są jeszcze nagrody główne w danej lidze, ale te pomniejsze służą jako motywacja. Teraz po zmianie są raczej demotywujące. Jestem w stanie zrozumieć, że nie może być tych samych nagród na okrągło, że musi być ten powiew świeżości i tak dalej. Ale w koniach przede wszystkim najsłabszym ogniwem nadal pozostaje system doboru przeciwników i wygrywanie, bo w tej chwili jest to totolotek na chybił trafił. Równie dobrze można wcale konia nie trenować też da radę, Może nie dostanie się do diamentowej, ale do srebrnej by wyciągnął. 
    Tu brakuje balansu miedzy zyskiem a stratami. W tej chwili powoli wszystko chyli sie ku wartości minusowej: poświęcony czas by wytrenować konia jest w zasadzie stratą czasu, ponieważ koń ledwo wygra. Zniechęcony gracz przestanie się w to bawić, reszta jest już do przewidzenia. A naprawdę miło jest kiedy wpada drobna, ale przydatna nagroda. Nie mówię, że zmiany są złe, konie to tylko jeden aspekt tej gry, ale jak już coś zmieniać to z głową tak by obie strony zyskały.

  • Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    PlayerAlina (PL1) powiedział(a):
    club (PL1) powiedział(a):
    Jeśli chodzi o obecne nagrody za kolejne klasy konkursowe, to cóż - miała być zmiana i jest.
    Co prawda, niektórym wyda się ona na gorsze, ale w jakim innym wydarzeniu można zdobyć "prawie za darmo" taką ilość żetonów i karmy z wodorostów?

    Pozdrawiam
    club
    zamiana humusu i nawozu z wodorostów na karmę z wodorostów , którą nie da się nawet jeden raz nakarmic krów jest dla mnie jak zamiana siekierki na kijek i wbrew pozorom żetony zdobywa się dużo tańszym i łatwiejszym sposobem niż harowanie miesiącami na wyspach.
    W tej chwili jest to jak poszukiwanie straconego czasu (wyspy)
    No i  to jest najlepsze...ziarenko kapusty zamiast kilkuset tysięcy dolarów - żenujące
    Nie "niektórzy" Club tylko wszyscy czuja się w tym momencie -delikatnie mówiąc- wydymani



    Witaj

    Zgadzam się z Tobą w 100% te kilkaset tysięcy dolarów dla graczy którzy nie rozbudowali do końca swoich farm było super a teraz maja nasiono kapuchy żenada :(
    popieram w całości żenada
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 20.05.2016
    Agnieszka11Play (PL1) powiedział(a):
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    PlayerAlina (PL1) powiedział(a):
    club (PL1) powiedział(a):
    Jeśli chodzi o obecne nagrody za kolejne klasy konkursowe, to cóż - miała być zmiana i jest.
    Co prawda, niektórym wyda się ona na gorsze, ale w jakim innym wydarzeniu można zdobyć "prawie za darmo" taką ilość żetonów i karmy z wodorostów?

    Pozdrawiam
    club
    zamiana humusu i nawozu z wodorostów na karmę z wodorostów , którą nie da się nawet jeden raz nakarmic krów jest dla mnie jak zamiana siekierki na kijek i wbrew pozorom żetony zdobywa się dużo tańszym i łatwiejszym sposobem niż harowanie miesiącami na wyspach.
    W tej chwili jest to jak poszukiwanie straconego czasu (wyspy)
    No i  to jest najlepsze...ziarenko kapusty zamiast kilkuset tysięcy dolarów - żenujące
    Nie "niektórzy" Club tylko wszyscy czuja się w tym momencie -delikatnie mówiąc- wydymani



    Witaj

    Zgadzam się z Tobą w 100% te kilkaset tysięcy dolarów dla graczy którzy nie rozbudowali do końca swoich farm było super a teraz maja nasiono kapuchy żenada :(
    popieram w całości żenada
    Witaj,

    przecież obecne nagrody są inne w aktualnym sezonie konnym. Wrócono do nagrody w dolarach, zamiast nasion kapusty, więc co popierasz?
    Przytoczony przez Ciebie post jest już mocno zdezaktualizowany. Szkoda wyciągać takie tematy na wierzch forum, bo uciekają dużo ważniejsze wpisy.

    Pozdrawiam,
    Demona
    Post edited by Demona on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik