Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

po dzisiejszej aktualizacji problemy ze zbiorami

Tak jak w tytule nie mogę zebrać zbiorów z pól . Chcę zebrać z pola kukurydze to robi się mgła nad polem i zebrać nie mogę .Za każdy raz muszę się przelogować . Ciasteczka wyczyszczone i dalej to samo. Pytam ile można się przelogowywać w ciągu jednego dnia.

Najlepsza odpowiedź

  • wiesinka (PL1)wiesinka (PL1) Posty: 1
    Odpowiedź ✓
    U mnie to samo.
    Non stop wylogowywanie i logowanie aby zebrać plony
    to już przesada.
    Może wreszcie ktoś to naprawi.???
    Czyszczenie nic nie daje, to nie wina naszych komputerów.
«13

Odpowiedzi

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Miałam to samo z rana, ale na razie problem ustąpił po czyszczeniu ciach :)

    .

  • szonn (PL1)szonn (PL1) PL1 Posty: 151
    Ja mam tak dalej  mgła i mgła .
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Ja też parę razy stronę odświeżałam, w końcu się wkurzyłam i zrestartowałam kompa i już ok.
    Ale tylko ja tak miałam w sojuszu, się zastanawiałam czy to czasem nie jakiś psikus :)
    Widać jakaś epoka lodowcowa na farmy nadchodzi... 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Też tak miałem podczas zbiorów z łąk na farmie Kwiatowej - pomogło wyczyszczenie wszystkiego i ponowne zalogowanie się.
  • ja am to samo i  mi nie dolicza wizytówek
  • Nie trzeba się przelogowywać. Wystarczy wejść na inną farmę i wrócić.
  • bb66bb (PL1)bb66bb (PL1) PL1 Posty: 128
    W naszym sojuszu  wiele osób ma ten  problem ze zbieraniem.
  • No właśnie. Mam to samo i jest to okropnie wkurzające. 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 05.01.2016
    Piotr7511 (PL1) powiedział(a):
    Nie trzeba się przelogowywać. Wystarczy wejść na inną farmę i wrócić.
    No tak, tylko to jest denerwujące, kiedy ma się do zbioru jajka lub kwiatki do misji lub maszyny George'a, a tu zonk - zawiecha.
    Właśnie przed chwilą nie mogłem zebrać kukurydzy dla George'a i musiałem przejść z farmy na farmę.

    EDIT:
    Wykonałem zrzut ekranu takiej sytuacji - zawieszenie zbioru z kurników (czyszczenie pamięci cache przeglądarki i usuwanie ciasteczek nie pomaga):


    Pozdrawiam
    club
    Post edited by club (PL1) on
  • wiesinka (PL1)wiesinka (PL1) Posty: 1
    Odpowiedź ✓
    U mnie to samo.
    Non stop wylogowywanie i logowanie aby zebrać plony
    to już przesada.
    Może wreszcie ktoś to naprawi.???
    Czyszczenie nic nie daje, to nie wina naszych komputerów.
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Trzeba być kompletnie pozbawionym wyobraźni żeby ulokować kopalnię nieopodal wejścia na farmę a szklarnią.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ta mgła jest lekko irytujaca,cos sie po aktualizacji posypało,przy porannym zbieraniu latałam z farmy na farme chyba z dziesiec razy bo "mgła"nie pozwala normalnie zebrac zbiorow.
  • mam to samo  i jeszcze dodatkowo silos mi nie wyswietla ilosci oddania do nastepnego poz .mase bledow .ta ostatnia aktualizacja przyniosla ..bardzo zle sie gra.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    U mnie także i u wielu moich sojuszników problem wraca jak bumerang. Aby zebrać kurczaki muszę co chwilę latać na smakosza i z powrotem, już mnie powoli strzela  :s Do supportu zgłaszać problemu nie będę, bo z ich tempem odpisywania nie ma to najmnieszego sensu  :/ Mam nadzieję, że nasza CM to przeczyta i zgłosi błąd do Działu Technicznego.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Techniczni już wiedzą o tym i szukają na serwerze, gdzie występuje ten problem - na angielskim forum CM o tym poinformował.

    Pozdrawiam
    club
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No szkoda,że żeby zasiegnac jakichkolwiek informacji trzeba latac po innych forach  :s,a ta mgla jest coraz bardziej upierdliwa i irytujaca  :#
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Właśnie wyłączyli serwery, żeby chyba naprawić te "zawiechy" zbiorów.

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Du.........a nie naprawili przynajmniej u mnie dalej mgła ide po nerwosol,albo positivum w dużym opakowaniu bo mnie rozwali przy takim zbieraniu . >:)
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.01.2016
    Faktycznie, u mnie też dzisiejszy mały hotfix nie pomógł - miałem problem ze zbiorem kapuchy... :disappointed:

    Post edited by club (PL1) on
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Przekazałam informację do Zespołu gry, tymczasowym rozwiązaniem zdaje się być odświeżenie strony gry, choć oczywiście to nie jest rozwiązanie, na którym poprzestaniemy. Zespół dokłada wszelkich starań, by możliwie szybko uporać się z usterką. 

    Pozdrawiam
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Asia07 powiedział(a):
    Przekazałam informację do Zespołu gry, tymczasowym rozwiązaniem zdaje się być odświeżenie strony gry, choć oczywiście to nie jest rozwiązanie, na którym poprzestaniemy. Zespół dokłada wszelkich starań, by możliwie szybko uporać się z usterką. 

    Pozdrawiam
    Nie trzeba odświeżać, wystarczy przejść z farmy na farmę - takie doraźne rozwiązanie. :smile:
  • szonn (PL1)szonn (PL1) PL1 Posty: 151
    u mnie takie  rozwiązanie przejść z farmy na farmę nie działa . Za każdy raz muszę się przelogować i ostatnie wyjście to przestać grać w tą gierkę .
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Gdyby w wyniku wystąpienia błędu Gracze zyskiwali a ggs tracił to momentalnie by naprawili a tak - widać jaki szacunek dla Graczy mają i jacy " specjaliści" tam pracują - nawet zwykła aktualizacja przerasta ich możliwości techniczne i musieli coś popsuć ...
    Mnie zastanawia, że jakoś nigdy zakup złotka nie jest popsuty, tu zawsze wszystko działa... o własne 4 litery ta firma potrafi dbać a Gracze ?
    W/g ggs poczekają na naprawę .... a z rankingu ubywa aktywnych Graczy i kont .....
    Pewnie firma myśli, że na Ich miejsce przyjdą nowi - może to i prawda, ale ciekawe jak długo pograją ...
  • Po aktualizacji zamiast lepiej jest gorzej :(( jak zawsze zresztą. Jak widzę problem na skalę masową,pytanie tylko jedno mam jak długo będziemy czekać na usunięcie tegoż błędu? 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Dzisiaj prawdopodobnie się z tym problemem uporają i będzie mały hotfix na serwerze.
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    Witam! U mnie często pojawiają się opisane powyżej problemy .Proszę ,usuńcie te błędy, które od kilku dni nadal się pojawiają, nie da się grać normalnie ,powtarza się to często w ciągu dnia.Ile razy można się wylogowywać, to wkurzające :((
    Dołączam zrzuty ekranu z farmy głównej i smakosza
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    club(PL1)!!! dlaczego komentujesz tylko mój post , przecież wszyscy powyżej też o tym piszą i "płaczą" i wszystkim to przeszkadza i wszystkich wnerwia , wiec po co ten niepotrzebny  sarkastyczny ton ????????????
    Skomentuj posty od wszystkich  a nie tylko mój, a tak na marginesie twoja uwaga jest grubo nie na miejscu.
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 07.01.2016
    Pkt. Karmy tez <****>... :)) tzn. ich brak - nie wyświetla nigdzie :))


    Post edited by Demona on
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 07.01.2016
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Pkt. Karmy tez <****>... :)) tzn. ich brak - nie wyświetla nigdzie :))


    Są w Inwentarzu na drugiej stronie "Wyposażenia". :wink:

    Post edited by Demona on
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    To sprawdź :))

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik