Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

problemy z grą

Dziś koszmarnie się gra, nie mogę zebrać plonów, ani posiać nowych. Co chwila muszę się ponownie logować. Co się dzieje ??????

Komentarz

  • cukrowa farma w ogóle się nie uruchamia!!!! nie można z niej nawet powrócić na inne farmy.
  • Witqm,kilka minut temu otworzylam wygrane w mistrzostwach tajemnicze skrzynki.Wjednej z nich wygrana to 300 sztuk zlota,ale zaliczylo mi tylko 50,,stan mialam 15 sztuk,nie ma mowy o pomyłce-prosze o interwencje AlicjaFarmer4
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Takie sprawy załatwia się przez support, tak więc nie masz większego wyboru i musisz do nich napisać.
  • tomek63 (PL1)tomek63 (PL1) PL1 Posty: 7
    dzieki
  • tomek63 (PL1)tomek63 (PL1) PL1 Posty: 7
    gdzie jest support ?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Możesz wejsc z farmy taki mały znaczek z chłopkiem ze sluchawka ,albo przy wejsciu na forum taki wielki zielony znacze Wsparcie klikasz i tam Cie juz pokieruje co trzeba zrobic.
  • tomek63 (PL1)tomek63 (PL1) PL1 Posty: 7
    dziekuje
  • Dlaczego wyrzuca  mnie z gry?  nie mogę zalogować się
    Od pewnego czasu mam problemy z grą, nie mogę normalnie zbierać płodów, tylko kursor chodzi po calej farmie to obłęd trwa wieki a teraz po zalogowaniu zaraz wyrzuca mnie.
  • dzien bobry                 mam problem z kursorem nie dziala jak powinnien
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Spróbujcie standardowego czyszczenia ciasteczek,pamieci,może zmiana przegladarki pomoże a jak nie,to pozostaje tylko support.
  • Danuta000 (PL1)Danuta000 (PL1) PL1 Posty: 17
    Witam. Ja tez mam problem, ale z zaliczanie uzbieranych karm do projektu, ktory obecnie prowadze jak zreszta inni czlonkowie sojuszu rowniez .Juz pisalam do support, ale mozolnie cos im idzie.
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    Danuta000 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Ja tez mam problem, ale z zaliczanie uzbieranych karm do projektu, ktory obecnie prowadze jak zreszta inni czlonkowie sojuszu rowniez .Juz pisalam do support, ale mozolnie cos im idzie.
    Witaj,

    W projektach sojuszniczych zalicza rozpoczęcie cyklu produkcji karmy, nie jej zebranie.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • Danuta000 (PL1)Danuta000 (PL1) PL1 Posty: 17
    To bez roznicy czy rozpoczta produkcja czy zebranie nie zostaja zaliczone
  • Witam chciałbym poruszyć tutaj hodowle koni ,w dniu dzisiejszym straciłem dwa konie lvl 63 i 14 chciałem chciałem połaczyc dwa konie ale nie miałem jeszcze jednego o podobnym lvl ,chciałem anulować hodowle wsiskając krzyżyk żeby wyjśc ze strony -wchodzę powracam do stajni a tu nie mam już tych dwóch koni ,naprawdę opadły mi ręcę to czyta głupota jak po anulowaniu hodowli kasuja się konie ,gram już długo ,tego konia63 lvl zbierałem z rok ,jesli nie odzykam go to mam dość bo nie długo wszystko co dokonam w tej grze skasuje się jednym przyciskiem ,rozumię że chcecie zarobić po to wydaliscie ta gre ale nie w taki sposób!!Szczerze odechciało mi się grac dzisaj już ,gdzie mam się skierowac z tym bo jak naciskam support to wogóle mi się nie załącza nie wiem o co chodzi może nie lubią jak się do nich pisze czekam na pomoc.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 04.01.2016
    Witam,
    po zakończeniu wydarzenia "Lista Św. Mikołaja" nie można zalogować się do gry.
    Problem zaczął się, kiedy chciałem zaraz po zniknięciu wydarzenia przejść na farmę Smakosza - niestety, nawet po przelogowaniu się (i wyczyszczeniu pamięci cache przeglądarki oraz ciasteczek) nie można zalogować się do gry.

    Pozdrawiam
    club
  • Mam to samo
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 04.01.2016
    No wlasnie mam tak samo nawet jest problem z wejsciem na forum  :s .Wywaliło mnie z gry i nie chce wpuścic,wyczyszczone wszytko i dalej sie nie da :s .Po dziesiatej probie zalogowania sie na forum..............uf zatrybiło,może te zimowe pałace buduja,zważywszy na to,że sa dośc spore ich budowa może troche zajac ;) .
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 04.01.2016
    club (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    po zakończeniu wydarzenia "Lista Św. Mikołaja" nie można zalogować się do gry.
    Problem zaczął się, kiedy chciałem zaraz po zniknięciu wydarzenia przejść na farmę Smakosza - niestety, nawet po przelogowaniu się (i wyczyszczeniu pamięci cache przeglądarki oraz ciasteczek) nie można zalogować się do gry.

    Pozdrawiam
    club
    Witam.
    Mam identyczną sytuację jak opisana powyżej.
    Po zakończeniu wydarzenia nie otrzymałem dekoracji. Wylogowałem się, wyczyściłem przeglądarkę i już nie mogę zalogować się ponownie do gry. Wpisuję login, hasło i klikam na zaloguj i......nic się nie dzieje :(

    Edit: Przed chwilą udało się zalogować. Dekoracja jest w magazynie..ufff....:)
    Niestety znów mnie wyrzuciło z gry - prace na serwerze :(
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 04.01.2016
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    no wlasnie mam tak samo nawet jest problem z wejsciem na forum 
    Na forum nie mam problemów z wejściem - zalogowałem się bezpośrednio z poziomu forum.
    YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    Witam.
    Mam identyczną sytuację jak opisana powyżej.
    Po zakończeniu wydarzenia nie otrzymałem dekoracji. Wylogowałem się, wyczyściłem przeglądarkę i już nie mogę zalogować się ponownie do gry. Wpisuję login, hasło i klikam na zaloguj i......nic się nie dzieje :(
    Wszystko wróciło do normy - można się zalogować.
  • Mam ten sam problem - nie moge wejsc do gry po zakonczeniu zbierania sniezynek
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Sie mikołaj mści za to żeśmy na niego psioczyli  :s.Teraz Mamy kare   :'(
  • Witam ja mam problem z Mroźnym zamkiem lodowym gdyż mam go w piwnicy ale gdy chcę go umieścić na głównej farmie to pokazuje mi BŁĄD: brak dostatecznych elementów.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    U mnie zamek zbudowali,do piwnicy dostarczyli i  na farme moge wejsc  :p
  • A ja mam problem z grą mój avatar jest w kracie :(
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 04.01.2016
    Anonim1 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam problem z grą mój avatar jest w kracie :(
    Twój avatar jest "zakratowany", bo prawdopodobnie otrzymałeś od moderatora forum ostrzeżenie (na profilu forumowym i/lub w skrzynce odbiorczej masz wiadomość od moderatora z opisem ostrzeżenia).

    Wiki20123 (PL1) powiedział(a):
    Witam ja mam problem z Mroźnym zamkiem lodowym gdyż mam go w piwnicy ale gdy chcę go umieścić na głównej farmie to pokazuje mi BŁĄD: brak dostatecznych elementów.
    Trzeba wyczyścić pamięć cache przeglądarki i usunąć ciasteczka - po ponownym zalogowaniu się do gry powinno wszystko wrócić do normy. :wink:

    Pozdrawiam
    club
  • Nie mogę grać ponieważ cały czas na dole ekranu gry ciągnie się zielony pasek - poleruję traktor dbam o kury licze robaki itd.Nie mogę się też wylogować i ponownie zalogować bo automatycznie loguje do gry i powtarza się to samo i nie może gra zaskoczyć Co robić pomużcie                                  
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Rysiek123 (PL1) powiedział(a):
     Co robić pomużcie                                  
    Powinno wystarczyć wyczyszczenie pamięci cache przeglądarki i usunięcie ciasteczek - zwłaszcza, że dzisiaj była aktualizacja na farmach.

    Pozdrawiam
    club

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik