Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

permanentnie nie mogę użyć szklarniowego humusu

Jak w temacie. Już któryś raz usiłuję go zastosować podczas uprawy eventowych roślinek (aktualnie nordyckich malin) i ZNOWU nie dodaje mi bonusu (+ 25% do uprawy) wynikającego z jego użycia. Jak dotąd "aż" 3 razy zadziałało to jak trzeba...

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Jak już jest wątek o humusie szklarniowym to ja mam pytanie ile go powinna zabierać jak się z niego korzysta bo akurat teraz mi zabrało 250 sztuk ale sądzę że czasami mniej zabiera. Jak to jest?
  • XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Jak już jest wątek o humusie szklarniowym to ja mam pytanie ile go powinna zabierać jak się z niego korzysta bo akurat teraz mi zabrało 250 sztuk ale sądzę że czasami mniej zabiera. Jak to jest?
    Ilość humusu zależy od tego co aktualnie siejesz. Nie pamiętam ile sztuk humusu przy jakich nasionach jest potrzebne. Akurat mam posiane specjalne nasiona agrestu i jak bym chciał użyć humusu to potrzebuję 25 sztuk humusu.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nie wiem dokładnie ile mi zabierało przy każdym ale siałam specjalne i mialam kolo 1700 humusu, dojrzalam ze tyle mam, doszlam do wniosku ze trzeba wykorzystywac, razem zasadzilam 9 specjalnych i z humusem zostalo mi kolo 400, zbyt duzo.
  • na dzika roze trzeba 50, na jezyny 100 i na maliny 250 humusu
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 29.12.2015
    Witam,
    na specjalne nasiona w szklarni trzeba:
    - agrest 25 sztuk humusu
    - dzika róża 50 sztuk humusu
    - jeżyny 100 sztuk humusu
    - maliny nordyckie 250 sztuk humusu.

    Adekwatnie będzie ze specjalnymi nasionami z pozostałych farm czasowych.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Bardzo dziękuje za odpowiedzi już wiem czemu mi tak ubywało, myślę że każde nasiona powinny mieć równą wartość humusu, bo kapitan i tego potrzebuje praktycznie na równi, a co agrest gorszy od maliny?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik