Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Dotyczy Framy Głównej i Targu

edytowano 25.12.2015 w Pytania ogólne Big Farm
Witam
Mam takie pytanie ?
Czy poziom targu będzie wzrastał tylko z produktami Farmy głównej czy też będzie wymagał produktów ze smakosza?
Mam 25 LV w grze zaczełam dziś robić targ lecz nie zamieżam kupować  farmy smakosza jak narazie.
z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam Marta :)

Komentarz

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    MartaKowalczyk (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Mam takie pytanie ?
    Czy poziom targu będzie wzrastał tylko z produktami Farmy głównej czy też będzie wymagał produktów ze smakosza?
    Mam 25 LV w grze zaczełam dziś robić targ lecz nie zamieżam kupować  farmy smakosza jak narazie.
    z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam Marta :)

    Zamówienia na Targu dotyczą wszystkich 3 farm - Głównej, Smakosza oraz Kwiatowej.
    Za bardzo nie orientuję się jak wygląda sytuacja w przypadku Gracza na niskim poziomie, który nie ma jeszcze jednej z tych farm, gdyż ogranicza Go poziom w grze przed zakupem.
    Jeśli jednak możesz nabyć już Farmę Smakosza to na 100% na targu będą wymagane produkty z niej.
    I tu nie ma znaczenia, że nie chcesz jej jeszcze kupić - zamówienia na pewno z niej się pojawią.
    Co do Kwiatowej jak pisałem nie jestem pewny z uwagi na to, że sam mam bardzo wysoki poziom i zwyczajnie nie wiem jak wygląda ta sytuacja w przypadku kogoś z niskim poziomem.
    Pozdrawiam
  • edytowano 26.12.2015
    no cuż dziękuje YOGI78 za odpowiedz wysłałam właśnie przed chwilką kolejny kontrakt ale na szczeście nie dostałam jeszcze z farmy smakosza mam sporo do zrobienia na głównej farmie i nie chciała bym sobie zawracać głowy bo to jest za dużo pracy a nie lubię mieć sporo na głowie hi hi.
    Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam
    Dziś podniusł mi się targ na 2 poziom jak narazie to mam tylko z głównej farmy towary
    wydaje mi się że dokąd się nie zakupi farmy smakosza to targ nie będzie wymagał:)
    Post edited by MartaKowalczyk (PL1) on
  • edytowano 27.12.2015
    jak masz TYLKO glowna farme, to na targu nie bedziesz miala zamowien ze smakosza, jednak jak tylko uruchomisz druga farme, to pojawia sie zamowienia z towarami dostepnymi na smakoszu, tak samo wyglada sytuacja z trzecia farma kwiatowa.. .
    mam nadzieje ze jakos w miare sensownie to wytlumaczylam :p 

    Edit:
    NIE WIEM od ktorego poziomu jest dostepna farma smakosza (nie ma to teraz znaczenia) , ale powiedzmy ze od 50 lvl i to NIE znaczy ze jak "stuknie" Ci 50 poziom to pojawia sie zamowienia ze smakosza. Zeby sie pojawily, MUSISZ "uruchomic" farme smakosza / kwiatowa  :)

    widzialam farmy ktore maja dosc wysokie poziomy i tylko jedna - glowna farme ;) a targ wygladal imponujaco ;) wiec podejrzewam ze albo najpierw rozbudowywuja glowna farme na max, albo zbieraja wieksza ilosc $$$ zeby w miare szybko  rozbudowac smakosza.
  • madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):
    jak masz TYLKO glowna farme, to na targu nie bedziesz miala zamowien ze smakosza, jednak jak tylko uruchomisz druga farme, to pojawia sie zamowienia z towarami dostepnymi na smakoszu, tak samo wyglada sytuacja z trzecia farma kwiatowa.. .
    mam nadzieje ze jakos w miare sensownie to wytlumaczylam :p 

    Edit:
    NIE WIEM od ktorego poziomu jest dostepna farma smakosza (nie ma to teraz znaczenia) , ale powiedzmy ze od 50 lvl i to NIE znaczy ze jak "stuknie" Ci 50 poziom to pojawia sie zamowienia ze smakosza. Zeby sie pojawily, MUSISZ "uruchomic" farme smakosza / kwiatowa  :)

    widzialam farmy ktore maja dosc wysokie poziomy i tylko jedna - glowna farme ;) a targ wygladal imponujaco ;) wiec podejrzewam ze albo najpierw rozbudowywuja glowna farme na max, albo zbieraja wieksza ilosc $$$ zeby w miare szybko  rozbudowac smakosza.
    madzia_toffikha
    Właśnie odpowiedziałaś mi na moje pytanie w 100%-tach masz zypełną racje
    zaznaczyłam u ciebie tą wypowiedź.

    A ja mogę ci powiedzieć że farma smakosza jest od 25LV :)

    Jak moim zadaniem sporo za wcześnie jest druga farma ale to jest karzdego wybór i strategia jak rozwija farmy
    jeszcze raz dziękuje madzia_toffikha

    Można zamknąć temat
  • eewaa (PL1)eewaa (PL1) PL1 Posty: 15
    Dlaczego towary sprzedawane na targu nie zalicza się jako zadania w bocznej lewej zakładce na głównej farmie.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 09.03.2016
    eewaa (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego towary sprzedawane na targu nie zalicza się jako zadania w bocznej lewej zakładce na głównej farmie.
    Zalicza do misji "Uzyskaj 150 tys $" jak wypełnisz kontrakt i dostaniesz za niego kasę ;)
    Ale fakt, też mi brakuje np. zaliczenia jabłek do misji ze sprzedażą jabłek, kiedy sprzedajemy je na targu albo klientom spod targu ..  :/
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    eewaa (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego towary sprzedawane na targu nie zalicza się jako zadania w bocznej lewej zakładce na głównej farmie.
    Zalicza do misji "Uzyskaj 150 tys $" jak wypełnisz kontrakt i dostaniesz za niego kasę ;)
    Ale fakt, też mi brakuje np. zaliczenia jabłek do misji ze sprzedażą jabłek, kiedy sprzedajemy je na targu albo klientom spod targu ..  :/
    Malutkie sprostowanie, gdy oddajesz towar klientowi to zalicza do zadania ze sprzedażą, za to towaru oddanego na targ już nie. Dawno temu o to pytaliśmy ale nijak nie mogę sobie przypomnieć czy odpowiedź już padła.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    eewaa (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego towary sprzedawane na targu nie zalicza się jako zadania w bocznej lewej zakładce na głównej farmie.
    Zalicza do misji "Uzyskaj 150 tys $" jak wypełnisz kontrakt i dostaniesz za niego kasę ;)
    Ale fakt, też mi brakuje np. zaliczenia jabłek do misji ze sprzedażą jabłek, kiedy sprzedajemy je na targu albo klientom spod targu ..  :/
    Mam odpowiedź ;) Trwało troszkę, ale jest...

    "Ale fakt, też mi brakuje np. zaliczenia jabłek do misji ze sprzedażą jabłek, kiedy sprzedajemy je na targu albo klientom spod targu ..  :/

    Jabłka w powyższym przykładzie nie są naliczane ze względów technicznych. Zadanie ze sprzedażą jabłek z założenia ma być zaliczane dla regularnej sprzedaży owoców na farmie bez uwzględniania targu, czy przechodniów składających zamówienia. Zmiany w tym zakresie wymagałby naruszenia i przerobienia dużej części kodu gry, na co obecnie Zespół nie może sobie pozwolić, szczególnie mając na uwadze przyszłe zmiany, nad którymi prowadzone są prace bardzo intensywnie.

    Pozdrawiam 

     
  • Witam, co oznaczają wartości zaznaczone czerwoną ramką na screenie? Dlaczego Ciągle mam tam 0?
    targ.jpg 306.8K
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 16.03.2016
    Witam,
    ciągle masz tam zero, bo nie wykonujesz kontraktów - nie przekazujesz swoich produktów z magazynu
    lub
    jeśli rzadko wykonujesz kontrakty, to przez długi czas będziesz miał kontrakty na zerowym poziomie
    lub
    jeśli wykonujesz kontrakty od dłuższego czasu i nadal masz kontrakty na poziomie 0,
    to być może masz błąd i należałoby to zgłosić do supportu.

    Choć, jeśli wykonujesz kontrakty, to za którymś kontraktem może Ci nagle wskoczyć kontrakt na 2, 3 lub 4 poziomie - więc się nie zdziw.
    Ponieważ na początku musisz trochę kontraktów wykonać, to dłuższy czas minie, zanim wskoczą Ci kontrakty na wyższy poziom.
    Jednakże, jak już wskoczą kontrakty na wyższy poziom, to później już lecą poziomy kontraktów lawinowo w górę. :wink:

    Pozdrawiam
    club
  • Ile trzeba wypełnić tych kontraktów, żeby tam coś drgnęło? Wysyłam te ciężarówki i wysyłam a tam ciągle 0
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Na początku długo jest zero ale z czasem kontrakty są coraz droższe i wtedy pojawiają się pierwsze zmiany wartości poziomu kontraktu i wyglądu targu, u mnie kontrakty są na poziomie ponad 90 a przy 98 daje dodatkowe 25% wartości kontraktu
  • Czy na wielkość kontraktu i zmianie poziomu kontraktu ma znaczenie w który stragan kliknę i wyśle ciężarówkę? To tej pory na to uwagi nie zwracałem i ciągle korzystałem z jednego straganu. Mimo, że poszło już pewnie setki ton produktów, także mam problem taki jak Vitaliss i wszędzie 0
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 19.03.2016
    Klikanie w któryś ze straganów nie ma nic do rzeczy, bo targ jest jako całość, więc klikanie czy w tą budkę czy w tamtą niczego nie zmienia - targ podświetla się cały, a nie tylko któryś z widocznych straganów.

    A kontraktów na początku trochę musisz wykonać, zanim wskoczą kontrakty na wyższym poziomie - cierpliwości. :wink:

    Post edited by club (PL1) on
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Tak, tak na targu trzeba popracować ale warto z czasem oprócz dolarów będą bonusy takie jak podkowy, punkty doświadczenia, punkty karne (na prezenty lub psikusy) a nawet złoto :* , choć bardzo mało :D
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 20.03.2016
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    (...)
    punkty karne (na prezenty lub psikusy)
    (...)
    PUNKTY KARMY - to nie są żadne punkty karne - kolejne nieporozumienie, a potem połowa graczy pisze bzdury na forum i czatach sojuszowych. :wink:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik