Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

10.12.2015' - misje nie działają na serwerze Polska1

THORT (PL1)THORT (PL1) Posty: 5
edytowano 10.12.2015 w Problemy techniczne i błędy
Witam . Problem taki jak w tytule . Dzieje się tak od dzisiejszego restartu serwera .
Po kliknięciu na ikonę misji otrzymuję następujący komunikat:

errorCode_NO_TARGET

Support-Info:
Command: PBMissionMissionDataResponse
ErrorCode: 3
Timestamp: 1449772099
Zone: 5
PID:2173402

Jest to spory problem ponieważ jutro zaczynają się mistrzostwa pomiędzy sojuszami .
Post edited by Demona on
«1

Komentarz

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Witam.
    U mnie misje działają jak najbardziej normalnie.
    Po kliknięciu na wyszukiwanie pojawia się standardowe szukanie:




    następnie po wyszukaniu pojawia się moja misja:



    Proszę zwrócić uwagę na czas w dolnym prawym rogu - misja została mi przydzielona przed chwilą.
    Gram na serwerze Polska1.
    Autorowi polecam standardowe czynności w postaci zamknięcia wszystkich kart przeglądarki.
    Wyczyszczenie jej z ciasteczek, historii itp. a następnie o ponowne zalogowanie się do gry.
    Jeśli sytuacja się powtórzy konieczny będzie kontakt z supportem.
  • U jednych działają u innych nie . Potrafię wyczyścić przeglądarkę z historii i innych śmieci . Wszystko to co napisałeś zrobiłem a nawet więcej bo czytałem stronę gry od nowa i umieściłem nowy skrót . Nic nie działa . Zaczęło się zaraz po przerwie czasem misji który wynosił u mnie 6 godzin i nie zmieniał się mimo upływu czasu . Później przestałem mieć możliwość wykonywania misji z informacją o błędzie jak wyżej . Gram w gry przeglądarkowe od wielu lat i z doświadczenia wiem ze coś takiego jak u mnie wystąpiło nie jest błędem wynikającym z mojej winy .
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 10.12.2015
    Witajcie,

    potwierdzam, misje również u mnie działają jak najbardziej prawidłowo. Nie zauważyłam żadnych anomalii w tym zakresie. Dziękuję Yogi za pomoc Graczowi i proponuję zastosować się do jego sugestii.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

    THORT (PL1) powiedział(a):
    U jednych działają u innych nie . Potrafię wyczyścić przeglądarkę z historii i innych śmieci . Wszystko to co napisałeś zrobiłem a nawet więcej bo czytałem stronę gry od nowa i umieściłem nowy skrót . Nic nie działa . Zaczęło się zaraz po przerwie czasem misji który wynosił u mnie 6 godzin i nie zmieniał się mimo upływu czasu . Później przestałem mieć możliwość wykonywania misji z informacją o błędzie jak wyżej . Gram w gry przeglądarkowe od wielu lat i z doświadczenia wiem ze coś takiego jak u mnie wystąpiło nie jest błędem wynikającym z mojej winy .
    P.S. Przepraszam, ale teraz zauważyłam Twój nowy wpis. Proponuję jak najszybsze zgłoszenie tego błędu do supportu i jak najdokładniejsze jego opisanie. Ewentualnie w celu przyśpieszenia interwencji działu wsparcia, proszę o przesłanie mi na PW otrzymanego nr ticketu. Postaram się poprosić naszą CM o pomoc.

    Post edited by Demona on
  • GrzeSwi (PL1)GrzeSwi (PL1) PL1 Posty: 11
    Witam
    prosze o pomoc bo od godz 15 nie moge uruchomic misji.
    Nie działa na żadnej przeglądarce
    Wyskakuje tylko komunikat :smile:errorCode_NO_TARGET

    Support-Info:
    Command: PBMissionMissionDataResponse
    ErrorCode: 3
    Timestamp: 1449780788
    Zone: 5
    PID:841931

    Co gorsza nie moge wysłac maila do supportu.
    Wyskakuje komunikat
    An error occurred. Please accept our apologies for the inconvenience and try again later.

    Proszę o pomoc bo jutro MSoj

    Pozdrawiam
    Grzesiek


  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 10.12.2015
    Witam,

    podobny temat na forum już istnieje, pozwolę więc sobie połączyć je ze sobą. Proszę innych Graczy, którzy również zauważyli u siebie błąd z misjami, o wpisanie się w tym wątku, abyśmy mogli rozeznać skalę problemu.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

    P.S. Zgłoszę ten błąd naszej CM.
  • Witam
    U mnie jest takze problem z misjami. Nie działaja na zadnej przegladarce. Prosze  pomoc - jutro mistrzostwa.
    Pozdrawiam
                       Euro
  • Witam. U mnie od wczoraj misje również nie działają, a za pól godziny zaczynają się mistrzostwa??
    Kiedy naprawią ten błąd??
    Pozdrawiam
    Aniar
  • GrzeSwi (PL1)GrzeSwi (PL1) PL1 Posty: 11
    Czy ktoś z góry się może wypowiedzieć? Dalej nie działają i jak tu walczyc w MSoj??
  • No i jak tu robić misje jak błąd wyskakuje?!!!!!
  • Joanna2 (PL1)Joanna2 (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 11.12.2015
    Witam. U mnie też  od wczoraj jest ten błąd
  • U mnie rowniez od wczoraj nie dzialaja misje
  • naprawicie to w końcu, bo jak tu zdobywać punkty dla sojuszu
  • no niestety od wczoraj nie działaja misje nie wiem dlaczego ,mistrzostwa trwaja a ja nawet z daniego dnia nie moge wykonać misji pomocy??
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie,

    problem został zgłoszony do zespołu GGS. Mam nadzieję, że przywrócenie funkcjonalności misji wszystkim Graczom nastąpi jak najszybciej.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Nikt nie reaguje na błąd w misjach. Mistrzostwa trwaja !!! GGS potrafi zepsuc zabawe :(. Mam serdecznie dosyc gry, szkoda moich nerwów. Koncze zabawe z farma !!!
                                           Euro
  • Demona powiedział(a):

    Proponuję jak najszybsze zgłoszenie tego błędu do supportu i jak najdokładniejsze jego opisanie.
    Oczywiście zrobiłem to co proponujesz już wczoraj . Niestety support milczy w tej sprawie .
  • Support w weekendy nie pracuje. Jeśli nawet zgłosiliście problem już wczoraj, a dzisiaj GGS wiedząc już o błędzie nic globalnie nie naprawił, to pewnie przyjdzie Wam poczekać do poniedziałku :(
    Tak wiem, to przykre i niesprawiedliwe dla tych , którzy ten błąd mają, ale co zrobić... tak wypadło.
  • 3 dzień bez misji a nikt nic z tym nie robi chyba przestane grać w te grę bo można jajo znieść ,zerowe zainteresowanie problemem żenada 
  • GrzeSwi (PL1)GrzeSwi (PL1) PL1 Posty: 11
    proszę o info czy ten błąd będzie naprawiony i kiedy
  • 12,30 i cisz a misji jak nie było to nie ma czy ktoś tu jest odpowiedzialny za grę czy tylko pieniądze bierze za złoto które kupuje ??????.Może w końcu ruszy swoje cztery litery i coś zrobi ???
  • 16,30 i zero informacji to jakaś kpina ,mam nadzieję że jak połowa ludzi opuści te grę to może jakiś mądry inaczej coś zrobi w tej sprawie bo ja nikomu tej gry już nie będę polecał 
  • Ja także mam problem > pisze dopiero teraz bo czekałem na interwencje ze strony supportu ale jakoś im sie chyba nie chce nic w tym temacie narazie zrobić

  • Macie przynajmniej odpowiedź dlaczego nie warto kupować nic w tej grze . Po co kupować jak i tak zepsują Wam grę i nawet przepraszam nie powiedzą :-)
  • Totalna kpina z graczy !!!
  • następny dzień bez misji ,już olewam te grę wydam całe złoto ,które mam i żegnam ,szkoda dwóch lat ale co zrobić jak banda debili nie może naprawić prostej rzeczy :)  Pozdrawiam grających:)
  • GrzeSwi (PL1)GrzeSwi (PL1) PL1 Posty: 11
    minęło 5 dni, a my nie dostaliśmy ani słowa informacji poza jednym, że sztab GGS ciężko pracuje nad rozwiązaniem problemu

    musi to być mega kosmiczny problem że tyle czasu wam to zajmuje
    chyba że wszystkie wasze moce przerobowe idą na kolejny zlotodojący event a ten problem sam się rozwiąże

    i jak zwykle totalna kpina z graczy
  • najgorsze jest to że nikt tu nie odpisuje czy są jakieś działania w tej sprawie tylko totalna olewka , gorszych administratorów to w życiu nie widziałem , chyba że mają za dużo graczy i w ten sposób eliminują , naprawdę nie wiem gdzie jeszcze napisać chyba zacznę ostrzegać ludzi na feisie ,może łaskawy się znajdzie i odpisze tu ludziom na co mogą liczyć albo nadal będzie dupkiem i tekst zostanie bez odpowiedzi ???????????
  • GrzeSwi (PL1)GrzeSwi (PL1) PL1 Posty: 11
    dostałem odpowiedz że problem mam z oprogramowaniem Flash albo z przeglądarką i musze usunąć pliki tymczasowe i pomoże

    niestety nie pomogło a już myślałem że mi pomogli :(


    każdy średnio inteligentny user robi to za pierwszym razem jak się coś posypie

    ale oni nas mają chyba za bande prawdziwych idiotów
  • Ja zdecydowałem że jeśli problem do końca tygodnia nie zostanie rozwiązany , to rezygnuję z tej gry i omijam szerokim łukiem wszelkie gry "goodgame" . Z takim brakiem kultury nie spotkałem się jeszcze . Nawet nie dostałem informacji że pracują nad tym . Nawet "guru" tego forum milczą xD . Moze "goodgame" już zbankrutował ???
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 16.12.2015
    Ja jakbym miała taki problem, a support i CM nie reagowaliby na zgłoszenia, spróbowałabym może napisać na stronie facebookowej gry / niestety trzeba chyba napisać po ang :(

    https://www.facebook.com/GoodgameBigFarm

    Może tam by ktoś w końcu zareagował  :|

    Bo jakakolwiek informacja powinna być udzielona, tym bardziej, że Demona napisała, iż zwróciła uwagę naszej CM na ten problem, a jak widać temat jest omijany szerokim łukiem.  :|

    Ps. Jakaś przerwa techniczna jest, może coś podziałają z tym błędem.
    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik