Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

8.12.2015 | Ostatnia aktualizacja tego roku!

Drodzy Gracze, 

kolejny rok powoli dobiega końca, w związku z czym, po raz ostatni w tym roku zapraszam Was do lektury zapowiedzi aktualizacji. Szczegóły w Oficjalnych Ogłoszeniach



Pozdrawiam

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Dobrze, że wreszcie zajęto się choć częścią błędów występujących w grze. Nowości i atrakcji mamy ostatnio aż po sufit, więc aktualizacja mająca na celu likwidację błędów a nie wprowadzenie nowych jest jak najbardziej pozytywnym zjawiskiem.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Pogratulować refleksu !!! Świąteczna Farma zbliża się do półmetka, Bustery nie działają, ponosimy konkretne straty, a Wy dopiero teraz to widzicie?
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Zzzz nad Bankiem działa, ale busterów nadal nie widzę....
    Poza tym wypadałoby dać graczom jakąś rekompensatę za tyle czasu gdy nie mogli korzystać z wykupionych busterów. Nie uważacie?
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 08.12.2015
    Czyżby wreszcie zaczęły wypadać kamienie z produkcji? No rychło w czas! Oczywiście nie czujecie się winni tego, że do tej pory gracze byli pozbawieni tych kamieni i w ten sposób wasz kolejny pomysł udał się zaledwie połowicznie? żeby nie było... to jest pytanie retoryczne, na które wszyscy znamy odpowiedź.
    Post edited by Gloriana (PL1) on
  • jadwigau (PL1)jadwigau (PL1) PL1 Posty: 22
      bardzo nam miło ,że usunęliscie błędy w grze, ale ja nadal nie  mam filmików z reklamami, a te prezenciki na światecznej nie wiem po co zbieram, nic sie z nimi nie dzieje, pozdrawiam i życzę wszyskim miłych dni , Wesołych Świąt
  • Witam

    Brak certyfikatów dla kopalni z produkcji - błąd

    jansiwek@hotmail.com

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    WinnerJansiwek (PL1) powiedział(a):

    Witam

    Brak certyfikatów dla kopalni z produkcji - błąd

    jansiwek@hotmail.com

    A może coś konkretniej? bo szczerze mówiąc ciężko się zorientować o czym piszesz. Certyfikaty nie są dla kopalni a dla garażu.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    jadwigau (PL1) powiedział(a):
      bardzo nam miło ,że usunęliscie błędy w grze, ale ja nadal nie  mam filmików z reklamami, a te prezenciki na światecznej nie wiem po co zbieram, nic sie z nimi nie dzieje, pozdrawiam i życzę wszyskim miłych dni , Wesołych Świąt
    Witam,
    o tych pomarańczowych pudełeczkach na farmie wyspiarskiej napisano w tym temacie:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/113910/swiateczna-farma-polarna-easter-egg

    Pozdrawiam
    club

  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    edytowano 08.12.2015
    A bustery z czytelni jak nie dzialaly tak nie dzialaja na farmie swiatecznej
    Post edited by werdakub (PL1) on
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 10.09.2017
    :*
    Post edited by farm boy (PL1) on
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Was denerwują nie działające książeczki, czy prezencik co pojawia się i znika w tle, a dla mnie przeszkadza że poza farma cukrowa trzeba fortunę wydać na bank do wymiany dolarów żeby móc coś robić bez złota, poco aż 7 poziomów ulepszeń wystarczyły by 4 jak na cukrowej, i przydały by się jakieś mniejsze dekoracje, a nie tylko 7x7
    Nie rozumiem dlaczego z takim lekceważeniem wypowiadasz się o niedziałających busterach. Osobiście ich nie kupowałam, bo mi było szkoda złota, ale rozumiem oburzenie graczy, którzy zapłacili za nie a teraz nie mogą z nich korzystać.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Ja też nie mam ani jednego bustera kupionego na wyspę,, ale jestem mimo to wkurzona, bo mam osoby w sojuszu, które sobie  kupiły nawet po 1 czy 2 , a nie są to osoby, które wydają setki złotych na grę, długo oszczędzali, aby sobie kupić buster,, a tu nie działa  :/ Sama się zastanawiałam, czy sobie nie kupić choć jakiegoś najtańszego, ale jak GGS ma wywijać takie numery, robić jakieś mikroskopijne zmiany w eventach na wyspach typu zmiana nazwy  i przez to te bustery mają nie działać, to doszłam do wniosku, że nie ma sensu inwestowania nawet minimalnych ilości złota w te wyspy.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 08.12.2015
    Bustery nie działają --> Nie ma sensu wydawać na nie złota --> Nie ma sensu kupować złota
    Oczywiście bustery można kupić ze złota zdobytego w grze a nie kupionego za realne pieniądze, co nie zmienia faktu, że to partactwo rykoszetem wróci do twórców gry bo gracze bardziej będą się zastanawiać nad wydawaniem waluty premium. Czy ma to sens skoro nie daje żadnych korzyści?

    Załoga GGS nie przestaje mnie zadziwiać w wymyślania sposobów na zniechęcenie graczy do tej gry.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Masz rację, Człowiek traci chęć do gry. Super prezent na Święta!! Dla nich zadowolenie bo znowu Nas okradają. Czy te Bałwany zdobyte w evencie z Rudolfem, mają symbolizować nas?
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 09.12.2015
    Wypłynęła ciekawa sprawa, mianowicie jutro zostanie przeprowadzona aktualizacja w godzinach okołopołudniowych, podczas której poprawiony zostanie błąd z niedziałającymi busterami na Świątecznej Farmie Wyspiarskiej
    oraz
    przekazane zostanie 100 tyś kamieni runicznych każdemu z graczy, którzy rozpoczęli Świąteczną Farmę Wyspiarską (to pewnie za to, że nie wypadały kamienie od początku trwania wyspy).

    Jest to opisane na forum angielskim:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/2743338/#Comment_2743338

    Jest to o tyle ciekawa sprawa, bo na polskim forum cisza o jutrzejszej aktualizacji... :confused:

    Pozdrawiam
    club


  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    100 tyś?
    Jakby do tego dopisali dwa zera to byłoby adekwatne do poniesionych strat.
  • pinokio67 (PL1)pinokio67 (PL1) PL1 Posty: 10
    Gratulacje:):):)Przez wasze aktualizacje wykasowane mam zbiory z eventu.
    To jest gra czy wyzysk kasowy by kupować złoto?
    Nie dobrze mi sie robi jak wchodzę na forum.
    Macie ludkow do testowania gry więc skąd sie biorą takie pomyłki?ŻENADA:(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik