Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.09.2015 | Aktualizacja Big Farm: Czas na film!

110

Komentarz

  • a ja nadal nie mam kina
  • Troszkę dawno była aktualizacja, a ja do dziś dnia nie miałam ani razu filmu :( Dlaczego?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Nie Ty jeden, mnie już zaczyna mocno denerwować ten pusty ekran :s

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Witam. Chciałam zapytać co zmienilo się po ostatniej aktualizacji bo u mnie  nic?! Filmów, jak nie było tak nie ma więc jaki cel ona miala ???
  • wdalszym ciagu brak filmikow -kiedy wkoncu je obejrze?????
  • Jeśli grasz przez oficjalna stronę BF to powinnaś mieć, a jak przez stronę partnerska to na nich nie będzie reklam.
  • gram przez oficjalna strone i ciagle nic -nie mialam jeszcze zadnego:(((
  • Nie jesteś sama. Też gram na oficjalnej stronie i filmów jak nie miałam tak dalej cisza. ;/
    Czyżby znowu były dostępne tylko dla wybranych?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    borekk22 (PL1) powiedział(a):
    Nie jesteś sama. Też gram na oficjalnej stronie i filmów jak nie miałam tak dalej cisza. ;/
    Czyżby znowu były dostępne tylko dla wybranych?
    Filmy nie są dostępne cały czas, pojawiają się o różnych porach, więc może jeszcze się pojawią u tych , którzy ich jeszcze dziś nie mieli?
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    borekk22 (PL1) powiedział(a):
    Nie jesteś sama. Też gram na oficjalnej stronie i filmów jak nie miałam tak dalej cisza. ;/
    Czyżby znowu były dostępne tylko dla wybranych?
    Filmy nie są dostępne cały czas, pojawiają się o różnych porach, więc może jeszcze się pojawią u tych , którzy ich jeszcze dziś nie mieli?
    W mojej rodzinie to się nie sprawdziło, bo ani jedno z dwojga nie miało okazji trafić na filmy, a przecież nikt nie będzie siedział na farmie 24h na dobę by pooglądać reklamy, za które nagrody są nędzne tak, że czasu szkoda. Jako jedyna mogę się zalogować rano, bo mam na to chwilkę przed wyjazdem do pracy i tylko ja (między 7 a 8 rano) trafiłam na te filmiki. Zobaczymy jak to będzie dziś, ale sukcesu im nie wróżę. I teraz pytanie za 100 punktów: jak po tylu miesiącach testów można wypuścić bubel, który nie działa, a jeśli ta forma działania jest poprawna, to nadal zostaje nam tylko grupa osób, u których reklamy są i będą dostępne. Dodam jeszcze, że 5 identycznych filmików do obejrzenia nijak się ma do zapowiedzi, że reklamówki będą zróżnicowane. Z mojej perspektywy to jest ciąg dalszy testów, bo z tych poprzednich firma niewiele wniosków wyciągnęła, niestety.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    A ja żądam usunięcia tego chorego kina z mojej Farmy !!!!!!!
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Dlaczego support nie odpowiada na e-maile, czekam już kilka dni, czyżby zawaleni byli pretensjami ludzi czującymi się oszukanymi? Gdyby działali uczciwie, nikt by tam nie pisał!!!
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    halinka36 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego support nie odpowiada na e-maile, czekam już kilka dni, czyżby zawaleni byli pretensjami ludzi czującymi się oszukanymi? Gdyby działali uczciwie, nikt by tam nie pisał!!!

    Eeeeee kilka dni to nic ja czekam juz około miesiaca i cisza totalna :s -doczekac sie odpowiedzi z tego działu to naprawde wielka próba cierpliwości ze strony wysyłajacych zgłoszenia  ;) .


    Co do filmików to  ich u mnie nie ma,ale jakos ten fakt przeboleje -mam miec nie działające wole nie miec wcale .
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Szczszęciarz. U mnie nadal kino tylko straszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Dziwnie z tym kinem. Miałam kino w czasie testów i chyba twórcy gry doszli do wniosku, że się naoglądałam zanadto, bo teraz w moim kinie długa cisza i biały ekran...:(
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 04.12.2015
    U nas też jest dziwnie, bo tak jak pisałam kilka dni temu, z naszych trzech kont tylko ja mam filmy. Pozostali członkowie mojej rodziny mieli je podczas testów, a teraz ani widu, ani słychu. Minęło te kilka dni, ale poprawy brak. Coś się nie do końca udały te testy.
  • Nie no skąd, operacja się udała, ale pacjent zmarł...

    Po prostu mamy jeszcze jedną dekorację na farmie. W moim sojuszu także nikt nie chwali się kinematografią. U mnie na pewno nie ma seansów. Zresztą oglądanie kilka razy pod rząd reklamy pewnej sieci sklepów meblowych (serio - były takie) nie należy do zbytnio wyrafinowanych form relaksu...
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 04.12.2015
    Pasigroch (PL1) powiedział(a):
    Nie no skąd, operacja się udała, ale pacjent zmarł...

    Po prostu mamy jeszcze jedną dekorację na farmie. W moim sojuszu także nikt nie chwali się kinematografią. U mnie na pewno nie ma seansów. Zresztą oglądanie kilka razy pod rząd reklamy pewnej sieci sklepów meblowych (serio - były takie) nie należy do zbytnio wyrafinowanych form relaksu...
    O tym, że jest to 5 identycznych filmików pod rząd już też pisałam. Ale jeszcze mi się coś przypomniało. Dziś miałam 4 reklamy, a nie 5, bo włączyłam 4 i poszłam sobie kawę zrobić, system chyba uznał, że nie doceniam piękna jednego puszczanego w kółko filmiku i... ostatniej reklamy mi nie włączył. Czyżby kara za bycie afk?
  • Ja mam inną sytuację, mogę oglądać filmy ale żadnej nagrody nie dostaję.
  • Zuzana (PL1) powiedział(a):
    Ja mam inną sytuację, mogę oglądać filmy ale żadnej nagrody nie dostaję.
    A szukałaś w inwentarzu, zakładka "Piwnica" ?
    Tam powinny znajdować się Twoje skrzynki otrzymane za oglądanie filmików.
    Jeśli ich tam nie ma, zgłoś ten błąd do supportu.
  • W piwnicy nie mam a do supportu zgłosiłam we wrześniu. Po miesiącu zapytali się czy błąd nadal występuje i tyle było pomocy.
  • Ale teraz chyba nie ma już skrzynek, tylko konkretne (hehehehe) nagrody typu 2 tysiaki dolcow, 10 karmy i tak dalej. Piszę "chyba" bo u mnie na szczęcie filmów nie ma, ale inni o tym wspominali.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Nie no właśnie to są skrzynki, a w nich te wszystkie "cenne nagrody"...
  • Myślałem, że nagrodę widać od razu, bez wchodzenia do piwnicy. Znaczy jest dramatyzm :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Tak, dostajesz skrzynkę, idziesz do piwnicy (werble i te sprawy), emocje sięgają zenitu a tam... wielkie nic :P Dziś nie wstałam rano tak wcześnie jak zwykle i filmów nie ma... bo jak nie zmieszczę się przed 8 rano to nici z seansu. Chyba zacznę się codziennie logować dopiero po 9... czyli czas na moją własną fazę testów... Ciekawe czy moja będzie równie owocna jak ggsu...
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Cóż krisie, u mnie jest identycznie... tyle, że od 3 tygodni już jakoś tak... Nie tęsknię ;)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 01.01.2016
    U mnie lepiej bo ja mialam tylko na poczatku i wcale nie mam,kanapa odłogiem stoi od dawna  ;)
    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik