Strona główna Polish Studia grafiki

Favierro Design

2»

Komentarz

  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    I nam Favierro znikł. Po moim ostatnim zamówieniu napisał, że ma mniej czasu, to liczę, że jednak niebawem do nas wróci.
    Witaj Gloriano!
    Ostatnio podupadłem na zdrowiu, włóczę się po szpitalach, lekarzach i badaniach i niestety nie mam za bardzo czasu i głowy do robienia sygnaturek.
    Mam nadzieję, że w niedługim czasie wszystko się wyjaśni i okaże tylko zwykłą jesienną chandrą organizmu.

    Na szczęście jesteście w doskonałych rękach Mony :)
    Pozdrawiam i mam nadzieję, że wkrótce do szybkiego zobaczenia!
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Ojej, Ty nam tu nie choruj! Miejmy nadzieję, że to nic poważnego ;*

    Wracaj szybko do zdrowia.
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Życzę dużo zdrowia!
    Trzymaj się i wracaj szybko z powrotem! :)
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 29.11.2015
    Witajcie :) Dziękuję za słowa otuchy :)
    Mam nadzieję, że niedługo uda mi się wrócić tu na stałe, natomiast teraz mam kilka sygnaturek dla Gloriany z Miqo'tami :)








    No i strasznie przepraszam, ze to tak długo trwało.
    Pozdrawiam!

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Ojej ale fajnie wyszły... To teraz zdradzę, że moja postać wyglądała jak ta różowo włosa, ale teraz została rudzielcem ;) Dziękuję bardzo :kissing: 
  • Dobry wieczór,

    Poproszę o sygnaturkę z Raf, główną bohaterką serialu "Aniołki i spółka". Mama powiedziała, że mogę spróbować, bo jak nie wyszło z jesienną wróżką to może teraz wyjdzie.

    Dziękuję :heart: 
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 01.12.2015
    Mała Spryciara (PL1) powiedział(a):
    Dobry wieczór,

    Poproszę o sygnaturkę z Raf, główną bohaterką serialu "Aniołki i spółka". Mama powiedziała, że mogę spróbować, bo jak nie wyszło z jesienną wróżką to może teraz wyjdzie.

    Dziękuję :heart: 

    Proszę bardzo :) Mam nadzieję, że Ci się spodoba :) Przepraszam za to, że musiałaś tyle czekać, ostatnio mam mniej czasu na robienie sygnaturek.


    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Witaj ;) Obiecałem, że kolejną sygnaturkę zamówię u Ciebie :) Myślę, że nadszedl czas, bo liści już nie ma na drzwach, więc sygnaturka już nie pasuje :(  Myślę, że mnie poratujesz :p. Coś zimowego bym prosił, typowo zimowego, mogą być postacie. No i oczywiście Kris258, AkaiRyu :) No i Twój podpisik, hehe :p.

    Z góry dziękuję ;)
    Dzięki za zamówienie :) Poszukam czegoś ciekawego-zimowego i spróbuję coś skleić. Jeśli masz jakieś konkretne propozycje pisz śmiało :)

    Pozdrawiam
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 01.12.2015
    Bardzo dziękuję,

    Sygnaturka jest prześliczna, ale czy mogłabym poprosić o avatarek? :heart: 
  • kris258 (INT1) powiedział(a):
    Favierro (PL1) powiedział(a):
    Dzięki za zamówienie :) Poszukam czegoś ciekawego-zimowego i spróbuję coś skleić. Jeśli masz jakieś konkretne propozycje pisz śmiało :)

    Pozdrawiam
    I jeszcze avatarek jak być mógł:)

     Ech no wiesz, ja to tak nie za bardzo znam się na tych obrazkach...może być w sumie to co do avatara to wiem mniej więcej, może być nawet ten sam tylko w czapce mikołaja. Chociaż to za zgodą Mony, bo to ona go zrobiła (tego obecnego). Mogą być ludzie (rodzina) bawiąca się śniegiem, może być facet na nartach (uwielbiam wyprawy na nartach :)). To tyle co mogę powiedzieć, a teraz mykam się kurować, bo cały chory jestem :(

    Kris strasznie Cię przepraszam, ale znowu nie mam czasu do tego usiąść :(
    Zamów ładną sygnę u Mony, a jak znajdę czas to na pewno coś dla Ciebie zrobię
    Pozdrawiam, Fav
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Witam serdecznie konkurencję naszej Mony :) 

    Szkoda, że masz mniej czasu na tworzenie sygnatur, być może względy zdrowotne, o których wspomniałeś nie pozwalają na tak dużą aktywność. Niezależnie od wszystkiego, życzę wszystkiego dobrego, powodzenia, wszelkiej pomyślności i zdrowia w Nowym Roku!   


    Asia
  • kris258 (INT1) powiedział(a):
    Witaj Asiu. :)


    Fav, sorki, że tak poxno odpisuję, już Ci na priv. wyjasniłem, dlaczego nie zaglądałem.  Nie spieszy mi się zbytnio, chociaż w tym momencie to już sygna swoim widokiem nie przypomina widoku z okna, więc te liście nie potrzebne ;p Obiecywałem Ci kiedyś, że kolejną sygnaturkę zamówię u Ciebie, ale skoro nie możesz - trudno, Mona mnie poratuje, a po zimie, jesli będziez mógł to zamówię u Ciebie ;)

    Mam narty, nowe buty, wszelki zimowe akcesoria, chciałbym pojeździć po okolicy jak dawniej, tylko jak na razie to chyba po monitorze komputera będę jeździł, skoro tylka tam snieżek mozna zobaczyć :D.


    Tym razem to ja przepraszam, że tak późno odpisuję.
    Minęła zima, wiosna chyli się ku końcowi, więc coś bardziej w letnich klimatach, plus trochę farmerski avatar, jeśli zechcesz. W razie obiekcji pisz, będziemy poprawiać kombinować, a jeśli masz jakieś inne pomysły to także chętnie się nimi pokieruję.




    I avatar:

  • kris258 (INT1) powiedział(a):
    No ja się bardziej bym spodziewał, że wygram w tej zgadywance na ukryte cuś niż kolejny prezent od mistrzów sygnatur :D. Najpierw Mona mnie kiedyś zaskoczyła teraz Ty :)

    Bardzo Ci dziekuję i przyznam, że trafiłeś w mój gust naprawdę bardzi :)
    Pozwól, że włożę ją jutro, bo przez ten zapomniałem jak się to robi a już póxno i główa nie pracuje :s.

    Jeszcze raz dziękuję :)
    Cieszę się, że zrobiłem Ci niespodziankę i że sygnatury Ci się podobają :)
    Niech się dobrze noszą :)
  • kris258 (INT1) powiedział(a):
    Już noszę i jestem mega zadowolony :)

    Zwłaszcza avatar to wprost idealny dla mnie, ale sygnaturka równie udana ;)

    Jeszcze raz dziekuję :)

    Skoro spodobał Ci się avatar, to dorobiłem Ci jeszcze do niego sygnaturki :)



    Pozdrawiam :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Nie zapominając, że Ty również robisz sygnaturki podsyłam Ci materiał do rozważań...

    https://images.alphacoders.com/280/280081.jpg

    buziole

  • Fav, daj się ponieść wyobraźni i wyczaruj coś z tego :)

    http://img06.deviantart.net/1ece/i/2014/329/c/e/zirine_by_razielmb-d86ymzg.png

    :*

  • Dziękuję za zamówienia :)

    Coś dla Gloriany:




    i dla Psotki:



    Mam nadzieję, że choć trochę przypadną Wam do gustu. Jeśli macie jakieś inne koncepcje, chętnie wysłucham i poprawię ;)

    Pozdrawiam

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Cóż mogę powiedzieć? Jestem zachwycona ;* Dziękuję Ci bardzo ;)
  • Fav, bardzo fajnie to wyszło :) Będzie jak znalazł na przebieranki ;)
    Śliczne dzięki :blush: 
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Cóż mogę powiedzieć? Jestem zachwycona ;* Dziękuję Ci bardzo ;)
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Fav, bardzo fajnie to wyszło :) Będzie jak znalazł na przebieranki ;)
    Śliczne dzięki :blush: 

    Bardzo się cieszę, że się podoba moje Drogie Panie :)
  • kris258 (INT1) powiedział(a):
    Coś czuję, że każdego dnia inna będę nosił :joy:

    Dziękuję raz jeszcze za kolejne sygnaturki i każdą ponoszę ;)


    Mam i ja! :) 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Farmer Kita8000 (PL1) powiedział(a):
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Coś czuję, że każdego dnia inna będę nosił :joy:

    Dziękuję raz jeszcze za kolejne sygnaturki i każdą ponoszę ;)


    Mam i ja! :) 
    Gratuluję!

    P.S. Została jeszcze ostatnia wiewiórka do odszukania :)
  • Dzięki, zabawa do poniedziałku a my tacy aktywni i już w piątek praktycznie skończyli :p 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Farmer Kita8000 (PL1) powiedział(a):
    Dzięki, zabawa do poniedziałku a my tacy aktywni i już w piątek praktycznie skończyli :p 
    Może schowałam zbyt płytko? Ale chciałam mieć pewność, że znajdziecie i będzie to dla Was przyjemność :)
  • Demona powiedział(a):
    Farmer Kita8000 (PL1) powiedział(a):
    Dzięki, zabawa do poniedziałku a my tacy aktywni i już w piątek praktycznie skończyli :p 
    Może schowałam zbyt płytko? Ale chciałam mieć pewność, że znajdziecie i będzie to dla Was przyjemność :)
    Jak dla mnie chowanie gdzieś w środkowych stronach wątków byłoby za trudne, nasuwa się samo, "kto pierwszy, ten lepszy" :p 
Ta dyskusja została zamknięta.