Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Lista życzeń Świętego Mikołaja - opis wydarzenia!

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Drodzy Gracze, 

pierwszy śnieg już leży na farmach, świąteczny nastrój coraz bliżej. Zespół BF przygotował dla Was kolejną niespodziankę. Nowe wydarzenie, o którym przeczytacie w Oficjalnych Ogłoszeniach. Zapowiedź znajduje się również w "Świecie Farmera".

Jesteście ciekawi, co to takiego? Zapraszamy TUTAJ.  
«1312

Komentarz

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 20.11.2015
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Asiu, odnośnik do tego wątku nie działa :'(
    Wiem, Kris, niestety chwilowo nic nie działa. Post również nie działa, jak powinien. Blok tekstu bez sformatowania. Pracuję nad tym. 

    // już powinno być w porządku.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Witam,
    no to ja może zacznę od drugiej strony (odnośnie nowego wydarzenia).
    Mianowicie:
    - czy po jego wystartowaniu nie wystąpią problemy z płynnością rozgrywki?
    - czy na pewno wszystko jest dopracowane i przetestowane przez testerów GGS?

    Pozdrawiam
    club
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    No, daj mi trochę poudawać wierzącego w cuda :innocent:
    A nóż-widelec nas zaskoczą :wink:

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.11.2015
    Event już wystartował więc się wypowiem... Nagrody w stosunku do ilości towarów  jakie musi przekazać każdy członek z sojuszu  są tak marne, że sobie odpuszczamy ten event, przynajmniej w tym tygodniu.
    Super niespodzianka świąteczna nie ma co!

    a ozdoba 7x7 - no szał.


  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Event już wystartował więc się wypowiem... Nagrody w stosunku do ilości towarów  jakie musi przekazać każdy członek z sojuszu  są tak marne, że sobie odpuszczamy ten event, przynajmniej w tym tygodniu.
    Super niespodzianka świąteczna nie ma co!

    a ozdoba 7x7 - no szał.


    na INT1 eventu ani nie widać ani nie słychać.. ciekawe kiedy wystartuje...
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.11.2015
    nizusia (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Event już wystartował więc się wypowiem... Nagrody w stosunku do ilości towarów  jakie musi przekazać każdy członek z sojuszu  są tak marne, że sobie odpuszczamy ten event, przynajmniej w tym tygodniu.
    Super niespodzianka świąteczna nie ma co!

    a ozdoba 7x7 - no szał.


    na INT1 eventu ani nie widać ani nie słychać.. ciekawe kiedy wystartuje...
    na nk.pl ruszył o 8.30- ale naprawdę to nic  szczególnego
    od razu może tylko napiszę, że ilości towarów które każdy będzie miał widoczne w 1 zakładce są do przekazania indywidualnie przez każdego gracza, a nie przez cały sojusz.
    My zaczęliśmy dodawać towary na początku z przeświadczeniem, iż to dotyczy całego sojuszu, po chwili jak się zorientowaliśmy , że nie.. to przyszło rozczarowanie.. że tak dużo, a nagrody marniutkie..
    Oby w przyszłych tygodniach trwania tego eventu było lepiej.  :|

    ps, i uważajcie, bo tam można przekazać więcej produktów niż wymaga tego event, nie wiem czy to błąd - bo miałam przekazać 440 nawozów, z magazynu zabrało mi wszystko :(



    ps2 - doczytałam, iż to nie błąd - warto najpierw przeczytać informacje o tym evencie na dole w okienku ..


    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    na nk.pl ruszył o 8.30- ale naprawdę to nic  szczególnegood razu może tylko napiszę, że ilości towarów które każdy będzie miał widoczne w 1 zakładce są do przekazania indywidualnie przez każdego gracza, a nie przez cały sojusz, nie ma jasnej informacji w tej kwestii.My zaczęliśmy dodawać towary na początku z przeświadczeniem, iż to dotyczy całego sojuszu, po chwili jak się zorientowaliśmy , że nie.. to przyszło rozczarowanie.. że tak dużo, a nagrody marniutkie..Oby w przyszłych tygodniach trwania tego eventu było lepiej.  :|
    Mogła byś coś bliżej napisać , co wołają ile tego itp ?
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Może nie ma co pochopnie oceniać bo targ na początku wydawał się badziewny a teraz jestem z niego zadowolony ale Mikołaj nie robi dobrego wrażenia na początek.
    Nagrody za wysiłek są więcej niż żałosne, ilości towarów duże.
    Jako szefa sojuszu nurtuje mnie tez sprawa rekrutacji nowych osób.
    Czy jak przyjmę nową osobę w trakcie trwania eventu to sojusz nie wejdzie na wyższy poziom wydarzenia bo ta osoba nie będzie miała nic pozbierane?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Kolejny bubel. Jak realizować kontrakty, zapewnić sobie wystarczającą ilość produktów i zarabiać. Nagrody "powalające" Brak konkretnego opisu wydarzenia. Całość ma trwać 5 tygodni, w okresie przygotawań do Świąt i ich Samych. Super prezent!!!! Tylko klaskać. Zupelnie odechciewa się tej gry!!!!!
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.11.2015
    TheCrow1975 (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    na nk.pl ruszył o 8.30- ale naprawdę to nic  szczególnegood razu może tylko napiszę, że ilości towarów które każdy będzie miał widoczne w 1 zakładce są do przekazania indywidualnie przez każdego gracza, a nie przez cały sojusz, nie ma jasnej informacji w tej kwestii.My zaczęliśmy dodawać towary na początku z przeświadczeniem, iż to dotyczy całego sojuszu, po chwili jak się zorientowaliśmy , że nie.. to przyszło rozczarowanie.. że tak dużo, a nagrody marniutkie..Oby w przyszłych tygodniach trwania tego eventu było lepiej.  :|
    Mogła byś coś bliżej napisać , co wołają ile tego itp ?
    Każdy ma inne produkty do dodania , a ich ilość zależy od poziomu gracza, jest tam wszystko co produkujemy na farmie. Za przekazane produkty zwiększa się zadowolenie ozdoby , którą sojusz dostanie na koniec tygodnia eventu, za poszczególne poziomy zadowolenia w ozdobie są nagrody - i te są dla mnie nieciekawe - 100 kukurydzy, trochę nawozu, 1 żeton, itp.. ale to 1 tydzień eventu, dlatego mam nadzieję, że z każdym tygodniem nagrody będą lepsze.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.11.2015
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    Może nie ma co pochopnie oceniać bo targ na początku wydawał się badziewny a teraz jestem z niego zadowolony ale Mikołaj nie robi dobrego wrażenia na początek.
    Nagrody za wysiłek są więcej niż żałosne, ilości towarów duże.
    Jako szefa sojuszu nurtuje mnie tez sprawa rekrutacji nowych osób.
    Czy jak przyjmę nową osobę w trakcie trwania eventu to sojusz nie wejdzie na wyższy poziom wydarzenia bo ta osoba nie będzie miała nic pozbierane?
    z tego co zrozumiałam, to chyba każdy członek musi w 100% wypełnić zamówienie, aby sojusz mógł wejść na wyższy poziom wydarzenia, to wywnioskowałam z OO
    * Uwaga: Jeśli Twój sojusz jest otwarty, istnieje ryzyko, że w późniejszym etapie wydarzenia dołączą do niego nowi gracze, którzy przyjmą zamówienia, ale nie będą w stanie ich zrealizować. W takiej sytuacji Twój sojusz może nie zakwalifikować się do odbioru nagród we wszystkich etapach. Weź to pod uwagę, jeśli zamierzasz umożliwić innym graczom swobodne dołączanie.

    ale w opisie eventu jest zapis:


    czyli w niedzielę, będzie sobie można pomagać... ale czy to gra warta świeczki???? mam spore wątpliwości :neutral: 

    Mam nadzieję, że Asia będzie i to nam wyjaśni.. bo nie wiemy czy w ogóle podejmować się tego eventu.
    Jak każdy musi wypełnić zamówienie w 100% - a mamy w tej chwili osoby będące na urlopach - to to nie możliwe!?
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    My również jako sojusz mamy mocno mieszane uczucia odnośnie tego wydarzenia. Zdecydujemy pewnie jeszcze dziś, ale generalnie mnie osobiście się ten event nie podoba. Duże ilości, małe nagrody, kiepsko przemyślane... i nie ma tu czego porównywać z targiem, bo tu widać jaki jest zysk.
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Szkoda że za oddane produkty nie otrzymamy dolarów jak za normalna sprzedaż , 
    bardzo ciężko jest niskim lvl na dorobku oddwać produkty za darmo... skąd mają brać zatem środki na rozbudowę własnych farm skoro przez 4-5tyg. muszą oddwać towary za free... nagrody wzamian marne... 
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Ten Mikołaj jest strasznie nieuczciwy skoro zabiera więcej produktów niż potrzebuje za byle jakie nagrody.
    Kolejne okradanie graczy, bo np. skoro chce 200 szt  karmy dla kóz nie powinien brać więcej.
    Brawo to Wam się udało "kradzież" zakamuflowana.


  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Witam uważam tak samo jak moi przedmówcy ewent czy wydarzenie jak zwał tak zwał nie jest wart pracy którą trzeba wykonać ogromne ilości do oddania, pewnie można niektóre towary kupić tylko trzeba zarobić dolary najlepiej za złoto bo to daje najlepszy zysk dla twórców gry nagrody ogromne i dużo miejsca zabierają  a dla nas zarobki żadne tylko same straty
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Po rozmowach w sojuszu niepozytywne wrażenie o Mikołaju się pogłębią.
    Przykładowe ilości do oddania: 9000 roszponki, 4800 ciast ze śmietaną (czyli produkcja na okrągło), 5150 makaronowych koszy (produkcja na okrągło przez cały tydzień a więc rezygnacja z dochodów ze sklepu).
    Koszty niewspółmierne do korzyści w wymiarze KOSMICZNYM.

    Podobnie jak przedmówcy zastanowimy się nad tym eventem ale ja przechylam się ku temu by go sobie odpuścić.
  • Mnie również nie podoba się, a mianowicie z tego punktu, że muszę coś oddać, czego nie posiadam. Zdecydowałem się grać bez piekarni ( moja taktyka, mój wybór) i nie mam możliwości zakupienia tych produktów. To jakim cudem mam oddać te produkty ( przetwarzane w piekarni) dla Mikołaja?  

    Wiem, że w niedzielę w sojuszu pojawi się wzajemna pomoc, ale... 

    - jeżeli w sojuszu jest więcej takich osób jak ja, gdzie nie posiadają możliwości danych produktów do oddania
    - jeżeli tygodniowym zmaganiu pojawi  się więcej przetworów z piekarni niż jeden
    - jeżeli Sojusznicy będą mieli ograniczoną pomoc, to co wtedy ? 

    Dam dla przykładu: Sąsiedzi nie żądają tego, czego nie posiadam. Inną rzeczą jest statek, bo tu również pojawiają się produkty,, których nie posiadam. Choć tu różnica jest taka, że w statku działania są indywidualne, nie łączące się z sojuszem. 

    Gra jest strategiczna i każdy z nas wybiera taką drogę jaką chce. To dlaczego sojusz ma być stratny za moją strategię gry ? 
  • Witam

    Event ze Św. Mikołajem nie ma nic wspólnego z ideą jaka jest przypisana temu Świętemu czyli rozdawanie prezentów jest to kolejna próba wciągnięcia sojusze w bezpardonowa rywalizacje wspomagane kupowaniem złota. Już mistrzostwa sojuszy wyzwoliły w niektórych graczach niedobre instynkty chorej rywalizacji.
    PROPONUJĘ całkowicie zbojkotować ten event i wreszcie dać do zrozumienia GGS że nie mają do czynienia z ludźmi naiwnymi. Nie wnikam w małostkowość i małą opłacalność tego eventu pewnie jako sojusz na 5 pozycji dalibyśmy radę nie wiem jakim kosztem i złotem .Bo o to chodzi stwórcom tej gry aby wyzwolić w nas instynkty rywalizacji zmusić do kupowania złota.
     Apeluję do wszystkich Szefów Sojuszy żeby przeprowadzili w swoich zespołach sondaż i wtedy podjęli decyzje o uczestnictwie , do szefów z początku listy rankingowej dajmy przykład solidarności sojuszowej z sojuszami z dalszych miejsci nie dajmy wrobić się w kolejną awanturę !
    Ta gra miała być zabawą i zdrową rywalizacją a czym jest dopowiedzcie sobie sami...

    Pozdrawiam Szef Sojuszu Breaking Bad 

    Farmerjf41 
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Polecam lekturę bliźniaczego wątku na angielskim forum:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/113334/upcoming-event-santas-wish-list-your-questions-and-comments/p3
    Wygląda na to, że to większy bubel od cukierkowej farmy.
    Dziś w sojuszu pozbieramy informacje o "kosmicznych" zamówieniach i wieczorem podejmiemy decyzję.
    Podejrzewam jednak, że podobnie jak Breaking Bad zbojkotujemy event.

    Pozdrawiam
    Kynio z TheWalkingDead

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Wydarzenie samo w sobie ciekawe tylko;mikołaj chyba z firmy prowident sie przykulał wiecej chce niż daje,a nagrody pośrednie no........mało powiedziane żałosne,wydarzenie powinno byc tak zbilasnowane aby na dzien dobry zmotywoawac gracza a nie zniechecac,ilości   wymaganych produktów i towarów,które sa w pierwszym tygodniu sa naprawde duże wiec zapewne pomnoża sie i to bardzo w nastepnych tygodniach -pytanie zasadnicze jest to wydarzenie dla czołówek sojuszniczych czy Wszystkich sojuszy? nie sadze aby przecietny gracz dał rade osiagnac 100% realizacji kontraktu w nastepnych tygodniach bez użycia złota .Ze już nie wspomne o niższych poziomach graczy którzy sa na etapie rozwoju własnych farm i tygodniowe oddawanie całego wyprodukowanego towaru czy produktów,nie wrózy dla ich farm niczego dobrego bo jak wiadomo rozwój farm jest bardzo kosztowny.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Witam serdecznie, 

    mam dla Was kilka informacji, które być może rozwieją część wątpliwości związanych z wydarzeniem. 

    Złożeniem wydarzenia było stworzenie eventu dla całego sojuszu. Twórcy BF, tworząc to wydarzenie, chcieli bardziej zjednoczyć sojuszników we wspólnym dążeniu do celu dla całego sojuszu. Jednym z założeń była poprawa komunikacji wewnątrzsojuszniczej, zbliżenie Was do siebie.

    Lista Świętego Mikołaja opiera się o różne produkty, które możecie wytwarzać na farmie.  Ilości produktów, które należy przekazać są zależne od wysokości poziomu Gracza, czyli nie wszyscy mają te same ilości do przekazania w ciągu tygodnia, ponieważ sojusz może skupiać Graczy o bardzo dużym przedziale poziomowym. Z tego względu wprowadzono zróżnicowanie dotyczące ilości produktów do przekazania w oparciu o poziom Gracza. 

    Wydarzenie trwa około 5 tygodni. Przy czym w pierwszych 4 tygodniach macie 6 dni na wykonanie zdania danego tygodnia, a w 7 dniu (niedziela) pojawia się "ostatnia szansa" na pomoc sojusznikom, by uzupełnić braki w dostawie towarów. 

    Zadania tygodniowe będą się różnić między tygodniami, czyli tworzenie list z pierwszego tygodnia na "zapas" niekoniecznie musi przynieść efekt przygotowania się na kolejny tydzień świątecznego wyzwania. 

    W niedzielę ostatniej szansy, wszyscy członkowie sojuszu, którzy przekazali jakieś towary na własną listę zadań tygodniowych będą mogli pomóc pozostałym sojusznikom w uzupełnieniu listy brakujących składników. 

    Tutaj pojawi się element, który być może wzbudzi Wasze wątpliwości, więc wyjaśniam, że: 

    Dla przykładu: (lista produktów jest dłuższa, ale my ograniczamy ją do 3 na potrzeby wyjaśnienia) ->

    karma dla kur 100/100
    kukurydza       500/1000
    kapusta           500/500

    W oparciu o powyższe dane, jeśli sojusznik uzupełnił 500 z 1000 kolb kukurydzy, przekazując je Mikołajowi, a jego zamówienie jest wypełnione w 83%, pozostałe 17% całego zamówienia będzie mógł uzupełnić sojusz w niedzielę ostatniej szansy. 

    WAŻNE: nie oznacza to, że Gracz na 100 poziomie gry, będzie musiał przekazać 500 brakujących kolb kukurydzy u sojusznika z 20 levelu i sprawa zakończona. Ilości do uzupełnienia będą zależne od poziomu Gracza. Również wymagany produkt może ulec zmianie i np. zamiast kukurydzy, Gracz zostanie poproszony o uzupełnienie kapusty za sojusznika, który nie wypełnił zlecenia w 100%. 

    Oznacza to, że brakujące 17% zamówienia możecie wypełnić, jako sojusz, ale to, jaką ilością produktów i jakich produktów należy to zrobić, będzie zależne od Waszego poziomu gry, nie od poziomu Gracza, który zlecenia nie uzupełnił w wymaganym czasie. 

    Powyższy przykład jest podany wyłącznie dla zrozumienia zasady działania wydarzenia na tym etapie. 

    Zasadniczo, każdy z sojuszników, który rozpoczął przekazywanie produktów dla Świętego Mikołaja, powinien w ciągu tygodnia te produkty w 100% przekazać. W przeciwnym wypadku sojusz nie osiągnie 100% wykonania zadania na dany tydzień. 

    Jeśli członek sojuszu uważa, że nie będzie miał czasu na ukończenie zadania tygodniowego, może dany tydzień pominąć i nie brać udziału w wydarzeniu. W takim wypadku, Gracz nie będzie miał wpływu na tygodniowy postęp sojuszu, ale również nie będzie mógł pomagać sojusznikom podczas niedzieli ostatniej szansy. 

    Jeśli Gracz mimo wszystko przekaże w ciągu tygodnia, np. pod koniec tygodnia, cokolwiek na poczet wydarzenia, mimo braku czasu, musi ukończyć przekazywanie produktów w 100% lub sojusz powinien to zrobić za tę osobę w niedzielę. 

    W innym wypadku tygodniowy cel sojuszu pozostanie niewypełniony. 

    Oczywiście może się zdarzyć, że podczas wydarzenia zaprosicie kogoś do sojuszu, lub usuniecie kogoś z listy sojuszników. 

    Jeśli sojusz przyjmie nowego członka, ten musi wypełnić swoją tygodniową listę zadań przed zakończeniem niedzieli ostatniej szansy. Nowo przyjęty członek sojuszu ma wpływ na punkty zadowolenia dekoracji sojuszu na zakończenie eventu. 

    W odwrotnej sytuacji... Jeśli sojusz usunie jednego z członków w trakcie wydarzenia, a osoba ta brała udział w przekazywaniu produktów, sojusz straci potencjalny poziom zadowolenia z danego tygodnia, który ten członek wnosił swym wkładem pracy. Wskaźnik zadowolenia dekoracji spadnie.

     Sojusz nie musi jednak dokańczać nieukończonych zadań tygodniowych tego Gracza. 

    Jeśli osoba usunięta z sojuszu nie miała żadnego postępu w wydarzeniu, nic się nie stanie, nic nie zmieni. 

    Jeśli natomiast Gracz zdecyduje się zmienić sojusz w trakcie wydarzenia, utraci obecny postęp, który zdobył w dotychczasowym sojuszu, a jego lista zadań pozostanie bez zmian i będzie naliczana od zera, czyli od początku do końca danego tygodnia. 

    Otwarte sojusze są narażone na ryzyko, że niepożądana osoba wejdzie na chwilę przed zakończeniem tygodnia do sojuszu, przekaże cokolwiek na poczet wydarzenia i tym samym zniweczy szanse całego sojuszu na pełne ukończenie zadania. Kierownicy i szefowie sojuszu powinni trzymać rękę na pulsie. Na wszelki wypadek polecamy zamknąć sojusz i nie przyjmować do niego osób, co do których nie macie przekonania, że powinny się znaleźć w Waszym sojuszu, szczególnie pod koniec danego tygodnia, gdzie pozostali sojusznicy mają niewiele czasu na reakcję. 

    W ekstremalnej sytuacji nowy członek może dołączyć do otwartego sojuszu o 23.59 w niedzielę i przekazać produkty, obniżając ogólny wynik sojuszu. 

    Sojusznicy będą oznaczeni kolorami w danym tygodniu. Zielony kolor oznaczać będzie 100% wypełnienie zadania tygodniowego, żółty / częściowy postęp, szary to całkowity brak udziału, a czerwone barwy oznaczą osoby, które miały minimalny wkład, mimo rozpoczęcia przekazywania produktów. 

    Aby sojusz osiągnął swój tygodniowy cel w 100% każdy z sojuszników, który rozpoczął wydarzenie, musi mieć 100% jego ukończenia po zakończeniu niedzieli ostatniej szansy.  


    Sytuacja brzmi zawile, jest jednak w praktyce prostsza niż prezentowany tutaj opis. 

    Życzę Wam powodzenia  i czekam na dalsze pytania :) 
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    P.S. Tytułem uzupełnienia powyższej ściany tekstu

    • przekazanie większej ilości towarów niż wymagane na liście Mikołaja jest zapowiedzianie w Oficjalnych Ogłoszeniach. Jeśli to zrobicie, wartość zadowolenia dekoracji będzie wzrastać. Zgłosiliśmy jednak do Zespołu BF Wasze komentarze w związku z poczuciem bycia "okradanym" przez Mikołaja i Zespół postara się o implementację hotfixu, dzięki któremu najpierw będzie można przekazać tylko tyle produktów, ile jest wymaganych, a następnie je ewentualnie dalej dodawać. do tego czasu, zwróćcie uwagę, czy na pewno chcecie dać Mikołajowi więcej kukurydzy, kapusty, ciasteczek, czy roszponki :) 

  • Witam : )
    U mnie jest jeszcze fajniej bo przekazałam wiecej karmy dla swin niz mikołaj wołał, zadanie mam odhaczone jako wykonane ,a ta biała łapa jeszcze wyswietla sie na zielono z mozliwoscia przekazania jeszcze wiekszej ilosci karmy hahaha

  • Halina88 (PL1)Halina88 (PL1) PL1 Posty: 37
    Popieram przedmówców. Myślałam że wydarzenie świąteczne będzie jakieś miłe ale się przeliczyłam i też już w sojuszu zapowiedziałam że musimy się zastanowić czy warto go robić. Mam tu na uwadze szczególnie graczy z niskim lvl bo dla nich to miesiąc darmowej pracy. To co jest nazywane nagrodą to zwykła kpina a dekoracje o wymiarach 7x7 może interesują ale tylko jednostki bo ja osobiście nie wyburzę np. sadu żeby postawić dekoracje. Jak tak cwanie chcą na nas żerować to uprzejmie dziękuję. Jestem za bojkotem tego wydarzenia. Pozdrawiam.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Tak. Do zebrania kosmiczne ilości, za super marne nagrody. W Mistrzostwach Sojuszy, robisz  misje i nic na tym nie tracisz. Tu oddajesz kolosalną ilość produktów za darmo, za żenująco niskie nagrody. Gdzie tu radość czy niespodzianka???

  • I teraz, jako rodzic, wytłumaczcie swoim pociechom, na podstawie opisu CM Asi, o co chodzi w tym evencie. Nagroda nieprzewidziana...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik