Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Powolne działanie gry

KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
edytowano 16.10.2015 w Problemy techniczne i błędy
Witam wszystkich Graczy bardzo serdecznie.
Bardzo chciał bym poznać Wasze opinie odnoście działania gry od około dwóch dni.
Mój problem oraz kilku Graczy z mojego Sojuszu dotyczy bardzo powolnego działania gry, które objawia się mega powolnym działaniem kursora - jak gdyby był on wirtualnie zanurzony w smole.
Wszystko działa z dużym opóźnieniem.
Poruszanie się po farmie a zwłaszcza z jej jednego rogu do drugiego wymaga kilkunastu ruchów przesuwających kursora.
Dodatkowo, aby zamknąć jakieś wyskakujące obojętnie jakie okienko muszę klikać na nie kilka lub kilkanaście razy.
Problem przynajmniej u mnie występuje tylko na przeglądarce Google Chrome i tylko na grze Big Farm - wszystko inne działa mi bez problemu.
Na przeglądarce Mozilla gra ,,śmiga aż miło".
U kilku moich sojuszników niestety gra też źle działa na innych przeglądarkach a stosunkowo najlepiej na Mozilli lub Operze.
Ciasteczka czyszczone, reinstalacje przeglądarki, czynności związane z Adobe Flash Player, środowiskiem Java - wszystko wykonane - gra jak źle działała tak nadal źle  działa.
Problem zauważyłem po pojawieniu się koła fortuny - tuż po północy.
Oczywiście problem zgłoszony do Supportu od razu - na razie czekam na odpowiedź.
Czy też ktoś z Was ma podobne problemy ?
Pozdrawiam

Komentarz

  • Oj tak też tak miałam w moim przypadku czyszczenie jak na razie pomogło  :)
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Witam. Mam taki sam problem jak opisujesz.
  • laalai (PL1)laalai (PL1) PL1 Posty: 4
    Witam ;) i tak tez mam ten problem i w sojuszu jeszcze kilka osob zglaszalo ten problem.
    Tylko czy jest jakas reakcja ze strony BF?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    U mnie w sojuszu kilka osób ma odwrotny problem -  kursor myszki miga i skacze jakby miał jakiegoś parkinsona,  nie da się tak grać, ciężko kliknąć w dany obiekt, bo kursor ciągle ucieka. Dodam, że tak się dzieje tylko w oknie gry, w innych otwartych oknach w przeglądarce wszystko jest ok.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    A ja u siebie nie zaobserwowałam żadnego z opisywanych zjawisk. Tym razem jestem w tej szczęśliwszej grupie. Mam nadzieję, że "lisek" na nic nie zachoruje, nie lubię zmieniać przeglądarki.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Witam,
    u mnie natomiast (jak i u kilkoro moich sojuszników) gra działa bardzo wolno, jeśli przejdzie się na czyjąś farmę, na której jest nowy horyzont (obojętnie jaki, czy za złoto czy za dolary) - przeglądarki Mozilla i Chrome.

    Do tego problem z brakiem płynnego działania gry nadal występuje, kiedy jestem zalogowany w grze więcej niż 30 minut (i odwiedziłem co najmniej raz wszystkie trzy farmy - Główną, Smakosza i Kwiatową).

    Pozdrawiam
    club
  • Mam drugie konto na gry.pl i tam także jest problem z kursorem w oknie o którym pisze zaczarowana28. Dodatkowo ciężko się przesuwa obraz gry. Dopiero jak się otworzy duże okno to jest normalnie.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 17.10.2015
    Piotr7511 (PL1) powiedział(a):
    Mam drugie konto na gry.pl i tam także jest problem z kursorem w oknie o którym pisze zaczarowana28. Dodatkowo ciężko się przesuwa obraz gry. Dopiero jak się otworzy duże okno to jest normalnie.
    Dziękuję Piotrze za podpowiedź, faktycznie na pełnym ekranie nie skacze ten kursor :) Nie można pisać na czacie, ale jakoś się przemęczymy do poniedziałku zanim support wróci do pracy :)
  • A czy przypadkiem to wszystko nie dzieje się w godzina szczytu, gdy na serwerze siedzi dużo graczy ? Podczas mistrzostw zamulały mi się wszystkie dostępne mi przeglądarki - kwiatków zupełnie nie dało się zbierać. Czyszczenie nie pomagało albo tylko na chwilę....
  • laalai (PL1)laalai (PL1) PL1 Posty: 4
    Witam ;) tak problem nadal jest - i odpowiedzi nie ma 
  • Witam wszystkich, u mnie taki sam problem już nawet się zastanawiam czy sobie tej gry nie odpuścić.
  • niestety problem nadal występuje ,grac sie nie da .dot. to takze innych przegladarek explorera tez i jak widze brak reakcji 
  • Cześć,ja problem też taki mam i to od paru dni.nie można tego jakoś zgłosić?

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    W dniu wczorajszym otrzymałem informację z Działu Wsparcia, że problem jaki opisałem jest im znany i trwają prace nad jego rozwiązaniem.
    No to czekamy ....
  • edytowano 02.11.2015
    U mnie też występuje ten problem. Kursor porusza się normalnie, ale na reakcję na działanie trzeba czekać bardzo długo, strasznie muli. To bardzo irytujace, tak nie da się grac  !!!

    Zmieniłem przeglądarkę z google Chrom na Operę i gra chodzi  normalnie, bez tego problemu.


    Post edited by FarmerSlawekw (PL1) on
  • gra niestety w dalszym ciągu muli nie idzie grać jest to irytujące mam nadzieję że się coś poprawi :/
  • Do tej pory ciągle występuje problem z powolnym działaniem gry. Zmieniłem przeglądarkę z chrom na Opera i po kilku dniach problem powrócił i na tej przeglądarce. To jest bardzo irytujące i   odechciewa się grania. Czy support do tej pory nie jest w stanie nic z tym zrobić ?
  • ja również mam problem z powolnym działaniem gry aż się odechciewa grać do sapportu nic nie dociera próby wysłania opisu problemu skutkują errorem super o misjach można zapomnieć nie wspomnę że teraz są mistrzostwa i taka lipa jestem nie zadowolona i to bardzo robi się lipa
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    maja 37 (PL1) powiedział(a):
    ...do sapportu nic nie dociera próby wysłania opisu problemu skutkują errorem...
    Witam,
    tym "errorem" po wysłaniu jakiegokolwiek zgłoszenia do supportu proszę się nie przejmować, tylko sprawdzić skrzynkę mailową - w skrzynce będzie wiadomość zwrotna, że support otrzymał prawidłowo zgłoszenie, co będzie także widać po numerze "ticket" w temacie wiadomości zwrotnej.

    Pozdrawiam
    club

  •  tez ma mam tez problem powolne dziala gra kursor nie dziala
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Witam
     Na przeglądarce Google Chrome już od dłuższego czasu nie mogę nic zrobić.
    Natomiast na Operze działa wszystko wolno i mam problem ze zbiorem plonów.
  • Witam serdecznie u mnie jest to samo jak i na Gogle tak i na Operze. Jest to bardzo denerwujace, co zniecheca do wchodzenia na gre i siedzenie przyniej pol dnia aby cos zrobic na farmie.
    Pozdrawiam.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Kochani, a może sprawdźcie na ff? Ja wiem, że to nie jest rozwiązanie, bo gra powinna działać na wszystkich przeglądarkach, ale u mnie ani jeden z opisywanych tu objawów nie występuje ani też nie wystąpił nigdy. Wiem, że co niektórzy już zgłaszali ten problem do supportu, więc technicy już wiedzą, że coś złego się dzieje. Nie widać jednak poprawy, skoro co jakiś czas kolejny gracz dopisuje się do tematu.
  • BozenaGamer (PL1)BozenaGamer (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 17.11.2015
     >:) JEST CORAZ GORZEJ DIABLI MNIE BIORA BO NACISKAM NA JAJA A SWIECIE SIE COS INNEGO, SZLAG CZLOWIEKA MOZE TRAFIC. BF SOBIE Z >:)>:)

    /Nie wyzywamy nikogo.
    Yattmur
    Post edited by Yattmur on
  • Witam jezeli gtasz na Gogle yo ma ustawieniach wlacz aktelaryacje sprzetowe wtedy gra bedzie dzialala plynnie
    Pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik