Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

fiksuje gra

otoz wciskajac myszka na jakis obiekt wlacza mi sie zupelnie inny obraz na monitorze lata jak szalony i jest spowolnona akcja gry myszke zamienialam na nowa i nie jest to wina myszki ani wirusa prosze o pomoc dziekuje

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Mi tak wczoraj gra szalała,ja swoje myszka swoje :* ,dzis o dziwo chodzi dobrze tylko pamiec musze czesciej czyscic bo zamula.
  • maria27w (PL1)maria27w (PL1) PL1 Posty: 4
    ja zmieniłam przeglądarkę kompa na Firefoxa i śmiga pięknie:))
  • Nie działa od dawna koło fortuny. Przesuwa się o dwa, jedno miejsca, czasem trzy
    Mój koń Ramona . trenuje przez wiele dni i wciąż jest na 11 pozycji, czy to prawidłowe. Robi się smutno i przykro. Gra Was nie obchodzi. Pozdrawiam.. 













    p
  • Witam ta gra chodzi jak stare zdechle prochno, az odechciewa sie grac wiecznie sie  porusza jak mucha w smole, To jest kompromitujace dla BF, Jezeli cos daja to niech dziala , a nie jest corz gorzej, >:)
  • Monika20 (PL1)Monika20 (PL1) PL1 Posty: 102
    Ja po prostu często czyszczę ciasteczka,jak po logowaniu nie mam władzy nad myszką to odświeżam i tak cały czas.Przyznam jednak,że programiści mogliby się bardziej postarać,bo to są usterki do ogarnięcia,a graczy niezmiernie denerwują. ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik