Strona główna Polish Tawerna

Poważne o życiu rozmowy, czyli o anatomii Maryny słów kilka ;-)

1378

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No zima sama w sobie to i owszem ładna jest jak snieg spadnie i mróz jest,ale.............ja osobiscie takiej zimy nie pamietam  :/ .

    Wczoraj bym mandat zarobiła..........ale mi sie upiekło,leciałam biegiem do poradni po recepte na krople robione(jakos dla moich dzieci sa bardziej skuteczne),a że mi sie spieszyło to ominełam po drodze przejscie podziemne i lece przez jezdnie........sobie przeszłam i ide zadowolona jedzie za mna policja i kaza mi sie zatrzymac.To ja wielce zdziwiona stanełam i pytam o co chodzi-jeden z panów mi mówi że przeszłam w miejsc niedozwolonym no i niestety bedzie mandat,no to ja do Niego ,że niestety dowodu nie mam bo nie zabrałam-co faktycznie było zgodne z prawda,a drugi pyta czemu to ja sobie tak przez jezdnie biegam zamiast po pasach chodzic,no to ja do Niego : bo ja Was nie widziałam.No nie wiedziec czemu jednemu z nich trudno było powstrzymac usmiech na twarzy,zarobiłam oficjalne upomnienie,ale mandatu nie zarobiłam  :p

    Tak swoja droga to miałam ochote ich spytac czy im aż tak sie na służbie nudzi,że ganiaja za ludzmi bo nie na pasach przechodza ,ale zem sie powstrzymała ,bo nie wyszłoby mi to na dobre  ;)



  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 16.10.2015
    Miałam kiedyś podobną historię, tramwaj mi odjeżdżał, więc pocięłam przez ulicę, nie zauważyłam, że za mną szli policjanci :) Chcieli mi dać mandat za przejście obok pasów, dla studenta, którym wtedy byłam mandat to katastrofa finansowa, więc po prędce wymyśliłam historię, że jestem niedowidząca i zostawiłam na uczelni okulary  >:) ale niestety cienka ze mnie kłamczucha i nie mogłam powstrzymać uśmiechu, policjanci zresztą też, skończyło się na pouczeniu i odholowaniu mnie niedowidzącej na przystanek tramwajowy :D Trochę dziwnie się ludzie patrzyli, jak mnie policja prowadziła, ale co tam , ważne , że mandatu nie dali :)
    A tak btw to trzeba zacząć ćwiczyć do tańca na lodzie :)
      
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Dobre  :p a tak do tanców na lodzie to trzeba sie zaczac przygotowywac  :p

    Sobie lata wstecz dajac fleczki do zrobienia u szewca ja madra główka zazyczyłam sobie zeby ich tak szybko nie sciorac aby mi szewc podbił podkówkami obcasy-jakos nie przyszło mi do głowy,że zima ślisko jest zwłaszcza jak sie smiga po zamarznietym sniegu w metalowych podkówkach-sobie zadowolona w pewien zimowy i mrozny dzionek szłam-no w sumie raczej pełzłam w moich kozaczkach(starajac sie nie wywinac orła na chodniku )-a że chciałam przejsc przez jezdnie jak  sie samochody zatrzymały jakims ludziom a pasy z dwa metry ode mnie to ja biegusiem na te pasy i owszem doleciec do nich doleciałam ale jak orła wywinelam na samym srodku pasów to ziemniaki,które akurat kupiłam tez wyladowały rozsypane na jezdni,a ja szybciej sie zbierałam niz upadalam (jedno dobre ,że nic sobie nie połamałam,ale z siadaniem długo miałam problemy  ;) ) ,Tak wiec uczac sie na własnym potłuczonym tyłku doszłam do wniosku,że wole czesciej zmieniac fleczki niz łazic z poobijanym tyłkiem .
  • kajusz11 (PL1)kajusz11 (PL1) PL1 Posty: 233
    edytowano 17.10.2015
    Co to się dzieje z tą zimą u Was? Wiem byliście niegrzeczni , mało pozytywizmu w Was jest. Ja wstaje co dzień, staram się nie myśleć, co było do tej złe. Znajoma z gry cały czas mnie budzi tekstem, - siema Kazik dziś jest ładniej niż wczoraj. Mieszkam na dolnym śląsku, a tu chyba jest lepiej. Śnieg nie pada,  deszczu było tyle co kot napłakał. Pozdrawiam wszystkich
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    U mnie tez mokro i pada i mgła nad ranem  ;) ja jestem z górnego slaska  :p -A co do grzecznosci to ja sie staram tylko nie zawsze mi wychodzi  :p -za kare mi nerki chyba przewiało nie wiedziec jakim cudem,bo cos sie nie bardzo wyprostowac umiem  :o .
  • kajusz11 (PL1)kajusz11 (PL1) PL1 Posty: 233
    Ja przestałem zwracać uwagę na nerki. Mam zespół nerczycowy od 10 miesięcy. Nerki pracują w 30 procentach. Cały czas jestem na sterydach. Kris pyta jakim cudem u mnie sucho. Sprawdź prognozę na dane miejsce. U mnie zawsze jest jakoś dziwnie. Kamienna Góra to, jest to dziwne miejsce. Za oknem słonko szuka chyba mnie, idę się pokazać. Pozdrawiam wszystkich :) 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ech no na co jak na co ale na pogode to wpływu nie mamy  :p ,nawet gdyby sobie wszystkie włosy z głowy powyrywac,to nic nie da-a u mnie nie leje jaka radosc  :p:p:p.No mogliby mi juz magicy z serwisu zadzwonic w sprawie mojego tv zanim mi sie cłakiem w główce poprzestawia  ;) .Ja juz różne zajecia sobie wieczorami wyszukuje,ale w koncu mi pomysłów braknie  :'( ,wczoraj sobie np. szyłam i szyłam i szyłam.........no troszke mi sie zeszło bo do 2 wnocy to trwało,chyba zaczne wieczorami biegac wokół budynków  ,to sobie kondycje poprawie  :D .Miłego dzionka Wszystkim  :p
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 20.10.2015
    Jakis nowy gatunek zwierzatka wymysliłam  :D jeszcze nie wiem co to jest musze sie zastanowic  ;)
    He,a hydraulika mi nie potrzeba jak mi sie zlew zatkał  tak ,że nawet kret nie pomogł a meza juz na tym swiecie nie było,to chcac nie chcac sama sie zabrałam za rozkrecenie i wyczyszczenie no i na tym etapie to jakos szybko mi poszło  :p , problem sie zaczał przy skrecaniu(na przyszłośc fotki zrobie,zapewne beda pomocne)nijak mi to nie szło co zkreciłam to jakas rurka zostawała zbedna moim zdaniem-ale kapało,sasiadka moja kochana pomoc swojego narzeczonego oferowała,zreszta on sam tez-a ja uparciuch ze sobie sama zrobie i w sumie dwa dni z rurkami walczyłam ale w koncu skreciłam tak,że nie cieknie  :p ,wiec da sie da  :p tylko taka jedna czesc jakos do niczego mi nie przypasowała i jest skrecone bez jednej rurki  ;) .
    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 31.10.2015
    Watku maryno tak dawno zem cie nie odwiedzała ze o nim prawie zapomniałam-przypomniec sobie przypomniałam wiec pedem przyleciałam 
      Nic nowego u mnie nie słychac,a w szczegóły nie chcac wnikac,życze wam drodzy mili abyscie radosni zawsze byli .zostawiajac choc na chwilke smutki i żale bawcie sie tutaj doskonale. :)

    ps. poniosło mnie  8-)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    he dobre to wychodzi na to,że czesciej musisz na spacery do lasu śmigac aniżeli na grzyby  :p.A ja w końcu mam tv w domu no po miesiacu czasu bez tv to nawet mnie reklamy ciesza  ;),

    A tak z innej beczki to dzis mamy 11 listopada swieto niepodległosci,dla upamietnienia odzyskania przez Polske niepodległości w 1918r,po 123 latach zaborów.Wiekszosc z Nas jest w tej dobrej sytuacji,że urodziła sie po roku 1918 i koszmar 2 wojny swiatowej jest Nam znany tylko z lekcji historii.Przegladajac hisorie słuchajac,czytajac o obozach koncentracyjnych aż dziw bierze,że człowiek człowiekowi potrafił zgotowac takie piekło na ziemi.Wychodzi na to ,że ludzie mimo iż posiadaja inteligencje w przeciwieństwie do zwierzat potrafia byc bardziej okrutni wobec siebie nawzajem aniżeli zwierzeta.Bo np.lew poluje nie dla zabawy czy dlatego,że sarna ma inne umaszczenie tylko dlatego zeby sie najesc a ludzie no cóż....... sami sobie nawzajem potafia piekło na ziemi zgotowac tylko w imie czego?.

    ps.tylko bez urazy dla wchodzacych tutaj nie jest moim zamierzeniem kogokolwiek obrazic  ;) Tak swoja droga jak by nam teraz zle nie było bo,każdy ma w zyciu zarówno wzloty jak i upadki chwile bardzo cieżkie,tym bardziej,że na pewne wydarzenia czy wrecz tragedie wcale nie mamy wpływu,to i tak jesteśmy w tej lepszej sytuacji,że żyjemy w wolnym państwie bez obawy,że nam na głowe bomba spadnie czy wyladujemy w obozie koncentracyjnym.


  • hej nie chcę spamować naprawde ale mam prośbę moja córcia ma pracę plastyczną na konkursie i brakuje nam głosów aby wygrała nagrody dla swojej klasy głosować można codziennie raz z jednego meila jeśli będziecie mieli chwilkę to bardzo prosimy: http://problem-z-glowy.pl/konkurs/#image-229
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No jak tak ładnie prosicie to jak już tu weszłam to zagłosowałam-powodzenia dla córeczki w konkursie  :p
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Herbatke nie bardzo kawke pije,co mnie głowa przestanie bolec  ;).w sumie to faktycznie dawno tu nikogo nie było,a to jedyny watek gdzie można bezkarnie o pierdołach pisac,no chyba,że sie Kogos wnerwi i to i naduzycie można zarobic  :p. Świeta mineły znowu śniegu nie było ja żem sobie sztucznym szyby troche pomiziała,ale to troche cieżko sie potem zmywa,w końcu spadł snieg to ja swoje dziecie biore i sanki no ale sek w tym,żeśmy sie wcale nie najzeżdzały bo owszem rano sypało ale potem slonko wyszło i sie błotko zrobiło.A u mnie dzis rano wode zakrecili akurat rafili w momencie jak byłam w trakcie mycia glowy,no zem myslała,że wyjde z siebie i stane obok...........jedno dobre,że wode mineralna miałam i niegazowana bo bym głowe w babelkach płukala  :D. Miłego i spokojnego weekendu Wszystkim zagladajacym  :p

  • odswiezam watek z szatanska liczba  >:)
  • bzzzyk (PL1)bzzzyk (PL1) PL1 Posty: 256
    odkurzę wątek, może ktoś wpadnie w odwiedziny :)
  • bzzzyk (PL1)bzzzyk (PL1) PL1 Posty: 256
    miłego dnia :) zapraszam na ploteczki przy kawie :)  "się państwo częstują" ;)
  • bzzzyk (PL1) powiedział(a):
    miłego dnia :) zapraszam na ploteczki przy kawie :)  "się państwo częstują" ;)
    o mmmm :) pyszna kawa Bzzzzyniu :) Dziekuję ;p hihiihii
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Bzynia

    tak pysznie to wygląda że się skuszę :D

  • No witam :)


    Mam nadzieję że moderatorzy mnie nie zabiją za takie odkopywanie ale chciałam się tylko przywitać ze starymi wyjadaczami ;)

    ''Zmora'' powraca  >:):p

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik