Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

3.11.2015 | Nadchodzi zima...

2

Komentarz

  • Fiol_ka (PL1) powiedział(a):
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    Krajobraz zimowy ,jak dla mnie może być ,chociaż ,jednak wole wiosnę .
    A co do filmików,  to raczej nie jestem w grupie testującej a co więcej nie mam żadnego ekranu .
    Ale sojusznicy ,którzy podlewają u mnie drzewko twierdzą że mam ekran, właśnie koło drzewka .
    Ja niestety nic nie widzę ,chyba muszę zmienić okulistę :)
    To w takim razie i ja muszę wybrać się okulisty, bo okazało się, że mam tak jak Ty. Sojusznicy widzą u mnie ekran a ja go nie widzę :P
    Niestety jest To ekran sojusznika który podlewal Ci drzewko :) ....wędruje z razem z nim
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Śniegiem posypało na farmach, a pracownicy nadal w krótkim rękawku, dlaczego nie poubierani w paletka i czapeczki?
  • Ehrmani (PL1)Ehrmani (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 03.11.2015
    A mi się śnieg nie podoba, za bardzo "daje po oczach". Gdyby była opcją wyłączenia śniegu bardzo chętnie bym z niej skorzystała.
    Poza tym mam wrażenie, żę gra zaczęła "szarpać" od momentu pojawienia się śniegu...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Mnie tak troszke oczy od tego sniegu bola -powinna byc opcja powrotu do krajobrazu spokojnej wsi,po za tym pracownicy lataja w krótkim rekawku ;) .Co do filmików to nic mi nie wiadomo bo chyba mnie wykluczono z grupy testujacej,ale wole juz to niz sie wnerwiac na brak możliwosci obejrzenia z powodów błedów.

    ps, u mnie chodzi normalnie nie ma spowolnienia w grz przynajmniej na razie 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    moje kino to jedynie biała tablica, atrapa jakaś czy co? Biało wszędzie głucho wszędzie....
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    edytowano 03.11.2015
    A u mnie kina nie było, nie ma i chyba nie będzie... :|
  • Procne (PL1)Procne (PL1) PL1 Posty: 21
    Obejrzałem dzisiaj jedną reklamę, trwała prawie pół minuty. W nagrodę skrzyneczka, a w niej... 5000 dolarów. Dla gracza na poziomie 48 to jest nic. Już nie zamierzam odpalać więcej reklam
  • edytowano 04.11.2015
    no i przy okazji architekt zawital :)

    dzis mialam 5 reklam i w sumie 13tys $ , jeden zwykly humus i  ( WOW ) az 30 sztuk zlota.... super  :|
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    A cóż to za prace na serwerze? Nie widziałam by pojawiła się informacja o przerwie technicznej.
  • może ekipa odśnieżająca przyjechała...wkurza mnie ten śnieg:(
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Może przez tą nową formę płatności.
  • kajusz11 (PL1)kajusz11 (PL1) PL1 Posty: 233
    Witam wszystkich, to nie śnieg i też nie zima. Trawa zielona wokół farmy, kwiatki i kukurydza kwitną, jabłonie oraz wiśnie w pełnym uroku, ktoś kto obok przejeżdżał, wysypał białą farbę, na pewno to nie jest śnieg. Kupiec był w sandałach, po mojemu do zimy daleko. Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza twórców gry, trochę zima Was poniosła:)))))))))))
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354


    Kiedy zostanie naprawiony błąd z zakupem towaru ! bo mniesz szlak już trafia ,
    nie można kupić kukurydzy na max jak się jej użyło do produkcji w młynie !!
  • Nie fajny ten śnieg! wolę wiosnę ;)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No ja mam nadzieje,że architekt prócz tej nocnej wizyty sie pojawi o normalnej porze na naszej półkuli był w nocy no ale ja niestety wtedy spie wiec trudno zeby na niego trafic,no i jeszcze dostapił mnie dzis watpliwie przyjemny zaszczyt obejrzenia reklam,no jedna dałam rade obejrzec druga zowu bład  ile można miec wyrozumiałosci w stosunku do błedów.
  • ====Na kontrakcie wymieniane są ilości przekraczające pojemność magazynu. Kasuję taki kontrakt.































    j
  • Przecież nie musisz wszystkiego naraz dawać
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    BM też sie mniej udzielają niż na starym forum  tam ich było ciągle widać .
    Widocznie mają inne sprawy na głowie, na ten przykład problemy w życiu osobistym, pracę lub inne powody dla których nie maja czasu by poświęcić go forum. Nie sądzę, by mniejsza aktywność moderatorów była spowodowana zmianą forum. Powody są raczej zewnętrzne, czasem każdemu z nas brak na coś czasu.
  • waldi67 (PL1)waldi67 (PL1) PL1 Posty: 70
    Co tu się dzieje?Ulepszacie wygląd farmy a giną informacje sojuszowe.
    Zmieńcie informatyków bo ta gra zaczyna być koszmarem zamiast zabawą
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Sojusznicy widzą prawdopodobnie swój własny ekran  ale tylko ci którzy go mają  .U mnie w sojuszu ma tylko jeden sojusznik i on też widzi gdy u innych podlewa ale niestety nikt innyw sojuszu  niema ekranu i dlatego taki wniosek wysunęłam
  • halinka36 (PL1) powiedział(a):
    moje kino to jedynie biała tablica, atrapa jakaś czy co? Biało wszędzie głucho wszędzie....
    A u mnie nadal nie ma Ekranu ;(
  • kajusz11 (PL1)kajusz11 (PL1) PL1 Posty: 233
    Ekran to posiadają tylko wybrańcy, ja, jak również wielu z Was do nich nie należymy. 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Asia07 powiedział(a):
    Kino George'a jest dostępne dla wszystkich testerów. Ekran w dolnym interfejsie służy obecnie do informacji o dostępnych reklamach.

    Skoro wcześniej ktoś nie był w grupie testujących, to nadal w niej nie jest. U mnie od początku kina nie było, ale jakoś nie odczuwam tego jak co niektórzy jako wielkiej krzywdy. Skończą się testy to i kino będzie dostępne dla reszty graczy.
  • U mnie ekran jest, ale reklam już z 3 dni brak całkowicie.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik