Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

filmik

od kilku dni nie mam filmików proszę to naprawić

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    To nie bład tylko reguła filmiki sa w fazie testów i to,że wczesniej je miałas a teraz nie oznacza tylko to,żes była w szczesliwej grupie testujacej a teraz juz nie jestes  :/ -byc moze zanim testy sie zakoncza to jeszcze sie załapiesz ,ale to nic pewnego  ;) .
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    czemu nie ma filmików na mojej farmie
  • bo filmiki są dla wybrańców
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No ja niby mam ale...........jak właczam to kiedys ciemnosc była zgłosiłam do supportu......... i teraz dla odmiany po właczeniu biel jest,no było nie by,lo o równowage sie postarali  :p  ,no jeszcze lepiej by było gdybym te filmiki obejrzec mogła jak juz je miewam  ;)
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Kolejny niewypał Supportu. Filmów brak !!!!!!!!!!
  • Te filmiki nadal działają ? Bo ja nie miałam jeszcze ani razu
  • Jak to jest możliwe że jedni mogą oglądać filmiki a pozostali nie :(( Podobno są puszczane rano - no to piękne podejście twórców, bo Ci co pracują nie mają szans obejrzeć, a to oznacza że tylko nagrody są przewidziane dla grających rano, reszta graczy pozostaje bez szans :(( Gratuluje twórcom gry, podziału graczy na lepszych i gorszych 
  • A u mnie po aktualizacji tylko napis "5 rules for cooking with kids" do tego czarne tło i mogę sobie klikać i klikać... bez odzewu...

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 07.11.2015
    Masakracja (PL1) powiedział(a):
    Jak to jest możliwe że jedni mogą oglądać filmiki a pozostali nie :(( Podobno są puszczane rano - no to piękne podejście twórców, bo Ci co pracują nie mają szans obejrzeć, a to oznacza że tylko nagrody są przewidziane dla grających rano, reszta graczy pozostaje bez szans :(( Gratuluje twórcom gry, podziału graczy na lepszych i gorszych 
    Witam,
    nie wiem, czy wiesz albo czy czytałaś dział "Oficjalne Ogłoszenia", ale jest tam napisane, że filmiki będą mieli tylko losowo wybrani gracze i wydarzenie to jest tylko w formie testów dla tych wylosowanych graczy.

    To, że pojawiła się u wszystkich (no prawie) kanapa z ekranem do filmów, nie znaczy że zaraz wszyscy będą mieli możliwość ich obejrzenia - w końcu testy się jeszcze nie skończyły, a o ich zakończeniu zostaną wszyscy poinformowani. :wink:

    Pozdrawiam
    club
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    club (PL1) powiedział(a):
    Masakracja (PL1) powiedział(a):
    Jak to jest możliwe że jedni mogą oglądać filmiki a pozostali nie :(( Podobno są puszczane rano - no to piękne podejście twórców, bo Ci co pracują nie mają szans obejrzeć, a to oznacza że tylko nagrody są przewidziane dla grających rano, reszta graczy pozostaje bez szans :(( Gratuluje twórcom gry, podziału graczy na lepszych i gorszych 
    Witam,
    nie wiem, czy wiesz albo czy czytałaś dział "Oficjalne Ogłoszenia", ale jest tam napisane, że filmiki będą mieli tylko losowo wybrani gracze i wydarzenie to jest tylko w formie testów dla tych wylosowanych graczy.

    To, że pojawiła się u wszystkich (no prawie) kanapa z ekranem do filmów, nie znaczy że zaraz wszyscy będą mieli możliwość ich obejrzenia - w końcu testy się jeszcze nie skończyły, a o ich zakończeniu zostaną wszyscy poinformowani. :wink:

    Pozdrawiam
    club
    Nie tylko rano u mnie od 4 dni (wcześniej sporadycznie ,były rano),  pojawiaja sie o 21,30 ,Projektor chodzi ale filmikow niestety nie mozna oglądac.Biały ekran 
  • Monika20 (PL1)Monika20 (PL1) PL1 Posty: 102
    Witam,gram razem z synem,oczywiście na osobnych kontach, i ja nie mam filmików,ba,nawet kina nie mam,a on ma.Tyle tylko,że jak chce je obejrzeć,to musi wyłączyć Adblocka.Jak tego nie zrobi,to zaraz mu wyskakuje komunikat o aktywnym Adbloku i potem to już jest ok,więc może to jest powodem tych problemów z odtwarzaniem filmików.Oczywiście u tych szczęśliwców,którzy kino mają.Pozdrawiam.
  • demola (PL1)demola (PL1) PL1 Posty: 1
    If you use an AdBlocker, you must disable it to see the videos A MI WYSKAKUJE TAKI KOMUNIKAT I NIE MOGĘ NIC ZROBIĆ :( KTOŚ JUŻ TO MIAŁ I WIE CO ZROBIĆ ? POZDRO
  • club (PL1) powiedział(a):
    Masakracja (PL1) powiedział(a):
    Jak to jest możliwe że jedni mogą oglądać filmiki a pozostali nie ( Podobno są puszczane rano - no to piękne podejście twórców, bo Ci co pracują nie mają szans obejrzeć, a to oznacza że tylko nagrody są przewidziane dla grających rano, reszta graczy pozostaje bez szans ( Gratuluje twórcom gry, podziału graczy na lepszych i gorszych 
    Witam,
    nie wiem, czy wiesz albo czy czytałaś dział "Oficjalne Ogłoszenia", ale jest tam napisane, że filmiki będą mieli tylko losowo wybrani gracze i wydarzenie to jest tylko w formie testów dla tych wylosowanych graczy.

    To, że pojawiła się u wszystkich (no prawie) kanapa z ekranem do filmów, nie znaczy że zaraz wszyscy będą mieli możliwość ich obejrzenia - w końcu testy się jeszcze nie skończyły, a o ich zakończeniu zostaną wszyscy poinformowani. wink

    Pozdrawiam
    club
    Nie tylko rano u mnie od 4 dni (wcześniej sporadycznie ,były rano),  pojawiaja sie o 21,30 ,Projektor chodzi ale filmikow niestety nie mozna oglądac.Biały ekran 


    Forum i owszem czytałam, lecz testy trwają od ponad dwóch miesięcy i kolejnych graczy nie dodają tylko mają ci gracze co na początku zostali losowo wybrani. Można przecież dać maleńką informację w której będzie umieszczony przybliżony czas testów, bo jak na razie to mam wrażenie że testy będą trwać w nieskończoność. Ja jestem cierpliwa do czasu :)
  • demola (PL1) powiedział(a):
    If you use an AdBlocker, you must disable it to see the videos A MI WYSKAKUJE TAKI KOMUNIKAT I NIE MOGĘ NIC ZROBIĆ :( KTOŚ JUŻ TO MIAŁ I WIE CO ZROBIĆ ? POZDRO
    Wyłącz adblocka na tej stronie  i będzie można oglądać filmiki
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Masakracja (PL1) powiedział(a):

    Forum i owszem czytałam, lecz testy trwają od ponad dwóch miesięcy i kolejnych graczy nie dodają tylko mają ci gracze co na początku zostali losowo wybrani. Można przecież dać maleńką informację w której będzie umieszczony przybliżony czas testów, bo jak na razie to mam wrażenie że testy będą trwać w nieskończoność. Ja jestem cierpliwa do czasu :)
    Chyba raczej ta ilość testujących graczy się nie zmieni, bo jeśli do tej pory nie widać u nowych graczy filmików, to i do zakończenia testów ich nie będą mieli.
    Co innego natomiast różne warianty ilościowe w poszczególnych krokach dla każdego z poziomów eventu (tak trwającego właśnie, jak i wcześniejszych i późniejszych) - tutaj wszyscy gracze, którzy biorą udział w evencie są testerami - co widać w postach na ten temat na forum.
    Więc pozostaje tym nietestującym filmiki, tylko czekanie na zakończenie "testów", a podobno GGS uwinie się z tym do końca roku - choć tą datę można brać z przymrużeniem oka.  :wink:

    Pozdrawiam
    club
  • stawki2 (PL1)stawki2 (PL1) PL1 Posty: 14
    Ilość graczy testujących zmienia się, bo jest ich coraz mniej. Przynajmniej u mnie i nie tylko  przestały się pojawiać już od dłuższego czasu. Widocznie nie przeszłam pozytywnie testów. GGS uznało że dosyć nagród czas je sobie kupić a nie czekać na darmochę. Jak tylko pojawi się coś co poprawi komfort gry , to zaraz urywają to, Tak było z eventem Święto pracy. Za pierwszym razem każdy kto troszkę dłużej posiedział w grze spokojnie skończył cały i licencja na złoto wpadła,. Teraz dla zwykłych graczy ukończenie  graniczy z cudem. Nagroda główna dla maniaków a nie dla ludzi grających dla rozrywki.
     Pozdrawiam 
         stawki2
  • Dlaczego filmiki przestały sie pojawiać, obiecano 5 , a po aktualizacji jest jeden  w porywach do dwóch?
    Wiem, że nie wszyscy maja, znowu coś poszło nie tak:((
  • tomek63 (PL1)tomek63 (PL1) PL1 Posty: 7
    Witam
    Po zmianie wyglądu farmy , nie mogę odtworzyć żadnego filmu .
    Próbuje odtworzyć , włącza się jakiś napis i jakiś symbol zielony .
    Jest jakaś  blokada , która nie pozwala odtworzyć.
    Tomek63
  • Gdzie jest pokazane jakie są nagrody za oglądanie filmów. Kiedyś można było wybrać
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Opcja wyboru nagród została zniesiona po jednej z aktualizacji-informacje o tym zostały zamieszczone w oficjalnych ogłoszeniach jak mnie pamiec nie myli  ;)
  • Lunari78 (PL1)Lunari78 (PL1) PL1 Posty: 105
    u mnie też nie ma i nigdy nie było ani filmików ani kina :'(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik