Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Zniknięcie wszystkich zebranych dyni i świeczek !

Proszę o jak najszybsze oddanie mi moich 3 dni zbieranych dyni i świeczek !!! Komu zależy na takim traktowaniu graczy ??? Przecież to się można załamać i całkowicie zniechęcić do dalszego grania !!!

Ypsilen @ pl 1

Komentarz

• Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Jeśli chcesz się upomnieć o event, to musisz napisać do supportu, albo w poniedziałek do Asi... Na forum nikt Ci niczego nie zwróci, brak mocy.
  • Dzięki Gloriana, ale czegoś nie rozumiem: po co w takim razie jest ten dział "Problemy techniczne i błędy" ??? Zgłaszam w nim swoje uwagi a pion techniczny GBF czyta, sprawdza i poprawia usterki - to jest normalna obowiązująca procedura, więc po co mam dublować swoje zastrzeżenia do supportu ???

Czekam więc za zainteresowaniem się moim problemem odpowiednich służb i naprawieniem tego, co zostało zepsute nie z mojej winy.

Pozdrawiam :)

Ypsilen @ pl 1
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Jak wolisz czekać, to czekaj, nikt Ci, naturalnie, nie zabroni przyjęcia takiej strategii postępowania. W każdym razie życzę powodzenia i duuużo cierpliwości.
  • Mam nadzieję, że - jeśli nie służby techniczne - to któryś z moderatorów zainteresuje się rozwiązaniem mojego problemu (dyni z dwóch dni zebranych, które mi zniknęły, nie odrobię !!!) i zgłoszą do odpowiedzialnych osób oddanie mi tych utraconych produktów !!! Mają chyba większą siłę przebicia niż ja, bo mi odpiszą "na okrągło", o czym pisało już wielu graczy na forum. Dziwnym trafem, zawsze te incydenty z awariami w grach zdarzają się w weekendy, kiedy nie ma stałych pracowników, tylko jacyś dyżurujący - zastanawiające, prawda ? Pozdrawiam :)
    Ypsilen @ pl 1

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik